|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
ale kiedys pewnie wpłacałes przez to inteligo, i w ten sposób zweryfikowałes to konto i teraz mozesz na nie wypłacac mimo ze wpłacałes mb dokładnie- w tym twkił niegdyś problem, a ponadto b-win obawiali się prania pieniędzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ile idzie wyplata na MB, czekam od poniadzialku rano i nic..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Ile idzie wyplata na MB, czekam od poniadzialku rano i nic..? ja w miedzyczasie (od poniedzialku do srody zlecane wyplaty) dostalem 6 lub 7 wyplat - zazwyczaj na drugi dzien od zlecenia (dzis wyplata zlecona wczoraj)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Zasrane bwin ma chyba przeciążenie...nie mogę się wogóle zalogowac to tego dziadostwa.I to ma byc profesjonalny buczek?
P.S Kto mi wytłumaczy dlaczego taki idiota jak Świerczewski komentuje w POLSACIE?? Przeciez to człowiek który publicznie zeszkalował Leo przed mistrzostwami!! To jest czub a panowie z POLSATU powinni wiedziec ze z czubami nie nalezy sie zadawac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Zasrane bwin ma chyba przeciążenie...nie mogę się wogóle zalogowac to tego dziadostwa.I to ma byc profesjonalny buczek?
P.S Kto mi wytłumaczy dlaczego taki idiota jak Świerczewski komentuje w POLSACIE?? Przeciez to człowiek który publicznie zeszkalował Leo przed mistrzostwami!! To jest czub a panowie z POLSATU powinni wiedziec ze z czubami nie nalezy sie zadawac. moze mieli przeciazenie ,ale np.przez proxy austiackie mozna bylo logowac sie bez problemu,po prostu maja polaczkow w d..ie i na czas meczu kasztanow tak ustawili filtry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
witajcie
na gwałt potrzebuje numer telefonu do polskiego supportu bwin. nie wiem -czy oni maja siedzibe gdzies w Polsce? zebym nie musial zagranice dzwonic.
pozdrawiam i dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
00350 79277 (od pon. do pt. w godz. od 10:00 do 20:00, sob./niedz. od 12.00 do 16.00)
Jest tam polski konsultant
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 88 |
konsultantka ;-) drobna, a jednak różnica.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
chce ktoś Bony do Bwin ?? mogę oddać parę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
chce ktoś Bony do Bwin ?? mogę oddać parę  za darmo to biore chętnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
chce ktoś Bony do Bwin ?? mogę oddać parę  co masz za bony walnij PW
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
chce ktoś Bony do Bwin ?? mogę oddać parę  za darmo to biore chętnie  me too
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Daj znać na PM do mnie też. A te bony są legalne? Przedstaw swoją ofertę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi w zakladach MLB Totals na 4 1/2 innings. KOnretnie chodzi mi o to jak jest rozliczana ta polowa 5 inninga. Pinnacle, gamebookers, centrebet i pare innych firm maja te zaklady na 5 inning a nie 4 1/2 i tam jest wszystko jasne, ale nie mam pojecia jak jest liczona polowe piatego inninga? Czy jest jakis czas w ktorym zaklad jest juz zakonczony?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi w zakladach MLB Totals na 4 1/2 innings. KOnretnie chodzi mi o to jak jest rozliczana ta polowa 5 inninga. Pinnacle, gamebookers, centrebet i pare innych firm maja te zaklady na 5 inning a nie 4 1/2 i tam jest wszystko jasne, ale nie mam pojecia jak jest liczona polowe piatego inninga? Czy jest jakis czas w ktorym zaklad jest juz zakonczony? Nikt nie wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a widziales kiedys mecz MLB?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Nie ogladalem nigdy meczu MLB a stawiam codziennie od 2 lat w calym sezonie:D Do tej pory mi to nie przeszkadzalo ale czesto gram zaklady na 5 inning i chcialbym sie dowiedziec czym sie rozni od 4 1/2 inning
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a przez dwa lata nie zauwazyles, ze inning dzieli sie na dwie czesci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Bwin nie ma zadnego bonusa dla nowych klientow? To jak oni chca klientow przyciagnac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|