|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96 |
Oryginalnie wysłał szakatak: staramy się dodawać choć skrótowy komentarz do typów - poza tym witamy!!! i powodzonka - na pohybel bukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/QB] oj kurcze ja zaczalem jakies dwa tygodnie temu i grajac na nba mam 7 $ z poczatkowych 50 $ ale co tam powodzenia (mam nadzieje ze inni mnie pomscili i sa na duzym + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał hunk: Wszystko ładnie pięknie ale niepokoi mnie przegrana z Minnesotą na wyjezdzie 97-121 ale myśle że sobie odpuścili ten mecz aby bardziej sie skupić na dzisiajeszym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ok stawiam na DALLAS wy zrobicie jak bedziecie chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/QB] Pod prawie wszystkim sie podpisuje i gram w tym meczu czyste 2 SA - DAL 2 (1,66) - nie ma IMO sensu podnosic ryzyka za 0,24 i grac ,nawet,malego handi. A z czym sie nie zgadzam ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z tym,ze Mavs odpuscili w Minnesocie - absolutnie nie ! Przez 40-42 minuty usilowali dotrzymac kroku,ale zostali zjedzeni przez Wilki. I to powyzsze to kolejny argument za MIN - HOU 1 (-7,0) Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zapomnialem dopisac cos o under/over. Cholera....tak po lamaniu glowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wychodzi mi jakies 6-7 over i 2-3 under. Nie smierdzi toto ??? Ten przeze mnie nieokreslony u/o to w meczu SA - DAL. Co na to Typeria ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ostatecznie zagrałem grubo: Lakersi średnio: Orlando-chyba w końcu wygra u siebie,Atlanta to leszcze,sam T-mac ich rozwali. Minesotta-jednak sie do nich przekonałem,ale nie polecam,bo z reguły Wilki mi rozwalają kupony(paradoks bo to jedna z moich ulubionych druzyn) lajtowo: Dallas Utah-u siebie moga wygrać z każdy,a Indiana,cóż czas na porażke w ich wyjazdowym serialu Cleweland-NO ostatnio coś się męczy,dwie dogrywki w dwóch ostatnich meczach,Kawalerzyści jeszcze śnią o play-off i dziś przypuszczą iście ułańską szarżę na Szerszenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Los Angeles Lakers - Seattle SuperSonics 1 -10,5 - Seattle jest słabe, 4 mecz na wyjeździe, widziałem ich w meczu z Houston (wygranym) - obie drużyny grały tragicznie, a LAL - mam nadzieję, że skumali, że grają o mistrza, na treningach jest już Malone, który wraca bodajże na mecz z Utah, także motywacja jest - tym bardziej że Lakery wracają do Staples Center po 4 meczowym wyjeździe...
San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 2 -3- patent na wygrywanie z SA Dallas ma tym nardziej że (Point guard Steve Nash is expected to be back in the lineup after missing Dallas' last two games with a stomach virus, but Spurs forward Tim Duncan will miss his fourth straight game because of a knee injury.) - wtopili co prawda z Minnesottą, ale tu chyba poradzą..
Orlando Magic - Atlanta Hawks 1 -6,5 - Atlanta coś nie potrafi wygrywać na wyjazdach, ostatnia wygrana 6.02!, a Orlando wiadomo, że gra o najlepszego strzelca dla Tracy' ego, ostatnia wygrana Orlando własnie z Atlantą i to u nich, więc nie widzę przeciwskazań do powtórki....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
Utah-u siebie moga wygrać z każdy,a Indiana,cóż czas na porażke w ich wyjazdowym serialu
Serial dopiero sie zaczal,wygrali 2 razy (tak serio,to dobra okazja obstawiac progres na przegrana Pacers na wyjezdzie). Ja powiem tyle - a Jazz juz w domu nawygrywali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sredni z 3 wygrywaja 2 ,wiec...czas na porazke,hehe. Podepre typ na Indiane takim argumentem : w przetrzebionej i tak kontuzjami druzynie Jazz wypada na dzis jeszcze Giricek. Moze to nie jest wielki gracz,ale IMHO dla Jazz na dzis bardzo wartosciowy,bo sam Kirilenko z Indiana nie wygra
UTA - IND 2 (1,76) .bardzo ladny kurs na czyste 2
BTW dwie typowo underowe druzyny graja,a nie brak typuff na over w tym meczu.
Nastepnie Boca pisze: "Cleweland-NO ostatnio coś się męczy,dwie dogrywki w dwóch ostatnich meczach,Kawalerzyści jeszcze śnią o play-off i dziś przypuszczą iście ułańską szarżę na Szerszenie"
Z szabelka na czolgi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Raczej stawialbym na Hornets,ale under w tym meczu bardziej mi pasi.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]ostatecznie zagrałem grubo: Lakersi średnio: Orlando-chyba w końcu wygra u siebie,Atlanta to leszcze,sam T-mac ich rozwali. Minesotta-jednak sie do nich przekonałem,ale nie polecam,bo z reguły Wilki mi rozwalają kupony(paradoks bo to jedna z moich ulubionych druzyn) lajtowo: Dallas Utah-u siebie moga wygrać z każdy,a Indiana,cóż czas na porażke w ich wyjazdowym serialu Cleweland-NO ostatnio coś się męczy,dwie dogrywki w dwóch ostatnich meczach,Kawalerzyści jeszcze śnią o play-off i dziś przypuszczą iście ułańską szarżę na Szerszenie[/qb] Boca : ale Tracy ma nie grać.Tak podaje przynajmniej witryna sportsline.com !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał palazzi: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]: ale Tracy ma nie grać.Tak podaje przynajmniej witryna sportsline.com !!![/qb] to chyba jakś plota nic takiego nie znalazłem - podaj link!!! Znalazłem info za to, że powrót Granta Hilla w tym sezonie jest mozliwy!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał palazzi: Boca : ale Tracy ma nie grać.Tak podaje przynajmniej witryna sportsline.com !!![/QB] Palazzi,nie strasz ,jak pragne zdrowia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 03/04/2004 Tracy McGrady SG Back Questionable Questionable for March 5 vs. Atlanta Nie bral udzialu we wczorajszych zajeciach,ale ma byc gotow do grania przeciw Hawks. BTW patrz mecz srodowy Magic'uff bylo to samo. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Witam: Knicks -1 @ Raptors bez uzasadnienia jak zawsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Hehe...panowie nie chce Was straszyć tylko tak jest napisane na sportsline.com http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/preview/NBA_20040305_ATL@ORL W Injures jest wstawiony Tracy McGrady....ale teraz patrzę na dół stronki w Probably Starters,że ma wyjść w pierwszej piątce,więc już sam nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał palazzi: [qb]Hehe...panowie nie chce Was straszyć tylko tak jest napisane na sportsline.com http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/preview/NBA_20040305_ATL@ORL W Injures jest wstawiony Tracy McGrady....ale teraz patrzę na dół stronki w Probably Starters,że ma wyjść w pierwszej piątce,więc już sam nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] nie sugeruj sie sportline,oni tam sa zamuleni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał palazzi: [qb]Hehe...panowie nie chce Was straszyć tylko tak jest napisane na sportsline.com http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/preview/NBA_20040305_ATL@ORL W Injures jest wstawiony Tracy McGrady....ale teraz patrzę na dół stronki w Probably Starters,że ma wyjść w pierwszej piątce,więc już sam nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Palazzi,sportsline to nie jest oficjalna strona. Popatrz na www.nba.com [ nba.com] i odszukaj "injuries". Jezeli obok nazwiska zawodnika nie figuruje I-L (lub jak kto woli zawodnik nie jest na tej liscie) to moze grac. BTW wiekszosc urazuff "leczonych" jest w biegu,zawodnik gra,blokada dziala - zreszta przy obecnej ofercie srodkuff miejscowo znieczulajacych (bardzo selektywnych zreszta i ulegajacym rozkladowi wg schematu Hoffmana - prosciej - brak metabolituff w moczu) nie sztuka podrasowac goscia na mecz. Na drugi dzien ultramasaze,lasery i inne *******y i...pojutrze blokada i ....znow gra. A potem.....Harpringi,Stackhouse'y i nagle meldunki typu "out of season". Coz,zbyt duzo kapuchy zaangazowane w ten biznes,by zdrowie zawodnika bylo na czolowym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
