Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
pziemiec #2412610 12/06/2008 17:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Originally Posted by pziemiec
ale kiedys pewnie wpłacałes przez to inteligo, i w ten sposób zweryfikowałes to konto i teraz mozesz na nie wypłacac mimo ze wpłacałes mb
dokładnie- w tym twkił niegdyś problem, a ponadto b-win obawiali się prania pieniędzy smile

Bonus: Unibet
blacky82 #2414263 13/06/2008 03:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Ile idzie wyplata na MB, czekam od poniadzialku rano i nic..?

Loony25 #2414330 13/06/2008 03:54
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Originally Posted by Loony25
Ile idzie wyplata na MB, czekam od poniadzialku rano i nic..?
ja w miedzyczasie (od poniedzialku do srody zlecane wyplaty) dostalem 6 lub 7 wyplat - zazwyczaj na drugi dzien od zlecenia (dzis wyplata zlecona wczoraj)

mav2007 #2424648 17/06/2008 05:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Zasrane bwin ma chyba przeciążenie...nie mogę się wogóle zalogowac to tego dziadostwa.I to ma byc profesjonalny buczek?

P.S Kto mi wytłumaczy dlaczego taki idiota jak Świerczewski komentuje w POLSACIE?? Przeciez to człowiek który publicznie zeszkalował Leo przed mistrzostwami!! To jest czub a panowie z POLSATU powinni wiedziec ze z czubami nie nalezy sie zadawac.

Komentator #2424950 17/06/2008 06:24
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Originally Posted by Komentator
Zasrane bwin ma chyba przeciążenie...nie mogę się wogóle zalogowac to tego dziadostwa.I to ma byc profesjonalny buczek?

P.S Kto mi wytłumaczy dlaczego taki idiota jak Świerczewski komentuje w POLSACIE?? Przeciez to człowiek który publicznie zeszkalował Leo przed mistrzostwami!! To jest czub a panowie z POLSATU powinni wiedziec ze z czubami nie nalezy sie zadawac.


moze mieli przeciazenie ,ale np.przez proxy austiackie mozna bylo logowac sie bez problemu,po prostu maja polaczkow w d..ie i na czas meczu kasztanow tak ustawili filtry


yaaho #2425392 17/06/2008 18:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
witajcie

na gwałt potrzebuje numer telefonu do polskiego supportu bwin. nie wiem -czy oni maja siedzibe gdzies w Polsce? zebym nie musial zagranice dzwonic.

pozdrawiam i dzieki

wiqtor #2425478 17/06/2008 19:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
00350 79277 (od pon. do pt. w godz. od 10:00 do 20:00, sob./niedz. od 12.00 do 16.00)

Jest tam polski konsultant

mgr #2426430 18/06/2008 03:02
Dołączył: May 2006
Posty: 88
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 88
konsultantka ;-)
drobna, a jednak różnica.

JMnemonic #2429625 19/06/2008 06:17
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
chce ktoś Bony do Bwin ??

mogę oddać parę smile

buldog #2429635 19/06/2008 06:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Originally Posted by buldog
chce ktoś Bony do Bwin ??

mogę oddać parę smile


za darmo to biore chętnie tongue laugh

buldog #2429903 19/06/2008 16:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by buldog
chce ktoś Bony do Bwin ??

mogę oddać parę smile

co masz za bony walnij PW

dragon #2430000 19/06/2008 17:18
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by dragon
Originally Posted by buldog
chce ktoś Bony do Bwin ??

mogę oddać parę smile


za darmo to biore chętnie tongue laugh
me too

P!T3R #2430077 19/06/2008 17:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Daj znać na PM do mnie też. A te bony są legalne? Przedstaw swoją ofertę smile

zmarcin #2432232 20/06/2008 07:20
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi w zakladach MLB Totals na 4 1/2 innings. KOnretnie chodzi mi o to jak jest rozliczana ta polowa 5 inninga. Pinnacle, gamebookers, centrebet i pare innych firm maja te zaklady na 5 inning a nie 4 1/2 i tam jest wszystko jasne, ale nie mam pojecia jak jest liczona polowe piatego inninga? Czy jest jakis czas w ktorym zaklad jest juz zakonczony?

michal392 #2432444 20/06/2008 17:57
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Originally Posted by michal392
Moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi w zakladach MLB Totals na 4 1/2 innings. KOnretnie chodzi mi o to jak jest rozliczana ta polowa 5 inninga. Pinnacle, gamebookers, centrebet i pare innych firm maja te zaklady na 5 inning a nie 4 1/2 i tam jest wszystko jasne, ale nie mam pojecia jak jest liczona polowe piatego inninga? Czy jest jakis czas w ktorym zaklad jest juz zakonczony?

Nikt nie wie?

michal392 #2432446 20/06/2008 17:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a widziales kiedys mecz MLB?

yaaho #2432469 20/06/2008 18:14
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Nie ogladalem nigdy meczu MLB a stawiam codziennie od 2 lat w calym sezonie:D
Do tej pory mi to nie przeszkadzalo ale czesto gram zaklady na 5 inning i chcialbym sie dowiedziec czym sie rozni od 4 1/2 inning

michal392 #2432504 20/06/2008 18:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a przez dwa lata nie zauwazyles, ze inning dzieli sie na dwie czesci?

yaaho #2432645 20/06/2008 19:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Bwin nie ma zadnego bonusa dla nowych klientow?
To jak oni chca klientow przyciagnac grin

dimes #2432730 20/06/2008 19:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,824 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1