Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#236973 05/03/2004 23:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
staramy się dodawać choć skrótowy komentarz do typów - poza tym witamy!!! i powodzonka - na pohybel bukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/QB]
oj kurcze ja zaczalem jakies dwa tygodnie temu i grajac na nba mam 7 $ z poczatkowych 50 $

ale co tam
powodzenia (mam nadzieje ze inni mnie pomscili i sa na duzym + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: )

Bonus: Unibet
#236974 06/03/2004 00:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał hunk:
Wszystko ładnie pięknie ale niepokoi mnie przegrana z Minnesotą na wyjezdzie 97-121 ale myśle że sobie odpuścili ten mecz aby bardziej sie skupić na dzisiajeszym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ok stawiam na DALLAS wy zrobicie jak bedziecie chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/QB]
Pod prawie wszystkim sie podpisuje i gram w tym meczu czyste 2
SA - DAL 2 (1,66) - nie ma IMO sensu podnosic ryzyka za 0,24 i grac ,nawet,malego handi.
A z czym sie nie zgadzam ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z tym,ze Mavs odpuscili w Minnesocie - absolutnie nie ! Przez 40-42 minuty usilowali dotrzymac kroku,ale zostali zjedzeni przez Wilki.
I to powyzsze to kolejny argument za

MIN - HOU 1 (-7,0)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236975 06/03/2004 00:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zapomnialem dopisac cos o under/over.
Cholera....tak po lamaniu glowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wychodzi mi jakies 6-7 over i 2-3 under.
Nie smierdzi toto ???
Ten przeze mnie nieokreslony u/o to w meczu
SA - DAL.
Co na to Typeria ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236976 06/03/2004 00:54
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ostatecznie zagrałem
grubo:
Lakersi
średnio:
Orlando-chyba w końcu wygra u siebie,Atlanta to leszcze,sam T-mac ich rozwali.
Minesotta-jednak sie do nich przekonałem,ale nie polecam,bo z reguły Wilki mi rozwalają kupony(paradoks bo to jedna z moich ulubionych druzyn)
lajtowo:
Dallas
Utah-u siebie moga wygrać z każdy,a Indiana,cóż czas na porażke w ich wyjazdowym serialu
Cleweland-NO ostatnio coś się męczy,dwie dogrywki w dwóch ostatnich meczach,Kawalerzyści jeszcze śnią o play-off i dziś przypuszczą iście ułańską szarżę na Szerszenie

#236977 06/03/2004 00:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Los Angeles Lakers - Seattle SuperSonics
1 -10,5 - Seattle jest słabe, 4 mecz na wyjeździe, widziałem ich w meczu z Houston (wygranym) - obie drużyny grały tragicznie, a LAL - mam nadzieję, że skumali, że grają o mistrza, na treningach jest już Malone, który wraca bodajże na mecz z Utah, także motywacja jest - tym bardziej że Lakery wracają do Staples Center po 4 meczowym wyjeździe...

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 2 -3- patent na wygrywanie z SA Dallas ma tym nardziej że (Point guard Steve Nash is expected to be back in the lineup after missing Dallas' last two games with a stomach virus, but Spurs forward Tim Duncan will miss his fourth straight game because of a knee injury.) - wtopili co prawda z Minnesottą, ale tu chyba poradzą..

Orlando Magic - Atlanta Hawks 1 -6,5 - Atlanta coś nie potrafi wygrywać na wyjazdach, ostatnia wygrana 6.02!, a Orlando wiadomo, że gra o najlepszego strzelca dla Tracy' ego, ostatnia wygrana Orlando własnie z Atlantą i to u nich, więc nie widzę przeciwskazań do powtórki....

#236978 06/03/2004 01:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:

Utah-u siebie moga wygrać z każdy,a Indiana,cóż czas na porażke w ich wyjazdowym serialu

Serial dopiero sie zaczal,wygrali 2 razy (tak serio,to dobra okazja obstawiac progres na przegrana Pacers na wyjezdzie).
Ja powiem tyle - a Jazz juz w domu nawygrywali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sredni z 3 wygrywaja 2 ,wiec...czas na porazke,hehe.
Podepre typ na Indiane takim argumentem : w przetrzebionej i tak kontuzjami druzynie Jazz wypada na dzis jeszcze Giricek.
Moze to nie jest wielki gracz,ale IMHO dla Jazz na dzis bardzo wartosciowy,bo sam Kirilenko z Indiana nie wygra

UTA - IND 2 (1,76) .bardzo ladny kurs na czyste 2

BTW dwie typowo underowe druzyny graja,a nie brak typuff na over w tym meczu.