amkwish zejdź ze mnie,narazie delikatnie proszę,denerwuje mnie twoje ciągłe komentowanie moich typów. Nikomu tego nie polecam,ani nie wmawiam,że to pewniak, to jest wolne(częsciowo) forum(choć cenzura nie śpi)każdy ma prawo do własnych przemyśleń i najbardziej ekstremalnych typów. pozdrawiam
a i jeszcze Lakers-Seattle 2 Myślę,że goście pokażą rozpasanym gwiazdorkom jak się gra w kosza i wygraja spokojnie 30 punktami,Allen sam ich rozwali a Radmanowić ośmieszy Sraqa.Bryant ma słabe biorytmy i rzuci góra 8 punktów,Patonik dzisiaj rano pokłócił sie z kochanką,ponadto mu kredyt odnawialny zablokowali i dlatego dziś ręka mu zadrży,grubas zaś jak wyczytałem obalił 4 Mczestawy i chyba bedzie bardziej ociężały niz zwykle.Co ty na to kolego amkwish,szabelką na czołgi czy może kajakiem na pancernika?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66 |
podobno dzisiaj nie gra Brayant ? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: Co ty na to kolego amkwish,szabelką na czołgi czy może kajakiem na pancernika?[/QB] Ja mysle,ze najwieksza zaleta tego forum jest swobodna wymiana pogladuff i w tym miesci sie ,jak Ty to nazywasz "komentowanie" czyichs typuff. Ale...jak sobie nie zyczysz to mozesz wybrac sie nawet ze szczotka do kibla na czyszczenie Rowu Marianskiego,Twoja wola. W kazdym badz razie mozesz liczyc na mnie i Twojemu zadaniu stanie sie zadosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb] a i jeszcze Lakers-Seattle 2 Myślę,że goście pokażą rozpasanym gwiazdorkom jak się gra w kosza i wygraja spokojnie 30 punktami,Allen sam ich rozwali a Radmanowić ośmieszy Sraqa.Bryant ma słabe biorytmy i rzuci góra 8 punktów,Patonik dzisiaj rano pokłócił sie z kochanką,ponadto mu kredyt odnawialny zablokowali i dlatego dziś ręka mu zadrży,grubas zaś jak wyczytałem obalił 4 Mczestawy i chyba bedzie bardziej ociężały niz zwykle.Co ty na to kolego amkwish,szabelką na czołgi czy może kajakiem na pancernika?[/qb] loooool Naprawde dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sam piszesz, ze to wolne forum, wiec i amkwish moze pisac co mu si podoba ( i cenzura nie obejmuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Moim zdaniem odwalaja na forum razem szakatakiem kawal dobrej (i cennej) roboty ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was ), wiec lepiej wez poczytaj posty i nie czuj sie atakowany, tylko dlatego ze ktos jest innego zdania niz ty. Bynajmniej wiekszosc ludzi cieszy sie z konstruktywnej dyskusji na forum. Jesli ty z krytyka nie potrafisz sie obejsc, to wez sie po prostu nie udzielaj. Pozdrawiam knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał knopsi:
Bynajmniej wiekszosc ludzi cieszy sie z konstruktywnej dyskusji na forum.
[QUOTE]
ooo wlasnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
co myślicie o tym:
Minnesota T-wolves (-7) - Houston Rockets kurs 1.9 (1) EXpekt
dałem to za 60zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Layonik: [qb]co myślicie o tym:
Minnesota T-wolves (-7) - Houston Rockets kurs 1.9 (1) EXpekt
dałem to za 60zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Okolo 4:30 w nocy sie okaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja gram to samo,za ciut wiecej. Jesli nas ogladaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mbzyk i SR to mam serdeczna prosbe (do innych rowniez). Pomozcie rozgryzc u/o w meczu TOR - NY - pasuje mi to postawic ze wzgledu na pore rozpoczecia meczu, Sklaniam sie do over 173,5 ,ale przekonania nie mam. Juz zabukowalem natomiast dubla ORL - ATL over 201,5 BOS - WAS over 200,0 Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|