[/qb]Tutaj sie z..."> [/qb]Tutaj sie z...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#236706 17/03/2004 01:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
jak spadać to z wysokiego konia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]
Tutaj sie zgadzam w 100%. Zreszta wczorajsze wydarzenie potwierdzilo to po raz kolejny.

Bonus: Unibet
#236707 17/03/2004 01:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał blastar:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
jak spadać to z wysokiego konia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]
Tutaj sie zgadzam w 100%. Zreszta wczorajsze wydarzenie potwierdzilo to po raz kolejny.[/qb]
a czy to czegoś nas nauczyło - nie hehe - chyba, że shit happens!!! - gramy dalej - będziemy odpoczywać po sezonie.
Lizać rany albo opalać się na Hawajach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236708 17/03/2004 01:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]OT:

w bet365 można samemu ustalać hcpy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie ma tej możliwości bez logowania; wóczas kursy automatycznie się zmieniają; dostępne hcpy mają swoje ograniczenia (rzędu mniej więcej max. 25-28 pkt w każdą stronę);

konk[/qb]
Mozna ale niezawsze jezeli bedziesz je mial na czerwono to sobie niezmienisz Overki Underki ZAWSZE zadowolony klijent.

#236709 17/03/2004 02:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 267
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 267
Quote
Oryginalnie wysłał zik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jetlee2004:
[qb]Haj jestem tu nowy ale NBA interesuje sie z 10 lat oto moj kupon na dzis w Totomixie
Stawka 250zl

system 2z3

MARION-BRAND KL NBA 1.90 na 1
ATLANTA-SEATTLE SP 200 NBA 1.90 na -
NEW YORK-WASHINGTON SP 198 NBA 1.90 na - :zobacz:

mysle ze na 90% wejdzie ale podparlem sie systemem w razie czego ide wlasnie wyslac dobrze ze mam 50m do toto nrka[/qb]
I co przyjeli Ci ten kupon? Bo ja wątpię.[/qb]
ZIK masz racje nie przyjeli nie gralem w toto systemami myslalem ze jest tak jak w STS i PROFIE musialem dac to jako czysty bo nie chcialem kombinowac 3z4 no to terazsie zobaczy wyslalem jednak za 150zl :zobacz: mam nadzieje ze jutro bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236710 17/03/2004 04:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jeszcze a propos konia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dolaczam do Was i ....puscilem po raz pierwszy tasme na NBA.
W Pinnacle maja cos takiego jak "teaser",ryzykuje sie wiecej (bo to multikupon),ale daja obmizone badz zanizone handi i linie,
Ja puscilem cos takiego :

CHI - CLE Under 197.5
WAS - NY Under 207.5
NO +10 (w meczu z Miami)
SEA - ATL Under 210.5
POR - MIL Over 184
(goscie na pierwszym miejscu)

AKO = 4,5 i zagralem to,no...dosc grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zobaczymy czy nadajemy sie na rodeo czy tylko do wynoszenia konskiego nawozu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozostaje tylko czekac ,niedlugo za oceanem 7 PM i rusza Cleveland.
Acha,Szak - nie moglem jednak postawic przeciw Knicksom (za bardzo ich lubie) i na jednym double w ekpekt dalem

NY - WAS 1 (-8,5)
ATL - SEA 2 (3,0)

A handi na Bulls odpuscilem.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236711 17/03/2004 05:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 153
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 153
Quote
Oryginalnie wysłał jetlee2004:
[qb]Haj jestem tu nowy ale NBA interesuje sie z 10 lat oto moj kupon na dzis w Totomixie
Stawka 250zl

system 2z3

MARION-BRAND KL NBA 1.90 na 1
ATLANTA-SEATTLE SP 200 NBA 1.90 na -
NEW YORK-WASHINGTON SP 198 NBA 1.90 na - :zobacz:

mysle ze na 90% wejdzie ale podparlem sie systemem w razie czego ide wlasnie wyslac dobrze
ze mam 50m do toto nrka[/qb]
a nauczysz mnie wysyłać systemy 2z3 w totomixie??

#236712 17/03/2004 07:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
mnie Cleveland nie zawiodlow

111:87

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Zagrałem -9,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#236713 17/03/2004 08:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Dzisiaj cos takiego:
WAS Wizards @ NY Knicks
Over 201.0
OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SEA SSonics @ ATL Hawks
SEA SSonics -3.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

POR TBlazers @ MIL Bucks
Over 190.0

#236714 17/03/2004 08:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Quote
Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.:
[qb]Dzisiaj cos takiego: :zobacz:
WAS Wizards @ NY Knicks
Over 201.0
OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SEA SSonics @ ATL Hawks
SEA SSonics -3.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

POR TBlazers @ MIL Bucks
Over 190.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No wreszcie zaczyna byc lepiej.
[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236715 17/03/2004 08:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Po wczorajszym meczu trener poszedl po rozum do glowy i Maciej LAMPE GRA W 4 TEJ KWARCIE CALKIEM NIEZLE. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236716 17/03/2004 09:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Quote
Oryginalnie wysłał Busta:
[qb]Ja widze tu jeden ładny under mianowicie w meczu NY-Washington 198pkt. u naziemnych zarowno w totomixie jak i profesjonalu granica jest identyczna, różnica jest ta że totomix ma 1,9 na tego rodzaju zakłady, a profesjonal 1,8.[/qb]
Tym razem mi sie udało bo w profesjonalu liczy sie regulaminowy czas gry, ale było gorąco

#236717 17/03/2004 11:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Brawo przez dwa dni typowania na na podstawie waszych spostrzeżeń 1800 zeta w plecy, dzisiaj
dam babci do obstawienia, to może wyjdę na zero....

