Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
I ćwiartka

rafael86 vs klakiers
awans: klakiers

dzięki za gre

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,987
Originally Posted by aguero
II cwiartka

aguero-troll
awans:aguero

Dzięki za grę piwo
Życzę powodzenia w kolejnych rundach
Podrawiam trolll

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
IV ćwiartka

seba30 - muppet
awans: seba30

dzieki za grę, pozdrawiam smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 169
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 169
Originally Posted by SOUDAL
jestes pewien ? pomimo twojego szczesliwego typu na dokladny wynik po kursie 6.5 wydaje mi sie ze ostatecznie powinno byc :

SOUDAL 338 convince007 335 , przelicz raz jeszcze jesli mozesz i podaj jak Ci wychodzi bilans

Nie podałeś 4 typu wiec masz za niego -100, wiec daje Ci to w rezultacie dużo mniej punktów.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Qubi - _sliwa_
awans: Qubi

Dzięki za grę!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by convince007
Originally Posted by SOUDAL
jestes pewien ? pomimo twojego szczesliwego typu na dokladny wynik po kursie 6.5 wydaje mi sie ze ostatecznie powinno byc :

SOUDAL 338 convince007 335 , przelicz raz jeszcze jesli mozesz i podaj jak Ci wychodzi bilans

Nie podałeś 4 typu wiec masz za niego -100, wiec daje Ci to w rezultacie dużo mniej punktów.

no faktycznie nie widze mojego typu :

NUMER #4
NICK SOUDAL
DATA/GODZ 31/05/2008 17:30
ZDARZENIE Niemcy - Serbia Międz.Towarzyskie
TYP BRAMKI W SUMIE 2 LUB 3
KURS 2.05

dalbym se glowe uciac ze powinien sie pojawic tuz po typie na portugalie , w sobote rano wyjezdzalem i wiedzialem ze nie bede mial dostepu do netu wiec w nocy na szybko szukalem dwoch typow ,jeden zostawilem sobie na niedziele na wypadek jakbys trafil jakis desperacki typ z wysokim kursem.Tak tez sie stalo , trafiles 1:1 , wiec wieczorem w niedziele po powrocie policzylem ze potrzebuje cos o kursie raptem 1.28 ,malo juz zostalo i padlo na angoli za 1.30, weszlo wiec luz , a tu taki zonk shocked naprawde nie mam pojecia gdzie wkleilem ten typ na niemcow confused

ps.pytanie do modow , moze mi ktorys znalezc post o nr #2386043

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jest tutaj autorstwa mav2007:

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2382648&page=1&fpart=1

Więc niestety, może strona nie wyświetliła jak trzeba lub coś w tym stylu, nie zauważyłeś i wyszło jak wyszło.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
*bye*
czubek
---------- czubek (-24):(-500)
*bye*
bery5
----------
roan79
*bye*
---------- Draint
*bye*
Draint


teraz patrze i widze ze podalem 6 typow (cos mi sie popieprzylo z liczeniem i numeracja (??))). ostatniego 5(6) typu ktory byl trafiony nie biore do bilansu. chyba przeciwnik nie ma pretensji bo i tak moj typ #1 przechylil wygrana na moja strone przy zadnym nietrafionym 'bery5'

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
dave_k.o. - prer

awans: prer

Dzieki za gre...

Dołączył: May 2006
Posty: 367
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 367
Originally Posted by termii
IV ćwiartka

addamskyy - termii
awans: termii

chyba nie mistrzu:D
awans addamskyy ;]

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by addamskyy
Originally Posted by termii
IV ćwiartka

addamskyy - termii
awans: termii

chyba nie mistrzu:D
awans addamskyy ;]

sorki nie zauwazylem 1 typu, awans addamskyy mistrzu 1 typu tongue

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by Bzyku
Jest tutaj autorstwa mav2007:

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2382648&page=1&fpart=1

Więc niestety, może strona nie wyświetliła jak trzeba lub coś w tym stylu, nie zauważyłeś i wyszło jak wyszło.

no wlasnie niestety wyglada na to ze nie zauwazylem ,zal tylko ze drugi raz z rzedu odpadam pomimo niezlych typow frown , co zrobic taki juz mamy ten konkurs zwany : "dokładny wynik , bo mi pierwsze cztery typy nie wyszły" wink ....ups sorry oczywiscie to dalej jest Play Off smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by dkkrok
IV Ćwiartka

Experto vs dkkrok
Awans: dkkrok

Wielkie dzięki za grę Experto:)

Gratki :PIWO:

Jak zwykle ktos mnie zalatwil CORRECT SCORE'EM, czyli nic nowego, moj znajomy nawet napisal mi ze zdziwilby sie bardziej gdyby rywal nie trafil dokladNego wyniku laugh

PLAYOFF smirk

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Originally Posted by Experto
Originally Posted by dkkrok
IV Ćwiartka

Experto vs dkkrok
Awans: dkkrok

Wielkie dzięki za grę Experto:)

Gratki :PIWO:

Jak zwykle ktos mnie zalatwil CORRECT SCORE'EM, czyli nic nowego, moj znajomy nawet napisal mi ze zdziwilby sie bardziej gdyby rywal nie trafil dokladNego wyniku laugh

PLAYOFF smirk

To chyba kopalnię pieniędzy odkryłeś hura
Nic tylko puszczać te dokładne wyniki 10/10!

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1