|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Oryginalnie wysłał palazzi: [qb]Dzisiaj wyjątkowo późno...ale ładnie mi wygląda over 182 w meczu Minnesota - NO Hornets ? Jeżeli jeszcze nie spicie to może ktoś zabierze glos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Minnesota będzie chciała sobie odbić wpadke punktową w Houston - rzucili raptem 76 punktów...a NO Hornets to też nie ułomki i potrafią też grać,także zapowiada się chyba strzelanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Detroit Pistons - San Antonio Spurs OVER 170 nie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: wiec moze warto jeszcze puscic smth na odbicie strat??? Maybe MIN - NO - ale ja to widze tu raczej Under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Po przejzeniu stats. puszcze jeszcze dzis na "odbitke": HOU Rockets v MEM Grizzlies OVER 181 We will see
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Po dluzszym namysle...ide spac...pierwsza zasada, to nie nalezy obstawiac, aby sie odegrac...zazwyczaj prowadzi to do jeszcze glebszego pograzenia...na dzis wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Loop: [QB]Po przejzeniu stats. puszcze jeszcze dzis na "odbitke": HOU Rockets v MEM Grizzlies OVER 181
Ja natomiast konsekwentnie nie stawiam na strzelaniny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Podsumowanie wieczoru : 4 na 6 wynikuff trafionych (plus "under" w Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Do pelni szczescia zabraklo 4 punktuff Indiany. Przodzik dzieki dubelkowi NY 1 (-8,5) SEA 2 W sumie dalo to 5,30 przebitki. I trzeba mieć farta,bo nie puscilem pary MIL 2 CHI 2
Na noc pojechalem tak: MIN - NO 1 (-8,5) 1,90 LAL - PHO 1 (-4,5 1,90
Pozostalych nie typuje,bo IMO MEM - HOU to mecz dla tych ,co musza stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a "jutowy" brak profesjonalizmu(wczorajszy wyglup z Cavaliers)kwalifikuje gosci do podpisania kontraktuff,ale z prezesuniem Szymańskim,zmiany dyscypliny i nazwy na "Jazz Nowy Dwor".
Zycze Wszystkim wygranej nocy,bo... "Panie Balcerek ! Albo rybka albo pipka,jak powiedzial Hamlet"
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
siema lokus brachu tu benito <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wróciłem po paro miesiecznej przerwie zaczynam typowac seattle-golden 1 po ostatnie niespodziewanej porazce mysle ze allen i społka wygraja mecz dallas-lakers 1 bez grubej szmaty bez biednego malone ktoremusie nalezy tytuł i bez jajoglowego kobiego lakers nie sa w stanie wygrac z phoenix wiec pewna jedynka pozdro 600
|
|
|
Link skopiowany do schowka