|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Ciekawymi rozwiązaniami mogą być taśmowe typy na to że nie będzie czerwonych kartek w danych spotkaniach. Na MŚ 2006 widziałem sporo taśm które naprawdę fajnie wchodziły. Sklejamy kilka spotkanek po kursach koło 1,25 i mamy fajne AKO. Ta sama rzecz tyczy się typu na przyznanie rzutu karnego w danym spotkaniu. Tu takie same współczynniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No rzeczywiście rewelacja... szczególnie w związku z tym, że sędziowie coraz częściej i odważniej karzą zawodników za popełniane przewinienia.
Na dobry początek proponuję na taką taśmę wrzucić mecz Portugalia - Turcja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 381 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
To powiedzmy że tego posta nie było  Ciekawy i dosyć istotny artykuł, w końcu może coś ruszy w tym sędziowaniu i obejdzie się bez chamówy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 81 |
EXPEKT Zwycięzca Euro 2008 - Zwycięzca Hiszpania 6.00 Król Strzelców Euro 2008 - Strzelcy J Krzynówek 126.00 Król Strzelców Poland Euro 2008 - Strzelcy R Guerreiro 8.00 Switzerland - Czech Rep X 2.95 Portugal - Turkey X 3.30 polowa czasu Austria - Croatia X 2.00 polowa czasu Germany - Poland X 2.20 skromnie po 1 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654 |
Witam forumowiczów tego portalu zainteresowanie ME po założeniu tematu dość spora, więc i ja coś od siebie skrobne. Wszystkie grupy wyrównane i bardzo silne własciwie w każdej z nich przynajmniej jeden zespół dobrej klasy może odpaść po fazie grupowej nawet kadra Niemiec nie może liczyć na pewny awans mimo iż uchodzi za jednego z faworytów. Niemcy w ostatnich dwóch kontynentalnych imprezach tego typu nie wyszyli z grupy przegrywając rywalizacje w Euro 2000 z Anglią, Portugalią,Rumunią a w 2004 z Czechami, Holendrami nie wygrali nawet z beniaminkiem i kopciuszkiem tamtych mistrzośtw Łotwą jesli mnie pamięć nie mylli to 1:1 było doładnie nie pamiętam. Mistrzostwa Europy w Portugalii pokazały iż kazdy ma szanse na awans więc scenariusz, w którym z gr B awans uzyskają Polska i Chorwacja byłby mile widziany. Niemcy zawsze uważają sie za wspaniałych piłkarzy i puszą się tym przed całą Europą i że im tytuł najlepiej przypadał im z urzędu. Takich faworytów papierowych przed turniejem jest kilku jednak ja najwieksze szanse dałbym drużynie Włoch pózniej ewentualnie Francji jeśli uzyska awans, Portugalia, Szwecja czy Chorwacja. Hiszpanie też widziałem są jednym z faworytów jednak nie za bardzo im w turniejach mistrzowskich nie idzie. Hipotetycznie przed turniejem mozna wytypować z każdej z grup po 2 zespoły ktore widziałbym w cwierćfinałach tylko to takie papierowe rozważania Z gr A mogłyby awansować Szwajcaria i Portugalia Gr B Chorwacja Polska lub Niemcy,Polska z gr C Włochy Rumunia z ge D Szwecja Grecja sądzę iż obrońcy trofeum są w stanie wywalczyć awans tym bardziej że pokonali w poprzednich finałach Portugalię 2:1 i zremisowali z Hiszpanią 2:2 wiec nie są bez szans przegrali chyba z Rosjanami 1:2 jednak mieli wiecej strzelonych bramek od Hiszpanów i to oni pojechali do domu teraz może byc podobnie wiec są w stanie osiągnąc ćwiećfinał. Grecja wcale nie jest słabszym zespołem niż 4 lata temu nadal współpracują z tym charyzmatycznym trenerem i mają bardziej zgrana jedynastkę niż Hiszpanie. Mecze bedą bardzo wyrównane z duzą ilością remisów własciwie kursy na poszczególne typy w danym spotkaniu wcale nie są takie zróżnicowane są zblizone w wielu spotkaniach do siebie właciwie w wielu meczach każdy wynik możliwy do osiągnięcia spokojnie będzie można obatawiać bardziej ryzykowne typy bo i tak prawdopodobienstwo sie zwiększa im bardziej wyrównana grupa np A C lub D. dobrej nocki pora spać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
EXPEKT Zwycięzca Euro 2008 - Zwycięzca Hiszpania 6.00 Król Strzelców Euro 2008 - Strzelcy J Krzynówek 126.00 Król Strzelców Poland Euro 2008 - Strzelcy R Guerreiro 8.00 Switzerland - Czech Rep X 2.95 Portugal - Turkey X 3.30 polowa czasu Austria - Croatia X 2.00 polowa czasu Germany - Poland X 2.20 skromnie po 1 zł  Dałeś ze Krzyni będzie królem strzelców, a najlepszym strzelcem w polsce Roger. To mija sie z celem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 81 |
oj zomal cos sztywniacko dzisiaj zes podszedl,zapobiegawczo, zapobeigawczo ziomal, jak by nasz Pan Jacek zawodzil, to moze Pan Roger z Brazylii cos pokaże Polakom, ale nie Europie.pzdr:)aha pozdrowienia dla mojej rodziny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162 |
