Oryginalnie wysłał faw0r:
[qb]amkwish cos ci nie wychodzi to granie na przekor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Moze t3ch ma poprostu szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ale oba jego zaklady weszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
I brawo Jasiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja tez nie narzekam,bo po raz pierwszy w marcu jestem leciutko do przodu dzieki Knicksom.
A szczescie...coz...nikt mi nie powie,ze ten czy ow jest lepszym czy gorszym typerem na takie zaklady jak u/o.
Najlepiej grac takie rzeczy z progresem,przy czym ja jestem z tego wylaczony,bo ,ze wzgledu na specyfike pracy,nie ma mnie 8-10 dni w domu...a z progresem musowo grac LEGULARNIE (jak mawial Balcerek) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak odnosnie sposobu grania,to sobie przy kaiwe zrymowalem
"Cwierkaly wrobelki,ze tylko ***** graja dubelki"
To w formie samokrytyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />