|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Mecz juz na jutro sie pojawil narazie tylko w [email]B@W[/email] ale juz go wzialem, nie czekajac na innych. Jak dla mnie to zamieniony faworyt. Mimo ze Boston gra dwa dni pod rzad to w domu z Bykami powinnien lekko wygrac. Przed chwila wygral w Indianie.
13.11.2003 01:05
Chicago Bulls at Boston Celtics (+1,5) @ 1,91 / [email]B@W<br[/email] /> Dalej za 1 Unit moze jak cos jutro sie pojawi to jeszcze doloze.
2-2-0 +2.05 Unita
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243 |
niestety same wtopki: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Washington-Philadelphia 105:112 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Iverson 40pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Minnesota-Seattle 87:89 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Houston-Mimi 90:70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> moze dzisaij pojdzie lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Houston Rockets [-9.5] - Miami Heat 1 @ 1.95 5/10 Pinnacle 90:70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Los Angeles Clippers [-1.0] - Atlanta Hawks 1 @ 2.02 4/10 Pinnacle 115:103 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Washington Wizards - Philadelphia 76ers [+1.5] 2 @ 1.94 4/10 Pinnacle 105:112 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dallas Mavericks [-7.0] - New Orleans Hornets 1 @ 1.92 4/10 Pinnacle 125:97 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] 4/4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Udany wieczor. Bilans: 15-13 -3,93
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243 |
Moj typ na dzis: New Jersey-San Antonio typ 2 :4gw: Po powrocie do składu Tima Duncana i Tony Parkera powinni wygrac w New Jersey brakuje kontuzjowanego Kenyona Martina a to duże osłabienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68 |
ja dzisiaj zagram cos takiego:
BOSTON - Chicago (1.35) Golden State - DETROIT (1.6) New Jersey - SAN ANTONIO (1.8)- mimo wszystko SA, choc absencja K.Martina z NJ nie do konca pewna :rolleyes: MILWAUKEE - Seattle (1.5)
Powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: kursy z STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Oryginalnie wysłał barabasz: [qb]2# Nov 12 00:05 501 PHI 76ers -2.5 WAS Wizards typ PHI 76ers -2.5 kurs 1,9 (bet365) 10j.[/qb] +9j Stan: 2/1 -1j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb]Mecz juz na jutro sie pojawil narazie tylko w [email]B@W[/email] ale juz go wzialem, nie czekajac na innych. Jak dla mnie to zamieniony faworyt. Mimo ze Boston gra dwa dni pod rzad to w domu z Bykami powinnien lekko wygrac. Przed chwila wygral w Indianie.
13.11.2003 01:05
Chicago Bulls at Boston Celtics (+1,5) @ 1,91 / [email]B@W<br[/email] /> Dalej za 1 Unit moze jak cos jutro sie pojawi to jeszcze doloze.
2-2-0 +2.05 Unita[/qb] Anulowali mi ten zaklad. Przepraszajac ze sie pomylili. I fakt troche sie rabneli. Teraz kurs na Boston jest @1.20 Musze go uznac jako niebyly i niebedzie liczony do bilansu. A szkoda jak widac teraz po kursach wygladalo to na niezla okazje. Choc jaki bedzie wynik meczu to dopiero zobaczymy. p.s Kopie maila od [email]B@W[/email] moge przeslac. Dear Sir, Your bet on Chicago Bulls at Boston Celtics, Spread, +1,5 gospodarze has been cancelled due to an input error. Your stake has been credited back to your betting account... itd. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Under 190.5 w meczu Boston-Chicago? Dlaczego? Boston jeszcze nierzucil 100 pkt w tym sezonie, niepozwolil tez sobie rzucic 100 jeszcze. Bardzo dobrze gra w obronie. Chicago niebryluje w ofensywnie zwlaszcza jesli beda musieli przelamac twarda obrone celtow. Wiec ponizej 190.5. Cos w okolicach 180 moim zdaniem...Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Orlando Magic - Memphis Grizzlies 1.75 @ expekt 8/10
Phoenix Suns - Atlanta Hawks +10.5 1.91 @ GB 5/10
New Orleans Hornets - Utah Jazz UNDER 187 1.90 @ bet365 5/10
3-13-0 -56.37
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
trafione 4 nietrafione 15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> strata 494
New Jersey - San Antonio 2 2.34 Milwaukee - Seattle 2 2.79 Phoenix - Atlanta 2 5.43 Boston - Chicago 2 4.90
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Cieniutko wczoraj :/ Dziś :
2.5* Boston Celtics - CHICAGO Bulls (+9) 2 @1.9 GB 0.5* Boston Celtics - CHICAGO Bulls 2 @4.65
Trend mówi , że Celtowie grający u siebie nie mając ani jedengo dnia odpoczynku przeciw drużynie , która miała przynajmniej jeden dzień przerwy , przegrali 15 z 19 ostatnich spotkań (identycznie przeciw handi 4-15). Co więcej , Byki to już nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie , która zdołał wówczas wygrać ledwie 3 mecze na wyjeździe. Na razie wygrali 2 z 3 wyjazdów i zanosi się na kolejną niespodziankę - ostatnie spotkania grają nawet pewnym ciekawą serią : Przegrana(dom)- Wygrana(wyjazd)-P(dom)- W(wyjazd)- P(dom)- ?(wyjazd)... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1* MILWAUKEE Bucks (-4) - Seattle Supersonicks 1 @1.9 willhill
1* GOLDEN STATE Warriors (+4.5) - Detroit Pistons 1 @1.72 Ladbrokes
Buk niestety znów egoztyczny , bowiem nie zauważyłem aby ktoś wystawił już ten mecz. Home dogi nadal górą! Bilans : 23-16-1 +0.53
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423 |
Cz 13/11/03 01:00 i 02:00 Expekt
Howard Juwan - Gasol Pau @ 1,5 Redd Michael - Murray Ronald @ 2,1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
1.5* Los Angeles Lakers - Toronto Raptors OVER 180.5 @1.91 GB
Statystyki dotyczą Over/under :
- LA 11-3 w ostatnich 3 sezonach , przeciw drużynom tragicznie spisującym się w ataku , zdobywającym mniej niż 87 na mecz - LA 25-6 w ostatnich 3 sezonach przeciw drużynom tragicznie spisującym się w ataku , zdobywającym mniej niż 91 punktów na mecz - LA 12-2 w ostatnich 3 sezonach przeciw drużynom mającym słaby procent trafionych rzutów z gry , mniejszy niż 41% - LA 24-11 w ostatnich 3 sezonach po trzech lub więcej kolejnych overach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Orlando Magic - Memphis Grizzlies [+2.5] 2 @ 1.92 3/10 Pinnacle Miami Heat - Cleveland Cavaliers [+2.5] 2 1.94 3/10 Pinnacle New Orleans Hornets [-7.0 - Utah Jazz 1 @ 1.95 3/10 Pinnacle Los Angeles Lakers - Toronto Raptors over 181 @ 1.95 3/10 Pinnacle
Bilans: 15-13 -3,93
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
a ja dzis tylko under w meczu Milwaukee - Seattle, 4/10. Supersonics nabili wysoka srednia punktow w pokazowych meczach z LA Clippers w Japoni, stad zawyzone linie na nich. Ale zobaczymy jak bedzie.. ----- aha, linia 194, kurs 1.9 ----- aha2 skusze sie jeszcze na GS -Detroit 1 2.47 Canbet 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243 |
New Jersey-San Antonio 71:85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: latwo gladko ale wrocil Martin w Nets-ach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Bzyk bardzo ladne kursy trafione...Gratulacje. Ale moj underek tez spokojny. BYlo 171 pkt przy granicy 190.5 oby wiecej takich granic wystawiali buki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]trafione 4 nietrafione 15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> strata 494
New Jersey - San Antonio 2 2.34 Milwaukee - Seattle 2 2.79 Phoenix - Atlanta 2 5.43 Boston - Chicago 2 4.90[/qb] No, no aleś donic przyp.... konkretnie wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw: Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 49 |
witam wszystkich na dzisaj daje dwa mecze: dallas-houston 1 portland-sacramento 2
mysle ze dallas wygra pomimo tego ze houston gra ostatnnio dobrze, moim zdaniem dallas wygra deske a co za tym przewaznie idzie to wygrany mecz.
no gorąco bedzie w portland, statystyki przeciwko sacramento chociaz w ostatnim sezonie wygrali tam 2 razy ale z Webberem...duzo pytan malo odpowiedzi
ryzyk fizyk narazie peace!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
trafione 8 nietrafione 15 zysk 652
Chicago - Minesota 1 3.19 Dallas - Houston 2 3.16
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|