Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by ___On
POlskie druzyny absolutnie nie potrafią grać i osiagac sukcesu w chwilach gdy wystepuja w roli faworytów lub gdy sa w nich pokładane duże nadzieje...

W zadnym wypadku nie wystepujemy w roli faoworytow, stad kursy rzedu @7 i wlasnie wtedy kiedy nie musimy wygrac, najczesciej sprawiamy niespodzianke --> patrz. el. MS w Korei (wygrane w pieknym stylu z Norwegia i Ukraina na ktore nikt nie liczyl).

Poza tym po to zatrudnilismy trenera, zeby naszym w glowach poukladal, zebysmy nie przestraszyli sie zadnego przeciwnika.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Austria - Chorwacja

Wczoraj gospodarze Szwajcarzy 3 zolte , Czesi 0 zoltych.
Presja ogromna na drugich gospodarzach - Austriakach , musza udowodnic, ze proby pisania petycji byly bezcelowe z pewnoscia beda gryzc trawe przez 90min i czesto grac nieczysto.

Team z największą ilością żółtych kartek? Austria 2.1 bwin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
na te overy kartkowe bym uwazal

mysle ze duzo ekip ma zakodowane w glowie ze zdrowie tez jest wazne, napewno maja w glowach kontuzje da silvy czy tragedie cecha,

bylo widac po wczorajsyzch meczach ze napwet w meczu turkow bylo w miare luzno a niby wszyscy grali na ostry pojedynek

mysle ze nie beda to mistrzostwa obfite w kartki co potweoirdzily wczorajsze 2 mecze gdzie byly kartki za dyskusje a fauli slosliwych nie bylo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by kardynal20
napewno maja w glowach kontuzje da silvy

Poza tym debilnym turasem, ktory wczoraj chcial urwac noge Naniemu.

Wczoraj sedzia w mwczu Portugalia - Turcja wybitnie malo gwizdal.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Bo8ek....wskaz ten mecz w którym wygraliśmy o kursie 7: ) ( czy choćby 4 czy 5 )??? Nieliczac wygranej u siebie z PORTUGALIĄ u siebie..nie wygralismy z ŻADNĄ drużyną z górnej połki światowej czy europejskiej od KILKU LAT!!! wiec o czym Ty mowisz? POza tym doczytaj do końca to zdanie które wkliełes z naciskiem na fragment "...lub gdy pokładane są w nich duże nadzieje ".

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
wczroaj sedziowie duzo akcji puszczali

nie wiem czy wytyczne zwiazku zeby nie spuc widowiska i nei gwizdzac za czesto ale stanowczo w pewnym momencie przerwac

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Niemcy - Polska dokładny wynik 0:1 kurs: 17,50 1/10

Moze mi ktos powiedziec gdzie jest taki wysoki kurs? Inzaghi podawal


kardynal20: Technicznie lepsi sa Chorwaci i czyms beda musieli dorowanc Austriacy a jak widac sedziowie sa odpowiednio pouczeni w tej sprawie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ___On
Bo8ek....wskaz ten mecz w którym wygraliśmy o kursie 7: ) ( czy choćby 4 czy 5 )??? Nieliczac wygranej u siebie z PORTUGALIĄ u siebie..nie wygralismy z ŻADNĄ drużyną z górnej połki światowej czy europejskiej od KILKU LAT!!! wiec o czym Ty mowisz?

Po trosze sam sobie odpowiedziales,dlaczego kursy na Polske sa takie a nie inne smile

To ,ze jestesmy od wielu lat bez zwyciestwa w meczu z jakas ekipa ze swiatowej czolowki, tylko wzmaga u mnie chce zagrania na przelamanie tej passy.
Nic nie trwa wiecznie grin

Wielkiej kasy w to nie klade, ale sprobowac moge.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by ___On
Bo8ek....wskaz ten mecz w którym wygraliśmy o kursie 7: ) ( czy choćby 4 czy 5 )??? Nieliczac wygranej u siebie z PORTUGALIĄ u siebie..nie wygralismy z ŻADNĄ drużyną z górnej połki światowej czy europejskiej od KILKU LAT!!! wiec o czym Ty mowisz? POza tym doczytaj do końca to zdanie które wkliełes z naciskiem na fragment "...lub gdy pokładane są w nich duże nadzieje ".
Nie mowie ze wygramy, ale ze patrzac na ostatnia nasza potyczke z niemcami i jej wynik, mamy szanse na to zeby nie przegrac tego meczu.

