Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#239562 17/07/2003 14:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Czy poprawią skuteczność z gry ?

Connecticut vs Seattle

Dzisiejszy mecz dla gospodarzy to szansa na z rekompensowanie strat przynajmniej w polowie ,za ostatnie dwie przegrane na wyjezdzie ,ale tylko podtym warunkiem ze ich skutecznosc się poprawi co nie jest wykluczone. W ostatnich dwuch meczach na wyjezdzie zanotowali z DET. 19-72 ! oraz w MINN. 27-68 a w ostatnim meczu usiebie z NY 22-61 wygrywajac mecz ,dobrze tez zbierają.
W osobistych i za 3pkt w ostatnich meczach od swych przeciwniczek niewiele odbiegaja, pozatym dosyc dobra piatka pod warunkiem ze będzie grala K.Douglas ,ponieważ na jednej ze stron widzialem ze jest na liscie kontuzjowanych a jeżeli tak to siła skladu owile spada.
Seattle ma spore problemy z rezerwowymi które rzucaja bardzo malo pkt ,po nie obecnej w skladzie Barnes ,trzon druzyny opiera się na 4 zawodniczkach a tak naprawde to na trzech(jeżeli wziasc pod uwage wyjazdy),Jackson, Vodichkova oraz Bird bo ta czwarta to slabe wyniki notuje na wyjezdzie ostatnio 2pkt zdobyte w LA jak i w czesniej z Charlote

Mowiac krotko gospodarze maja silniejsza piatke jak i rezerwe biorac poduwage atut wlasnej hali ale jedyny mankament to skutecznosc z gry , czy się przelamia?.To się okażę już dzisiaj w nocy.

Bonus: Unibet
#239563 17/07/2003 23:39
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
po przeczytaniu posta Gy_Gy_Crav poszlem se do profa i postawilem przeciwko seatle... mam nadzieje ze jestes dobrym typerem z wnba bo ja narazie raz postawilem dwa dni temu i trafilem ale to bylo na pale hehe... a co najgorsze wczoraj mi niewszedl 1 typ na qponie i dzis tylko to mi braqje, wszystko okaze sie juz o 2 w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mam nadzieje ze jutro pojde na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za wygrane $$$ pozdrawiam

#239564 18/07/2003 00:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Witaj Dymek
To tylko przed meczowa zapowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktora wiekszosci przemawia za Sun-s bo tak to sie przedstawia na papierze ,ja tu nie przedstawilem zespolu(typu) ktory dzisiaj ma wygrac ,tylko przedstawilem szanse oby dwu zespolow na wygranie tego spotkania! Indiana tez leppiej sie przedstawiala na papierze a przegrale no wkoncu kiedys musiala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mecz wedlug amerykancow wydaje sie byc 50/50 ale niektorzy lekko faworyzuja sun-s w kazdym razie na papierze maja wieksze szanse wlasnie one ,pozatym wydaje mi sie ze wart bylo zagrac w profie za ponad 2 kurs mam nadzieje ze ci wejdzi ,bo ja tego niezagralem ,dzisiaj w nocy mialem grubo postawione na zawodniczki w mixie no i wlazlo cala noc nie spalem , wiec podczas tego meczu bede spal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro dymek !

#239565 18/07/2003 03:23
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav:
[qb]INDIANA ? DETROIT

Wydaje się ze porazka jest nie unikniona dla detroit chodz ja podejde ostroznie do tego meczu ,ponieważ nie luibie grac druzyn które maja same zwyciestwa tak jak naprzyklad Indiana 8-0(w domu) wiadomo kiedys trzeba przegrac nie tacy pewniacy przegrywali ,chodz czy to może się zdarzyc dzisiaj...Jestem ciekawy jakie dadza kusry za oceanu bo prof. Dal wysoki 1,93 ,sts owiele mniejszy no szkoda ze pfof nie jest do 18
Zpbaczymy jak to będzie pozdro[/qb]
Jak to mowia ostroznosci nigdy nie zawiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak jak pocichu liczylem ze niby nic a jednak...

