|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Mnie akurat w czasie pobytu w UK drażniło wiele rzeczy, a najbardziej chyba wszechobecny bród i rozwydrzone nastolatki, natomiast geje ani lesbijki nie zrobiły mi nic złego. I wcale po ulicach nie chodzą obściskujący się homoseksualiści, jak się niektórym wydaje. Jedyni faceci, których widziałem, żeby chodzili za rękę, to byli muzeumanie, ale u nich to normalne i nie oznacza to że są odmniennej orientacji seksualnej. czyli jak? gejów nie rozpoznasz na ulicy bo za rękę nie chodzą ale denerwowały cie bród i rozwydrzone nastolatki wśród których nie było ciot? skad wiesz? Czytać ze zrozumieniem kolega umie? Niektórzy przedstawiją taki obraz UK jakoby sami geje tam po ulicach chodzili, całowali się, obściskiwali itd. Ja tego nei zauważyłem, a trochę czasu tam spędziłem. Nie dziele ludzi na hetero i homoseksualistów, tylko na ludzi mądrych i głupich, życzliwych i nieżyczliwych itd. Orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Ciesza mnie posty niektorych osob tutaj bo to oznacza ze latwo bedzie nimi rzadzic za jakis czas jak juz dojde do wladzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
[quote=ozzy123
Czytać ze zrozumieniem kolega umie? Niektórzy przedstawiją taki obraz UK jakoby sami geje tam po ulicach chodzili, całowali się, obściskiwali itd. Ja tego nei zauważyłem, a trochę czasu tam spędziłem. Nie dziele ludzi na hetero i homoseksualistów, tylko na ludzi mądrych i głupich, życzliwych i nieżyczliwych itd. Orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy. [/quote]
a ja byłem troche czasu w Londynie i widziałem pełno chorych psychicznie mężczyzn trzymających się za ręce i całujących na ulicach
i co, kto ma racje? nieważne czy ty widziałeś czy nie albo ile takich osób widziałem ja, nieważne też czy dzielisz ludzi na takich a siakich, ja m.in. dzielę na wygranych i przegranych i każda ciota jest dla mnie w tej drugiej grupie
i co z tego, skoro fakty są takie że geje są i jest ich coraz więcej, a ja potrafię się do tego ustosunkować: nie toleruję, nie popieram, gardzę, a jeśli ma być dyskusja na temat jakichkowliek oficjalnych związków czy dzieci to brak mi słów po prostu, jak tępym trzeba być człowiekiem by na takie coś zezwalać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
[quote=ozzy123
Czytać ze zrozumieniem kolega umie? Niektórzy przedstawiją taki obraz UK jakoby sami geje tam po ulicach chodzili, całowali się, obściskiwali itd. Ja tego nei zauważyłem, a trochę czasu tam spędziłem. Nie dziele ludzi na hetero i homoseksualistów, tylko na ludzi mądrych i głupich, życzliwych i nieżyczliwych itd. Orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy. a ja byłem troche czasu w Londynie i widziałem pełno chorych psychicznie mężczyzn trzymających się za ręce i całujących na ulicach i co, kto ma racje? nieważne czy ty widziałeś czy nie albo ile takich osób widziałem ja, nieważne też czy dzielisz ludzi na takich a siakich, ja m.in. dzielę na wygranych i przegranych i każda ciota jest dla mnie w tej drugiej grupie i co z tego, skoro fakty są takie że geje są i jest ich coraz więcej, a ja potrafię się do tego ustosunkować: nie toleruję, nie popieram, gardzę, a jeśli ma być dyskusja na temat jakichkowliek oficjalnych związków czy dzieci to brak mi słów po prostu, jak tępym trzeba być człowiekiem by na takie coś zezwalać. [/quote] Dyskusja z Tobą ( zwrotny grzecznościowe wypadałoby pisać z dużej litery ) jest poniżej mojej godności, więc uważam ją za zakończoną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
wybacz, shift mi się zaciął
ja nie chcę w Polsce drugiej Holandii, więc stoimy po różnych stronach barykady i tyle w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Pierwszy ktory sie przyzna ze jest gejem w tym temacie dostanie podpis pod nickiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Pierwszy ktory sie przyzna ze jest gejem w tym temacie dostanie podpis pod nickiem  "anal ityk" ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Ide o zakład, że na tym forum jest więcej gejów niż wnosi twój iloraz inteligencji  Experto ,jeden się już przyznał ,czyń powinności 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Nie przeszkadzaja mi jak się z tym na każdym kroku nie obnoszą.
W klasie w lo była u mnie dziewczyna, która twierdziła że jest chłopakiem. Z tej racji dostała nauczanie indywidualne, dodatkowa kasa z podatków dla nauczycieli za nauczanie tego czegoś. Chore.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Pierwszy ktory sie przyzna ze jest gejem w tym temacie dostanie podpis pod nickiem  ja sie przyznam ale za moderatora i kolor rozowy nicka ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ide o zakład, że na tym forum jest więcej gejów niż wnosi twój iloraz inteligencji  Experto daj policjantowi przydomek nowy, przypucowal sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Kylo przyznaj się, że lubisz sie nachylać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
poczytajcie sobie jak skończył Pierwszy Pedał III-Rzeszy Ernst Rohm - przywódca Sturmabteilung w 1934 roku  akurat Rohm to ciekawa sprawa, był pedałem i sie z tym nawet obnosił, a został zabity bo byl konkurencja dla Adiego a nie z powodu swojego gejostwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
powybijac sk.... i tyle, niedaleko mnei 2 ch prowadzi sklep, I TERAZ PYTANIE CZY ONI NORMALNEI NIE POTRAFIą POWIEDZIEć "SLUCHAM"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
poczytajcie sobie jak skończył Pierwszy Pedał III-Rzeszy Ernst Rohm - przywódca Sturmabteilung w 1934 roku  akurat Rohm to ciekawa sprawa, był pedałem i sie z tym nawet obnosił, a został zabity bo byl konkurencja dla Adiego a nie z powodu swojego gejostwa z niego była taka konkurencja jak z matusiaka napastnik :> ale generalnie wtedy w Wiessen Rohm wpadl - tak czy tak poza zdradą Reichswehery upubliczniono wtedy do końca jego pedalstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Niech robią co chcą, byle się z tym nie obnosili. Co robią w domu to ich sprawa. Mogą się nawet dymać z lodówką, mi to wisi.
Mnie szlag trafia jak widzę te ich parady, które mają służyć chyba tylko wkur*ianiu reszty społeczeństwa. Ale to ich problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
katolicy tez maja parady przeciez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
powybijac sk.... i tyle, niedaleko mnei 2 ch prowadzi sklep, I TERAZ PYTANIE CZY ONI NORMALNEI NIE POTRAFIą POWIEDZIEć "SLUCHAM" Pewnie znają powiedzonko: "Nie mów słucham bo Cię wy**cham"  Zajebisty temat. Zaraz się zawiąże koło Młodzieży Wszechpolskiej Oddział Mecz.pl 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|