Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#236417 26/03/2004 18:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
To czy LAL zwycięza w całych rozgrywkach to rzecz pózniejsza jedna w 100% zgadzam się z szak-iem i petev-em co LAL - MIN 1 dumam nawet ze mozna się tu pokusic o spory -hc (do-7,8). Nie wiem co się dzisiaj stało amkwish-owi ktorego typowanie pokrywalo się z moim w 80-90%. Niby pada deszcz (w Lublinie) a w Sulphur City moze być nadto goraco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#236418 26/03/2004 19:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał figok:
[qb]Siemka!
Mam prosbe czy ktos moglby mi podac link do wyzej wspomnianej stronki nbatip.
Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
jest bardzo trudny, więc kliknij tu [nbatip.com]

#236419 26/03/2004 19:14
Dołączył: Feb 2002
Posty: 28
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 28
A co drodzy typerzy sadzicie o takim czyms:
Chicago - Milwaukee 2.20 12.00 1.70
Pozdrawiam

#236420 26/03/2004 19:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał jarecki:
[qb]A co drodzy typerzy sadzicie o takim czyms:
Chicago - Milwaukee 2.20 12.00 1.70
Pozdrawiam[/qb]
pisałem tu ze 2 dni temu i teraz wspomniał o tym bodajże petev - że zaczyna się walka o draft. Czytam książkę o NBA i tam również jest potwierdzenie, że tak się robi. Jestem w stanie uwierzyć, że Chicago "powalczy" o to z Orlando - ale ponieważ miejsce w drafcie to loteria, więc...

#236421 26/03/2004 19:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
SR skad wziales Nene ?? masz jakis link ??
SEATTLE-DENVER [covers.com]

#236422 26/03/2004 19:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
ja pusze dzisiaj taki kuponik za 10 w toto-mixie

mcgrady
pierce
golden state
milwaukee(ja sie skusze)
seatle

za 10=56

jezeli mozecie to prosze o wsze opinie kocham indianke to moj zespul i wiesrze wrecz jestem pewny ze wygra i daje ja na osobnym kuponi

#236423 26/03/2004 19:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]SR skad wziales Nene ?? masz jakis link ??
SEATTLE-DENVER [covers.com][/qb]
Marcus Camby (C/PF) -Groin, day-to-day UPDATED!
Mark Pope (C/PF) - Left knee patella tendinitis, injured list
Jeff Trepagnier (PG/SG) - Sprained left ankle, injured list
Nikoloz Tskitishvili (PF/C) -Sprained left ankle, injured list UPDATED!

Nene jest sprawny - spadł tylko za faule w meczu z Miną, Lenard z żebrami też się podobno uporał...

#236424 26/03/2004 19:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
2
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
-5,5 Indiana Pacers
-3,5 New York Knicks
-4,5 Boston Celtics
-5 Memphis Grizzlies
-3 Milwaukee Bucks
-6 L.A. Lakers

all "-" but I hope after it will be "+" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

from bet&win

stats:
[win&lost last night 1-2; yet 7-14]