Pierwsza porazka Indiany w domu

Mecz zaczol sie bardzo za zarcie indiana w pewnym momencie odskoczyla na 7pkt ale przewaga zostala zmniejszona przez detroit i pierwsza polowie zakonczyla sie przewaga indiany 4pkt.
Nic na to jeszcze nie wskazywalo ze indiana przegra wrecz przeciwnie detroit slabo gralo z osobistych oraz za 3 i za 2pk(tak na jeza) Indiana trzymala fason
Ale w 2 polowie detroit zlapalo wiatr w zagle a indiana zlapala lekki dolek ktory doprowadzil ich do porazki.Detroit poprawilo skutecznosc za 2pkt a Indiana odwrotnie.Bohaterka meczu byla Nolan(DET) 27pkt.ktora swoja druzyne doprowadzila do zwyciestwa konczac zwyciezkimi dwoma punktami a Cash jej asystowala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro[/qb]
No nie do końca bym się zgodził. Cały mecz w wykonaniu Indiany był bardzo słaby, a skutecznością raziły równo przez 40 minut. Detroit grało na poziomie przez cały mecz. Kluczowe dla meczu były 2 ofensywne zbiórki Detroit w końcówce meczu, bodajże na 1:30 i 0:40 przed końcem. Indiana była w obu przypadkach na prowadzeniu 2-punktowym, a gra faul przy 100% skuteczności Indiany (jedyny pozytyw - FT) skończyłoby się kilkupunktowym zwycięstwem gospodyń. Nie potrafiły one jednak zebrać kluczowych piłek po niecelnych rzutach Detroit.

#239566 18/07/2003 05:39
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
GB

Double

SEA Storm v CON Sun 1 @ 1.91
SAC Monarchs v SA Silver Stars over 136.5 @ 1.91

ako 3.65 / 50g

12-7-0 / +165

#239567 18/07/2003 06:14
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
3 - 11 jednak ten typ byl do d... ide lulu dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jeszcze na 7 seqnd przed koncem bylo 65-64 ale seatle rzucilo kosza na 3 seqndy przed koncem, a pierwsza polowa to bylo przegiecie...

#239568 18/07/2003 13:30
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Sun vs Seattle

Sales tylko 2 razy z gry !

Słonca nie wygraly tego meczu ,bo przytakiej zlej grze liderki zespolu nieda sie wygrac ,gdzie z dwunastu rzutow z gry wchodza dwa ,pozatym w settle graly trzy zawodniczki tak jak mozna bylo sie spodziewac tylko o ciud podciagla sie ta czwarta BRONDELLO 8pkt, gdzie taka sama ilosc zdobyl Sales na ktora stac o 6 oczek wiecej,mecz byl do wygrania bo settle niczym nie zaimponowalo tylko san-s nie wykorzystalo tego czego powinny(powinna).
pozdro

#239569 18/07/2003 13:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Detroit vs Seattle

Detroit przystopuje Seattle ?

Detroit po nie udanych ostatnio meczach i w koncu udanym na wyjezdzie ,wygrana z indiana po zacieteym meczu.Prawdopodobnie zatrzymaja seattle które graja trzyma zawodniczkami Jackson, Vodichkova i Bird gdzie niewiele można spomniec o tej czwartej a szkoda już mowic o rezerwie która rzucila niewiele pkt ze sloncami gdzie seattle wyzebralo wygrana przez slaba gre liderki.Malo tego seattle gra mecz po meczu i na pewno będą zdeka zmeczone tym bardziej ze nic specjalnego nie zaprezentowaly Connecticut .Detrot to nie slonca pirewsza piatka ma srednia kolo 60 pkt :Cash,Nolan(mecz zycia z indiana J),Ford,Riley,Powwel, a rezerw dosyc dobrze gra usiebie ostatnio rzucila kolo 14 pkt .
Trzeba tez mniec to na uwadze ze detroit gra usiebie i powiino to wykorzystac ,ponieważ walcza o pierwsze mniejsce w swojej conferencj i mogą się umocnic na pierwszej pozycji , po przegranej wczoraj Charlotte. Wiec jakie może mniec szanse seattle na wygranie tego meczu ,na pewno bardzo male, stosunku do Detroit .
pozdro

#239570 18/07/2003 18:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Los Angeles - Houston Typ:1 1.40
Detroit - Seattle Typ:1 1.70

#239571 18/07/2003 20:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Romek fajnie ze piszesz swoje typy bez zadnego uzasadnienia i typujesz po kursach, a tak poza tym to LA moze dzis wtopic bo strasznie ostatnio meczyly sie juz z phoenix, a houston jest jednak zdecydowanie lepsze. leslie to pol wartosci LA i bez niej to calkowicie inna druzyna

#239572 19/07/2003 02:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
GB

SEA Storm v DET Shock 2 @ 1.53 / 200g

Z Detroit dzis sie zgadzam. Do sts nie zdazylem bo mam mase roboty ostatnio ale w Gb wyszlo dokladnie na to samo.