Nastepnie Boca pisze:
"Cleweland-NO ostatnio coś się męczy,dwie dogrywki w dwóch ostatnich meczach,Kawalerzyści jeszcze śnią o play-off i dziś przypuszczą iście ułańską szarżę na Szerszenie"

Z szabelka na czolgi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Raczej stawialbym na Hornets,ale under w tym meczu bardziej mi pasi.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236979 06/03/2004 01:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]ostatecznie zagrałem
grubo:
Lakersi
średnio:
Orlando-chyba w końcu wygra u siebie,Atlanta to leszcze,sam T-mac ich rozwali.
Minesotta-jednak sie do nich przekonałem,ale nie polecam,bo z reguły Wilki mi rozwalają kupony(paradoks bo to jedna z moich ulubionych druzyn)
lajtowo:
Dallas
Utah-u siebie moga wygrać z każdy,a Indiana,cóż czas na porażke w ich wyjazdowym serialu
Cleweland-NO ostatnio coś się męczy,dwie dogrywki w dwóch ostatnich meczach,Kawalerzyści jeszcze śnią o play-off i dziś przypuszczą iście ułańską szarżę na Szerszenie[/qb]
Boca : ale Tracy ma nie grać.Tak podaje przynajmniej witryna sportsline.com !!!

#236980 06/03/2004 01:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]: ale Tracy ma nie grać.Tak podaje przynajmniej witryna sportsline.com !!![/qb]
to chyba jakś plota nic takiego nie znalazłem - podaj link!!!
Znalazłem info za to, że powrót Granta Hilla w tym sezonie jest mozliwy!!!

#236981 06/03/2004 01:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
Boca : ale Tracy ma nie grać.Tak podaje przynajmniej witryna sportsline.com !!![/QB]
Palazzi,nie strasz ,jak pragne zdrowia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

03/04/2004 Tracy McGrady SG Back Questionable Questionable for March 5 vs. Atlanta

Nie bral udzialu we wczorajszych zajeciach,ale ma byc gotow do grania przeciw Hawks.
BTW patrz mecz srodowy Magic'uff bylo to samo.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236982 06/03/2004 01:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Witam:
Knicks -1 @ Raptors
bez uzasadnienia jak zawsze.

#236983 06/03/2004 01:39
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Hehe...panowie nie chce Was straszyć tylko tak jest napisane na sportsline.com
http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/preview/NBA_20040305_ATL@ORL

W Injures jest wstawiony Tracy McGrady....ale teraz patrzę na dół stronki w Probably Starters,że ma wyjść w pierwszej piątce,więc już sam nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#236984 06/03/2004 01:43
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Hehe...panowie nie chce Was straszyć tylko tak jest napisane na sportsline.com
http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/preview/NBA_20040305_ATL@ORL

W Injures jest wstawiony Tracy McGrady....ale teraz patrzę na dół stronki w Probably Starters,że ma wyjść w pierwszej piątce,więc już sam nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
nie sugeruj sie sportline,oni tam sa zamuleni

#236985 06/03/2004 01:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Hehe...panowie nie chce Was straszyć tylko tak jest napisane na sportsline.com
http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/preview/NBA_20040305_ATL@ORL

W Injures jest wstawiony Tracy McGrady....ale teraz patrzę na dół stronki w Probably Starters,że ma wyjść w pierwszej piątce,więc już sam nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Palazzi,sportsline to nie jest oficjalna strona.
Popatrz na www.nba.com [nba.com] i odszukaj "injuries".
Jezeli obok nazwiska zawodnika nie figuruje I-L (lub jak kto woli zawodnik nie jest na tej liscie) to moze grac.
BTW wiekszosc urazuff "leczonych" jest w biegu,zawodnik gra,blokada dziala - zreszta przy obecnej ofercie srodkuff miejscowo znieczulajacych (bardzo selektywnych zreszta i ulegajacym rozkladowi wg schematu Hoffmana - prosciej - brak metabolituff w moczu) nie sztuka podrasowac goscia na mecz.
Na drugi dzien ultramasaze,lasery i inne *******y i...pojutrze blokada i ....znow gra.
A potem.....Harpringi,Stackhouse'y i nagle meldunki typu "out of season".
Coz,zbyt duzo kapuchy zaangazowane w ten biznes,by zdrowie zawodnika bylo na czolowym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236986 06/03/2004 01:52
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
amkwish zejdź ze mnie,narazie delikatnie proszę,denerwuje mnie twoje ciągłe komentowanie moich typów.
Nikomu tego nie polecam,ani nie wmawiam,że to pewniak, to jest wolne(częsciowo) forum(choć cenzura nie śpi)każdy ma prawo do własnych przemyśleń i najbardziej ekstremalnych typów.
pozdrawiam

