|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Ja tych limitów nie nakładam i nie wiem jakie są przesłanki. Myślę jednak, że sprawnie manipulujesz rzeczywistością podając jako powód nałożenia limitu jeden zakład. Nie chcę się jednak zagłębiać w tą materię gdyż nie jest to zupełnie mój obszar.
Dajmy też spokój z jakąś kampanią. Jeden banner na forum to żadna kampania a już z pewnością nie buńczuczna. Była zapowiedź wyższych kursów na ME i takie też one były. Jeśli będziesz chciał wypłacić swoje środki z pewnością będę miał na ten fakt oko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Przypuszczałem, że Stryyke to mały sklepik dla małych graczy. Ale są jeszcze mniejsi niż myślałem skoro tak tępią za granie Euro 2008 za mocno średnie stawki. Ot taka strefa spadkowa trzeciej ligi.
A Stryyker sam napisał, że limity to kompletnie nie jego działka. Więc do tego co pisze na ten temat trzeba podchodzić z dużym dystansem. Rzeczywistość jest inna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Zorro nie wypowiadam się na ten temat bo po pierwsze nie było mnie jakiś czas a po drugie nie jestem za ten limit odpowiedzialny. Nie trzeba więc do niczego podchodzić z dystansem ponieważ ja w tym temacie (oprócz podania do wiadomości zwiększenia miesięcznych limitów stawek do 2000 euro) jeszcze nic nie mówiłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Oczywiście że sie mogę mylić w kwestii powodu zlimitowania konta. Ale wyboru za dużego nie ma, raptem 5 zagranych zakładów w maju i w sumie 2 zakłady w czerwcu, kilkaset euro do przodu, żadne grube tysiace zysku. No i dochodzi jeszce wypłata, która mogła być powodem by dokładniej "przyglądnąć" sie moim zakładom. Tak czy inaczej w klasyfikacji limitowania graczy stryyke znajduje sie wysoko, dużo nie trzeba zrobić by zaskarbic sobie dozgonną sympatię ichniego risk managmentu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
wplacilem 50 EUR , nastepnego dnia zrobilem zaklad za cale 50 eur i oczywiscie wtopilem:) Ale bonusa jak nie ma tak nie ma. Maila wyslalem do supportu nawet dwa razy:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
do polskiego supportu pisałeś?
Podaj mi alias na stryyke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
jako ze masz przepchana skrzynke to moj alias bizkitek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
jaki macie teraz bonus? bo znalezc cos na Waszej stronie to jest mission impossible
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Od niedzieli wieczór czekam na wypłatę, przestaje mi sie to podobać. Max 3 dni na moneybookers to lipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Update.
Za chwilę strona powinna być znów dostępna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Muszę podbić temat z wiadomych względów. Słyszałem, że w pewnym momencie wywiązała się dyskusja na temat pewnego bannera na forum. Jak widzicie wszystko już jest ok. Tylko spokój nas więc zatem uratuje.
W najbliższym czasie pojawi się całkiem nowy banner mówiący o naszej promocji na zakłady. Oznacza to, że w chwili obecnej nie jest dostępna żadna promocja. Również w najbliższym czasie (mam nadzieję, że ok dwóch tygodni) prezentacja całkiem nowego wyglądu strony. Kolejny punkt z listy znajdzie swoje pokrycie w praktyce. Dla tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą napiszę, że w dziale pokerowym regularnie aktualizuję temat dotyczący stryyke, wklejając informacje dotyczące aktualnych turniejów, promocji itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
ostatnio umoczylem 2 bety na finlandie, dzis chcialem postawic kolejnego i takie o cus wyskakuje mnie na dole SCStakeLimitMonth wtf? miesieczny limit na lige??!!  poor joke...
|
|
|
Link skopiowany do schowka