szwaby vs nasi draw-no-bet [email protected]ehhh, musze to postawić..., chociaż na orłach janasa już sie raz porządnie przejechałem, i był to też pierwszy miecz jakiegoś małego turnieju u szwabów w 2006.... ale mam pytanie: gdzie można znaleść stare kursy z meczów MŚ i/lub euro...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
podobno jedyną szansą prezesa TOTOMIXA by nie zbankrutować jest telefon do Leo by nie przeprowadzał więcej niż 4 zmian w meczu .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
podobno jedyną szansą prezesa TOTOMIXA by nie zbankrutować jest telefon do Leo by nie przeprowadzał więcej niż 4 zmian w meczu ..... no to już nie zbankrutuje bo Leo 4 zmian w meczu nie zrobi obiecuję Ci to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
oczywiście razem z trenerem niemieckim jak on sie nie zgodzi to Leo będzie musiał dokonać tylko jednej zmiany bo inaczej TOTO rozłożony na łopatki ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
ktory z bukow oferuje taki zaklad ze mozna postawic ze dany kraj nie wyjdzie z grupy majac mozliwosc kombinowania z innymi krajami? przykladowo ze austria,grecja,turcja nie wyjda i na tym samym kuponie zagrac ze dany kraj wyjdzie z grupy czyli np. dorzucajac niemcow,portugalie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
No rzeczywiście rewelacja... szczególnie w związku z tym, że sędziowie coraz częściej i odważniej karzą zawodników za popełniane przewinienia.
Na dobry początek proponuję na taką taśmę wrzucić mecz Portugalia - Turcja. No wlasnie  Portugalia - Turcja czerwona kartka : TAK Moim zdaniem jeden z pewniejszych zakladow na pierwsze mecze ME. Nic do tego nie przyklejam. Co zas sie tyczy amatorow sklejania tasm (z opcji zmiany/kartki/wyjscie z grupy) to osmielam sie przypuszczac ,ze beda duzo i ochoczo rzygac na QC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Znalazłem taki zakład:
Kto lepszy w turnieju?
Czechy-Rosja typ: 2 kurs: 2.20
Moim zdaniem kurs na Rosjan przesadzony. Co sądzicie o takim typie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Ilośc zmian w 1 połowie w meczu Polska - Niemcy
bwin oferuje: bez zmian - 1,20 1 lub wiecej zmian - 4,00
Nie wiem jak wy ale dla mnie ten 4,00 to czyste value. Przypadkowa kontuzja, gol itp. itd. dlaczego nie miałby ktorys z trenerów zmiany dokonac? Zobaczymy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Co do czerwonych kartek, to nie zdziwię się, jak w meczu z Niemcami zostanie wyautowany któryś z naszych. Nie ukrywajmy, że technicznie są szwaby lepsze i kilka razy nam w okolice "szesnastki" wjadą po prostu, a tam już Wasyl się pieprzył nie będzie, czy inny Dudka ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Ilośc zmian w 1 połowie w meczu Polska - Niemcy
bwin oferuje: bez zmian - 1,20 1 lub wiecej zmian - 4,00
Nie wiem jak wy ale dla mnie ten 4,00 to czyste value. Przypadkowa kontuzja, gol itp. itd. dlaczego nie miałby ktorys z trenerów zmiany dokonac? Zobaczymy... Kursy są widocznie oparte na statystykach takich wydarzeń. Value, jak value. Liczenie na farta, że się ktoś połamie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841 |
Co do czerwonych kartek, to nie zdziwię się, jak w meczu z Niemcami zostanie wyautowany któryś z naszych. Nie ukrywajmy, że technicznie są szwaby lepsze i kilka razy nam w okolice "szesnastki" wjadą po prostu, a tam już Wasyl się pieprzył nie będzie, czy inny Dudka ;-) prędzej Wasyl niz Dudka, chociaz w reprze od tych spraw to najlepszy byl Sobolewski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748 |
W unibecie widzę taki zakład: Czy ten zawodnik zagra w Pierwszej Jedenastce w tym meczu? Zakłady postawione po publicznym ogłoszeniu zostaną uznane za nieważne. Ten zawodnik musi znajdować się na liście oficjalnego składu opublikowanego przez UEFA 7 czerwca 2008 r. Schweinsteiger, B Tak 1,35 Nie 2,85 Typ na NIE ciekawy o tyle, że wczoraj na konferencji pracowej trener Loew, mówił, że prawdopodobnie Schweiniego zabraknie w pierwszej jedenastce, gdyż nie jest w pełni formy. Wczoraj kurs był jeszcze 3.0 i po tyle zagrałem. Cytat z zdf.de: Bei der Personalie Bastian Schweinsteiger ließ sich der Bundestrainer allerdings in die Karten schauen. Über den Münchner sagte er: "Bastian hat noch nicht seine allerbeste Form erreicht". Es deutet alles darauf hin, dass Schweinsteiger gegen Polen nicht in der Startelf steht. Cały link: http://sport.zdf.de/ZDFsport/inhalt/14/0,5676,7247470,00.html I jeszcze video: http://www.zdf.de/ZDFmediathek/content/512726?inPopup=true
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|