|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał lucAio: [qb] Oryginalnie wysłał czesiek: [qb]wez pod uwage to: 2004-01-20 L. A. Lakers 85 88 Phoenix Suns na wyjezdzie ich pojechali ... ciezko bedzie dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Hmm Czesiek tylko pamietaj ze wtedy nie gral ani Kobe ani Shaq[/qb] AMEN!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb] Phoenix - LAL 2 -6,5 - jak Kobe już mówi, że znowu się z Shaqiem rozumie to nic nie stanie na ich drodze...[/qb] Kobe 40 i pozamiatane... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ktoś ze 2 dni temu pisał o słabej Atlancie??? 3 OT's w meczu z Houston, ale w końcu przegrali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Houston straszny fux z tymi trojkami w koncowce...
|
|
|
Link skopiowany do schowka