Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
http://90minut.pl/news.php?id=727346 <-- kto awansuje do Ektraklasy (jest wszystko rozpisane)
-----
Poza tym..

"Dodatkowy mecz Arka - Znicz

Nie można wykluczyć sytuacji, że po ostatniej kolejce dwie drużyny - Znicz i Arka - będą miały tyle samo punktów, po 62. Nie jest to jedyna możliwość, ale zdecydowanie najciekawsza. W dwóch spotkaniach Znicza z Arką był remis 2:2, a więc nikt nie jest lepszy w bezpośrednich meczach. Gdyby chodziło o pozycję w środku tabeli, o tym, kto byłby lepszy, decydowałby bilans bramek z całej ligi (lepsza jest Arka). Przepisy PZPN mówią jednak, że w przypadku walki o miejsce, które daje awans lub udział w barażu, przy identycznych wynikach bezpośrednich spotkań bramki się nie liczą i trzeba rozegrać dodatkowy mecz na neutralnym boisku!

- Jeśli tak będzie, to w poniedziałek podejmiemy decyzję o przesunięciu barażów i wyznaczymy szybko termin rozegrania dodatkowego meczu Arka - Znicz - tłumaczy Jugo."

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nie po to powstała piękna trybuna, nie po to powstanie nowa po drugiej stronie, nie po to dopiero co został rozstrzygnięty przetarg na budowę masztów oświetleniowy i podgrzewaną murawę, żeby to wszystko służyło drużynie w 2 lidze (choć oczywiście nie jest jeszcze przesądzone, że Znicz awansuje).

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by tomo
Originally Posted by herkules
Originally Posted by Hakan
Czemu mieliby nie chcieć awansować do 1 ligi? Przecież nie po to wkładali tyle trudu w zdobywanie punktów by teraz gdy są tak bliscy pierwszej ligi nie chcieli do niej awansować .

Nie interesuję się tą klasą rozgrywek więc liczę że zostanie sprostowana wypowiedź o rzekomym braku chęci piłkarzy z Gliwic by awansować bo być może jest coś o czym nie wiem. Z punktu widzenia czysto sportowego jak to przeczytałem nasunął mi się jeden wniosek: Paranoja.
Podobnie jest ze Zniczem wink ogolnie ta liga jest lekko zakrecona . Wiec czy Znicz i Piast chca powalczyc o awans ?
Nie odpowiem na pytanie kto dzisiaj wygra a kto dzisiaj przegra, ale część Twoich wątpliwości mogę absolutnie rozwiać:

Znicz chce awansować do Ekstraklay!
ja tez mysle ,że chce awansowac to kolega z Poznania ma inne zdanie wink a kurs nawet ok na Znicz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Originally Posted by tomo
Originally Posted by herkules
Originally Posted by Hakan
Czemu mieliby nie chcieć awansować do 1 ligi? Przecież nie po to wkładali tyle trudu w zdobywanie punktów by teraz gdy są tak bliscy pierwszej ligi nie chcieli do niej awansować .

Nie interesuję się tą klasą rozgrywek więc liczę że zostanie sprostowana wypowiedź o rzekomym braku chęci piłkarzy z Gliwic by awansować bo być może jest coś o czym nie wiem. Z punktu widzenia czysto sportowego jak to przeczytałem nasunął mi się jeden wniosek: Paranoja.
Podobnie jest ze Zniczem wink ogolnie ta liga jest lekko zakrecona . Wiec czy Znicz i Piast chca powalczyc o awans ?
Nie odpowiem na pytanie kto dzisiaj wygra a kto dzisiaj przegra, ale część Twoich wątpliwości mogę absolutnie rozwiać:

Znicz chce awansować do Ekstraklay!

Tak, Znicz niewątpliwie chce, tylko pozostaje pytanie - po co? Na rozgrywanie spotkań na własnym stadionie nie ma szans, a używanie do tego celu obiektów Legii bądź Polonii według mnie trochę mija się z celem, skoro w Pruszkowie na mecze przychodzi dwa tysiące widzów. Ilu pojedzie do Warszawy?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
kurs wysoki na Znicz ale grają z bardzo groznym Podbeskidziem u siebie, prawda jest taka ze zawodnicy z Pruszkowa w środe grali"wodny"mecz z Warta Poznan i stracili pewnie dużo sił a wartościowych zmienników w klubie jak na lekarstwo.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jeśli Znicz będzie grał swoje mecze na Legii, to może sie spodziewać kilka tysięcy kibiców więcej. I lepszego dopingu niż Legia. Obecnie duża część kibiców chodzi na CWKS i Hutnik. A na Łazienkowskiej brak dopingu i tylko jakieś docinki pod adresem ITI.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by grucha
Originally Posted by tomo
Originally Posted by herkules
Originally Posted by Hakan
Czemu mieliby nie chcieć awansować do 1 ligi? Przecież nie po to wkładali tyle trudu w zdobywanie punktów by teraz gdy są tak bliscy pierwszej ligi nie chcieli do niej awansować .

Nie interesuję się tą klasą rozgrywek więc liczę że zostanie sprostowana wypowiedź o rzekomym braku chęci piłkarzy z Gliwic by awansować bo być może jest coś o czym nie wiem. Z punktu widzenia czysto sportowego jak to przeczytałem nasunął mi się jeden wniosek: Paranoja.
Podobnie jest ze Zniczem wink ogolnie ta liga jest lekko zakrecona . Wiec czy Znicz i Piast chca powalczyc o awans ?
Nie odpowiem na pytanie kto dzisiaj wygra a kto dzisiaj przegra, ale część Twoich wątpliwości mogę absolutnie rozwiać:

Znicz chce awansować do Ekstraklay!

Tak, Znicz niewątpliwie chce, tylko pozostaje pytanie - po co? Na rozgrywanie spotkań na własnym stadionie nie ma szans, a używanie do tego celu obiektów Legii bądź Polonii według mnie trochę mija się z celem, skoro w Pruszkowie na mecze przychodzi dwa tysiące widzów. Ilu pojedzie do Warszawy?
Na stadion Znicza przychodzi 2k widzów bo ...taka jest pojemność stadionu smirk

Niewątpliwie na początku Sezonu 2008/2009 zachodziłaby konieczność rozgrywania meczów na innym stadionie, najprawdopodobniej Legii (a stosunki pomiędzy kibicami obu klubów są bardzo przyjazne), ale nie trwałoby to zbyt długo.

Wstępne rozmowy pomiędzy przedstawicielami Znicza, a włodarzami obiektów przy Łazienkowskiej i Konwiktorskiej już miały miejsce. Oczywiście nie były one zobowiązujące bo niewiadomo czy po zakończeniu tego sezonu temat w ogóle będzie aktualny.


P.S. Pmmyśl zanim napiszesz

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Panowie poczytajcie sobie smile

Nawet szóste miejsce może dać awans do ekstraklasy! [sport.pl]

także może się okazać, że Arka i Piast dzisiaj remis, i obie drużyny mimo wszystko awansują do I ligi :]

btw, za zajęcie drugiego miejsca w lidze zespół Śląska Wrocław ma obiecane 1,5 mln zł premii do podziału, a dodam, że jest to zapewne ostatnie spotkania Tarasiewicza w roli wrocławskiego trenera.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by MarcoviaMarki
Jeśli Znicz będzie grał swoje mecze na Legii, to może sie spodziewać kilka tysięcy kibiców więcej. I lepszego dopingu niż Legia. Obecnie duża część kibiców chodzi na CWKS i Hutnik. A na Łazienkowskiej brak dopingu i tylko jakieś docinki pod adresem ITI.
dokładnie Znicz może liczyc na doping ze strony kibiców Legii . Dlatego ja nadal upieram sie ,że nie poto grali caly sezon aby w osttanim meczu dac ciała . Wiadomo Podbeskidzie to niezla ekipa ale oni maja juz wakacje o nic nie graja. Paradoksalnie moze Arka sie zblokowac i dzis kilka kuponów do kosza wskoczy. Ale ja zaryzykuje Znicz+Arka . Licze na ambicje obu ekip

