|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
nie wiem ale zawsze panuje taka tendencja podczas kazdych mistrzostw, zarowno świata jak i europy, że szukamy czarnych koni. ja podczas mistrzostw 2006 upatrywalem zespol wybrzeza kosci sloniowej jako kandydata do finalu, jak sie potem okazalo nawet z grupy ni wyszli. poprzednie euro dostarczylo nam nie lada niespodzianki - grecja mistrzami. i tu wystarczy na jakis czas niespodzianek. powiem krotko italia-chorwacja final. moim zdaniem wlosi spokojnie to wygraja:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Taka ciekawostka. Przed poprzednim Euro moja dziewczyna wytypowała, że Grecy zostaną mistrzami  Oczywiście ja i inni "fachowcy" tylko pukaliśmy się w głowę, a ona ciągle powtarzała, że Grecja wygra. Byłem w niezłym szoki, gdy tego dokonali  No i żałowałem, że na początku nie zagrałem tego zakładu chociaż za 50-100 PLN, bo kursy na to zdarzenie wynosiły chyba około 100... W tym roku już takiej pomyłki nie zrobię i gram grubo zespół, który moje Kochanie wytypuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
a na kogo gra bo czas tylko do niedzieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Taka ciekawostka. W tym roku już takiej pomyłki nie zrobię i gram grubo zespół, który moje Kochanie wytypuje   dobre...pamietaj nie wierz nigdy kobiecie (wtedy to była podpucha)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
a na kogo gra bo czas tylko do niedzieli  Spokojnie, do meczu otwarcia podam co gra  Najpierw muszę pokazać jej zdjęcia wszystkich reprezentacji żeby dobrze wybrała  Widzę, że mały OT się zrobił, czas coś bardziej konstruktywnego napisać  Wczoraj oglądałem mecz Hiszpania - USA. Wynik tego nie oddaje, ale Hiszpanie miażdżyli. Posiadanie piłki mieli na poziomie 70% Praktycznie nie schodzili z połowy Jankesów. Świetne zawody zagrali Senna, Guiza, De la Red i przede wszystkim Xavi. Szwankowała trochę skuteczność, a i bramkarz gości spisywał się bardzo dobrze. Jeżeli Hiszpanie taki sam poziom gry utrzymają podczas Euro, a dodatkowo poprawią skuteczność, to z grupy spokojnie wyjdą i powalczą o więcej. Jeżeli się nie spalą, to spokojnie zajmą pierwsze miejsce w grupie i kurs na to zdarzenie @ 1.80 w CB biorę za dosyć wysoką stawkę 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Hiszpanie "zawsze" ladnie graja tylko na duzych imprezach nic z tego nie wynika, jakby sie palili na turniejach, prawie zawsze faworyci i prawie zawsze lipa, ogladac ich to przyjemnosc, grac na nich juz sporo mniejsza, Ja gram sobie Wlochow, jakby sie nad nimi nie pastwic to oni sa prawdziwym faworytem, byle wyszli z grupy bo ich nonszalancja juz nie raz ich skazywala na liczenie na innych, wyjda z grupy pojda jak czolg po swoje  Na ta chwile uwazam ze turniej wygra druzyna typowana na faworyta, wlasnie Wlochy, Francja moze Portugalia, i wbrew temu co powyzej Hiszpania jesli oczywiscie zaskoczy w co szczerze watpie. jedynym kopciuszkiem moze byc Rosja, rosyjska druzyna pokazala Bayernowi jak sie gra w pilke, szkockich drwali przeszla jak czolg, walili glowa w mur i mur w koncu runal obnazajac ze za murem nie bylo kompletnie nic. Mysle ze ich determinacja jest na wysokim poziomie, umiejetnosci nie male, dobry trener i sowite wynagrodzenia dopelniaja calosci, oni spokojnie sie przygotowuja, bez zbytniej napinki i przyjada zrobic swoje, jak nie polegna na Szwedach to wszystko przed nimi, takie moje zdanie. Gram Wlochow kurs 8, - grane niejako "z urzedu":) Rosja 25, Korcili mnie Helweci ale odpuszczam, pewnie wyjda z grupy i polegna ciut dalej po nie zlym meczu. Mam mieszane uczucia co do Szedow i Holendrow, nijak nie moge ich sklasyfikowac. Ogolnie mam odczucie ze polfinaly znow wypadna "regionalnie", tym razem cos w stylu przynajmniej 3 druzyny poludniowe, Francja, Wlochy, Portugalia plus ktos obcy np Rosja ale to juz takie zupelne gdybanie. Dalej twierdze ze pierwsze mecze beda wazne i bedzie trzeba szybko polowac na ciekawe kaski. Tymczasem posnuje przedturniejowe wizje o naszych Orlach i chcialbym zeby 3 mecz byl o nic tylko tym razem dlatego ze mamy juz przed nim awans;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
