|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
ja mogę się pojawić i w czwartek i w piątek. po prostu w czwartek wypiję 2 piwka :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
ogolnie ciekawy weekend sie szykuje  czwartek-sobota juwenalia a w niedziele jak ktos bedzie mial sile to redbull samolociki na malcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Poczekajcie na mnie  A kiedy będziesz?? Bylem do niedzieli  Ale mowa o tym piatku? Bo jesli tak to jednak odpadam, bo w tym tyg mam wolna tylko niedziele ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Mi w sumie pasuje zarówno czwartek, jak i piątek. Z tym jednak wyjątkiem, że na piątek jestem już wstępnie umówiony ze znajomymi, ale jedno nie wyklucza raczej drugiego. Poza tym proponowałbym spotkanie w jakimś pubie i później pójście na Juwenalia, bo w warunkach, które tam będą panowały nie da się ani normalnie pogadać, ani wypić piwka, bo kolejki to będą na godzinę stania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Poczekajcie na mnie  A kiedy będziesz?? Bylem do niedzieli  Ale mowa o tym piatku? Bo jesli tak to jednak odpadam, bo w tym tyg mam wolna tylko niedziele ;/ Ty w Poznaniu pracujesz czy do jakiejś dupy przyjeżdżasz?>? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A to odpadam, bo sie nie wyrwe, a jescze w sobote mam robote do 20  Za tydzien to samo, wiec po raz drugi  Ja bym chetnie wpadl, ale musze wiedziec wczesniej takie rzeczy, bo ot tak sie nie wyrwe z roboty, a i trzeba wziac pod uwage fakt, ze ja tam tluke sie z 9h na co po raz trzeci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
kolejki to będą na godzinę stania  powiadam wam: nie zakladajcie, ze browarek kupicie na miejscu  ladowac plecaczek pod marketem i dopiero ruszac na juwenalia  wiadomo, ze jedno nie wyklucza drugiego - w moim przypadku rowniez. Popieram rozpoczecie w pubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
@odgdog ja mam w przyszlym tygodniu trzy kola zaliczeniowe wiec tez teoretycznie powinienem sie uczyc w weekend a jak bedzie to zobaczymy  Ostry w czwartek z Pokahontaz, Killa kela i Vavamuffin. szczegoly http://juwenalia.poznan.pl/index.phpaha no i jezeli bedziecie uczestniczyli w pochodzie  to na 100% traficie na łęgi  to Cię przebiję, ja mam zaliczenia w formie egzaminu w ten czw 16.00, pt 12.00 i pon 8.00  ale co tam, Juwenalia trzeba oblać  ja jestem chętny jakby co, będę raczej codziennie tam, tym bardziej, że z buta mam niedaleko, z tego co się właśnie dowiedziałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
kolejki to będą na godzinę stania  powiadam wam: nie zakladajcie, ze browarek kupicie na miejscu  ladowac plecaczek pod marketem i dopiero ruszac na juwenalia  wiadomo, ze jedno nie wyklucza drugiego - w moim przypadku rowniez. Popieram rozpoczecie w pubie  W zeszłym roku kumpel wystał swojego browara, a kiedy odchodził jakiś gościu go zaczepił i kupił od niego za 20 zeta. Ładna przebitka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
@_Korver_ ale was wyjumali z tymi zaliczeniami  noz sie w kieszni otwiera...  @pszek to znajdziemy jakies dojscie boczne do zrodla sprzedazy i rozkrecamy biznes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
@_Korver_ ale was wyjumali z tymi zaliczeniami  noz sie w kieszni otwiera...  @pszek to znajdziemy jakies dojscie boczne do zrodla sprzedazy i rozkrecamy biznes  Tam w okolicy jest chyba tylko jedna stacja benzynowa. Można podjechać samochodem i sprzedawać piwko z bagażnika. Tak ludzie robią pod stadionem Lecha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
@_Korver_ ale was wyjumali z tymi zaliczeniami  noz sie w kieszni otwiera...  @pszek to znajdziemy jakies dojscie boczne do zrodla sprzedazy i rozkrecamy biznes  Najlepsze to to, że połowę sesji mam już z głowy (teoretycznie, bo nie wiem czy zaliczyłem), dzisiaj miałem 2. egzamin już. Jak dobrze pójdzie to ok 10.06 będę miał już wakacje  to jak się umawiamy? Jakiś pub wcześniej czy browarki na świeżym powietrzu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
jak mozna to ja tez bym sie pisal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
no to panowie powoli przechodzimy do konkretow  wstepne rozeznanie* w czwartek - proponuje na browarek do jakiegos pubu ok 15 i potem wbijamy na pochod o 17 a potem sie zobaczy  *Wstepne rozeznanie = byc moze jakis plan na wieksze picie w godzinach pozniejszych i w piatek, ew. sobote  co szanowni uczestnicy na to? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
w sumie tez bylbym chetny. Najbardziej pasowalby mi czwartek, bo planuje koncert Ostrego ogarnac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
no to panowie powoli przechodzimy do konkretow  wstepne rozeznanie* w czwartek - proponuje na browarek do jakiegos pubu ok 15 i potem wbijamy na pochod o 17 a potem sie zobaczy  *Wstepne rozeznanie = byc moze jakis plan na wieksze picie w godzinach pozniejszych i w piatek, ew. sobote  co szanowni uczestnicy na to?  no to ja nawyżej dobiję później. pewnie będę mógł się pojawić dopiero ok. 18-19. Kariery mi się zachciało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
ja koncze prace w browarze o 15-16stej wiec albo wlece spocony z biegu, albo wroce do chaty zrobie sie na bostwo i wtedy dopiero dobije 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
wszystko do ustalenia  mozemy sie tez jakos pozniej ustawic oczywiscie a czwartek to obowiazkowy dzien na tych juwenaliach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
może być czw tyle, że tak jak mówiłem ja mam na 15. zaliczenie i byłbym myślę na 18. gotowy dopiero.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
hehe to jak widac wyjechalem z zupelnie nietrafionym pomyslem  ja mam zaliczenie na 13  to chyba ok. 19 byloby optymalnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|