#236425 26/03/2004 19:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Nie wiem co się dzisiaj stało amkwish-owi ktorego typowanie pokrywalo się z moim w 80-90%. Niby pada deszcz (w Lublinie) a w Sulphur City moze być nadto goraco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
W Tarnobrzegu tez pada i wieje,ze zal mi nawet moje 3 koty wygonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja stawiam na Timberwolves,poniewaz Lakers darze od lat najszczersza antypatia i nic nie wskazuje na to,by to uczucie mialo sie zmienic.
Macie duzo racji,twierdzac,ze to prestizowy mecz i LAL stana na uszach by go wygrac - zreszta fakty tez sa z wami - na obecna chwile forma Minnesoty wydaje mi sie bardzo nierowna,a druzyna przypomina raczej rozkawalkowana calosc niz monolit (co prawda kawalki sklejone solidnym klejem o nazwie "Garnett Strong",ale dobry kop i po konstrukcji).
Jedno tylko IMHO przemawia za moim typem.
W LA kazdy chce sie pokazac z jak najlepszej strony (zaryzykuje nawet twierdzenie,ze gdyby LAL rozgrywali swoje mecze na jakims zadupiu to ich ratio W/L in home byloby sporo wyzsze),a kto ma nieodparta sklonnosc do wywierania dobrego wrazenia?
Oczywiscie bubki ,rozne Sprewelle i Casselle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I moim najskromniejszym zdaniem (IMVVVVHO)ten mecz rozegra sie w znacznej mierze w sferze pozaboiskowych umiejetnosci,a wtedy kazdy wynik jest mozliwy.
I jeszcze jedno,ja ryzykownie zakladam,ze Lakers chetnie przyceluja w 4 miejsce w konferencji poniewaz :
-Sacramento im chyba jednak bardziej lezy niz SA
-wygranymi na wyjazdach rozstrzygali wiekszosc dotychczasowych best of 5/7,wiec niekoniecznie musza sie starac zajac pozycje gwarantujaca bycie gospodarzem wiekszej liczby meczow w serii.
-to co IMHO rusza takie teamy jak Timberwolves,czyli zdobycie tej niby-psychologicznej przewagi przed PO(w przypadku ew.wygranej dzis)moze byc pozniej woda na mlyn Lakersuff - odnosze bowiem wrazenie,ze jest to druzyna ,ktora zupelnie nic sobie nie robi z tego,ze gra z kims ,z kim np.poprzednio przegrala,pod tym wzgledem nikt IMO nie moze sie rownac z Lakersami,bo u nich emocje ustepuja z reguly miejsca wyrafinowanej taktyce i kazdy mecz jest IMO dla nich oddzielnym rozdzialem (to,ze Shaq wyczynia awantury to IMO nie sfera emocji ,tylko chwyt medialny - konczy sie powoli chlopaczyna,to musi w inny sposob zwracac na siebie uwage - btw skonczy jako Krzysztof Oliwa NBA).
Suma sumarum licze na to,ze LAL moga dac dzis Wilkowi ochlap,ktory i tak mu wyrwa potem razem z zebami(PO),natomiast nie jest powiedziane czy Wilk tego ochlapu nie utrzyma w pysku przez całe 48 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236426 26/03/2004 20:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Bede szczery, bo tak czytam i czytam i zadnego konkret typu doczytać sie nie moge, proszę krótko i na temat, meczyk i typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bo mi toto zamnką

#236427 26/03/2004 20:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A ja w Toto takiego wariatka zrobię:
ALLEN-C.ANTHONY KL 2 (2,25)
PHILADELPHIA-CLEVELAND 2 (2,40)
i jeszcze jakiś remisik z NHL dorzuce najprawopodobniej Edmonton - LA Kings...

#236428 26/03/2004 21:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]Bede szczery, bo tak czytam i czytam i zadnego konkret typu doczytać sie nie moge, proszę krótko i na temat, meczyk i typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bo mi toto zamnką[/qb]
Ja ,co prawda to prawda ,pisze troche przydlugie posty,ale w najsmielszych myslach nie przypuszczalem,ze ich czytanie moze spowodowac obstrukcje czasowa ,zakonczona pocalowaniem klamki u buka.
BTW czytaj miedzy wierszami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236429 26/03/2004 21:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zgodnie z zapowiedzia

PHI - CLE 2 (2,14)

Postawilem w Pinnacle,expekt nie dziala,a unibet nie ma w ofercie - pewnie czekaja co z Iversonem,a mnie to szczerze mowiac wisi,czy zagra czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236430 26/03/2004 21:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

Fozzie:

Miami-Dallas, poniżej 202.5, @1.90
Milwaukee-Chicago, poniżej 194.5, @1.90
LAL-Minnesota, powyżej 195, @1.90
Boston-NJ Nets, 2, @2.80

bez analiz, suche typy 4 you <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236431 26/03/2004 21:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
cos mi sie wydaje ze dzis wszyscy wtopia na 76 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#236432 26/03/2004 22:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:

PHI - CLE 2 (2,14)

Postawilem w Pinnacle,expekt nie dziala,a unibet nie ma w ofercie - pewnie czekaja co z Iversonem,a mnie to szczerze mowiac wisi,czy zagra czy nie

Expekt działa od 3 dni ale na NBA wystawia całe g..... nie ma ani handi ani un/ov pozatym nie pełna oferta meczy; na godz. 18.28:
01:25 New York - Toronto 1.62 2.37
01:55 Boston - New Jersey 1.46 2.83
01:55 Memphis - Houston 1.42 2.96
02:25 Chicago - Milwaukee 2.29 1.66
04:25 LA Lakers - Minnesota 1.35 3.32

Pozdrawiam w przypad. klopotów napisz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan

#236433 26/03/2004 22:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:

PHI - CLE 2 (2,14)

Postawilem w Pinnacle,expekt nie dziala,a unibet nie ma w ofercie - pewnie czekaja co z Iversonem,a mnie to szczerze mowiac wisi,czy zagra czy nie

Expekt działa od 3 dni ale na NBA wystawia całe g..... nie ma ani handi ani un/ov pozatym nie pełna oferta meczy; na godz. 18.28:
01:25 New York - Toronto 1.62 2.37
01:55 Boston - New Jersey 1.46 2.83
01:55 Memphis - Houston 1.42 2.96
02:25 Chicago - Milwaukee 2.29 1.66
04:25 LA Lakers - Minnesota 1.35 3.32

Pozdrawiam w przypad. klopotów napisz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb]
Wiem że jestes singlista ale co myslisz o 3 pierwszych - 1 na jednym za pół stawki (3,36)

#236434 26/03/2004 23:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]

01:25 New York - Toronto 1.62 2.37
01:55 Boston - New Jersey 1.46 2.83
01:55 Memphis - Houston 1.42 2.96
02:25 Chicago - Milwaukee 2.29 1.66
04:25 LA Lakers - Minnesota 1.35 3.32

Pozdrawiam w przypad. klopotów napisz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb]
Wiem że jestes singlista ale co myslisz o 3 pierwszych - 1 na jednym za pół stawki (3,36)[/QB][/QUOTE]

Mnie chyba expekt traktuje gorzej,bo nadal nie moge sie tam dostac(pewnie czuja,ze wyplace kase,hehe).

NY - TOR 2 (+1,5) to juz poszlo

BOS - NJ

Tu nie wiem co z Pierce'm.Jezeli mialbym pewne info,ze nie zagra to under w tym meczu IMO bardzo prawdopodobny.
Hc bym nie ruszal - NJ jest nieobliczalne,nawet pod nieobecnosc Martina i Kidda.
Boston nieraz udowodnil,ze potrafi spieprzyc w jasnej z pozoru sytuacji.

MEM - PHO 2 (+5,0)

Pachnie mi ten mecz dramaturgia w ostatnim akcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sa IMO duze szanse,aby zakonczylo sie to na styku i dlatego odrzucilem typ na under ,bo OT jest mozliwa.

Co do laczenia typuff to ,jako stary deblista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moge jedynie poradzic tak :

1)zestawic na dzis dubla,ale nie z dwoch hc (u/o + hc ,wzglednie czyste 1/2 +hc(u/o)

IMO under w Miami + hc Cleveland ma szanse sie udac

2)zagrac dubla za 5/10 stake,ale za to z jednym odwaznym typem (dwojka na Dallas lub Minnesote) i do tego jakis u/o (moze over w NY?)

A tak najzupelniej szczerze to dzis jest IMHO fatalny dzien do grania dubli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236435 26/03/2004 23:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
amkwish sprawdź pocztę
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Krajan

#236436 27/03/2004 00:25
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
zacznijmy on uderków:
Lakers-Wolves under 196
Orlando-Indiana under 190

Mecz w Los Angeles to wazne spotkanie o 2 miejsce w konferencji,takze raczej bedzie sapokojnie,bez zbytnich szaleństw,uważnie w obronie,ale mała stawka,bo Bajorka lubią sobie ostatnio porzucać.
Indiana wiadomo defensywna drużyna,ponadto brak O,Neala,wiec zdobycz punktowa moze być mniejsza i zapewne obrona uważniejsza,a Orlando,cóż lubi wysokie wyniki,ale nie w tym meczu,zreszta T-Mac ostatnio mniej rzuca.

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1