|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Myślałem że napijesz sie z nami po zwycięstwie Polaków  Piwka moge sie napic i bez zwyciestwa Polaków, aczkolwiek po awansie na IO bedzie lepiej smakować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski mężczyzn w piłce siatkowej, zdecydował, że na turniej kwalifikacyjny, rozgrywany w portugalskim Espinho pojedzie dokładnie taka sama dwunastka, jaka walczyła w rundzie rewanżowej eliminacji mistrzostw Europy.
O olimpijski awans powalczą:
Rozgrywający: Paweł Zagumny, Paweł Woicki Środkowi: Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz, Piotr Nowakowski Przyjmujący: Michał Winiarski, Marcin Wika, Krzysztof Gierczyński, Sebastian Świderski Atakujący: Mariusz Wlazły, Piotr Gruszka Libero: Krzysztof Ignaczak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Fortuna proponuje na piątek:
Polska - Portoryko 1,25-3,09 Portugalia - Indonezja 1,01-7,49
W meczu Portugalii raczej gładkie 3-0. W meczu Polski biorac pod uwage sklad powołany na ten turniej i ostatnie wyczyny to raczej łatwo naszym nie będzie, czekam na hcp na Portoryko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Widzę że kurs na Polskę już 1,20 w Fortunie, w necie nawet 1,15. Śmieszność nad śmiesznościami, po takim kursie to gram nie tylko hcp na Portoryko ale i ich wygraną (kurs powyzej 4,00).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Giertyszek nie powiedziałbym ze to smieszne, Portoryko najprawdopodobniej bez swojego pierwszego rozgrywającego Pereza - kontuzja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Nie wspomne już o bęckach jakie dostali od Włochów i teraz od Francuzów ...
Francja - Portoryko 4:0
(25-17, 25-14, 25-12, dodatkowy 25:21)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
A Polacy dostali bęcki od Czarnogóry i Estonii. Więc na pewno nie jest opłacalne granie naszych po 1,15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Jeśli to były bęzcki to najwidoczniej nie oglądałeś tych meczów ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
W Unibet 1.3 na Polakow!! i to jak najbardziej do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
1,30 to minimum jesli ktos chce grac na Polakow
ja probuje Portoryko po 4,75 i bede tez gral hcp na Portoryko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
O dziwo Nasi obawiaja sie bardziej Portorico niz Portugali...ciekawe jak im pojdzie na goracym terenie z gospodarzami:) Pereza nie bedzie ale Soto bedzie,ja niestety tez ciemno to widze dla Orlow.Wiec moze najlepiej +1,5 seta Porto.
Skoro chcecie grac 1,3 na Polske to polecam bardziej Iran 1,42 Unibet z Algieria.Niestety nie znalazlem wynikow afrykanow ale za to Iran nie tak dawno z Serbia wygral 3-1, i porazki 1-3 i 2-3.Ogorkami wiec nie sa.Jakby ktos mial wyniki jakies Algierii to podajcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Ta z tym Iranem się zgadzam bez dwóch zdań - ich trenerem jest Zoran Gajic a i wyniki imprez juniorskich ostatnich lat przednie. Z turnieju w Japonii zaś awansuje tylko zwycięzca + najlepsza ekipa z Azji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
O dziwo Nasi obawiaja sie bardziej Portorico niz Portugali...ciekawe jak im pojdzie na goracym terenie z gospodarzami:) Pereza nie bedzie ale Soto bedzie,ja niestety tez ciemno to widze dla Orlow.Wiec moze najlepiej +1,5 seta Porto.
Skoro chcecie grac 1,3 na Polske to polecam bardziej Iran 1,42 Unibet z Algieria.Niestety nie znalazlem wynikow afrykanow ale za to Iran nie tak dawno z Serbia wygral 3-1, i porazki 1-3 i 2-3.Ogorkami wiec nie sa.Jakby ktos mial wyniki jakies Algierii to podajcie. Afrykanski turniej kwalifikacyjny do Pekinu: Nigeria vs. Algeria Group A 0-3 (19-25, 13-25, 20-25) Algeria vs. South Africa Group A 3-0 (25-18, 25-20, 26-24) Algeria vs. Rwanda Group A 3-0 (25-17, 25-19, 25-17) Algeria vs. Cameroon Group A 3-1 (25-21, 25-21, 21-25, 25-19) Algeria vs. Tunisia 3-2 (22-25, 25-22, 25-22, 20-25, 15-8) Final. 1st and 2nd positions Egypt vs. Algeria 3-2 (26-24, 25-20, 25-27, 22-25, 15-9)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Nie wiem co o tym myśleć ale to raczej perełka ... Holandia - Słowenia 1 @ 1,70 w kwalach do ME 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jest taki kurs, bo turniej bedzie w Słowenii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Wiem że w Słoweni, Holandia zrobiła z nich frytki w Rotterdamie ... Wyczaiłem jeszcze kolejną perełkę Azerbejdzan - Hiszpania 1 @ 1,80 Żeńskie kwale do ME, turniej w Rumunii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
The Netherlands rule home tournament in Rotterdam 2009 Senior European Championships - 2nd Qualification Round Rotterdam, May 18, 2008. The Dutch men ended their home qualification tournament for the 2009 Men’s Senior European Championships in style. In the Topsport Center they defeated Slovenia with 3-0, practically declassing their opponent in the last two sets (25-23, 25-13, 25-13). As the Dutch did not lose any set in Rotterdam, they have an excellent starting point for the second tournament to be played in Slovenia in two weeks. Dutch coach Peter Blangé started with the same line-up as both earlier matches, whilst Gregor Hribar brought his ‘A-team’ in as well. In the first phase, Dutch setter Yannick van Harskamp successfully served one of his key players, Robert Horstink, who scored almost every smash he made (6 out of 7). Slovenia however, with top scorers Mitja Gasparini and Davor Èebron, knew how to spike as well, so that soon the score was even (10-10). When Wytze Kooistra started serving, the Netherlands scored 3 points in a row, forcing Hribar to call his first time out. At 14-12, the enthusiastic Dutch crowd saw the longest and most exciting rally of the first set, that Rob Bontje ended spiking at the baseline of the Slovenians. Both teams played well and varied a lot in their attacks, what made the match extra attractive for the audience. At 21-17, Slovenia used its second time out, trying to slow down the men in orange. With 22-19 on the board, Gasparini served just out, but the Slovenians diminished their arrear to 1 point (23-22). When Matija Plesko served in the net, the Dutch had their first set point, silvered by a perfect block of Wytze Kooistra. Slovenia did not start well in the second set, Hribar quickly substituted his captain Plesko for Andrej Flajs. Sisley Treviso’s player Horstink however almost seemed to play with the Slovenians; every ball he touched delivered a point for the Dutch (11-4). Together with the big, orange crowd in Rotterdam, Blangé enjoyed his guys from the side of the field. At 12-5, Jeroen Trommel and Jelte Maan bumped into each other, trying to save the same ball. The Dutch captain was therefore forced to play further with a pain killer, but it didn’t stop his perfect play. At 22-13, Trommel scored 2 direct service points in a row (24-13) and the set was stylishly closed with a killing block of 3 Dutch men. The Dutch train rumbled on at the beginning of the third set, which started with Kristian van der Wel instead of top scorer Kay van Dijk. With Trommel on serve and Horstink successfully blocking and attacking at the net, soon the scoreboard stood at 6-0 for the oranges. The gap was still 6 points at the first technical time out. Kooistra served 4 straight service points in a row, the arrear of 10 points almost declassed the Slovenians. At 13-2, Bontje smashed the Slovenian libero so forceful at the head, that Tomislav Skorc was out for a few seconds. Fortunately Skorc was able to continue the match after some care of his team doctor, which made the orange crowd cheer again. At 18-5 Hribar substituted Alen Pajenk for Matej Vidic, but it was too late to change the tide. The match ended at 25-13. żródło: cev.lu nic tylko grać na Holendrów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
A gdzie masz na to kursy? Mówię o tym Azerbejdżanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Ziemniaki to mają, sprawdzam w STS-ie kursy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
betathome również ma  i bwin ma po kursie 2,00
Last edited by Giertyszek; 30/05/2008 00:16.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|