|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
To czy LAL zwycięza w całych rozgrywkach to rzecz pózniejsza jedna w 100% zgadzam się z szak-iem i petev-em co LAL - MIN 1 dumam nawet ze mozna się tu pokusic o spory -hc (do-7,8). Nie wiem co się dzisiaj stało amkwish-owi ktorego typowanie pokrywalo się z moim w 80-90%. Niby pada deszcz (w Lublinie) a w Sulphur City moze być nadto goraco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał figok: [qb]Siemka! Mam prosbe czy ktos moglby mi podac link do wyzej wspomnianej stronki nbatip. Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] jest bardzo trudny, więc kliknij tu [ nbatip.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2002
Posty: 28 |
A co drodzy typerzy sadzicie o takim czyms: Chicago - Milwaukee 2.20 12.00 1.70 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał jarecki: [qb]A co drodzy typerzy sadzicie o takim czyms: Chicago - Milwaukee 2.20 12.00 1.70 Pozdrawiam[/qb] pisałem tu ze 2 dni temu i teraz wspomniał o tym bodajże petev - że zaczyna się walka o draft. Czytam książkę o NBA i tam również jest potwierdzenie, że tak się robi. Jestem w stanie uwierzyć, że Chicago "powalczy" o to z Orlando - ale ponieważ miejsce w drafcie to loteria, więc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
SR skad wziales Nene ?? masz jakis link ?? SEATTLE-DENVER [ covers.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428 |
ja pusze dzisiaj taki kuponik za 10 w toto-mixie
mcgrady pierce golden state milwaukee(ja sie skusze) seatle
za 10=56
jezeli mozecie to prosze o wsze opinie kocham indianke to moj zespul i wiesrze wrecz jestem pewny ze wygra i daje ja na osobnym kuponi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Marcus Camby (C/PF) -Groin, day-to-day UPDATED! Mark Pope (C/PF) - Left knee patella tendinitis, injured list Jeff Trepagnier (PG/SG) - Sprained left ankle, injured list Nikoloz Tskitishvili (PF/C) -Sprained left ankle, injured list UPDATED! Nene jest sprawny - spadł tylko za faule w meczu z Miną, Lenard z żebrami też się podobno uporał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226 |
-5,5 Indiana Pacers -3,5 New York Knicks -4,5 Boston Celtics -5 Memphis Grizzlies -3 Milwaukee Bucks -6 L.A. Lakers
all "-" but I hope after it will be "+" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
from bet&win
stats: [win&lost last night 1-2; yet 7-14]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Nie wiem co się dzisiaj stało amkwish-owi ktorego typowanie pokrywalo się z moim w 80-90%. Niby pada deszcz (w Lublinie) a w Sulphur City moze być nadto goraco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] W Tarnobrzegu tez pada i wieje,ze zal mi nawet moje 3 koty wygonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja stawiam na Timberwolves,poniewaz Lakers darze od lat najszczersza antypatia i nic nie wskazuje na to,by to uczucie mialo sie zmienic. Macie duzo racji,twierdzac,ze to prestizowy mecz i LAL stana na uszach by go wygrac - zreszta fakty tez sa z wami - na obecna chwile forma Minnesoty wydaje mi sie bardzo nierowna,a druzyna przypomina raczej rozkawalkowana calosc niz monolit (co prawda kawalki sklejone solidnym klejem o nazwie "Garnett Strong",ale dobry kop i po konstrukcji). Jedno tylko IMHO przemawia za moim typem. W LA kazdy chce sie pokazac z jak najlepszej strony (zaryzykuje nawet twierdzenie,ze gdyby LAL rozgrywali swoje mecze na jakims zadupiu to ich ratio W/L in home byloby sporo wyzsze),a kto ma nieodparta sklonnosc do wywierania dobrego wrazenia? Oczywiscie bubki ,rozne Sprewelle i Casselle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I moim najskromniejszym zdaniem (IMVVVVHO)ten mecz rozegra sie w znacznej mierze w sferze pozaboiskowych umiejetnosci,a wtedy kazdy wynik jest mozliwy. I jeszcze jedno,ja ryzykownie zakladam,ze Lakers chetnie przyceluja w 4 miejsce w konferencji poniewaz : -Sacramento im chyba jednak bardziej lezy niz SA -wygranymi na wyjazdach rozstrzygali wiekszosc dotychczasowych best of 5/7,wiec niekoniecznie musza sie starac zajac pozycje gwarantujaca bycie gospodarzem wiekszej liczby meczow w serii. -to co IMHO rusza takie teamy jak Timberwolves,czyli zdobycie tej niby-psychologicznej przewagi przed PO(w przypadku ew.wygranej dzis)moze byc pozniej woda na mlyn Lakersuff - odnosze bowiem wrazenie,ze jest to druzyna ,ktora zupelnie nic sobie nie robi z tego,ze gra z kims ,z kim np.poprzednio przegrala,pod tym wzgledem nikt IMO nie moze sie rownac z Lakersami,bo u nich emocje ustepuja z reguly miejsca wyrafinowanej taktyce i kazdy mecz jest IMO dla nich oddzielnym rozdzialem (to,ze Shaq wyczynia awantury to IMO nie sfera emocji ,tylko chwyt medialny - konczy sie powoli chlopaczyna,to musi w inny sposob zwracac na siebie uwage - btw skonczy jako Krzysztof Oliwa NBA). Suma sumarum licze na to,ze LAL moga dac dzis Wilkowi ochlap,ktory i tak mu wyrwa potem razem z zebami(PO),natomiast nie jest powiedziane czy Wilk tego ochlapu nie utrzyma w pysku przez całe 48 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Bede szczery, bo tak czytam i czytam i zadnego konkret typu doczytać sie nie moge, proszę krótko i na temat, meczyk i typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bo mi toto zamnką
