Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#237178 29/02/2004 02:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Pido:
[qb]Chicago Bulls - Golden State Warriors 2 - 1,96
Atlanta Hawks - Orlando Magic 2 - 2,00
Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers 2 (+8,0) - 1,90

Co Wy na to...?[/qb]
ta 3 pozycja dla mnie niezbyt pewna

Bonus: Unibet
#237179 29/02/2004 02:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]z taką grą to NJ może zapomnieć o finałach, mam nadzieję, że LAL im to wkrótce uzmysłowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nie do konca sie zgadzam (btw LAL tez daje ciala w stolicy,jak na razie)
Juz pisalem pare dni temu,ze Miami ostatnio bardzo pozytywnie zaskakuje i play-off's nie jest dla nich nierealny.
Po raz kolejny graja bardzo zespolowo,3 graczy regularnie rzuca 55-60 punktuff.
Postawilem co prawda handi na NJ,ale po 1 poluffce juz go sobie odpuscilem,robiac na "kuponie korygujacym" odpowiednia kwotowa korekte i wprowadzilem tam
MEM - NO over 192,0

BTW ten over NJ - MIA to juz 3 moj overowy fart w w tym tygodniu,fart...bo pol punkcika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A na noc ciekawi mnie ja Spurs poradza sobie bez Duncana.
Dla mnie zwyciezca SA - DEN no bet ,ale poniewaz i Nuggets oslabieni to proponowalbym under 178,5.
A do tego np. DAL - POR over 196,0.

Jezeli chodzi o typy 1/2 to jednak zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
CHI - GS 2

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237180 29/02/2004 02:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Pido:
[qb]Chicago Bulls - Golden State Warriors 2 - 1,96
Atlanta Hawks - Orlando Magic 2 - 2,00
Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers 2 (+8,0) - 1,90

Co Wy na to...?[/qb]
ta 3 pozycja dla mnie niezbyt pewna[/qb]
Bosze......czy On (Szaq) musi zawse mnie uprzedzic ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pido,jesli chcesz grac pojedybczy kupon,to posluchalbym Kolegi i wyrzucil Dallas,ewentualnie daj czysta jedynke,albo pusc systemowa tasiemke (trixie na przyklad)
Aby nie byc goloslownym puszcze GS+ORL w dublu (mialem zagrac tylko Warriors,ale ...w qpie razniej,hehe)
BTW ako=4,0 niezle wyglada.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237181 29/02/2004 02:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
LAL - Wash - so far so good

#237182 29/02/2004 03:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
He he he jeszcze jeden:

WAS 7:56 Gilbert Arenas made 1st of 2 Free Throws
WAS 7:56 Gilbert Arenas missed 2nd of 2 Free Throws
WAS 7:56 Offensive Rebound by Kwame Brown
WAS 7:56 Lost ball turnover on Kwame Brown, Stolen by Kobe Bryant
LAL 7:56 Bad pass turnover on Rick Fox
WAS 7:56 Jerry Stackhouse missed Jump Shot
WAS 7:56 Offensive Rebound by Brendan Haywood
LAL 7:56 Slava Medvedenko missed Jump Shot
LAL 7:56 Offensive Rebound by Slava Medvedenko
LAL 7:56 Slava Medvedenko made Layup (12 PTS

#237183 29/02/2004 03:06
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Czy myslicie ze San Antonio jest w stanie wygrać dziś z Denver? Proszę o wypowiedź.......bo to dałem! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#237184 29/02/2004 03:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
[qb]Czy myslicie ze San Antonio jest w stanie wygrać dziś z Denver? Proszę o wypowiedź.......bo to dałem! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
jak dales to po co wypowiedzi
ale wg mnie bedziesz mial sie z czego cieszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237185 29/02/2004 03:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Tylko grają bez czołowego strzelca Duncana to mnie smuci a pusciłem w sts i nie wiedziałem o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#237186 29/02/2004 03:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
[qb]Tylko grają bez czołowego strzelca Duncana to mnie smuci a pusciłem w sts i nie wiedziałem o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
może to zdopinguje rezerwowych SA? poza tym Denver ma 4 wtopki z rzędu, więc... wynik jest sprawą otwartą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237187 29/02/2004 03:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
122-110 LA Lakers showtime!!! Kobe triple double!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

NJ - you' re next! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237188 29/02/2004 04:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]122-110 LA Lakers showtime!!! Kobe triple double!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

NJ - you' re next! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nie ma mnie jutro,bo ....pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ,wiec nie zabetuje tego meczu ,ale postawie tak dla zabawy przeciw Tobie,Szaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW to co pokazalo LAL w 3 i wiekszosci 4 kwarty to zenada i jak to byl showtime to ja mam wieksze wymagania,jesli chodzi o rozrywke.
HAndi uratowaly 2 rzuty za 3 ,zawodnikuff 2-go planu i dopiero wtedy Lakers odjechali cieniasom,zwanym (chyba dla smiechu), Czarodziejami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wiem ,ze "korespondencyjne" porownywanie druzyn nie ma sensu,ale jesli by sie uprzec i w to zabawic,to IMO NJ mieli o wiele trudniejszego przeciwnika i tylko niechlujstwu bukuff zawdzieczamy,ze wszedl handi na LAL ,bo jesli NJ - MIA byl 8,5 ,to w meczu WAS - LAL winien byc 11-13.
Reasumujac nie zachwycam sie Lakersami (moze dlatego,ze od zawsze ich nie lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i jestem prawie pewien,ze jesli jakas druzyna bedzie w finale ligi w tym roku,to predzej NJ niz LAL-unie.

Pozdrawiam,dobrej nocy i do zobaczenia w poniedzialek na forum

amkwish - Sulphur City

#237189 29/02/2004 13:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[QB,ale postawie tak dla zabawy przeciw Tobie,Szaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB]
przeciw LAL czy moim typom hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Showtime - to se ne vrati...

a mija właśnie 15 roczek jak widziałem meczyk Detroit - LAL i od tamtej pory jakoś kibicuje złocie i purpurze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237190 29/02/2004 18:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 73
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 73
Mam takie pytanie. Czy w gamebookers wazny wynik meczu to ten po regulaminowym czasie gry czy uwzgledniaja dogrywke jako czesc meczu i obowiazuje wynik po dogrywce ????

#237191 29/02/2004 18:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
Quote
Oryginalnie wysłał karool:
[qb]Mam takie pytanie. Czy w gamebookers wazny wynik meczu to ten po regulaminowym czasie gry czy uwzgledniaja dogrywke jako czesc meczu i obowiazuje wynik po dogrywce ????[/qb]
Does extra time count for betting purposes?
The answer to this question depends on the kind of sport you are betting on: for Ice Hockey, Soccer and Handball events odds are based on the result after regular time which includes time added by match officials for stoppages, but not scheduled extra time or penalty shoot-outs etc. The same counts for Rugby events where the draw option is offered. For Basketball and American Football, odds are based on the result after regular time and any period of overtime played. However, gamebookers might offer special bets which differ from this rule. In this case, this will be explicitly stated on our site.
pozdrawiam

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1