Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Szczegolnie podobaja mi sie:
Carter, Lewis, Richardson, Maggette,Stojakovic, J.Oneal.Co myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Szczegolnie podobaja mi sie:
Carter, Lewis, Richardson, Maggette,Stojakovic, J.Oneal.Co myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Mi się podobają kobiety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dzisiaj rzeczywiście spory wybór z meczy (toto)
[qb]Washington Wizards[/qb] - Toronto 1 1,7
[qb]Boston Celtics[/qb] - New Yersey 1 1,75
[qb]Phoenix Suns[/qb] - Memphis 1 1.45
Seattle - Portlans over 182 1,9

6-4 +4

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Dallas Mavericks [-3.5] - Toronto Raptors 1 @ 2.0 7/10 Pinnacle 71:77 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Los Angeles Lakers [-9.5] - San Antonio Spurs 1 @ 1.91 9/10 Pinnacle 101:101 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bilans:
6-10
-27,47[/qb]

Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Po krótkiej przerwie na przetrawienie początku sezonu wracamy do gry :

3* NEW YORK Knicks (+7) - Sacramento Kings 1 @1.8 pinnacle

Jeden ze smaczniejszych kąsków na dziś. Sacramento nie wygrało w Nowym Jorku 6 kolejnych meczy , od 1991 roku wygrywając tam ledwie 2 z 13 ostatnich meczy. Na dodatek świetnie spisują się w tym sezonie home dogi , które pokonały handicap w 16 z 21 ostatnich meczach.

2* Detroit Pistons - MILWAUKEE Bucks (+8) 2 @1.82 pinnacle

Kozły to chyba jeden z najbardziej niedocenianych bez buki zespołów w NBA. Pomimo tego , że w każdym z 5 meczów w tym sezonie , pokrywali oni handicap , bukmacherzy nadal dają niezły prezent w postaci 8 punktów handicapu dla Milwaukee. Goście wygrali 4 z ostatnich 6 meczy w Detroit i bardzo mozliwe , że kolejne w drodze.

1* Chicago Bulls - Philadelpiha 76ers OVER 181 @1.91 B&W

7 ostatnich meczy między tymi drużynami to OVERy , zaś 9 z ostatnich 10 meczy w Chicago pomiędzy tymi drużynami to też OVERy.

Reszta typów trochę poźniej.

Bilans :
11-8-1 -2.12

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Ja spróbuję grac tak samo jak MLB i NFL. Wiem, że jest tu mniej niespodzianek, ale spróbowac mozna. Nie gram tego w realu.

Poprzednio podałem 5 typów i 5 pudeł więc stan konta -500.

Detroit Pistons - Milwaukee Bucks 2 3.59
Phoenix Suns - Memphis Grizzlies 2 3.17
Golden State Warriors - Utah Jazz 2 3.20
New York Knicks - Sacramento Kings 1 3.17
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 2 3.69

Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
New Orleans Hornets-Los Angeles Lakers. Typ 1
Juz najwyzszy czas na przegrana Lakersow. Ogladalem ich 2 mecze. W pierwszym przeciwko Dallas zagrali bardzo dobrze, ale Dallas gralo po prostu fatalnie. W drugim z Phoenix mieli duzo szczescia i dzieki swojemu doswiadczeniu udalo im sie wygrac. Zatrzymanie Shaqa to juz polowa sukcesu. Sadze ze New Orleans w osobie Magloire i P.J.Browna sa w stanie lepiej powstrzymywac Shaqa od Dallas i Phoenix. W meczu z Dallas Shaq pilnowany byl przez Fortsona oraz Antoine Walkera(!). Natomiast przeciwko Phoenix przez Voskhula. To nie moglo sie skonczyc dobrze. Lakersi sa po bardzo ciezkim meczu z San Antonio i beda musieli odczuc dzisiaj zmeczenie a na lawce poza Derekiem Fisherem nie maja nikogo wartosciowego o czym swiadczy fakt ze przeciwko Spurs tylko Fisher rzucal oprocz graczy z pierwszej piatki. Hornets wydaja sie byc w dobrej formie zwlaszcza Baron Davis i licze na ich wygrana.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam

Denver Nuggets - Los Angeles Clippers
NBA 2 (+7.0) 1.90
Mimo braku Branda nie sadze zeby przegrali wiecej niz 7 oczkami nawet licze ze to wygraja??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Denver Nuggets - Los Angeles Clippers
ponizej 185.5 punktow 1.90

Bilans 4/2 /+14,4

Pozdrawiam

Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Do dzisiejszej kolekcji dodaję :

2* GOLDEN STATE - Utah Jazz 1 @1.42 GB

1.5* Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers OVER 178.5 @1.91 GB

1* Orlando Magic - MINNESOTA Timberwolves 2 @2.1 unibet

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Orlando Magic - Minnesota Timberwolves [+2.0] 2 @ 1.95 5/10 Pinnacle
Indiana Pacers [-7.5] - Cleveland Cavaliers 1 @ 1.91 5/10 Pinnacle
Chicago Bulls - Philadelphia 76ers [-4.0] 2 @ 1.95 7/10 Pinnacle
New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers [-3.0] 2 @ 1.95 6/10 Pinnacle

