|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
A tam przeciez w weekend mozna spokojnie surebety wylapac i to niezle. Takze bonus 10% jest nawet korzystny. Bardzo pozno reaguja na niektore mecze. Choc limity 50euro na lepsze ligi to jednak zart, ale cos kosztem czegos.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Co oni sa pieprznieci? co ma na celu danie bonusa 20% w godzinacvh od 00.00 do 6 rano? wtedy sie spi przeciez. Przez to wplacilem do nich dzis po poludniu myslac ze promocja jest wazna przez 3 dni a nie tylko w godzinach nocno-porannych ( :D) żenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
W sumie to sam sobie odpowiedzialem co bylo ich celem, krętacze ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
IW pobilo chyba wszystkie dziwne akcje z jakimi sie spotkalem, szczena mi po prostu opadla. otoz nalozyli mi na pewno dzienny (a moze i jest to tygodniowy) limit na depozyty w wysokosci 500e 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
IW pobilo chyba wszystkie dziwne akcje z jakimi sie spotkalem, szczena mi po prostu opadla. otoz nalozyli mi na pewno dzienny (a moze i jest to tygodniowy) limit na depozyty w wysokosci 500e  buahahaha leze  na depozyt lol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Bardzo niemiła sprawa...
ok. 2 tyg. temu wziąłem udział w promocji +20% do depozytu do 175 zł, warunki to obrót 1 raz depozyt + bonus po kursie 1.5 zrobiłem obrót i chcę wypłacać a tu mail z automatu, że warunki nie spełnione i jak chcę wypłacić to bonus papa... piszę więc do supportu bo jestem pewny swego, załączam odnaleziony w poczcie link promocji gdzie jak byk stoi, że obrót 1 raz...
odpowiedź supportu:
"W polskiej wersji tłumaczenia promocji wkradł się błąd, w takim przypadku zgodnie z regulaminem obowiązująca wersją jest wersja angielska, w której czytamy, iż wymagany obrót to 3 krotność depozytu i bonusa."
tak więc zamiast obrotu 1050 zł czeka mnie obrót 3150 zł, czas na obrót oczywiście ograniczony a limity na większość zakładów 40 zł...
draństwo i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam,
Kumpel jakis czas temu zakladal konto w Interwetten a teraz przy wyplacie chca od niego dokumenty. Prosil mnie o porade ale sam nie wiem co mu powiedziec? Ja swoje potwierdzenie tozsamosci robilem ze dwa lata temu i nie pamietam juz co wysylalem. Zresazta konto mialem w zwyklm PKOBP a on ma tylko Mbank.
po pierwsze co oznacza "informacja o prowadzeniu rachunku bankowego i jego właścicielu" dla mbanku - zrobic printscreena? czy cos innego?
podrugie co zrobic jesli w dowodzie jest adress pod ktorym kolega jest zameldowany a mieszka od jakiegos czasu gdzie indziej (dowodu nie bedzie zmienial) i wszystkie rachunki jakie przychodza sa z innym adresem? Czy to bedzie problem czy moznatak wyslac, ze inny adres w dowodzie inny w rachunkach - rachunkow moze byc kilak roznych nie ma lipy taka jest akurat sytuacja mieszkaniowa.
Prosze o pomoc jesli ktos mial podobny problem i go rozwiazal bo nie chcianym kumpla wpuscis w ... maliny.
Pozdrowienia, WK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mam pytanie dotyczące promocji +50% do 170 zł. otóż mam konto w IW dobre 2 lata. nie wpłaciłem tam ani złotówki ale wykorzystałem już kilka darmowych bonów. czy wpłacając gotówkę "żywą" otrzymam powyższy bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
1)Wchodzimy na http://www.tippfans.com/2)klikamy na "Jetzt Kostenlos tippen" 3)Wpisujemy nazwę użytkownika i adres email 4)klikamy login, hasło jest wysyłane na podany przez nas e-mail 5)używając naszej nazwy użytkownika i hasła, które dostajemy na pocztę, logujemy się 6)po zalogowaniu od razy pojawia nam się 16 cyforwy kod do vouchera na interwetten - wpisujesz go we wpłaty--->Bon zakładu (nad przekazem bankowym) 7) 5 euro na twoim koncie Trzeba obrócić 3 razy po kursie( ako) minimum 2,0 gdy voucher zostanie wpisany , trzeba obstawić w ciągu 3 tyg, inaczej kasa przepadnie, tylko 1 voucher na 1 rodzinę. Interwetten może przerwać akcję, bez podawania przyczyny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
lol a to już jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mam pytanie dotyczące promocji +50% do 170 zł. otóż mam konto w IW dobre 2 lata. nie wpłaciłem tam ani złotówki ale wykorzystałem już kilka darmowych bonów. czy wpłacając gotówkę "żywą" otrzymam powyższy bonus? jednak nie. support odpowiedział że nie zasługuje, co za wafle... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
zrealizowałem dzisiaj to promo co dają 5 Ojro za free z tippfans, ja na swoim i brat na swoim koncie, teraz jak chce sie zalogować na swoje wyskakuje mi [/quote] ERROR Nazwa użytkownika lub hasło jest nieważne. Proszę podaj swoje dane ponownie względnie rejestruj się, jeśli nie jesteś zarejestrowany.
o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
 pogadaj z bratem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
zrealizowałem dzisiaj to promo co dają 5 Ojro za free z tippfans, ja na swoim i brat na swoim koncie, teraz jak chce sie zalogować na swoje wyskakuje mi ERROR Nazwa użytkownika lub hasło jest nieważne. Proszę podaj swoje dane ponownie względnie rejestruj się, jeśli nie jesteś zarejestrowany.o co chodzi? [/quote] Dobrze, że macie inne adresy, bo jeszcze by wam konto zablokowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
ale to jakies dziwne jest bo na on zalogować się może a ja nie, a to ja zakładałem obydwa konta więc nie ma mowy o tym żeby zmienił hasło
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
a mnie chyba nie lubią  Wszystkie transakcje Data Typ Zaksięgowanie Status Obroty konta Stan konta 04.06.2008 14:18 Storno uznania Coupon: EMT (Kein Neukunde.) PLN 0,00 16,88 0,00 04.06.2008 13:49 Uznanie Coupon: EMT PLN 16,88 0,00 16,88
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
mi wysłali haslo i nie dziala ;/ musze stare wpisywac !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 248 |
Witam, przeslalem do interwetten dowod i rachunek zeby potwierdzic swoje dane ale wyslali mi takie cos
We would need a bank confirmation then you sent all necessary documents and then you are ready to withdraw. Thank you for your patience.
nie do konca rozumiem o co chodzi moze mi ktos powiedziec?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 248 |
dodam ze mam konto w inteligo czyli co mam im przeslac?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|