|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
dzis delikatnie, zeby 'cos sie dzialo'
Memphis(+7.5) - LA L 1 1.9 1/10 Chicago - Denver Under188 1.9 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Dodatek wieczorny :
1* Cleveland Cavaliers - New York Knicks OVER 182.5 @1.91 GB
1* CHICAGO Bulls (-3.5) - Denver Nuggets 1 @1.93 unibet
Absencja Voshona Lenarda potwierdzona - to w końcu II strzelec drużyny Denver.
1* Chicago Bulls - Denver Nuggets UNDER 188.5 @1.91 B&W
Z typu na San Antonio muszę się niestety wycofać , bowiem żaden z internetoych bukmacherów nie ma chyba zamiaru dać tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
A jednak - buki się pofatygowały i wystawiły San Antonio jednak z handicapem na poziomie (-9.5) , (-10) , co czyni już typ zdecydowanie nie do zagrania. Spodziewałem się wystawienia linii w granicach (-5) , tak jak to zrobił totomix , jednak się przeliczyłem. Należało wykorzystać to co wiedziałem dużo wcześniej i skoczyć jednak do mixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jako że SA anulowany , upgrade na Memphis do dwóch jednostek 1* (+8) pinnacle + 1* (+7.5) bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Bzyk w Ladbrokers handicap na Spurs jest -4,5. Kurs 4/6 = 1,67
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
W takim razie super - choć z reguły staram się podawać kursy od najbardziej popularnych bukmacherów , tak aby były on dostepne dla wszytkich , to w związku z zamieszaniem jakie wywołałem podtrzymuje ten typ (oby było warte zachodu) : 2* San ANTONIO (-4.5) @1.67 Ladbrokes
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
2# Nov 12 00:05 501 PHI 76ers -2.5 WAS Wizards typ PHI 76ers -2.5 kurs 1,9 (bet365) 10j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
Ja dzis widze niespodzianke i spooory zysk
Houston Rockets - Miami Heat 2 @ 4.95 :4gw:
Miami jeszcze bez zwyciestwa, Houston graja tak jak jeden z ich zawodnikow czyli po chinsku (jako tako <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A tak powaznie to zauwazylem ze Miami zawsze sie rozgrzewa na mecz z Houston i wygrywa zaczynajac zwycieska passe. 10-3-1 to stosunek meczy Miami do rakiet, wygrali az 10 meczy z nimi z czego 6 meczy na ich hali... to o czyms swiadczy.
AKO 4.95 STAWKA 50 zl EWK 222,75 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
A powiedzcie co sadzicie dzis o Sacramento-Detroit? Kurs na Detroit 3.4??? He? Niezawyzony przypadkiem? Jak dadza jeszcze handi, to moim zdaniem bedzie warto zagrac za 1.9 plus kilka punkcikow zapasu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Oryginalnie wysłał elenes: [qb]A powiedzcie co sadzicie dzis o Sacramento-Detroit? Kurs na Detroit 3.4??? He? Niezawyzony przypadkiem? Jak dadza jeszcze handi, to moim zdaniem bedzie warto zagrac za 1.9 plus kilka punkcikow zapasu...[/qb] W toto dali +6 W necie chyba więcej będzie. Nie wiem czy weber nie wróci, bo już trenuje.trzeba to sprawdzić>Może coś wiecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Z tego co widać na nba.com Detroi ma nieźle osłaboiny skład kontuzje: Chucky Atkins*,Hubert Davis*,Darvin Ham* no ale grają Hakmilton, Bilups i chyba Hunter więc jakoś to powinni przeboleć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
NO detroit jest z jedna najlepiej broniacych druzyn...Ma silna obrone i dobry atak. Wygralo z Celtami, a ci pojechali 10 pkt sacramento. Wiec bardzo kusi mnie ten handicap bez kitu... Detroit niestracilo jeszcze 100 pkt w tym sezonie...A nierzucilo mniej niz 90.(oprocz meczu z Indiana) WIec widac u nich stabilna gre. Ciekawe jak bedzie im szlo na zachodzie...Hmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
J.O'Neal - [qb]Pierce[/qb] 2 1,7
[qb]Minnesota [/qb]- Seattle (+6) 1 1,9
8-6 -4,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Wczorajszy dodatek wieczorny zupełnie nie potrzebny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - bez tego poszło by na 3-0 :/ Dziś :
2* Houston Rockets - MIAMI Heat (+10) 2 @1.91 B&W
Miami posiada imponujące statystyki przeciw Houston : - w ostatnich 20 meczach między tymi drużynami , Miami tylko 3 razy nie pokryło handicapu - w ostatnich 9 meczach w Houston między tymi drużynami , Miami tylko raz nie pokryło handicapu Do tego już w pełni zdrowy wsytąpi już Caron Butler , więc można oczekiwać bardzo wyrównane konfrontacji obydwu drużyn.