Bilans:
6-10
-27,47

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Indiana - Clevland 1 1.30 4/10
Denver - LA Clippers 2 3.7 2/10
Seattle - Portland 1 1.81 2/10
Golden State - utah ov181 1.85 2/10
UNI

bilans slaby.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Ale emocje przez Indiane, za glupie 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
91-90, Clevland wzielo czas, potem Artest rzucal drugiego wolnego, nie trafil, i jeszcze 11 sekund bylo gry.. nie rzucili nic.. uff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bilans z tym meczem:
4/9 typow :eek: i 17.85/30 jednostek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Oto moje typy na dzisiaj:

Miami - Minnesota 2
San Antonio - Dallas 2

Wygląda na to, że w Minnesocie rozegrał się już Sprewel,
który ostatnio zdobył ponad 20 punktów i odciążył tym samym Garneta.
Myślę, że do pomocy przyjdzie im Cassel i pokonają słabiutkie Miami.

Co do San Antonio - Dallas to nie wiem czy zagrają już Duncan
i Parker, którzy nie grali z Lakersami.Nawet jeśliby zagrają
to Dallasi mają lepszy skład i powinni to wygrać, zwłaszcza, że przegrali
już dwa mecze z rzędu.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
bzyk wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie za dzisejsze typy, warto bylo grac. 3maj tak dalej.
pozdrawiam

Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Quote
Oryginalnie wysłał trewor:
[qb]Oto moje typy na dzisiaj:

Miami - Minnesota 2
San Antonio - Dallas 2

Wygląda na to, że w Minnesocie rozegrał się już Sprewel,
który ostatnio zdobył ponad 20 punktów i odciążył tym samym Garneta.
Myślę, że do pomocy przyjdzie im Cassel i pokonają słabiutkie Miami.

Co do San Antonio - Dallas to nie wiem czy zagrają już Duncan
i Parker, którzy nie grali z Lakersami.Nawet jeśliby zagrają
to Dallasi mają lepszy skład i powinni to wygrać, zwłaszcza, że przegrali
już dwa mecze z rzędu.[/qb]
Duncan napewno nie zagra z Dallas.
http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=1653378

Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
Ja proponuje Manu Ginobliego w parze z Antoinem Walkerem w Toto-Mixie. Pod nieobecnosc Parkera i Duncana ktos musi rzucac punktu dla San Antonio. W zespole Dallas jest wielu strzelcow. Srednia punktow Walkera jest minimalnie lepsza (16,7) do 15,3 Manu ale należy pamietac ze wiekszosc tych punktow zdobyl w obecnosci Duncana a teraz kiedy go nie ma bedzie mial wiecej okazji do oddawania rzutow.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Szczegolnie podobaja mi sie:
Carter, Lewis, Richardson, Maggette,Stojakovic, J.Oneal.Co myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Nie jestem pedalem wiec nie bede sie wypowiadal na temat urody tych panow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Orlando Magic - Minnesota Timberwolves [+2.0] 2 @ 1.95 5/10 Pinnacle 71:100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Indiana Pacers [-7.5] - Cleveland Cavaliers 1 @ 1.91 5/10 Pinnacle 91:90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Chicago Bulls - Philadelphia 76ers [-4.0] 2 @ 1.95 7/10 Pinnacle 85:106 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers [-3.0] 2 @ 1.95 6/10 Pinnacle 114:95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Bilans:
8-12
-27,07

Dołączył: Sep 2003
Posty: 49
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 49
witam wszystkich
na dzisaj puscilem cos takiego:

miami-minnesota 2
clevland-washington 02
utah-memphis 1

wydaje mi sie ze Kenyon Martin wraca do gry we wtorek ale nie jestem pewny wiec jak ktos moze potwierdzic te informacje to z gory dzieki

dobra PEACE!!!

dobra juz sczekałtowałem
martin mial grac juz z boston ale w koncu nie gral
powinnien zagrac z detroit
fajna stronka,juz ja ktos wczesniej tutaj polecal
sports.espn.go.com/nba/injuries -lista wszystkich kontuzjowanych z kazdego teamu
a tak na marginesie to T-Mac "pięknie" zagrał 4pkt/27min
pokój nara

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 2 2.20
Portland Trail Blazers - Atlanta Hawks 2 3.41
Milwaukee Bucks - New York Knicks 2 2.58
Houston Rockets - Orlando Magic 2 4.65


trafione 2
nietrafione 8
strata 314

Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Po wczorajszym perfekcyjnym dniu (6-0 +8,26) dziś bardzo delikatnie :

1* New Orleans Hornets - CHICAGO Bulls (+10) 2 @1.91 GB

Bilans :
17-8-1 +6,14

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1