Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#238004 20/01/2004 03:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Dzisiaj wyjątkowo późno...ale ładnie mi wygląda over 182 w meczu Minnesota - NO Hornets ? Jeżeli jeszcze nie spicie to może ktoś zabierze glos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minnesota będzie chciała sobie odbić wpadke punktową w Houston - rzucili raptem 76 punktów...a NO Hornets to też nie ułomki i potrafią też grać,także zapowiada się chyba strzelanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Detroit Pistons - San Antonio Spurs OVER 170 nie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: wiec moze warto jeszcze puscic smth na odbicie strat??? Maybe MIN - NO - ale ja to widze tu raczej Under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#238005 20/01/2004 03:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Po przejzeniu stats. puszcze jeszcze dzis na "odbitke":
HOU Rockets v MEM Grizzlies OVER 181
We will see

#238006 20/01/2004 03:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Po dluzszym namysle...ide spac...pierwsza zasada, to nie nalezy obstawiac, aby sie odegrac...zazwyczaj prowadzi to do jeszcze glebszego pograzenia...na dzis wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#238007 20/01/2004 04:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Loop:
[QB]Po przejzeniu stats. puszcze jeszcze dzis na "odbitke":
HOU Rockets v MEM Grizzlies OVER 181

Ja natomiast konsekwentnie nie stawiam na strzelaniny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Podsumowanie wieczoru :
4 na 6 wynikuff trafionych (plus "under" w Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).
Do pelni szczescia zabraklo 4 punktuff Indiany.
Przodzik dzieki dubelkowi
NY 1 (-8,5)
SEA 2
W sumie dalo to 5,30 przebitki.
I trzeba mieć farta,bo nie puscilem pary
MIL 2
CHI 2

Na noc pojechalem tak:
MIN - NO 1 (-8,5) 1,90
LAL - PHO 1 (-4,5 1,90

Pozostalych nie typuje,bo IMO
MEM - HOU to mecz dla tych ,co musza stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
a "jutowy" brak profesjonalizmu(wczorajszy wyglup z Cavaliers)kwalifikuje gosci do podpisania kontraktuff,ale z prezesuniem Szymańskim,zmiany dyscypliny i nazwy na "Jazz Nowy Dwor".

Zycze Wszystkim wygranej nocy,bo...
"Panie Balcerek ! Albo rybka albo pipka,jak powiedzial Hamlet"

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#238008 22/01/2004 17:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
siema lokus brachu tu benito <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wróciłem po paro miesiecznej przerwie zaczynam typowac
seattle-golden 1
po ostatnie niespodziewanej porazce mysle ze allen i społka wygraja mecz
dallas-lakers 1
bez grubej szmaty bez biednego malone ktoremusie nalezy tytuł i bez jajoglowego kobiego lakers nie sa w stanie wygrac z phoenix wiec pewna jedynka
pozdro 600

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1