|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97 |
Dlamnie jest tylko jeden ciekawy i w miare do przewidzenia mecz Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers 2 i to dzisiaj gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ZDROWIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
nie bedę odkrywczy dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : Milwaukee :4gw: Cleveland :5gw: Lakers under 179,5 :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wlasnie ciecie z expekt zdjeli PHI - MIL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Zostawili natomiast zaklady head to head na ten mecz. No comments.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish: [QB]Wlasnie ciecie z expekt zdjeli PHI - MIL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Postawilem ten mecz w unibecie razem z ATL - CLE (-4,0)
Nie zdazylem postawic undera w Philadelphi,bo zamkneli mi drzwi przed nosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dwa duble wobec tego zrobilem
ATL - CLE over 188,0 (tak mi wyszlo z pts last 5) DAL - PHO under 211,0 (jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
i drugi
DAL - PHO 1 (-11,0) UTA - LAL 1 (+2,0)
Jutro sporo meczykuff,a jeszcze LM do obejrzenia i postawienia,bedzie goraco,hehe Off-topikowo polecam postawic na Bayern z Realem (znakomity kurs).
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
szacunken dla philli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pod nieobecnosc glenna i allena 76 zagrali bardzo ale to BARDZO zespolowo ale co zrobili w II polowie emczu ojoj co sie dzialo!! w IV koziolki przez 8' rzucily 3pkty..pozniej jakos sie podniesli moglbyc OT gdyby REDD zapalil 3. pozostaje czekac na CAVS (jeszcze cala IV) A rano trza szybko leciec kursy lapac pozdro for all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Phila to drużyna nieobliczalna,najbardziej powalona w lidze,ja tylko gram przeciwko nim jak są faworytem i na nich jak grają z kimś mocnym,ale żadko,jak mi się nudzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
musze sie z toba zgodzic jak 76 sa faworytem np.za 1.36 to robia zonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zajezdza OT w Atlancie w utah under totalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6 |
Ach ten O'Neil. Juz mial 5 nietrafionych osobistych i wywalili go 4 min przed koncem za drugie przewinienie techniczne.
500 PLN poplynelo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [QB]znalezione w sieci:
Milwaukee 91 – Philadelphia 87 92-97 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (miałem przeczucie hehe) Cleveland 97 – Atlanta 91 108-102 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dallas 104 – Phoenix 90 103-90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> L.A. Lakers 99 – Utah 87 83-88 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> QB]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Cleveland Cavaliers u Atlanta Hawks 1 1,56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Phoenix Suns u Dallas Mavericks -11,5 1,91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Kurs: 2,98 Stawka: 5,77 Euro Wygrana: 17,19 Euro
|
|
|
Link skopiowany do schowka