Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Originally Posted by mura
Originally Posted by ozzy123
Mnie akurat w czasie pobytu w UK drażniło wiele rzeczy, a najbardziej chyba wszechobecny bród i rozwydrzone nastolatki, natomiast geje ani lesbijki nie zrobiły mi nic złego. I wcale po ulicach nie chodzą obściskujący się homoseksualiści, jak się niektórym wydaje. Jedyni faceci, których widziałem, żeby chodzili za rękę, to byli muzeumanie, ale u nich to normalne i nie oznacza to że są odmniennej orientacji seksualnej.


czyli jak? gejów nie rozpoznasz na ulicy bo za rękę nie chodzą ale denerwowały cie bród i rozwydrzone nastolatki wśród których nie było ciot? skad wiesz?

Czytać ze zrozumieniem kolega umie? Niektórzy przedstawiją taki obraz UK jakoby sami geje tam po ulicach chodzili, całowali się, obściskiwali itd. Ja tego nei zauważyłem, a trochę czasu tam spędziłem.
Nie dziele ludzi na hetero i homoseksualistów, tylko na ludzi mądrych i głupich, życzliwych i nieżyczliwych itd. Orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Ciesza mnie posty niektorych osob tutaj bo to oznacza ze latwo bedzie nimi rzadzic za jakis czas jak juz dojde do wladzy smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
[quote=ozzy123

Czytać ze zrozumieniem kolega umie? Niektórzy przedstawiją taki obraz UK jakoby sami geje tam po ulicach chodzili, całowali się, obściskiwali itd. Ja tego nei zauważyłem, a trochę czasu tam spędziłem.
Nie dziele ludzi na hetero i homoseksualistów, tylko na ludzi mądrych i głupich, życzliwych i nieżyczliwych itd. Orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy. [/quote]

a ja byłem troche czasu w Londynie i widziałem pełno chorych psychicznie mężczyzn trzymających się za ręce i całujących na ulicach

i co, kto ma racje? nieważne czy ty widziałeś czy nie albo ile takich osób widziałem ja, nieważne też czy dzielisz ludzi na takich a siakich, ja m.in. dzielę na wygranych i przegranych i każda ciota jest dla mnie w tej drugiej grupie

i co z tego, skoro fakty są takie że geje są i jest ich coraz więcej, a ja potrafię się do tego ustosunkować: nie toleruję, nie popieram, gardzę, a jeśli ma być dyskusja na temat jakichkowliek oficjalnych związków czy dzieci to brak mi słów po prostu, jak tępym trzeba być człowiekiem by na takie coś zezwalać.


Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Originally Posted by mura
[quote=ozzy123

Czytać ze zrozumieniem kolega umie? Niektórzy przedstawiją taki obraz UK jakoby sami geje tam po ulicach chodzili, całowali się, obściskiwali itd. Ja tego nei zauważyłem, a trochę czasu tam spędziłem.
Nie dziele ludzi na hetero i homoseksualistów, tylko na ludzi mądrych i głupich, życzliwych i nieżyczliwych itd. Orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy.


a ja byłem troche czasu w Londynie i widziałem pełno chorych psychicznie mężczyzn trzymających się za ręce i całujących na ulicach

i co, kto ma racje? nieważne czy ty widziałeś czy nie albo ile takich osób widziałem ja, nieważne też czy dzielisz ludzi na takich a siakich, ja m.in. dzielę na wygranych i przegranych i każda ciota jest dla mnie w tej drugiej grupie

i co z tego, skoro fakty są takie że geje są i jest ich coraz więcej, a ja potrafię się do tego ustosunkować: nie toleruję, nie popieram, gardzę, a jeśli ma być dyskusja na temat jakichkowliek oficjalnych związków czy dzieci to brak mi słów po prostu, jak tępym trzeba być człowiekiem by na takie coś zezwalać.

[/quote]

Dyskusja z Tobą ( zwrotny grzecznościowe wypadałoby pisać z dużej litery ) jest poniżej mojej godności, więc uważam ją za zakończoną.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
wybacz, shift mi się zaciął

ja nie chcę w Polsce drugiej Holandii, więc stoimy po różnych stronach barykady i tyle w temacie


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Pierwszy ktory sie przyzna ze jest gejem w tym temacie dostanie podpis pod nickiem smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Originally Posted by Experto
Pierwszy ktory sie przyzna ze jest gejem w tym temacie dostanie podpis pod nickiem smile

laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Experto
Pierwszy ktory sie przyzna ze jest gejem w tym temacie dostanie podpis pod nickiem smile

"anal ityk" ???

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by dimes
Ide o zakład, że na tym forum jest więcej gejów niż wnosi twój iloraz inteligencji wink

Experto ,jeden się już przyznał ,czyń powinności grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Nie przeszkadzaja mi jak się z tym na każdym kroku nie obnoszą.

W klasie w lo była u mnie dziewczyna, która twierdziła że jest chłopakiem. Z tej racji dostała nauczanie indywidualne, dodatkowa kasa z podatków dla nauczycieli za nauczanie tego czegoś. Chore.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Experto
Pierwszy ktory sie przyzna ze jest gejem w tym temacie dostanie podpis pod nickiem smile
ja sie przyznam ale za moderatora i kolor rozowy nicka ... wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by dimes
Originally Posted by Kylo
Pedal = Piach.

Dziekuje

Ide o zakład, że na tym forum jest więcej gejów niż wnosi twój iloraz inteligencji wink

Experto daj policjantowi przydomek nowy, przypucowal sie wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Kylo przyznaj się, że lubisz sie nachylać laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Sturmwind
poczytajcie sobie jak skończył Pierwszy Pedał III-Rzeszy Ernst Rohm - przywódca Sturmabteilung w 1934 roku smile
akurat Rohm to ciekawa sprawa, był pedałem i sie z tym nawet obnosił, a został zabity bo byl konkurencja dla Adiego a nie z powodu swojego gejostwa

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
powybijac sk.... i tyle, niedaleko mnei 2 ch prowadzi sklep, I TERAZ PYTANIE CZY ONI NORMALNEI NIE POTRAFIą POWIEDZIEć "SLUCHAM"

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by tyson
Originally Posted by Sturmwind
poczytajcie sobie jak skończył Pierwszy Pedał III-Rzeszy Ernst Rohm - przywódca Sturmabteilung w 1934 roku smile
akurat Rohm to ciekawa sprawa, był pedałem i sie z tym nawet obnosił, a został zabity bo byl konkurencja dla Adiego a nie z powodu swojego gejostwa

z niego była taka konkurencja jak z matusiaka napastnik :> ale generalnie wtedy w Wiessen Rohm wpadl - tak czy tak poza zdradą Reichswehery upubliczniono wtedy do końca jego pedalstwo

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Niech robią co chcą, byle się z tym nie obnosili. Co robią w domu to ich sprawa. Mogą się nawet dymać z lodówką, mi to wisi.

Mnie szlag trafia jak widzę te ich parady, które mają służyć chyba tylko wkur*ianiu reszty społeczeństwa. Ale to ich problem.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
katolicy tez maja parady przeciez laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by az3ta
powybijac sk.... i tyle, niedaleko mnei 2 ch prowadzi sklep, I TERAZ PYTANIE CZY ONI NORMALNEI NIE POTRAFIą POWIEDZIEć "SLUCHAM"

Pewnie znają powiedzonko: "Nie mów słucham bo Cię wy**cham" wink

Zajebisty temat.
Zaraz się zawiąże koło Młodzieży Wszechpolskiej Oddział Mecz.pl blush

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1