Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#236893 09/03/2004 02:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
Dlamnie jest tylko jeden ciekawy i w miare do przewidzenia mecz
Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers 2
i to dzisiaj gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ZDROWIE

Bonus: Unibet
#236894 09/03/2004 03:28
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
nie bedę odkrywczy dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
Milwaukee :4gw:
Cleveland :5gw:
Lakers under 179,5 :4gw:

#236895 09/03/2004 04:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wlasnie ciecie z expekt zdjeli
PHI - MIL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Zostawili natomiast zaklady head to head na ten mecz.
No comments.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236896 09/03/2004 06:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[QB]Wlasnie ciecie z expekt zdjeli
PHI - MIL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Postawilem ten mecz w unibecie razem z
ATL - CLE (-4,0)

Nie zdazylem postawic undera w Philadelphi,bo zamkneli mi drzwi przed nosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dwa duble wobec tego zrobilem

ATL - CLE over 188,0 (tak mi wyszlo z pts last 5)
DAL - PHO under 211,0 (jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

i drugi

DAL - PHO 1 (-11,0)
UTA - LAL 1 (+2,0)

Jutro sporo meczykuff,a jeszcze LM do obejrzenia i postawienia,bedzie goraco,hehe
Off-topikowo polecam postawic na Bayern z Realem (znakomity kurs).

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236897 09/03/2004 07:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
szacunken dla philli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pod nieobecnosc glenna i allena 76 zagrali bardzo ale to BARDZO zespolowo
ale co zrobili w II polowie emczu ojoj co sie dzialo!! w IV koziolki przez 8' rzucily 3pkty..pozniej jakos sie podniesli moglbyc OT gdyby REDD zapalil 3.
pozostaje czekac na CAVS (jeszcze cala IV)
A rano trza szybko leciec kursy lapac
pozdro for all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236898 09/03/2004 07:42
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Phila to drużyna nieobliczalna,najbardziej powalona w lidze,ja tylko gram przeciwko nim jak są faworytem i na nich jak grają z kimś mocnym,ale żadko,jak mi się nudzi.

#236899 09/03/2004 07:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
musze sie z toba zgodzic jak 76 sa faworytem np.za 1.36 to robia zonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
zajezdza OT w Atlancie
w utah under totalny

#236900 09/03/2004 09:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
Ach ten O'Neil. Juz mial 5 nietrafionych osobistych i wywalili go 4 min przed koncem za drugie przewinienie techniczne.

500 PLN poplynelo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#236901 09/03/2004 12:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[QB]znalezione w sieci:

Milwaukee 91 &#8211; Philadelphia 87
92-97 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (miałem przeczucie hehe)

Cleveland 97 &#8211; Atlanta 91
108-102 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dallas 104 &#8211; Phoenix 90
103-90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
L.A. Lakers 99 &#8211; Utah 87
83-88 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
QB]

#236902 09/03/2004 12:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Cleveland Cavaliers u Atlanta Hawks 1 1,56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Phoenix Suns u Dallas Mavericks -11,5 1,91
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Kurs: 2,98
Stawka: 5,77 Euro
Wygrana: 17,19 Euro

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, alfa, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1