|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Oryginalnie wysłał mbzyk: [qb]Witam, po tygodniowej nieobecności wróciłem i spróbuje coś zaproponować. A będzie to wyglądało następująco:
Washyngton- Portland, 1, @1.98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Miami- Houston, powyżej 162.5 pkt, @1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Utah- LA Clippers, 1(-4.0), @1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Denver- Minnesota, powyżej 193 pkt, @1.90 prawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: , ale w sumie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
... no i zobaczymy jaka passa po tak długiej przerwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] No i fortuna zmienną jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jestem nowy ale często korzystałem z waszych typów i od dziś bede, starał się coś doradzać. A tak przy okazji SR dzięki z typki na ostaniąnoc weszły w systemie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Iverson kontuzjowany - min. 2 mecze. Na NYN kursy spadają. Chyba warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka