|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Szczegolnie podobaja mi sie: Carter, Lewis, Richardson, Maggette,Stojakovic, J.Oneal.Co myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb]Szczegolnie podobaja mi sie: Carter, Lewis, Richardson, Maggette,Stojakovic, J.Oneal.Co myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Mi się podobają kobiety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzisiaj rzeczywiście spory wybór z meczy (toto) [qb]Washington Wizards[/qb] - Toronto 1 1,7 [qb]Boston Celtics[/qb] - New Yersey 1 1,75 [qb]Phoenix Suns[/qb] - Memphis 1 1.45 Seattle - Portlans over 182 1,9 6-4 +4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Dallas Mavericks [-3.5] - Toronto Raptors 1 @ 2.0 7/10 Pinnacle 71:77 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Los Angeles Lakers [-9.5] - San Antonio Spurs 1 @ 1.91 9/10 Pinnacle 101:101 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Bilans: 6-10 -27,47[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Po krótkiej przerwie na przetrawienie początku sezonu wracamy do gry :
3* NEW YORK Knicks (+7) - Sacramento Kings 1 @1.8 pinnacle
Jeden ze smaczniejszych kąsków na dziś. Sacramento nie wygrało w Nowym Jorku 6 kolejnych meczy , od 1991 roku wygrywając tam ledwie 2 z 13 ostatnich meczy. Na dodatek świetnie spisują się w tym sezonie home dogi , które pokonały handicap w 16 z 21 ostatnich meczach.
2* Detroit Pistons - MILWAUKEE Bucks (+8) 2 @1.82 pinnacle
Kozły to chyba jeden z najbardziej niedocenianych bez buki zespołów w NBA. Pomimo tego , że w każdym z 5 meczów w tym sezonie , pokrywali oni handicap , bukmacherzy nadal dają niezły prezent w postaci 8 punktów handicapu dla Milwaukee. Goście wygrali 4 z ostatnich 6 meczy w Detroit i bardzo mozliwe , że kolejne w drodze.
1* Chicago Bulls - Philadelpiha 76ers OVER 181 @1.91 B&W
7 ostatnich meczy między tymi drużynami to OVERy , zaś 9 z ostatnich 10 meczy w Chicago pomiędzy tymi drużynami to też OVERy.
Reszta typów trochę poźniej.
Bilans : 11-8-1 -2.12
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Ja spróbuję grac tak samo jak MLB i NFL. Wiem, że jest tu mniej niespodzianek, ale spróbowac mozna. Nie gram tego w realu.
Poprzednio podałem 5 typów i 5 pudeł więc stan konta -500.
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks 2 3.59 Phoenix Suns - Memphis Grizzlies 2 3.17 Golden State Warriors - Utah Jazz 2 3.20 New York Knicks - Sacramento Kings 1 3.17 Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 2 3.69
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
New Orleans Hornets-Los Angeles Lakers. Typ 1 Juz najwyzszy czas na przegrana Lakersow. Ogladalem ich 2 mecze. W pierwszym przeciwko Dallas zagrali bardzo dobrze, ale Dallas gralo po prostu fatalnie. W drugim z Phoenix mieli duzo szczescia i dzieki swojemu doswiadczeniu udalo im sie wygrac. Zatrzymanie Shaqa to juz polowa sukcesu. Sadze ze New Orleans w osobie Magloire i P.J.Browna sa w stanie lepiej powstrzymywac Shaqa od Dallas i Phoenix. W meczu z Dallas Shaq pilnowany byl przez Fortsona oraz Antoine Walkera(!). Natomiast przeciwko Phoenix przez Voskhula. To nie moglo sie skonczyc dobrze. Lakersi sa po bardzo ciezkim meczu z San Antonio i beda musieli odczuc dzisiaj zmeczenie a na lawce poza Derekiem Fisherem nie maja nikogo wartosciowego o czym swiadczy fakt ze przeciwko Spurs tylko Fisher rzucal oprocz graczy z pierwszej piatki. Hornets wydaja sie byc w dobrej formie zwlaszcza Baron Davis i licze na ich wygrana.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers NBA 2 (+7.0) 1.90 Mimo braku Branda nie sadze zeby przegrali wiecej niz 7 oczkami nawet licze ze to wygraja??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers ponizej 185.5 punktow 1.90
Bilans 4/2 /+14,4
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Do dzisiejszej kolekcji dodaję :
2* GOLDEN STATE - Utah Jazz 1 @1.42 GB
1.5* Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers OVER 178.5 @1.91 GB
1* Orlando Magic - MINNESOTA Timberwolves 2 @2.1 unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Orlando Magic - Minnesota Timberwolves [+2.0] 2 @ 1.95 5/10 Pinnacle Indiana Pacers [-7.5] - Cleveland Cavaliers 1 @ 1.91 5/10 Pinnacle Chicago Bulls - Philadelphia 76ers [-4.0] 2 @ 1.95 7/10 Pinnacle New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers [-3.0] 2 @ 1.95 6/10 Pinnacle
Bilans: 6-10 -27,47
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Indiana - Clevland 1 1.30 4/10 Denver - LA Clippers 2 3.7 2/10 Seattle - Portland 1 1.81 2/10 Golden State - utah ov181 1.85 2/10 UNI bilans slaby.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Ale emocje przez Indiane, za glupie 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> 91-90, Clevland wzielo czas, potem Artest rzucal drugiego wolnego, nie trafil, i jeszcze 11 sekund bylo gry.. nie rzucili nic.. uff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bilans z tym meczem: 4/9 typow :eek: i 17.85/30 jednostek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Oto moje typy na dzisiaj:
Miami - Minnesota 2 San Antonio - Dallas 2
Wygląda na to, że w Minnesocie rozegrał się już Sprewel, który ostatnio zdobył ponad 20 punktów i odciążył tym samym Garneta. Myślę, że do pomocy przyjdzie im Cassel i pokonają słabiutkie Miami.
