|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.: [QB]amkwish trafiles w dobry czas ale teraz tzn za jakies 3 dni numerki beda sie maloliczyc powiem wiecej masz racje w okolo 73% od jakiechs 3 miesiecy faworyci wygrywaja. NIESTETY ZACZNIE SIE ROBIC CORAZ CIEKAWIEJ jak zaczna dywizje ze soba grac. Wtedy zakoncza sie mecze "latwoprzewidywalne"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z tym sie oczywiscie licze i na poczatku rozgrywek miedzy dywizjami planuje o polowe obnizyc stawki i sprobowac (z Twoja i innych pomoca ,mam nadzieje)powyciagac jakies wnioski. IMHO bedzie sie mozna pokusic o porownanie wartosci kazdej z dywizji i przewartosciowanie sil druzyn (wiadomo,ze potentat z jednej dywizji moze byc nawet chlopcem do bicia,jak opusci swoje stare smieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Mam wrazenie jednak,ze argument w postaci wlasnego parkietu bedzie nie do pominiecia (im slabsza liga,tym wiecej wygrywaja gospodarze - wyjatek NFL - dlatego tyle dwojeczek w NBA i NHL) i niejednokrotnie moze byc pomocny w typowaniu.
Teraz maly off - przypomnialem sobie jak napisalem "parkiet". Byl kiedys w polskojezycznej telavizji taki komentator z Wrocka,nazywal sie Kosiorowski. W czasie transmisji z polskiej ligi koszykowki wypasil cos takiego : "I znow pilka w rekach Wardacha ,tak prosze panstwa...Henryk Wardach to stary wyjadacz parkietu".
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Tylko sprawdzaj dobrze parkiety bo juz czesc meczy zaczyna byc rozgrywana na neutralnych arenach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Dzisiejsze mecze z Expektu:
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2 19:00 Duke - Maryland NCAA 1.19 4.76 19:00 Kentucky - Florida NCAA 1.36 3.17 21:00 Oklahoma State - Texas NCAA 1.80 2.05 21:30 Illinois - Wisconsin NCAA 1.90 1.90
prosze o opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
19:00 Duke - Maryland NCAA 1.19 4.76 Maryland 18-11 Duke#5 27-4 Conference: Duke 13-3 Maryland 7-9 Duke powinni to wygrać bez problemu, polecam poczytać: Duke - Maryland [ sportsline.com] Ja wiem, że mam już pewniaczka na dzisiejszy dzień, tylko teraz kwestia kursu: 1.19 nadaje się jedynie na dokładkę, jako pewniak do systemu, itp. Ciekawie natomiast wygląda dla mnie handi (-9.0) Wczorajsze mecze: Georgia Tech #14 36 35 71 Duke #5 34 51 85 Maryland 26 59 85 North Carolina State #17 45 37 82 Jak widać wygrana Maryland należy uznać za niespodziankę, Odrabiali straty w drugiej części spotkania bardzo skutecznie, co raczej nie powinno mieć miejsca w dzisiejszym dniu. Warto zatem postawić na handi(-) licząc na zmęczenie Maryland i staty z konferencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ja zagrałem na DUKE z handi myśle jeszcze nad Illinois
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Po pierwszej połowie Duke - Maryland 36-38 ;( Czy jest możliwe żeby Dudke (-9,5) weszło:(????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Trzeba wierzyc do konca juz 46:42 dla DUKE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Ufff remis po 77-77 jest nadzieja:) w dogrywce DUKE gogogogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał teges6: [qb]Ile trwa dogrywka?????[/qb] 5 minut? hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb] Oryginalnie wysłał teges6: [qb]Ile trwa dogrywka?????[/qb] 5 minut? hehe[/qb] Czyli taki mini-waleczek jak w piatek z Wake Forest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BTW czy braliscie pod uwage,ze Duke gral 3 mecz dzien po dniu,a 2 poprzednie z dosc wymagajacymi przeciwnikami? Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
No czas na nastepna runde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
W B&W dzisiejsze 4 mecze jednak tylko ze "spread-ami" (choc i tak nic innego nie gramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ):
OPENING ROUND
Florida AM - Lehigh (neutralne boisko) Florida AM +4.5 1.91 Lehigh -4.5 1.91
Spotkania turniejowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Creighton - Nebrasca (na Creighton) Nebraska +1.5 1.91 Creighton -1.5 1.91 Michigan - Missouri (na Michigan) Missouri +3 1.91 Michigan -3 1.91 Saint Louis - Iowa (neutralne boisko) Iowa +2.5 1.91 Saint Louis -2.5 1.91 Czekam na wasze opinie.
