|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
dla mnie 99,81% > 90,57$
Jak chcesz płacić dziesięcinę, to Twoja sprawa. ocb. ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Zapewne chodzi o prowizje  Na Win Leeds może i maja lepszy kurs, ale jeżeli weźmie jeszcze pod uwagę X i 2 to... szału nie ma o marże nie o prowizje... /yaaho
Last edited by yaaho; 13/05/2008 02:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
dla mnie 99,81% > 90,57$
Jak chcesz płacić dziesięcinę, to Twoja sprawa. ocb. ?? 99,81% > 90,57% tak to mialo zapewne wygladac, chodzi o to, ze w zedbet jest prawie 10% marży no i nalezy pamietac, ze w betfair jest jeszcze prowizja, czyli napewno dostaniemy mniej niz te 99,81%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
10% marży na 1x2 to standart u europejskich buków. Czy ktoś sie skusił i załozył u nich konto/ skorzystał z owego freebeta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
No nie mówcie, że wpier,dalacie 300e w buka, o którym nikt nie słyszał, którego nie ma w zadnych rankingach, buka z którego czy wypłacisz czy nie to na razie zagadka. Na BA widze temat spadł ludzie olali, ale Panowie widze chcecie ryzykować. Nic powodzenia zycze oby było wszystko ok.
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7 |
Witam
Czy freebeta mozna dzielic czy trzeba zagrac za calość ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
No nie mówcie, że wpier,dalacie 300e w buka, o którym nikt nie słyszał, którego nie ma w zadnych rankingach, buka z którego czy wypłacisz czy nie to na razie zagadka. Na BA widze temat spadł ludzie olali, ale Panowie widze chcecie ryzykować. Nic powodzenia zycze oby było wszystko ok.
Pzdr. No niby tak ale czy "buki krzaki" sa reklamowane w Betbrain . com oraz czy strona nie wyglada profesjonalnie... no moze to ostatnie nie jest najlepszym kryterium wyboru booka  Witam
Czy freebeta mozna dzielic czy trzeba zagrac za calość ? Kolego .....w 9 poscie od załozenia tematu Kolega CarlosMarc wyraził sie nadto jasno w tej kwestii. Pozdrawiam Doq
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Witam
Czy freebeta mozna dzielic czy trzeba zagrac za calość ? Kolego .....w 9 poscie od załozenia tematu Kolega CarlosMarc wyraził sie nadto jasno w tej kwestii. Pozdrawiam Doq Sorrki MaroPL teraz zrozumiałem dokładnie o co Ci chodzi... Kolega CarlosMarc faktycznie do konca nie odpowiada na zadane przez Ciebie pytanie. Przepraszam i sorry na posta ale Edit wiadomo co....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Freebet musi byc zagrany w calosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
jeszcze to 300E(<150 real value) to nic dają 500E w kasynie przy obrocie tylko 12x to absolutnie niespotykanie dobre warunki i kwota.Swoją drogą ja jakoś nie widzę tej promocji do buka,gdzie na www to jest?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
moze warto mniejsza sume wplacic dla testu do tego buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
jeszcze to 300E(<150 real value) to nic dają 500E w kasynie przy obrocie tylko 12x to absolutnie niespotykanie dobre warunki i kwota.Swoją drogą ja jakoś nie widzę tej promocji do buka,gdzie na www to jest?. 7. On all zedbet casino/games, only individual bet stakes of at least 10% of your first deposit are valid wagers for the welcome offer (if claiming €100 welcome bonus, then this will equate to €10 bets or more). All Roulettes and Baccarat are excluded from this offer. Ten zapis chyba sprawia że bonus jest nieopłacalny, wpłacasz 500 i tylko zakłady za 50euro liczone są do obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
prosta droga do przegranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ktos skorzystał juz z tego free beta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
do 31 maja można skorzystać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
ok, ale czy ktos wplacal do nich pieniadze juz? ktos dostal tego free beta? bo promocja za dobra zeby byla prawdziwa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70 |
Ja dostałem , ale jeszcze nie zagrałem . Po postawieniu prze ze mnie zakładu natychmiast przyszło żądanie weryfikacji (mase skanów trzeba wysłać). Niestety zakład nie wszedł. Od póltora tygodnia dobijam sie o wynik weryfikacji , ale nie chcą mnie zweryfikować teraz , tylko jak pani powiedziała przed ewentualną wypłatą . Dla mnie to jest dziwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Jakich dokumentów wymagają?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
free bet bez problemu przyznawany przez system,oferta szeroka jest co grać praktycznie każdy coś znajdzie dla siebie , z dokumentów standardzik, coś ze zdjęciem , karta z obu stron ( mogą być niektóre nr zasłaonięte ) + rachunek z 3 ostatnich miesięcy . oprócz 300 euro , załapałem się jeszcze na 30 euro , z okazji ligi mistrzów a freebet do wykorzystania na winner euro 2008 co do wypłat nie wiem ,bo zamierzam u nich zagościć na dłużej bo oferta bogata a i jakoś na limity się nie naciąłem , powinni mieć dobre kursy na euro 2008 więc można u nich posiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
ktoś kto miał zastrzeżenia do kursów powinien być zadowolony, kursy w większości dużo poniżej średniej.
Pierwszy zakład to można po kursie jaki się chce, bo nie widzę nic o ograniczeniach w termsach?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|