|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
zajebisty mecz ,dobra wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: po poludniu powtorke obejze ,mniej nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Teraz już wiadomo czemu wygrał Zachód - Wschód grał w osłabieniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image] Brawa dla panów/pań ze Sportsline <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam /MF/
|
|
|
Link skopiowany do schowka