Pozdro knopsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
ja dzis prawie na pewno gram michigan, co do reszty meczy przydala by mi sie stronka gdzie porównane są i zanalizowane poszczegolne konferencje, gdzieś miałem taka i kurde sie zapodziała, jak ktoś ma to bym był bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Moze cos takiego... http://www.sportsline.com/collegebasketball/standings Po przeanalizowaniu tabel oraz rankingów poszczególnych druzyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdopodobnie dubelki: Lehigh -4,5 (jak dla mnie faworyt) Michigan -3 oraz Creighton -1.5 Saint Louis -2.5 Ale krytyka mile widziana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam knopsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
te dwa pierwsze czyli michigan i lihegh gram na bank, dla mnie lihgh :5gw: ,a michigan :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]te dwa pierwsze czyli michigan i lihegh gram na bank, dla mnie lihgh :5gw: ,a michigan :4gw: [/qb] Czesc,tu amkwish-NCAA lamer :-) Mozecie mi wyjasnic dlaczego na sportline-scoreboard jest tylko jeden mecz ? Wszystkie znalazlem na http://sportsillustrated.cnn.com/basketball/ncaa/ ale nie ma online. Oswieccie adepta :-) POzdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Szukajcie a znajdziecie ,juz mam scoreboard online.
Wczesniej troche staralem sie poanalizowac i wyszly mi 2 typy
IOWA - STL over 124 NEB - CRGH over 128
Prosze o surowe oceny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Oryginalnie wysłał knopsi: [qb]Moze cos takiego... http://www.sportsline.com/collegebasketball/standings Po przeanalizowaniu tabel oraz rankingów poszczególnych druzyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdopodobnie dubelki: Lehigh -4,5 (jak dla mnie faworyt) Michigan -3 "no bet" oraz Creighton -1.5 - "Tego nie gram ale dalbym odwrotnie na 75%" Saint Louis -2.5 "tu tez odwrotnie jakies 65%" Ale krytyka mile widziana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam knopsi[/qb] Jezeli chodzi o slowa krytyki tego nie bede robil powiem tak gram dzisiaj tylko undery i overy , plus hdkp na Leight - dlaczego ?zobaczycie sami. Florida A&M vs Lehigh Under 134.0 Nebraska @ Creighton Over 128.0 Tlumaczyc niebede skad moje przewidywania ale wkoncu wszystko jest realne w sporcie tymbardziej w NCAA. I powiem jeszcze teraz statystyki zaczynaja miec mniejsze znaczenie chociaz nie mozna ich lekcewazyc,wazne jak grali do tej pory na boisku co w statystyce nie ma odniesienia do druzyn z ktorymi niegrali. Dlatego zaczynie byc ciekawiej niz w NBA np wczoraj. To tyle powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.: [qb] Oryginalnie wysłał knopsi: [qb]Moze cos takiego... http://www.sportsline.com/collegebasketball/standings Po przeanalizowaniu tabel oraz rankingów poszczególnych druzyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdopodobnie dubelki: Lehigh -4,5 (jak dla mnie faworyt) Michigan -3 "no bet" oraz Creighton -1.5 - "Tego nie gram ale dalbym odwrotnie na 75%" Saint Louis -2.5 "tu tez odwrotnie jakies 65%" Ale krytyka mile widziana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam knopsi[/qb] Jezeli chodzi o slowa krytyki tego nie bede robil powiem tak gram dzisiaj tylko undery i overy , plus hdkp na Leight - dlaczego ?zobaczycie sami. Florida A&M vs Lehigh Under 134.0 Nebraska @ Creighton Over 128.0 Tlumaczyc niebede skad moje przewidywania ale wkoncu wszystko jest realne w sporcie tymbardziej w NCAA. I powiem jeszcze teraz statystyki zaczynaja miec mniejsze znaczenie chociaz nie mozna ich lekcewazyc,wazne jak grali do tej pory na boisku co w statystyce nie ma odniesienia do druzyn z ktorymi niegrali. Dlatego zaczynie byc ciekawiej niz w NBA np wczoraj. To tyle powodzenia.[/qb] Jak powiedzialem tak bylo nawet ten hdkp mi niewszedl ale underek i owerek owszem bawcie sie dalej w statytyke. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|