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Powiem wam tylko tyle ze Piast chce awansowac wink a skad ? tego wam nie powiem tongue Te ostatnie przegrane mecze sa spowodowane tym ze sa bez formy...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by herkules
Originally Posted by MarcoviaMarki
Jeśli Znicz będzie grał swoje mecze na Legii, to może sie spodziewać kilka tysięcy kibiców więcej. I lepszego dopingu niż Legia. Obecnie duża część kibiców chodzi na CWKS i Hutnik. A na Łazienkowskiej brak dopingu i tylko jakieś docinki pod adresem ITI.
dokładnie Znicz może liczyc na doping ze strony kibiców Legii . Dlatego ja nadal upieram sie ,że nie poto grali caly sezon aby w osttanim meczu dac ciała . Wiadomo Podbeskidzie to niezla ekipa ale oni maja juz wakacje o nic nie graja. Paradoksalnie moze Arka sie zblokowac i dzis kilka kuponów do kosza wskoczy. Ale ja zaryzykuje Znicz+Arka . Licze na ambicje obu ekip

Arka tak, sam ją mam na moim kuponie, aczkolwiek ten Znicz mi coś śmierdzi, wiem, że Podbeskidzie niby o nic już nie gra, ale popatrz na ich ostatnie wyniki:
[Linked Image]
i nie po to grali ostatnie spotkania na maksa ( co widac po wynikach ) zeby teraz sobie odpuścić i położyć na boisku, a formę mają bardzo dobrą, IMO skonczy się remisem i Śląsk zajmie 2 miejsce.

czyli jednym słowem Arka + Śląsk + x2 Piast, 1/10

pozdrawiam [Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Co do meczu TS Podbeskidzia to ciężki orzech do zgryzienia.Fakt goście przyjadą po zwyciestwo, na wyjazdach graja lepiej niż u siebie no i mają realne szanse na awans.U gospodarzy jest nieco inaczej.Awans raczej nie realny.Tylko jest to ostatni mecz w sezonie.Jest to najlepszy sezon Podbeskidzia w 2 lidze.Do tego wydaje mi sie że kilku zawodników będzie chciało się pożegnać z bielska publicznościa.Nie ma co ukrywać że po świetnych występach zawodnicy znaleźli sie na listach zyczeń innych klubów.Jak dla mnie ciężki mecz do typowania.Jak bym miał coś grać to over 2,5.DO składu wraca Chrapek który w przodzie potrafi nieźle namieszać.Zapowiada się komplet widzów.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Skorpion BB
Co do meczu TS Podbeskidzia to ciężki orzech do zgryzienia.Fakt goście przyjadą po zwyciestwo, na wyjazdach graja lepiej niż u siebie no i mają realne szanse na awans.U gospodarzy jest nieco inaczej.Awans raczej nie realny.Tylko jest to ostatni mecz w sezonie.Jest to najlepszy sezon Podbeskidzia w 2 lidze.Do tego wydaje mi sie że kilku zawodników będzie chciało się pożegnać z bielska publicznościa.Nie ma co ukrywać że po świetnych występach zawodnicy znaleźli sie na listach zyczeń innych klubów.Jak dla mnie ciężki mecz do typowania.Jak bym miał coś grać to over 2,5.DO składu wraca Chrapek który w przodzie potrafi nieźle namieszać.Zapowiada się komplet widzów.
dzieki za info ja odpuszczam ten meczyk zagram Arka+Śląsk i ruszam na meczyk Warty bo ladna pogoda w Poznaniu wink Ciekawa sie kolejka zapowiada.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
bardzo interesujaca i dziwna moze byc ta ostatnia kolejka bo:

- moze sie okazac ze znicz wygra swoj mecz,choc wielu upatruje tu remisu lub nawet wygranej podbeskidzia;

- slask ma spore szanse wygrac w poznaniu bo wygrywa i zajmuje 3 miejsce premiowane gra w extraklasie(brak barazy chyba)lub nawet 2 jesli znicz nie wygra,choc baniak twierdzi ze jego zespol jeszcze sie nie utrzymal i zapowiada walke ale tak samo walke ze slaskiem przed meczem zapowiadal kubicki,a jescze wczesniej pilkarze motoru a ci ostatni w dziwnie dogodnych sytuacjach w lublinie nie trafiali w bramke lub wykazywali brak zdecydowania koczon,krol,poplawski;

- z piastem to juz dziwna sytuacja skoro walczyc ma o awans do extraklasy to z rezerwowa polonia powinien zgarnac 3 punkty w stolicy bezdyskusyjnie tylko niektorzy sugeruja ze specjalnie piastowi nie zalezy na tych 3 oczkach,ostatni mecz zdaje sie to potwierdzac;

- arka traci dziwna bramke do szatni w ostatnim meczu i w dziwny sposob wyrownuje na koniec meczu lecz to tylko 1 punkt u siebie ze slabiutka odra czy im tez nie zalezy na awansie ?,wszak przed runda wiosenna to byl glowny pretendent do awansu.gra z motorem na wyjezdzie,ktory od 5 meczy nie moze nikomu strzelic bramki i dostarcza punktow od 5 meczu komu sie da,dlaczego mialby nie dostarczyc arce majacej szanse awansu do extraklasy w ostatniej kolejce;

- lechia,ktora awansowala juz do extraklasy,zdazyla podarowac 3 punkty slaskowi,czy bedac w szampanskich nastrojach pilkarze lechii znow beda rozprezeni i wynik na boisku bedzie sprawa 2- rzedna,tym bardziej ze to mecz o totalna pietruszke ?
ciekawe w jakim skladzie lechia rozpocznie dzisiejsze spotkanie?

we wszystkich tych meczach wygrane gosci prawdobodobne ale jak bedzie ?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Motor Lublin - Arka Gdynia
Typ: Arka @1.65 betway 3/10

Arka walczy o awans, Motor o pietruszkę. Motor oglądałem w środę przeciwko Stali i grali sam piach. Co do Motoru to sytuacja w klubie jest nieciekawa. Od dłuższego czasu są już problemy z wypłatami dla zawodników, od miesiąca nie potrafią strzelić choćby bramki przegrywając kolejno 6 spotkań z rzędu. W składzie Motoru dodatkowa są dwaj zawodnicy wypożyczeni z Arki - Płotka i Kołodziejski. Obaj pewnie nie zagrają, jeden po kontuzji a drugi nie chce grac przeciwko kolegom z Arki... .
Co do innych spotkań drugoligowych to zdziwiłbym sie gdyby jutro piekarze Stali popsuli fiestę Lechii, ale tu kurs słaby... .

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Originally Posted by tomo
Originally Posted by grucha
Originally Posted by tomo
Originally Posted by herkules
[quote=Hakan]Czemu mieliby nie chcieć awansować do 1 ligi? Przecież nie po to wkładali tyle trudu w zdobywanie punktów by teraz gdy są tak bliscy pierwszej ligi nie chcieli do niej awansować .

Nie interesuję się tą klasą rozgrywek więc liczę że zostanie sprostowana wypowiedź o rzekomym braku chęci piłkarzy z Gliwic by awansować bo być może jest coś o czym nie wiem. Z punktu widzenia czysto sportowego jak to przeczytałem nasunął mi się jeden wniosek: Paranoja.
Podobnie jest ze Zniczem wink ogolnie ta liga jest lekko zakrecona . Wiec czy Znicz i Piast chca powalczyc o awans ?
Nie odpowiem na pytanie kto dzisiaj wygra a kto dzisiaj przegra, ale część Twoich wątpliwości mogę absolutnie rozwiać:

Znicz chce awansować do Ekstraklay!

Tak, Znicz niewątpliwie chce, tylko pozostaje pytanie - po co? Na rozgrywanie spotkań na własnym stadionie nie ma szans, a używanie do tego celu obiektów Legii bądź Polonii według mnie trochę mija się z celem, skoro w Pruszkowie na mecze przychodzi dwa tysiące widzów. Ilu pojedzie do Warszawy?
Na stadion Znicza przychodzi 2k widzów bo ...taka jest pojemność stadionu smirk

Niewątpliwie na początku Sezonu 2008/2009 zachodziłaby konieczność rozgrywania meczów na innym stadionie, najprawdopodobniej Legii (a stosunki pomiędzy kibicami obu klubów są bardzo przyjazne), ale nie trwałoby to zbyt długo.