Biszop W Rosji w 2 pierwszych meczach nie zagra 2 z Zenitu Pogrebniak(kontuzja) i Arshavin(zawieszenie na 2 mecze ale nie moge odszukac za co ,chyba za popszednie ME?)to dosc powazne oslabienia.Jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy pozniej moga naprawde daleko zajsc.Rowniez typuje ich jako druzyne ktora po ostnich ME w ktorych troche sedziowie ich przekrecili<czerwo dla bramkarza za reke ktorej nie bylo w waznym meczu> i im sie niepowiodlo teraz powalcza o wysokie miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
Biszop W Rosji w 2 pierwszych meczach nie zagra 2 z Zenitu Pogrebniak(kontuzja) i Arshavin(zawieszenie na 2 mecze ale nie moge odszukac za co ,chyba za popszednie ME?)to dosc powazne oslabienia.Jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy pozniej moga naprawde daleko zajsc.Rowniez typuje ich jako druzyne ktora po ostnich ME w ktorych troche sedziowie ich przekrecili<czerwo dla bramkarza za reke ktorej nie bylo w waznym meczu> i im sie niepowiodlo teraz powalcza o wysokie miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Według mnie Włosi również są faworytami. Zagrałem jeszcze Francję, ale widziałem ich ostatnie mecze i szału nie ma. Wszystko opiera się na grze Ribery'ego - jeżeli on będzie w formie, to i reszta jakoś da radę. Nazwiska mają, ale wiadomo, że nazwiska nie grają. Do tego dorzucam Hiszpanów. Wiem, że to żaden argument, ale w końcu MUSZĄ kiedyś dobrze zagrać. Teraz nadarza się idealna okazja. Zupełnie nie przekonują mnie z kolei Czesi. Przede wszystkim nie mają pomocy, nie widzę tam nikogo, kto mógłby kreować grę. Z kolei w napadzie Baros to totalne nieporozumienie. Koleś gra piach ostatnimi laty i wątpię żeby zdobył więcej jak jedną bramkę. Liczenie tylko i wyłącznie na warunki fizyczne Kolera też raczej sukcesu nie przyniesie. Wrócę jeszcze na chwilę do "grupy śmierci". Jeżeli Makarony się sprężą, to po dwóch meczach powinni mieć już awans zapewniony. O drugie miejsce powalczą Żabojady i... Rumuni  Ci ostatni zdobyli w eliminacjach 4 pkt. z Pomarańczowymi. Co stoi na przeszkodzie żeby pokusić się znowu o zwycięstwo ? Holendrzy mają fajny skład na papierze, ale z grą już jest gorzej. Towarzyskie męczarnie z Austrią i Danią nie napawają optymizmem. Bendtner robił w pojedynkę z ich obroną co chciał. Taki Ribery zrobi jeszcze więcej, a Rumuni mają na nich po prostu patent. Z kolei Włosi zjedzą ich doświadczeniem  Gram sobie w CB, że nie wyjdą z grupy @2.00 i under 4.5 goals @ 1.95 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Biszop W Rosji w 2 pierwszych meczach nie zagra 2 z Zenitu Pogrebniak(kontuzja) i Arshavin(zawieszenie na 2 mecze ale nie moge odszukac za co ,chyba za popszednie ME?)to dosc powazne oslabienia.Jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy pozniej moga naprawde daleko zajsc.Rowniez typuje ich jako druzyne ktora po ostnich ME w ktorych troche sedziowie ich przekrecili<czerwo dla bramkarza za reke ktorej nie bylo w waznym meczu> i im sie niepowiodlo teraz powalcza o wysokie miejsce. Możliwe, że Pogrebnyak jednak zagra. Poza tym godnie go zastępuje Pavlyuchenko. Są jeszcze Bystrov, Sychev, Zyrianov, którzy zagrali dobre zawody przeciwko Litwie (przeciwnik słaby, ale Polacy nawet na tle takich nie potrafili zagrać chociażby przyzwoicie  ). W związku z tym może być tak, żę tylko Arshavin nie zagra w dwóch pierwszych meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Biszop W Rosji w 2 pierwszych meczach nie zagra 2 z Zenitu Pogrebniak(kontuzja) i Arshavin(zawieszenie na 2 mecze ale nie moge odszukac za co ,chyba za popszednie ME?)to dosc powazne oslabienia.Jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy pozniej moga naprawde daleko zajsc.Rowniez typuje ich jako druzyne ktora po ostnich ME w