a i jeszcze
Lakers-Seattle 2
Myślę,że goście pokażą rozpasanym gwiazdorkom jak się gra w kosza i wygraja spokojnie 30 punktami,Allen sam ich rozwali a Radmanowić ośmieszy Sraqa.Bryant ma słabe biorytmy i rzuci góra 8 punktów,Patonik dzisiaj rano pokłócił sie z kochanką,ponadto mu kredyt odnawialny zablokowali i dlatego dziś ręka mu zadrży,grubas zaś jak wyczytałem obalił 4 Mczestawy i chyba bedzie bardziej ociężały niz zwykle.Co ty na to kolego amkwish,szabelką na czołgi czy może kajakiem na pancernika?

#236987 06/03/2004 02:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
podobno dzisiaj nie gra Brayant ? :/

#236988 06/03/2004 02:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
Co ty na to kolego amkwish,szabelką na czołgi czy może kajakiem na pancernika?[/QB]
Ja mysle,ze najwieksza zaleta tego forum jest swobodna wymiana pogladuff i w tym miesci sie ,jak Ty to nazywasz "komentowanie" czyichs typuff.
Ale...jak sobie nie zyczysz to mozesz wybrac sie nawet ze szczotka do kibla na czyszczenie Rowu Marianskiego,Twoja wola.
W kazdym badz razie mozesz liczyc na mnie i Twojemu zadaniu stanie sie zadosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236989 06/03/2004 02:27
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]
a i jeszcze
Lakers-Seattle 2
Myślę,że goście pokażą rozpasanym gwiazdorkom jak się gra w kosza i wygraja spokojnie 30 punktami,Allen sam ich rozwali a Radmanowić ośmieszy Sraqa.Bryant ma słabe biorytmy i rzuci góra 8 punktów,Patonik dzisiaj rano pokłócił sie z kochanką,ponadto mu kredyt odnawialny zablokowali i dlatego dziś ręka mu zadrży,grubas zaś jak wyczytałem obalił 4 Mczestawy i chyba bedzie bardziej ociężały niz zwykle.Co ty na to kolego amkwish,szabelką na czołgi czy może kajakiem na pancernika?[/qb]
loooool
Naprawde dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Sam piszesz, ze to wolne forum, wiec i amkwish moze pisac co mu si podoba ( i cenzura nie obejmuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Moim zdaniem odwalaja na forum razem szakatakiem kawal dobrej (i cennej) roboty ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was ), wiec lepiej wez poczytaj posty i nie czuj sie atakowany, tylko dlatego ze ktos jest innego zdania niz ty.
Bynajmniej wiekszosc ludzi cieszy sie z konstruktywnej dyskusji na forum.
Jesli ty z krytyka nie potrafisz sie obejsc, to wez sie po prostu nie udzielaj.

Pozdrawiam knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236990 06/03/2004 02:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
[QUOTE]Oryginalnie wysłał knopsi:


Bynajmniej wiekszosc ludzi cieszy sie z konstruktywnej dyskusji na forum.

[QUOTE]

ooo wlasnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236991 06/03/2004 02:48
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
co myślicie o tym:

Minnesota T-wolves (-7) - Houston Rockets kurs 1.9 (1) EXpekt

dałem to za 60zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#236992 06/03/2004 03:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
[qb]co myślicie o tym:

Minnesota T-wolves (-7) - Houston Rockets kurs 1.9 (1) EXpekt

dałem to za 60zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Okolo 4:30 w nocy sie okaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja gram to samo,za ciut wiecej.

Jesli nas ogladaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mbzyk i SR to mam serdeczna prosbe (do innych rowniez).
Pomozcie rozgryzc u/o w meczu TOR - NY - pasuje mi to postawic ze wzgledu na pore rozpoczecia meczu,
Sklaniam sie do over 173,5 ,ale przekonania nie mam.

Juz zabukowalem natomiast dubla
ORL - ATL over 201,5
BOS - WAS over 200,0

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, forty, Lukasz111, $-man, Sensei, burbon, kamel, rymoholik, aker, alfa, bukma, 11kera11), 3,280 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1