Poza tym co to za roznica czy u siebie czy nie, teraz nikt nie gra u siebie poza gospodarzami.

Poza tym "gdy jestesmy faworytami lub gdy pokladane sa nadzieje (gdy nie jestesmy faworytami)" --> w ten sposob wyeliminowales 100% spotkan smirk

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by c1nek
Niemcy - Polska dokładny wynik 0:1 kurs: 17,50 1/10

Moze mi ktos powiedziec gdzie jest taki wysoki kurs? Inzaghi podawal


kardynal20: Technicznie lepsi sa Chorwaci i czyms beda musieli dorowanc Austriacy a jak widac sedziowie sa odpowiednio pouczeni w tej sprawie.

Juz jest 19 grin UNIBET

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Originally Posted by Szewa
Skoro Wenezuela potrafiła, pierwszy raz w historii, ograć Brazylię, to nie widzę przeszkód żeby Polacy wywalczyli chociaż remis. Niemcy to tacy sami ludzie, żadne roboty. Wczoraj już Czesi pokazali, że można cały mecz nic nie grać, a wystarczy jena akcja i mecz wygrany. Pamiętajmy, że gdyby nie feralny doliczony czas gry dwa lata temu, to już wtedy nie przegralibyśmy z Niemcami. Dzisiaj widzę, jeszcze większe szanse na korzystny wynik. Wszystko będzie jednak zależało od tego, czy uda się wyłączyć z gry Ballacka. Koleś ostatnio imponuje formą i będzie to zadanie niezwykle trudne, aczkolwiek nie niemożliwe. Poza tym chłopaki nie jadę tam, żeby położyć się na boisku albo oddać mecz walkowerem. Dopóki piłka w grze...


W drugim meczu stawiam na Chorwację. Doszukiwanie się w Austrii czarnego konia jakoś mnie nie przekonuje. Pojawiają się krytyczne głosy, że Chorwaci są zbyt pewni siebie. Pamiętam, że w stosunku do naszych kopaczy na poprzednich turniejach pojawiały się głosy, że im tej pewności siebie z kolei brakuje. To w końcu jak to jest ? Pewność siebie to wada czy zaleta ? wink Chorwaci mówią o wyjściu z grupy, i słusznie. Mają wszelkie argumenty potrzebne ku temu. Nie ma da Slivy, zgoda. Ale przecież oprócz niego po boisku biegało jeszcze 10 grajków, którzy również w ogromnej mierze przyczynili się do awansu. W bramce Pletikosa, w pomocy Kovas, Simunic czy Corluka. W pomocy Srna, Krancjar, Modric, w ataku Klasnic i Olic. Ta drużyna naprawdę ma szanse nie tylko wygrać dzisiaj z Austrią, ale również wyjść z grupy. Ktoś w kontekście Austriaku wspomniał o Linzu i Ivanschitzu. OK, grajaki na poziomie. Ale co poza tym ? Grupa anonimowych wyrobników, w większości z klubów austriackich. Oczywiście nie odbieram ich wszystkich szans, bo na pewno będą ambitnie walczyć, ale sądzę, że ostatecznie górę weźmie doświadczenie i ogranie. Poza tym zagram chyba overa, bo w końcu musi kiedyś paść, a ten mecz wygląda mi właśnie na taki smile

Szewa prawde Ci powie grin piwo

Po kasku ich ! [Linked Image]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jak nie teraz to kiedy ?

Oczywiście można pisać jaką to drużyne mają nasi rywale, jakich klasowych piłkarzy itd.
U nas drużyna ma stanowic monolit i wszyscy maja wybiegać wynik.
Nie ma światowej klasy gracza, ktory sam móglby rozstrzygnąć wynik.
Wierzę w nas zespół, w odniesienie korzystnego wyniku.