Co do San Antonio - Dallas to nie wiem czy zagrają już Duncan i Parker, którzy nie grali z Lakersami.Nawet jeśliby zagrają to Dallasi mają lepszy skład i powinni to wygrać, zwłaszcza, że przegrali już dwa mecze z rzędu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
bzyk wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie za dzisejsze typy, warto bylo grac. 3maj tak dalej. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Oryginalnie wysłał trewor: [qb]Oto moje typy na dzisiaj:
Miami - Minnesota 2 San Antonio - Dallas 2
Wygląda na to, że w Minnesocie rozegrał się już Sprewel, który ostatnio zdobył ponad 20 punktów i odciążył tym samym Garneta. Myślę, że do pomocy przyjdzie im Cassel i pokonają słabiutkie Miami.
Co do San Antonio - Dallas to nie wiem czy zagrają już Duncan i Parker, którzy nie grali z Lakersami.Nawet jeśliby zagrają to Dallasi mają lepszy skład i powinni to wygrać, zwłaszcza, że przegrali już dwa mecze z rzędu.[/qb] Duncan napewno nie zagra z Dallas. http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=1653378
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
Ja proponuje Manu Ginobliego w parze z Antoinem Walkerem w Toto-Mixie. Pod nieobecnosc Parkera i Duncana ktos musi rzucac punktu dla San Antonio. W zespole Dallas jest wielu strzelcow. Srednia punktow Walkera jest minimalnie lepsza (16,7) do 15,3 Manu ale należy pamietac ze wiekszosc tych punktow zdobyl w obecnosci Duncana a teraz kiedy go nie ma bedzie mial wiecej okazji do oddawania rzutow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb]Szczegolnie podobaja mi sie: Carter, Lewis, Richardson, Maggette,Stojakovic, J.Oneal.Co myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Nie jestem pedalem wiec nie bede sie wypowiadal na temat urody tych panow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Orlando Magic - Minnesota Timberwolves [+2.0] 2 @ 1.95 5/10 Pinnacle 71:100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Indiana Pacers [-7.5] - Cleveland Cavaliers 1 @ 1.91 5/10 Pinnacle 91:90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Chicago Bulls - Philadelphia 76ers [-4.0] 2 @ 1.95 7/10 Pinnacle 85:106 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers [-3.0] 2 @ 1.95 6/10 Pinnacle 114:95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Bilans: 8-12 -27,07
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 49 |
witam wszystkich na dzisaj puscilem cos takiego:
miami-minnesota 2 clevland-washington 02 utah-memphis 1 wydaje mi sie ze Kenyon Martin wraca do gry we wtorek ale nie jestem pewny wiec jak ktos moze potwierdzic te informacje to z gory dzieki
dobra PEACE!!!
dobra juz sczekałtowałem martin mial grac juz z boston ale w koncu nie gral powinnien zagrac z detroit fajna stronka,juz ja ktos wczesniej tutaj polecal sports.espn.go.com/nba/injuries -lista wszystkich kontuzjowanych z kazdego teamu a tak na marginesie to T-Mac "pięknie" zagrał 4pkt/27min pokój nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 2 2.20 Portland Trail Blazers - Atlanta Hawks 2 3.41 Milwaukee Bucks - New York Knicks 2 2.58 Houston Rockets - Orlando Magic 2 4.65
trafione 2 nietrafione 8 strata 314
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Po wczorajszym perfekcyjnym dniu (6-0 +8,26) dziś bardzo delikatnie :
1* New Orleans Hornets - CHICAGO Bulls (+10) 2 @1.91 GB
Bilans : 17-8-1 +6,14
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|