Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#236260 14/03/2004 05:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.:
[QB]amkwish trafiles w dobry czas ale teraz tzn za jakies 3 dni numerki beda sie maloliczyc powiem wiecej masz racje w okolo 73% od jakiechs 3 miesiecy faworyci wygrywaja. NIESTETY ZACZNIE SIE ROBIC CORAZ CIEKAWIEJ jak zaczna dywizje ze soba grac. Wtedy zakoncza sie mecze "latwoprzewidywalne"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z tym sie oczywiscie licze i na poczatku rozgrywek miedzy dywizjami planuje o polowe obnizyc stawki i sprobowac (z Twoja i innych pomoca ,mam nadzieje)powyciagac jakies wnioski.
IMHO bedzie sie mozna pokusic o porownanie wartosci kazdej z dywizji i przewartosciowanie sil druzyn (wiadomo,ze potentat z jednej dywizji moze byc nawet chlopcem do bicia,jak opusci swoje stare smieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).
Mam wrazenie jednak,ze argument w postaci wlasnego parkietu bedzie nie do pominiecia (im slabsza liga,tym wiecej wygrywaja gospodarze - wyjatek NFL - dlatego tyle dwojeczek w NBA i NHL) i niejednokrotnie moze byc pomocny w typowaniu.

Teraz maly off - przypomnialem sobie jak napisalem "parkiet".
Byl kiedys w polskojezycznej telavizji taki komentator z Wrocka,nazywal sie Kosiorowski.
W czasie transmisji z polskiej ligi koszykowki wypasil cos takiego :
"I znow pilka w rekach Wardacha ,tak prosze panstwa...Henryk Wardach to stary wyjadacz parkietu".

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Bonus: Unibet
#236261 14/03/2004 05:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Tylko sprawdzaj dobrze parkiety bo juz czesc meczy zaczyna byc rozgrywana na neutralnych arenach.

#236262 14/03/2004 16:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Dzisiejsze mecze z Expektu:

czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2
19:00 Duke - Maryland NCAA 1.19 4.76
19:00 Kentucky - Florida NCAA 1.36 3.17
21:00 Oklahoma State - Texas NCAA 1.80 2.05
21:30 Illinois - Wisconsin NCAA 1.90 1.90

prosze o opinie

#236263 14/03/2004 17:41
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
19:00 Duke - Maryland NCAA 1.19 4.76

Maryland 18-11
Duke#5 27-4

Conference:
Duke 13-3
Maryland 7-9

Duke powinni to wygrać bez problemu, polecam poczytać: Duke - Maryland [sportsline.com]
Ja wiem, że mam już pewniaczka na dzisiejszy dzień, tylko teraz kwestia kursu: 1.19 nadaje się jedynie na dokładkę, jako pewniak do systemu, itp. Ciekawie natomiast wygląda dla mnie handi (-9.0)

Wczorajsze mecze:

Georgia Tech #14 36 35 71
Duke #5 34 51 85

Maryland 26 59 85
North Carolina State #17 45 37 82

Jak widać wygrana Maryland należy uznać za niespodziankę, Odrabiali straty w drugiej części spotkania bardzo skutecznie, co raczej nie powinno mieć miejsca w dzisiejszym dniu. Warto zatem postawić na handi(-) licząc na zmęczenie Maryland i staty z konferencji

#236264 14/03/2004 18:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Ja zagrałem na DUKE z handi myśle jeszcze nad Illinois

#236265 15/03/2004 00:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Po pierwszej połowie Duke - Maryland 36-38 ;( Czy jest możliwe żeby Dudke (-9,5) weszło:(????

#236266 15/03/2004 00:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Trzeba wierzyc do konca juz 46:42 dla DUKE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236267 15/03/2004 01:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#236268 15/03/2004 01:18
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Ufff remis po 77-77 jest nadzieja:) w dogrywce DUKE gogogogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#236269 15/03/2004 01:19
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Ile trwa dogrywka?????

#236270 15/03/2004 01:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał teges6:
[qb]Ile trwa dogrywka?????[/qb]
5 minut? hehe

#236271 15/03/2004 13:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał teges6:
[qb]Ile trwa dogrywka?????[/qb]
5 minut? hehe[/qb]
Czyli taki mini-waleczek jak w piatek z Wake Forest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW czy braliscie pod uwage,ze Duke gral 3 mecz dzien po dniu,a 2 poprzednie z dosc wymagajacymi przeciwnikami?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236272 16/03/2004 16:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
No czas na nastepna runde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

W B&W dzisiejsze 4 mecze jednak tylko ze
"spread-ami" (choc i tak nic innego nie gramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ):

OPENING ROUND

Florida AM - Lehigh (neutralne boisko)
Florida AM +4.5 1.91
Lehigh -4.5 1.91

Spotkania turniejowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Creighton - Nebrasca (na Creighton)
Nebraska +1.5 1.91
Creighton -1.5 1.91
Michigan - Missouri (na Michigan)
Missouri +3 1.91
Michigan -3 1.91
Saint Louis - Iowa (neutralne boisko)
Iowa +2.5 1.91
Saint Louis -2.5 1.91

Czekam na wasze opinie.

Pozdro knopsi

#236273 16/03/2004 21:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
ja dzis prawie na pewno gram michigan, co do reszty meczy przydala by mi sie stronka gdzie porównane są i zanalizowane poszczegolne konferencje, gdzieś miałem taka i kurde sie zapodziała, jak ktoś ma to bym był bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236274 16/03/2004 22:24
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Moze cos takiego...
http://www.sportsline.com/collegebasketball/standings

Po przeanalizowaniu tabel oraz rankingów poszczególnych druzyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdopodobnie dubelki:

Lehigh -4,5 (jak dla mnie faworyt)
Michigan -3
oraz
Creighton -1.5
Saint Louis -2.5

Ale krytyka mile widziana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam knopsi

#236275 16/03/2004 23:05
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
te dwa pierwsze czyli michigan i lihegh gram na bank, dla mnie lihgh :5gw: ,a michigan :4gw:

#236276 17/03/2004 00:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]te dwa pierwsze czyli michigan i lihegh gram na bank, dla mnie lihgh :5gw: ,a michigan :4gw: [/qb]
Czesc,tu amkwish-NCAA lamer :-)
Mozecie mi wyjasnic dlaczego na sportline-scoreboard jest tylko jeden mecz ?
Wszystkie znalazlem na

http://sportsillustrated.cnn.com/basketball/ncaa/

ale nie ma online.

Oswieccie adepta :-)

POzdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236277 17/03/2004 00:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Szukajcie a znajdziecie ,juz mam scoreboard online.

Wczesniej troche staralem sie poanalizowac i wyszly mi 2 typy

IOWA - STL over 124
NEB - CRGH over 128

Prosze o surowe oceny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236278 17/03/2004 01:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Quote
Oryginalnie wysłał knopsi:
[qb]Moze cos takiego...
http://www.sportsline.com/collegebasketball/standings

Po przeanalizowaniu tabel oraz rankingów poszczególnych druzyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdopodobnie dubelki:

Lehigh -4,5 (jak dla mnie faworyt)

Michigan -3 "no bet"
oraz
Creighton -1.5 - "Tego nie gram ale dalbym odwrotnie na 75%"
Saint Louis -2.5 "tu tez odwrotnie jakies 65%"

Ale krytyka mile widziana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam knopsi[/qb]
Jezeli chodzi o slowa krytyki tego nie bede robil powiem tak gram dzisiaj tylko undery i overy , plus hdkp na Leight - dlaczego ?zobaczycie sami.
Florida A&M vs Lehigh
Under 134.0
Nebraska @ Creighton
Over 128.0
Tlumaczyc niebede skad moje przewidywania ale wkoncu wszystko jest realne w sporcie tymbardziej w NCAA.
I powiem jeszcze teraz statystyki zaczynaja miec mniejsze znaczenie chociaz nie mozna ich lekcewazyc,wazne jak grali do tej pory na boisku co w statystyce nie ma odniesienia do druzyn z ktorymi niegrali. Dlatego zaczynie byc ciekawiej niz w NBA np wczoraj.
To tyle powodzenia.

#236279 17/03/2004 12:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Quote
Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał knopsi:
[qb]Moze cos takiego...
http://www.sportsline.com/collegebasketball/standings

Po przeanalizowaniu tabel oraz rankingów poszczególnych druzyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdopodobnie dubelki:

Lehigh -4,5 (jak dla mnie faworyt)

Michigan -3 "no bet"
oraz
Creighton -1.5 - "Tego nie gram ale dalbym odwrotnie na 75%"
Saint Louis -2.5 "tu tez odwrotnie jakies 65%"

Ale krytyka mile widziana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam knopsi[/qb]
Jezeli chodzi o slowa krytyki tego nie bede robil powiem tak gram dzisiaj tylko undery i overy , plus hdkp na Leight - dlaczego ?zobaczycie sami.
Florida A&M vs Lehigh
Under 134.0
Nebraska @ Creighton
Over 128.0
Tlumaczyc niebede skad moje przewidywania ale wkoncu wszystko jest realne w sporcie tymbardziej w NCAA.
I powiem jeszcze teraz statystyki zaczynaja miec mniejsze znaczenie chociaz nie mozna ich lekcewazyc,wazne jak grali do tej pory na boisku co w statystyce nie ma odniesienia do druzyn z ktorymi niegrali. Dlatego zaczynie byc ciekawiej niz w NBA np wczoraj.
To tyle powodzenia.[/qb]
Jak powiedzialem tak bylo nawet ten hdkp mi niewszedl ale underek i owerek owszem bawcie sie dalej w statytyke. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1