2* WASHINGTON Wizards - Philadelphia 76ers 1 @2 B&W
Philadelphia wystąpi dziś osłabina brakiem Glenna Robinsona (bez którego przegrała 2 z 3 pierwszych meczy) oraz Tim Thomasa. Także występ Colemana stoi pod znakiem zapytania. To zbyt duże osłabienia jak na dobrze grającą w siebie , drużynę czarodziejów.
2* MINNESOTA @1.38 + SACRAMENTO @1.4 ---> @1.93 B&W
Seattle nie zdołało pokonać Minnesoty w 9 kolejnych meczach na ich terenie. Z resztą Minnesota to przede wszystkim zespół własnego boiska. Kings z kolei po dwóch kolejnych porażkach wyjadowych wreszcie wracają na własny teren , na którym mało kto może im podskoczyć.
1* SACRAMENTO (-2) - Detroit Pistons 1 @1.86 bet365
Typ oparty na silnym trendzie z poprzednich dwóch sezonów , w których Sacramento zazwyczaj pokonywało handicap w I kwartach - blisko 80-procentowa skuteczność w zeszłym sezonie i 70-procentowa dwa sezony temu. Na razie trend bezbłędny - 2-0.
Bilans : 22-12-1 +7.67
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Troche zaniedbałem początek dlatego mój bilans jest tragiczny, dobrze że chociaż w konkursie jakoś idzie.
Houston Rockets - Miami Heat +10.5 1.90 @ bet365 7/10
Portland Trail Blazers - Toronto Raptors +6.5 1.93 @ canbet 6/10
Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks 1.98 @ expekt 5/10
Minnesota Timberwolves -6.0 - Seattle SuperSonics 1.91 @ GB 5/10
Sacramento Kings - Detroit Pistons UNDER 195.5 1.91 @ GB 5/10
1-10-0 -49.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
Moze Hornets przegraja z Dallas ale nie wiecej niz 7 punktami. Dlatego stawiam ten handicap w expekcie. Dallas po przyjsciu nowych zawodnikow nie sa jeszcze zgrani, w slabiej formie jest Nowitzki w porownaniu do poprzedniego sezonu oraz Finley.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243 |
witajcie BZYKOWI wdarl sie maly blad w druzynie Philadelphia nie zagra Kenny Thomas a nie Tim Thomas wiec moze to nie taka strata bo TIM THOMAS nie gra w PILADELPHI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Święta prawda BBOOSS - leciałem po łebkach i wdarło mi się małe przejęzyczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chodzi naturalnie o Kennego Thomasa , jednak jest to na pewno spore osłabienie drużyny z Philadelphii. Thomas po 6 meczach tego sezonu ma bardzo przyzwoite statystyki (średnio): 34.5 minuty , 7.5 zbiórki i 13.2 punkta na mecz. Jak widać - Phila pozbawiona dwóch zawodników z pierwszej piątki (bo i Robinson...). Do dzisiejszych typów dodam jeszcze :
2* INDIANA Pacers - Boston Celtics 1 @1.43 GB
PS. Polecam dziś także Columbus z NHL (@2.3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Houston Rockets [-9.5] - Miami Heat 1 @ 1.95 5/10 Pinnacle Los Angeles Clippers [-1.0] - Atlanta Hawks 1 @ 2.02 4/10 Pinnacle Washington Wizards - Philadelphia 76ers [+1.5] 2 @ 1.94 4/10 Pinnacle Dallas Mavericks [-7.0] - New Orleans Hornets 1 @ 1.92 4/10 Pinnacle
Bilans: 11-13 -20,2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
a ja dopoki nie odzyskam skutecznosci symboliczne stawki, dzis wsio 2/10:
Minnesota - Seattle Under186 1.9 Uni Dallas - New Orleans Over194.5 1.9 Uni Sacramento - Detroit Under195 1.9 Uni
bilans 8/17 typy, -23.53(z 58) jedn
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
trafione 3 nietrafione 13 strata 549
Minesota - Seattle 2 3.55 Dallas - New Orleans 2 3.67 Sacramento - Detroit 2 3.17
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|