12-8-0 / +115

#239573 19/07/2003 05:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
I jeszcze na dzis

BHB

2P - 2 Parlay
New York Liberty -3
Detroit Shock Vs WNBA Seattle Storm Under 145
/ Risk : 50g ... To Win : 140g

#239574 19/07/2003 07:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Detroit vs Seattle

Detroit vs J.Bird, L.Jackson, K.Vodihkova 74:61 inaczej być nie mogło.

Trzema zawodniczkami nie da się wygrac z tak solidna druzyna jak Detroit i to jeszcze na wyjezdzie,chodz od poczatku meczu do konca pierwszej polowy seattle dotrzymywalo kroku detroit ,w pierwszej polowie mocno rażono nie skutecznością pod koszami obydwu zespolow,pierwsza polowa zakonczyla się zwyciesko dla detroit 3pkt.
Od początku drugiej połowy detroit bardziej się przylozylo jeżeli chodzi o skutecznosc i 30m gry prowadzilo już 10pkt ale zaspoly na tyle rozszalaly się za 3pkt oraz bledy detroit doprowadzily do tego ze seattle zmniejszylo przewage do 4pkt ale brak skuteczmosci gosci doprowadzil do zwiększenia przewagi detroit do 12pkt. Minute przed końcem meczu ,dotrzymujac rezultat do konca.
Cała druzyna detroit dobrze zagrala ,oprocz K.Holland -Corn.
Seattle na wyroznienie zasluguja dwie zawodniczki Bird i Jackson oraz lawka rezerwowych która bardziej wlonczyla się do gry.
pozdro

#239575 19/07/2003 17:41
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
C.Melvin-Nolan 2 2,35 w Totomixie.

Przeciwko Melvin grałem już, gdy wystawili ją z Abrasimovą za 2,70. Pechowo nie weszło, ponieważ Abrasimowa przy stanie 10-6 na 7:30 przed końcem meczu musiała zejść z placu z powodu kontuzji. Wynik końcowy był wówczas 10-11 na korzyść C.Melvin. Dzisiaj kurs odrobinę mniejszy ale szanse wygranej znacznie większe. Nolan od meczu All-Stars dużob bardziej udziela się w swoim zespole i zdobywała kolejno 27 i 12 punktów. Jej średnia punktowa na mecz przewyższa nieznacznie PPG C.Melvin, ale ostatnimi czasy oddaje conajmniej 2 razy więcej rzutów od rywalki. Melvin większość punktów zdobywa z rzutów wolnych a Detroit należy do drużyn najmniej faulujących w lidze.

#239576 19/07/2003 18:08
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
tak jak juz napisalem wczesniej Spurks dostają baty a ja stawiam przeciwko nim.Ciekawe jak dlugo mi to bedzie przynosić zysk:).Na dzisiaj pewniaczek to Ferdinand - Holdslaw -2 (oczywiscie tam gdzie da sie to stawiac->totomix) a ze kurs jest 1.40 nie bede uzasadnial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#239577 19/07/2003 19:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
ktorzy bukmacherzy przyjmuja zaklady na wnba i nba?oczywiscie w netie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#239578 19/07/2003 19:57
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Quote
Oryginalnie wysłał TaMaR:
[qb]ktorzy bukmacherzy przyjmuja zaklady na wnba i nba?oczywiscie w netie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
chociażby Will Hill, Gamebookers, Centerbet

#239579 19/07/2003 21:02
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Taki " szatan" na predko bo dzis to mam tylko piwo w glowie i juz mnie nie ma

BHB

Detroit Shock Total Points : 4'
San Antonio Silver Stars Total Points : -3
Phoenix Mercury Total Points : -1

/ Risk : 50g... To Win : 350g

Wczoraj 3 na 3 trafione dzis pewnie szanse sa nikle ale poszlo za pol stawki.

#239580 19/07/2003 21:04
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
To wszystko razem na "jednym kuponie" poszlo.

#239581 22/07/2003 00:24
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Macie jakieś 100% info jezeli chodzi o wystep L.Leslie w jutrzejszym meczu z Washingtonem???
Na oficjalnej stronie niby jest wpisana na liste rezerwowych ale.........chociazby to ze niewiadomo kto aktualizuje i jak szybko stronke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .Jezeli Lisa nie zagra to kurs w okolicach 4.5 na rozpendzony Washington wyglada calkiem smacznie:)

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1