#236718 17/03/2004 12:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Brawo przez dwa dni typowania na na podstawie waszych spostrzeżeń 1800 zeta w plecy, dzisiaj
dam babci do obstawienia, to może wyjdę na zero....[/qb]
Nikt tu nie mowi ze ma "pewniaki" nikt nie zacheca do obstawiania jak czynia to inni ale z Babcia pomysl niezly. Powodzenia wez pare recept babci do kupy wyciagnij jedna i porownaj z wynikami powinno wejsc. Niestety nie mam babci i nie mam tej mozliwosci. CZEKAM NA TYPY BABCI-mowie i zagram je bez zastanowienia "One"zawsze maja racje.

#236719 17/03/2004 13:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Brawo przez dwa dni typowania na na podstawie waszych spostrzeżeń 1800 zeta w plecy, dzisiaj
dam babci do obstawienia, to może wyjdę na zero....[/qb]
Nikt tu nie mowi ze ma "pewniaki" nikt nie zacheca do obstawiania jak czynia to inni ale z Babcia pomysl niezly. Powodzenia wez pare recept babci do kupy wyciagnij jedna i porownaj z wynikami powinno wejsc. Niestety nie mam babci i nie mam tej mozliwosci. CZEKAM NA TYPY BABCI-mowie i zagram je bez zastanowienia "One"zawsze maja racje.[/qb]
Sory za emocje, ale to było na gorąco po sprawdzeniu wyników, miałem taki kuponik:

Dallas - San Jose 1
Atlanta Hawks - Seattle SuperSonics 2 (hc-3)
New York Knicks - Washington Wizards under 201,5 pkt

całkowity kursik 6,86 i grałem to za 500 zeta

Seattle weszło bez problemów, Dallas prowadziło po dwóch tercjach 3:0, a na 4 sekundy przed zakonczeniem meczu NY - Wash było 96-94 , czy na odwrót , już nie pamiętam, w każdym bądź razie mówię sobie idę spać, bo chyba w ciągu 4 sekund nie rzucą 11 oczek, a w Dallas też nic się juz nie wydarzy.
No i rano torsje niesamowite. Dallas dało sobie strzelic w 3 tercji brameczkę co spowodowało, ze Rekiny zaryzykowały i na ostatnie dwie minuty wycofali bramkarza i grali z jednym zawodnikiem więcej w polu,udaje się to przewaznie ale w ostatniej minucie, atu pizdziec, strzelają dwie bramki Dallas, gdzie te barany nie były w stanie oddac nawet jednego strzału na pusta bramkę..

No i podwójne torsje, bo faktycznie nie mozna rzucic 11 pkt w ciągu 4 sekund, ale przecież można doprowadzić do dogrywki, która niestety u mojego buka (expekt) liczy się do całości wyniku.

Dlatego jeszcze raz sorry za emocje, taki jest sport, trudno
pozdrawiam wszystkich typujących i mam nadzieję że dzisiaj sie odkujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dlatego biegnę juz i pozwolę sobie załozyć temacik na dzień dzisiejszy...

#236720 17/03/2004 14:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Seattle weszło bez problemów, Dallas prowadziło po dwóch tercjach 3:0, a na 4 sekundy przed zakonczeniem meczu NY - Wash było 96-94 , czy na odwrót , już nie pamiętam, w każdym bądź razie mówię sobie idę spać, bo chyba w ciągu 4 sekund nie rzucą 11 oczek, a w Dallas też nic się juz nie wydarzy.
No i rano torsje niesamowite. Dallas dało sobie strzelic w 3 tercji brameczkę co spowodowało, ze Rekiny zaryzykowały i na ostatnie dwie minuty wycofali bramkarza i grali z jednym zawodnikiem więcej w polu,udaje się to przewaznie ale w ostatniej minucie, atu pizdziec, strzelają dwie bramki Dallas, gdzie te barany nie były w stanie oddac nawet jednego strzału na pusta bramkę..

No i podwójne torsje, bo faktycznie nie mozna rzucic 11 pkt w ciągu 4 sekund, ale przecież można doprowadzić do dogrywki, która niestety u mojego buka (expekt) liczy się do całości wyniku.

Dlatego jeszcze raz sorry za emocje, taki jest sport, trudno
pozdrawiam wszystkich typujących i mam nadzieję że dzisiaj sie odkujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dlatego biegnę juz i pozwolę sobie załozyć temacik na dzień dzisiejszy...[/QB][/QUOTE]
No to Cie "podziwiam" grasz na jednym kuponie najbardziej nieprzewidywalna NHL i do tego jescze walisz hdkp i under w NBA nie wiem czy nie za "duza" kase ale to twoja sprawa.
Juz kiedys radzilem amkwishowi:
niegraj NBA w kuponach- dublach itd
Pomysl "ako" na jedno zdarzenie wynosi okolo 1.90
grajac 3 zdarzenia 2 wchodza jeden nie twoj kupon jest warty tyle ile straciles czasu.
Grajac jedynki jestes wplecy mniej mniej,grajac duble wygrywasz w krutszym czasie ale NBA nie jest na dochodzenie wedlug mnie.
Ale co ja bede uswiadamial stare wygi apropo nie te sporty na AKO i treble i jak grasz to nie mysl ile mozesz wygrac a ile stracic i na ile mozesz sobie pozwolic. Bedzie mniej bolalo.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236721 17/03/2004 14:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Powiem szczerze, ze wchodziły mi kupony i po 5 zdarzeń, ale takie trójeczki, to na 99%, a bukowania bez NHL wogóle sobie nie wyobrazam....

pozdr.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1