Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
gryzonko #2435340 21/06/2008 20:30
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Ja tych limitów nie nakładam i nie wiem jakie są przesłanki. Myślę jednak, że sprawnie manipulujesz rzeczywistością podając jako powód nałożenia limitu jeden zakład. Nie chcę się jednak zagłębiać w tą materię gdyż nie jest to zupełnie mój obszar.

Dajmy też spokój z jakąś kampanią. Jeden banner na forum to żadna kampania a już z pewnością nie buńczuczna. Była zapowiedź wyższych kursów na ME i takie też one były. Jeśli będziesz chciał wypłacić swoje środki z pewnością będę miał na ten fakt oko.

Bonus: Unibet
stryyker #2435388 21/06/2008 20:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Przypuszczałem, że Stryyke to mały sklepik dla małych graczy. Ale są jeszcze mniejsi niż myślałem skoro tak tępią za granie Euro 2008 za mocno średnie stawki. Ot taka strefa spadkowa trzeciej ligi.

A Stryyker sam napisał, że limity to kompletnie nie jego działka. Więc do tego co pisze na ten temat trzeba podchodzić z dużym dystansem. Rzeczywistość jest inna.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Zorro nie wypowiadam się na ten temat bo po pierwsze nie było mnie jakiś czas a po drugie nie jestem za ten limit odpowiedzialny.
Nie trzeba więc do niczego podchodzić z dystansem ponieważ ja w tym temacie (oprócz podania do wiadomości zwiększenia miesięcznych limitów stawek do 2000 euro) jeszcze nic nie mówiłem.

stryyker #2435555 21/06/2008 21:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Oczywiście że sie mogę mylić w kwestii powodu zlimitowania konta. Ale wyboru za dużego nie ma, raptem 5 zagranych zakładów w maju i w sumie 2 zakłady w czerwcu, kilkaset euro do przodu, żadne grube tysiace zysku. No i dochodzi jeszce wypłata, która mogła być powodem by dokładniej "przyglądnąć" sie moim zakładom.
Tak czy inaczej w klasyfikacji limitowania graczy stryyke znajduje sie wysoko, dużo nie trzeba zrobić by zaskarbic sobie dozgonną sympatię ichniego risk managmentu smile

gryzonko #2449750 27/06/2008 01:47
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
wplacilem 50 EUR , nastepnego dnia zrobilem zaklad za cale 50 eur i oczywiscie wtopilem:) Ale bonusa jak nie ma tak nie ma. Maila wyslalem do supportu nawet dwa razy:/

BiZkiT #2449861 27/06/2008 02:24
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
do polskiego supportu pisałeś?

Podaj mi alias na stryyke.

stryyker #2449979 27/06/2008 03:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
jako ze masz przepchana skrzynke to moj alias bizkitek smile

BiZkiT #2450049 27/06/2008 03:21
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
jaki macie teraz bonus? bo znalezc cos na Waszej stronie to jest mission impossible

john #2450130 27/06/2008 03:40
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167

stryyker #2452175 28/06/2008 02:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Od niedzieli wieczór czekam na wypłatę, przestaje mi sie to podobać. Max 3 dni na moneybookers to lipa

gryzonko #2472970 09/07/2008 22:02
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Update.

Za chwilę strona powinna być znów dostępna.

stryyker #2473352 10/07/2008 01:00
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Strona znów dostępna

stryyker #2498962 23/07/2008 19:12
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Muszę podbić temat z wiadomych względów. Słyszałem, że w pewnym momencie wywiązała się dyskusja na temat pewnego bannera na forum. Jak widzicie wszystko już jest ok. Tylko spokój nas więc zatem uratuje.

W najbliższym czasie pojawi się całkiem nowy banner mówiący o naszej promocji na zakłady. Oznacza to, że w chwili obecnej nie jest dostępna żadna promocja. Również w najbliższym czasie (mam nadzieję, że ok dwóch tygodni) prezentacja całkiem nowego wyglądu strony. Kolejny punkt z listy znajdzie swoje pokrycie w praktyce. Dla tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą napiszę, że w dziale pokerowym regularnie aktualizuję temat dotyczący stryyke, wklejając informacje dotyczące aktualnych turniejów, promocji itp.

stryyker #2499339 23/07/2008 21:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
ostatnio umoczylem 2 bety na finlandie, dzis chcialem postawic kolejnego i takie o cus wyskakuje mnie na dole SCStakeLimitMonth wtf? miesieczny limit na lige??!! laugh poor joke...

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (poozon, betowiec), 2,692 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1