Wstępne rozmowy pomiędzy przedstawicielami Znicza, a włodarzami obiektów przy Łazienkowskiej i Konwiktorskiej już miały miejsce. Oczywiście nie były one zobowiązujące bo niewiadomo czy po zakończeniu tego sezonu temat w ogóle będzie aktualny.


P.S. Pmmyśl zanim napiszesz [/quote]

Hmmm... Generalnie napisałeś to co ja. Jedynie rozgrywanie meczów na obcym stadionie wydaję się mijac z celem, bo zaprzyjaźnieni kibice to jednak nie to samo, co swoi fani. Pomijam już fakt kosztów wynajęcia obiektu, a także ochrony, co jeśli chodzi o stadion Legii byłoby dużym obciążeniem dla niewielkiego przypuszczam budżetu Znicza.
Czy przypuszczasz, że jeśli stadion w Pruszkowie byłby większy, to przychodziłoby na mecze znacznie więcej kibiców? Pomijając oczywiście fanów drużyn przyjezdnych.
Biorąc pod uwagę aspekt sportowy, póki co awans Zniczowi się należy, jednak w przypadku gdy stanie się on faktem boję się, że klub ten stanie się kolejną, z punktu widzenia kibica efemerydą piłkarską typu Świt Nowy Dwór.

P.S. Myślę, zwłaszcza gdy wypowiadam się publicznie, starając się jednocześnie nikogo nie urazic.
Pozdrawiam.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Baqu
Panowie poczytajcie sobie smile

Nawet szóste miejsce może dać awans do ekstraklasy! [sport.pl]

także może się okazać, że Arka i Piast dzisiaj remis, i obie drużyny mimo wszystko awansują do I ligi :]

btw, za zajęcie drugiego miejsca w lidze zespół Śląska Wrocław ma obiecane 1,5 mln zł premii do podziału, a dodam, że jest to zapewne ostatnie spotkania Tarasiewicza w roli wrocławskiego trenera.

Baqu tylko nie wiem czy komuś będzie sie na tyle opłacało ryzykować i czekać na to czy ktoś jeszcze nie spadnie.
Poza tym Jagi nie spuszczą bo nie kupowała aż w takim stopniu co inni zdegradowani, a była i jest stroną pokrzywdzoną przez działania korupcyjne innych klubów. Więc jak już w tym wypadku pkt karne. Co innego ma się z Koroną i tu spadek jest niestety realny.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Gdzie wielu walczy tam remisy rosna wink
Czy beda dzis wiecej niz 3 remisy??
Ja mysle ze 3 powinny byc, co wiecej tym lepiej grin

W holdzie sprzedawcy platnych typow, Eska wink peace

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by Baqu
Panowie poczytajcie sobie smile

Nawet szóste miejsce może dać awans do ekstraklasy! [sport.pl]

także może się okazać, że Arka i Piast dzisiaj remis, i obie drużyny mimo wszystko awansują do I ligi :]

btw, za zajęcie drugiego miejsca w lidze zespół Śląska Wrocław ma obiecane 1,5 mln zł premii do podziału, a dodam, że jest to zapewne ostatnie spotkania Tarasiewicza w roli wrocławskiego trenera.

Baqu tylko nie wiem czy komuś będzie sie na tyle opłacało ryzykować i czekać na to czy ktoś jeszcze nie spadnie.
Poza tym Jagi nie spuszczą bo nie kupowała aż w takim stopniu co inni zdegradowani, a była i jest stroną pokrzywdzoną przez działania korupcyjne innych klubów. Więc jak już w tym wypadku pkt karne. Co innego ma się z Koroną i tu spadek jest niestety realny.
czyli co wg. Ciebie kobieta moze byc tak troche w ciazy? grinjezeli kupowali -sprzedawali to szanse na degradacje maja taka sama jak inne kluby!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Biszop
Gdzie wielu walczy tam remisy rosna wink
Czy beda dzis wiecej niz 3 remisy??
Ja mysle ze 3 powinny byc, co wiecej tym lepiej grin

W holdzie sprzedawcy platnych typow, Eska wink peace
Chłopak będzie sobie pluł w brodę, że zrezygnował z gry do lipca grin wink

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1