|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks 2 [/b][/qb] Nie ma rzeczy niemozliwych i sam się zastanawiałem czy nie zagrać ich rekreacyjnie. Kurs ko(s)miczny. w Pinnacle 20.50 :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498 |
ja bym wolal handi, chyba +15,5 jest
Po spojrzeniu na kontuzje upewnilem sie, dzis gram Altanta +15,5
Kontuzje w Dallas: T. Abdul-Wahad T. Best T. Delk J. Howard J. Stefansson A. Walker
Kontuzje w Atlancie: O. Ekezie A. Henderson C. Mills J. Przybilla Z. Rebraca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]... na ile % oceniasz swój typik ??[/qb] na tyle, że go zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - a czy wejdzie - niezmierzone są wyroki boskie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
A moze jakies propozycje w temacie: under/over ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]A moze jakies propozycje w temacie: under/over ??[/qb] analizy matematyczne można o kant d..., więc pasuje z o/u - może coś wrzuce z typów PRO-TO-TYP-a a na razie patrze na eurolige... so far so good <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]A moze jakies propozycje w temacie: under/over ??[/qb] Wydaje mi się, że linia na WAS-SAC jest mocno przesadzona (214.5)i upartuje tu undera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
a mnie korci : Boston Celtics - Denver Nuggets over 204 prosze o opinie, bo za jakieś 45 minut musze wyjść z chałupy i wróce dopiero jutro po południu, zeby przelać profity z konta buka na swoje....please .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Moje propozycje na dzisiaj:
Indiana (-8.0) kurs 1.9 Expekt
Denver (+1.0) kurs 1.9 Expekt
Golden State Over (194.5) 1.9 Expekt
Dallas Under (213) kurs 1.9 Expekt
Toronto Over (171) kurs 1.9 Expekt
system 3 z 5 stawka 5 zł Wszelkie komentarze mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
godne uwagi:
New Orleans Hornets - Philadelphia 76ers 1 -4.5
jednak expekt wystawił...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał Master Flamaster: [qb]Fozzie im bardziej przypatruję się Twoim wypowiedziom o kupowaniu butów i obrączce w lombardzie, tym więcej wierzę, że naprawdę Cię spotkały te sytuacje :rolleyes: gosh...
Pozdrawiam [i współczuję] /MF/[/qb] a myślałeś, że ja tylko tak na współczucie was biorę.....życie flamasterku, zycie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb] Oryginalnie wysłał Master Flamaster: [qb]Fozzie im bardziej przypatruję się Twoim wypowiedziom o kupowaniu butów i obrączce w lombardzie, tym więcej wierzę, że naprawdę Cię spotkały te sytuacje :rolleyes: gosh...
Pozdrawiam [i współczuję] /MF/[/qb] a myślałeś, że ja tylko tak na współczucie was biorę.....życie flamasterku, zycie...[/qb] na internet jeszcze Cie stać - nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
szaki daj jakies pewne under/over, bo im dłużej kalkuluję, tym bardziej jestem zamotany....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Chyba Toronto dam over, po powrocie Cartera to jest troche inny zespół, myśle ze przewala te 170...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
stało się, kobyłka u płotu:
jeden kuponik: Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers 1 (+8,5) Golden State Warriors - Orlando Magic over 196 Florida - N.Y. Islanders 2
drugi kuponik: Dallas Mavericks - Atlanta Hawks 2 (+15,5) Anaheim - St. Louis 2 Atlanta - Buffalo over 5,5 goli
i trzeci: Indiana Pacers - Portland Trail Blazers 2 (+8) Toronto Raptors - Utah Jazz over 170 pkt Atlanta - Buffalo 2
wszystkie za 100, jutro podsumujemy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Washington-Sacramento under 214,5
Jak dla mnie to linia kosmiczna,to Dallas z Sacramento przy wysokim procencie można by grać.Sacramento ostatnio gra słabo i to o dziwo ,od kiedy wrócił Krzyś.Rzucają jak na nich mało punktów,dawno już 100 nie zaliczyli,Wizzards ostatnio sporo punktują,ale dziś chyba jednak nie rzucą razem 215.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Według mnie nie ma co szaleć z Atlantą, gdyby była po kursie 5-6 podejrzewam że szansa wygrania byłaby większa niż dzisiaj po prawie 12. Coś tu jest nie tak i dla świętego spokoju lepiej to zostawić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
No i ze względu na wgląd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bardziej prawdopodobne stają się takie typy, które pokuszę się w dubelku puścić za @3.61:
Washington-Sacramento, powyżej 213, @1.90 Dallas-Atlanta, 1(-15.5), @1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66 |
ja dzisiaj postawiłem 2 x under na dallas i boston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieje, że wkoncu mi underki 2 wejda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Oryginalnie wysłał Layonik: [qb]Moje propozycje na dzisiaj:
Indiana (-8.0) kurs 1.9 Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Denver (+1.0) kurs 1.9 Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Golden State Over (194.5) 1.9 Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Dallas Under (213) kurs 1.9 Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Toronto Over (171) kurs 1.9 Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
system 3 z 5 stawka 5 zł Wszelkie komentarze mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] ja to dałem w systemie! Mam nadzieje ze wejdzie! kupon nie wszedł! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ostatecznie takie coś poszlo: singielek: Indiana-Portland 2
pewniaczek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> : Toronto-Utah 1 Washington-Sacramento 2
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|