Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Ý€$ #2335817 13/05/2008 01:15
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Originally Posted by ݀$
dla mnie 99,81% > 90,57$

Jak chcesz płacić dziesięcinę, to Twoja sprawa.

ocb. ??

Bonus: Unibet
neoximek #2336000 13/05/2008 02:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Zapewne chodzi o prowizje smile
Na Win Leeds może i maja lepszy kurs, ale jeżeli weźmie jeszcze pod uwagę X i 2 to... szału nie ma laugh


o marże smile nie o prowizje... /yaaho

Last edited by yaaho; 13/05/2008 02:31.
neoximek #2336065 13/05/2008 02:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by neoximek
Originally Posted by ݀$
dla mnie 99,81% > 90,57$

Jak chcesz płacić dziesięcinę, to Twoja sprawa.

ocb. ??

99,81% > 90,57%

tak to mialo zapewne wygladac, chodzi o to, ze w zedbet jest prawie 10% marży smile
no i nalezy pamietac, ze w betfair jest jeszcze prowizja, czyli napewno dostaniemy mniej niz te 99,81%

yaaho #2336696 13/05/2008 06:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
10% marży na 1x2 to standart u europejskich buków. Czy ktoś sie skusił i załozył u nich konto/ skorzystał z owego freebeta?

gryzonko #2336945 13/05/2008 16:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
No nie mówcie, że wpier,dalacie 300e w buka, o którym nikt nie słyszał, którego nie ma w zadnych rankingach, buka z którego czy wypłacisz czy nie to na razie zagadka. Na BA widze temat spadł ludzie olali, ale Panowie widze chcecie ryzykować. Nic powodzenia zycze oby było wszystko ok.

Pzdr.

Mr Joke #2339145 14/05/2008 04:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
Witam

Czy freebeta mozna dzielic czy trzeba zagrac za calość ?

maroPL #2339274 14/05/2008 06:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ
Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Originally Posted by Mr joke
No nie mówcie, że wpier,dalacie 300e w buka, o którym nikt nie słyszał, którego nie ma w zadnych rankingach, buka z którego czy wypłacisz czy nie to na razie zagadka. Na BA widze temat spadł ludzie olali, ale Panowie widze chcecie ryzykować. Nic powodzenia zycze oby było wszystko ok.

Pzdr.


No niby tak ale czy "buki krzaki" sa reklamowane w Betbrain . com oraz czy strona nie wyglada profesjonalnie... no moze to ostatnie nie jest najlepszym kryterium wyboru booka smile

Originally Posted by maroPL
Witam

Czy freebeta mozna dzielic czy trzeba zagrac za calość ?
Kolego .....w 9 poscie od załozenia tematu Kolega CarlosMarc wyraził sie nadto jasno w tej kwestii.

Pozdrawiam
Doq


DoQ #2339294 14/05/2008 06:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ
Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Originally Posted by doq
Originally Posted by maroPL
Witam

Czy freebeta mozna dzielic czy trzeba zagrac za calość ?
Kolego .....w 9 poscie od załozenia tematu Kolega CarlosMarc wyraził sie nadto jasno w tej kwestii.

Pozdrawiam
Doq


Sorrki MaroPL teraz zrozumiałem dokładnie o co Ci chodzi... Kolega CarlosMarc faktycznie do konca nie odpowiada na zadane przez Ciebie pytanie. Przepraszam i sorry na posta ale Edit wiadomo co....


DoQ #2339539 14/05/2008 16:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Freebet musi byc zagrany w calosci.

CarlosMarc #2340902 15/05/2008 01:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
jeszcze to 300E(<150 real value) to nic dają 500E w kasynie przy obrocie tylko 12x to absolutnie niespotykanie dobre warunki i kwota.Swoją drogą ja jakoś nie widzę tej promocji do buka,gdzie na www to jest?.

comp #2340912 15/05/2008 01:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
moze warto mniejsza sume wplacic dla testu do tego buka?

comp #2342451 15/05/2008 20:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Originally Posted by comp
jeszcze to 300E(<150 real value) to nic dają 500E w kasynie przy obrocie tylko 12x to absolutnie niespotykanie dobre warunki i kwota.Swoją drogą ja jakoś nie widzę tej promocji do buka,gdzie na www to jest?.


7. On all zedbet casino/games, only individual bet stakes of at least 10% of your first deposit are valid wagers for the welcome offer (if claiming &#8364;100 welcome bonus, then this will equate to &#8364;10 bets or more). All Roulettes and Baccarat are excluded from this offer.
Ten zapis chyba sprawia że bonus jest nieopłacalny, wpłacasz 500 i tylko zakłady za 50euro liczone są do obrotu

robert423 #2342453 15/05/2008 20:05
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
prosta droga do przegranej

robert423 #2351985 19/05/2008 19:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Ktos skorzystał juz z tego free beta?

Loony25 #2354858 20/05/2008 20:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
do 31 maja można skorzystać

robert423 #2357616 21/05/2008 19:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
ok, ale czy ktos wplacal do nich pieniadze juz? ktos dostal tego free beta? bo promocja za dobra zeby byla prawdziwa..

Loony25 #2364377 24/05/2008 12:53
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
Ja dostałem , ale jeszcze nie zagrałem . Po postawieniu prze ze mnie zakładu natychmiast przyszło żądanie weryfikacji (mase skanów trzeba wysłać). Niestety zakład nie wszedł. Od póltora tygodnia dobijam sie o wynik weryfikacji , ale nie chcą mnie zweryfikować teraz , tylko jak pani powiedziała przed ewentualną wypłatą . Dla mnie to jest dziwne.

jansonix #2364520 24/05/2008 18:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Jakich dokumentów wymagają?

gryzonko #2364527 24/05/2008 18:12
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
free bet bez problemu przyznawany przez system,oferta szeroka jest co grać praktycznie każdy coś znajdzie dla siebie , z dokumentów standardzik, coś ze zdjęciem , karta z obu stron ( mogą być niektóre nr zasłaonięte ) + rachunek z 3 ostatnich miesięcy .
oprócz 300 euro , załapałem się jeszcze na 30 euro , z okazji ligi mistrzów a freebet do wykorzystania na winner euro 2008
co do wypłat nie wiem ,bo zamierzam u nich zagościć na dłużej bo oferta bogata a i jakoś na limity się nie naciąłem , powinni mieć dobre kursy na euro 2008 więc można u nich posiedzieć

crossmen #2371479 26/05/2008 20:36
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
ktoś kto miał zastrzeżenia do kursów powinien być zadowolony, kursy w większości dużo poniżej średniej.

Pierwszy zakład to można po kursie jaki się chce, bo nie widzę nic o ograniczeniach w termsach?

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1