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
A ja w Toto takiego wariatka zrobię: ALLEN-C.ANTHONY KL 2 (2,25) PHILADELPHIA-CLEVELAND 2 (2,40) i jeszcze jakiś remisik z NHL dorzuce najprawopodobniej Edmonton - LA Kings...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]Bede szczery, bo tak czytam i czytam i zadnego konkret typu doczytać sie nie moge, proszę krótko i na temat, meczyk i typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bo mi toto zamnką[/qb] Ja ,co prawda to prawda ,pisze troche przydlugie posty,ale w najsmielszych myslach nie przypuszczalem,ze ich czytanie moze spowodowac obstrukcje czasowa ,zakonczona pocalowaniem klamki u buka. BTW czytaj miedzy wierszami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zgodnie z zapowiedzia
PHI - CLE 2 (2,14)
Postawilem w Pinnacle,expekt nie dziala,a unibet nie ma w ofercie - pewnie czekaja co z Iversonem,a mnie to szczerze mowiac wisi,czy zagra czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Fozzie:
Miami-Dallas, poniżej 202.5, @1.90 Milwaukee-Chicago, poniżej 194.5, @1.90 LAL-Minnesota, powyżej 195, @1.90 Boston-NJ Nets, 2, @2.80
bez analiz, suche typy 4 you <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
cos mi sie wydaje ze dzis wszyscy wtopia na 76 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
PHI - CLE 2 (2,14)
Postawilem w Pinnacle,expekt nie dziala,a unibet nie ma w ofercie - pewnie czekaja co z Iversonem,a mnie to szczerze mowiac wisi,czy zagra czy nie
Expekt działa od 3 dni ale na NBA wystawia całe g..... nie ma ani handi ani un/ov pozatym nie pełna oferta meczy; na godz. 18.28: 01:25 New York - Toronto 1.62 2.37 01:55 Boston - New Jersey 1.46 2.83 01:55 Memphis - Houston 1.42 2.96 02:25 Chicago - Milwaukee 2.29 1.66 04:25 LA Lakers - Minnesota 1.35 3.32
Pozdrawiam w przypad. klopotów napisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
PHI - CLE 2 (2,14)
Postawilem w Pinnacle,expekt nie dziala,a unibet nie ma w ofercie - pewnie czekaja co z Iversonem,a mnie to szczerze mowiac wisi,czy zagra czy nie
Expekt działa od 3 dni ale na NBA wystawia całe g..... nie ma ani handi ani un/ov pozatym nie pełna oferta meczy; na godz. 18.28: 01:25 New York - Toronto 1.62 2.37 01:55 Boston - New Jersey 1.46 2.83 01:55 Memphis - Houston 1.42 2.96 02:25 Chicago - Milwaukee 2.29 1.66 04:25 LA Lakers - Minnesota 1.35 3.32
Pozdrawiam w przypad. klopotów napisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb] Wiem że jestes singlista ale co myslisz o 3 pierwszych - 1 na jednym za pół stawki (3,36)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]
01:25 New York - Toronto 1.62 2.37 01:55 Boston - New Jersey 1.46 2.83 01:55 Memphis - Houston 1.42 2.96 02:25 Chicago - Milwaukee 2.29 1.66 04:25 LA Lakers - Minnesota 1.35 3.32
Pozdrawiam w przypad. klopotów napisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb] Wiem że jestes singlista ale co myslisz o 3 pierwszych - 1 na jednym za pół stawki (3,36)[/QB][/QUOTE] Mnie chyba expekt traktuje gorzej,bo nadal nie moge sie tam dostac(pewnie czuja,ze wyplace kase,hehe). NY - TOR 2 (+1,5) to juz poszlo BOS - NJ Tu nie wiem co z Pierce'm.Jezeli mialbym pewne info,ze nie zagra to under w tym meczu IMO bardzo prawdopodobny. Hc bym nie ruszal - NJ jest nieobliczalne,nawet pod nieobecnosc Martina i Kidda. Boston nieraz udowodnil,ze potrafi spieprzyc w jasnej z pozoru sytuacji. MEM - PHO 2 (+5,0) Pachnie mi ten mecz dramaturgia w ostatnim akcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sa IMO duze szanse,aby zakonczylo sie to na styku i dlatego odrzucilem typ na under ,bo OT jest mozliwa. Co do laczenia typuff to ,jako stary deblista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moge jedynie poradzic tak : 1)zestawic na dzis dubla,ale nie z dwoch hc (u/o + hc ,wzglednie czyste 1/2 +hc(u/o) IMO under w Miami + hc Cleveland ma szanse sie udac 2)zagrac dubla za 5/10 stake,ale za to z jednym odwaznym typem (dwojka na Dallas lub Minnesote) i do tego jakis u/o (moze over w NY?) A tak najzupelniej szczerze to dzis jest IMHO fatalny dzien do grania dubli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
amkwish sprawdź pocztę pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
zacznijmy on uderków: Lakers-Wolves under 196 Orlando-Indiana under 190
Mecz w Los Angeles to wazne spotkanie o 2 miejsce w konferencji,takze raczej bedzie sapokojnie,bez zbytnich szaleństw,uważnie w obronie,ale mała stawka,bo Bajorka lubią sobie ostatnio porzucać. Indiana wiadomo defensywna drużyna,ponadto brak O,Neala,wiec zdobycz punktowa moze być mniejsza i zapewne obrona uważniejsza,a Orlando,cóż lubi wysokie wyniki,ale nie w tym meczu,zreszta T-Mac ostatnio mniej rzuca.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|