Z góry wlk dzieki Z góry wlk dzieki
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
Czy zna ktos linki do statystyk nba? Jesli tak to prosze o podanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z góry wlk dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
New Orleans Hornets [-10] - Chicago Bulls 1 @ 1.97 9/10 Pinnacle
Utah Jazz [-1.5] - Memphis Grizzlies 1 @ 1.91 7/10 Pinnacle
Portland Trail Blazers [-6.5] - Atlanta Hawks 1 @ 1.95 5/10 Pinnacle
Miami Heat - Minnesota Timberwolves [-4.0] 2 @ 1.95 5/10 Pinnacle

Bilans:
8-12
-27,07

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał edmaart:
[qb]Czy zna ktos linki do statystyk nba? Jesli tak to prosze o podanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z góry wlk dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
http://www.covers.com/

Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
N 09/11/03 02:30 Milwaukee Bucks - New York Knicks over 182.5 @ 1.90 Expekt
N 09/11/03 04:00 Portland Trail Blazers (-7.5) - Atlanta Hawks @ 1,9 Expekt
N 09/11/03 03:00 Utah Jazz - Memphis Grizzlies over 178.5 @ 1.90 Expekt
N 09/11/03 01:30 Miami Heat - Minnesota Timberwolves over 173 @ 1.90 Expekt - tu przez pomyłkę zagrałem under w Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam

Houston Rockets - Orlando Magic
2 (+8.5) 1.90

Licze ze Tracy McGrady zagra na swoim poziomie i ten handic to promocja:) Houston gra calkiem niezle i moze to wygra ale nie 9 oczkami

Bilans 5/3 /+13,4

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
Quote
Oryginalnie wysłał mszczyna:
N 09/11/03 01:30 Miami Heat - Minnesota Timberwolves over 173 @ 1.90 Expekt - tu przez pomyłkę zagrałem under w Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
MIA - MIN 79-88 FT - under 173
chyba wiszę Expektowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , gdyż tylko overy na kosza są pozamieniane z innymi, pomyłka wyszła mi na zdrowie = PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał trewor:
[qb]Oto moje typy na dzisiaj:

Miami - Minnesota 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Antonio - Dallas 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]New Orleans Hornets [-10] - Chicago Bulls 1 @ 1.97 9/10 Pinnacle 106:109 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Utah Jazz [-1.5] - Memphis Grizzlies 1 @ 1.91 7/10 Pinnacle 96:89 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Portland Trail Blazers [-6.5] - Atlanta Hawks 1 @ 1.95 5/10 Pinnacle 90:83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Miami Heat - Minnesota Timberwolves [-4.0] 2 @ 1.95 5/10 Pinnacle 79:88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Bilans:
11-13
-20,2

Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Dziś zdecydowanie więcej uwagi poświęciłem NFL (Bears & Redskins!) , więc szybciutko :

1* Philadelphia 76ers - Indiana Pacers OVER 176 @1.91 GB

1* DETROIT Pistons - New Jersey Nets 1 @1.4 + OVER 177 @1.91 ---> @2.67
B&W

Bilans :
18-8-1 +7.05

Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
prawdopodobnie Jermain Oneil nie zagra dziś.
Swoją drogą i tak chciałem stawiać na 76.Mają teraz naprwdę mocny skład.
Zaczynam robić statystyki swoich typów
1# Phila 1,5
10j
pozdro

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303

Detroit - NJ 2 3.04
Seattle - Atlanta 2 3.65


Możecie grac na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

trafione 2
nietrafione 12
strata 714

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
na dzis:

Seattle(-6.5) - Atlanta 1 1.9 B&W
Philadelphia - Indiana Over176,5 1.9 Uni
Philadelphia - Indiana 1 1.48 Uni
Detroit - New Jersey Under179.5 1.9 Uni

dzis 'plaska stawka' - 5/10 na kazdy typ.

bilans: 7/12 typow i 32.57/36 jedn
szkoda ze wczoraj nie znalazlem sil zeby wpisac tu swoje typy, statystyki bym poprawil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . dobra byla noc byla, jeden zonk na 6 meczy granych..

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
jesu ale kleska.. a po dwoch swietnych wieczorach juz uwierzylem w swoja nieomylnosc. 0/4 dzis :eek:

Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Quote
Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]prawdopodobnie Jermain Oneil nie zagra dziś.
Swoją drogą i tak chciałem stawiać na 76.Mają teraz naprwdę mocny skład.
Zaczynam robić statystyki swoich typów
1# Phila 1,5
10j
pozdro[/qb]
1typ -10j

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Mój typ na dziś:

Memphis - LA LAKERS 2 (1.38)

Lakersy po ostatniej porażce będą chcieli się zrewanżować,
a Memphis się do tego najlepiej nadają.

Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
2* SAN ANTONIO Spurs (-?) - Utah Jazz 1 @1.9 ???

Niestety żaden buk nie wystawił w swojej ofercie jeszcze tego meczu z uwagi na kontuzje Duncana i Parkera. Fakty są jednak takie , że obaj kontuzjowani ostatnio koszykarze wzięli wczoraj udział w treningu w pełnym wymiarze czasowym. Występ pierwszego rozgrywajacego druzyny z San Antonio , Tonego Parkera , jest dziś niemal pewien. Możliwe jest także rozegranie parunastu minut w meczu przez Tima Duncana. Jednak moja opinia na temat tego meczu nie jest uzależniona od wystepu któregokolwiek z w/w zawodników. Ostrogi nieźle i tak radziły sobie i bez nich , przegrywając u siebie z Dallas zaledwie trzema punktami , a Lakersom ulegając dopiero po dwóch dogrywkach. Co więcej , nie wydaje mi się , aby Utah akurat dziś udało się przerwać serię 13 porażek z rzędu przeciw Spurs oraz 9 z rzędu przegranych w San Antonio.

1* CLEVELAND Cavaliers (-2) - New York Knicks 1 @1.91 B&W

W ostatnich ośmiu spotkaniach pomiędzy tymi drużynami , gospodarz tych pojedynków za każdym razem wychodził zwycięsko.
W ostatnich 20 konfrontacjach tych drużyn , gospodarzom aż 17-krotnie udało się zwyciężać gości. Coś w tym widocznie musi być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Cleveland wygrało także 8 z 9 ostatnich meczy u siebie przeciw Knicksom.

1* MEMPHIS Grizzlies (+8) - Los Angeles Lakers 1 @1.8 pinnacle

Home dogi na razie świetnie się spisują - ich bilans to 20-7 przeciw handicapowi w tym sezonie.

Kilka meczy dorzucę pewnie jescze poźniejszą porą.

Bilans :
19-9-1 +7.72

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Nie wiem czy bzyk widziałeś jakiś mecz CAVS w tym sezonie, Ja widziałem i musze powiedzieć, że ich gra jest bardziej podwórkowa, bardzo niepoukładana, istny StreetBall <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i jeżeli Houston zagra znów bardzo dobry mecz to nie widze innego zwycięscy jak drużyna z Nowego Jorku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
wie ktoś dlaczego u buków on-line nie ma meczu bullsów?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]wie ktoś dlaczego u buków on-line nie ma meczu bullsów?[/qb]
W GB jest. Sam zagrałem UNDERKA

good luck
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]wie ktoś dlaczego u buków on-line nie ma meczu bullsów?[/qb]
Bulsi sa , Spurs nie ma :rolleyes:

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,348 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025