ktorych troche sedziowie ich przekrecili<czerwo dla bramkarza za reke ktorej nie bylo w waznym meczu> i im sie niepowiodlo teraz powalcza o wysokie miejsce. Nie chodzi mi o konkretnych zawodnikow, bynajmniej, mam na mysli filozofie gry, szeroko rozumiane nastawienie, oni poprostu siedza cicho, nie robia szumu, wyjda na boisko i pokaza co sa warci:) Jak bedzie? wyjdzie w praniu ale na miano czarnego konia zasluguja jak najbardziej, Do mojej teori "poludniowej" pasuja Rumuni tak jak napisal Szewa, tylko oni troche gorace i nie zbyt doswiadczone glowy, po cichu moga cos na boku ugrac kosztem innych zespolow z tej grupy, w koncu grupa smierci, tam naprawde bedzie sie dzialo i wcale nie powiedziane ze Rumumi wyjada z grupy na garbie kogos bardziej utytulowanego:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jeżeli Hiszpanie taki sam poziom gry utrzymają podczas Euro, a dodatkowo poprawią skuteczność, to z grupy spokojnie wyjdą i powalczą o więcej. Powalczą z wiadomym skutkiem - odpadną  Weź pod uwagę, ze Hiszpanie nie mają trenera, bo trudno yak nazwać tego starego pajaca, który robi z siebie posmiewisko przy kazdej okazji (ostatnio w TVE2). Należy równiez pamietac o tym ,ze antagonizmy regionalne skupiaja sie w tej drużynie i póki idzie nie sa aż tak widoczne. Przy pierwszym niepowodzeniu wyjda na wierzch. Dla Hiszpanii ćwierćfinał to max.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
W TOTOMIXIE macie wykładke EURO
liczba zmian w meczu powyżej 4,5 kurs 1,25 na 8 meczów można zrobić zakład
widzialem jak przedemną gościu za 500 zyla grał podobno jeszcze wvzoraj kursy były 1,5 na te zdarzenia ale nie wiem czy to prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
beznadziejne zaklady na te zmiany ,nie polecam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
co ty gadasz zobacz sobie statystyki ostatnich 3 mistrzostw nie było meczu bez 6 zmian przynajmniej do fazy 1/8 a tu masz linie 4,5 czasem sie zdarza ze jednej zmiany nie ma ale dwóch człowieku ludzie kredyty brali wczoraj by to zagrac teraz juz nawet nie mozna tego zagrac razem w kilku meczach ( przed chwilą na E- kuponie sprawdzalem ) tylko każdy mecz osobno a miales jeszcze wczoraj kurs 1,5 ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
co ty gadasz zobacz sobie statystyki ostatnich 3 mistrzostw nie było meczu bez 6 zmian przynajmniej do fazy 1/8 a tu masz linie 4,5 czasem sie zdarza ze jednej zmiany nie ma ale dwóch człowieku ludzie kredyty brali wczoraj by to zagrac teraz juz nawet nie mozna tego zagrac razem w kilku meczach ( przed chwilą na E- kuponie sprawdzalem ) tylko każdy mecz osobno a miales jeszcze wczoraj kurs 1,5 .... ciekawe jak je pozniej splaca przeciez to taka sama loteria jak czy padnie parzysta czy nieparzysta liczba bramek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Przedwczoraj były na to kursy @1.45 i można było kosmiczne AKO z tego zrobić.
Realnie na ten over 4,5 zmian to kurs nie większy niż @1.05 powinien być więc gadki o loterii proponuję między bajki włożyć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
jaka loteria ??? w każdym meczu jest 6 zmian zmiany to podstawowy element gry można nie zdążyć z jedną ale z dwiema
zauważ o czym piszę linia 4,5 nie 5,5 czyli wszystkie
zreszta sprawdz sobie na oficjalnej stronie EURO czy nawet FA CUP
w 99/% meczy do fazy playoff 6 zmian
ale zawsze znajdą się osoby które nie chcą by inni się wzbogacili i sieją ferment .... no cóż i tak zaraz mój post zostanie skasowany przez grupę GRACZY przez duże G .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Faktycznie po kursach 1,45 to wyglądało świetnie, ale 1,25 już tak nie kusi. Szkoda, że tomo nie dałeś cynku wcześniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
zresztą macie kursy STS komplet zmian kurs 1,3 Expekt kopmlet zmian 1,2
to można nazwać loterią bo faktycznie jednej zmiany można nie zdążyć , albo nie chcieć zrobić
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|