Jak już bodajże wspominał Logan drużyna Niemiec słabsza niż dwa lata temu. Ja się z tym zgodzę.
Mamy w bramce Boruca, który może zatrzymać każdego, obrona solidna, z przodu Ebi który ma przebłyski świetności.
I mamy na ławce osobę, która wierze, że zmotywowała i nastawiła odpowiednio piłkarzy przed tym meczem - Leo.
Jakby nie było osiągnał troche w pilce, pamiętam doskonale jak TiT świetnie się broniło ze Szwecją czy z Anglią.
Oby i dziś poustawiał nasz zespoł w odpowiedni sposób byśmy mogli się cieszyć ze zwycięstwa.

Osobiście zagrałem:
x2 @ 5/10
2 @ 3/10
0-0 @ 1/10
0-1 @ 1/10

I jeszcze jedno:
Nie mam nic przeciwko osobom, które stawiają na Niemców i o tym piszą tutaj czy na QC. Każdy widzi inaczej smile
Tylko nie chce poźniej czytać pierdół po ew. zwycięstwie Polski jak to te osoby nie są szczęsliwe bo wtopili troche kasy
ale euforia bo Polska wygrała.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Nie pamietam jaki byl kurs na Polske w meczu z Portugalia ale sadze ze wysoki tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Platini
I jeszcze jedno:
Nie mam nic przeciwko osobom, które stawiają na Niemców i o tym piszą tutaj czy na QC. Każdy widzi inaczej smile
Tylko nie chce poźniej czytać pierdół po ew. zwycięstwie Polski jak to te osoby nie są szczęsliwe bo wtopili troche kasy
ale euforia bo Polska wygrała
.

piwo

Symbolicznie na Polskę

1/10

Obok kursu 8 na Naszych ciężko przejść obojętnie.


Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
Draw No Bet
GERMANY vs POLAND
Poland - 5.85

a jak ktos chce sobie zagrac niemcow (do tego po takich kursach jakie teraz są) to niech lepiej sobie pusci ten kuponik i siedzi cicho na forum...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Barciu to sprawdz jaki był....3,30 William Hill 3,60 BAW

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Czy ja dobrze widzę? W STS 4.00 na Polskę. Hmm, no to malutko. Bo ja miałem sie przejść i dać kuponik na wariant "szalona sportowa niedziela" czyli Kubica win + Polska win. W expekt nie chcą mi tego połączyć ale w STS to ja dziękuję za Polskę po 4.00
W razie takiego wariantu byłaby kasa na świętowanie do rana smile


Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by brok
a jak ktos chce sobie zagrac niemcow (do tego po takich kursach jakie teraz są) to niech lepiej sobie pusci ten kuponik i siedzi cicho na forum...

bez jaj...chyba fora pomyliles. A co do wahan kursow, to niezle jaja...w wiekszosci netowych leca na Niemcow w dol, a u naszych ziemniakow w gore...doszlo do tego, ze najbardziej sie pyli zagrac na Niemcow na ziemi. Ogolnie to Polska nie ma zadnych atutow w tym meczu, Boruc zadnym wielkim pewniakiem nie jest, choc fakt, po drugiej stronie ma jeszcze slabszego bramkarzyne. W kazdej formacji Niemcy nas miazdza (nawet w tej kwadratowej obronie prezentuja sie wg mnie lepiej). Sam sie zastanawiam, co zrobic, ale chyba jednak pojdzie na rywali...poczekam jeszzce i zobacze jaka pogoda, bo jesli bedzie tak jak wczoraj, to albo meczu nie bedzie, albo bedzie powtorka z meczu na wodzie.

Jedyny typ, ktory na teraz wart jest zagrania to:

Polska RR 4,5 1 2.00 totolotek
na mundialu mielismy 1 corner, z Portugalami w elim. odpowiednio 3 i 1. Z Serbami czy Belgami chodzilismy kolo 5, ale to troche inna klasa druzyn i inna stawka. Niby mamy atakowac skrzydlami, ale wtedy nijak nie wykorzystamy najwiekszej slabosci Niemcow, czyli srodka obrony.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by rivex
Czy ja dobrze widzę? W STS 4.00 na Polskę. Hmm, no to malutko. Bo ja miałem sie przejść i dać kuponik na wariant "szalona sportowa niedziela" czyli Kubica win + Polska win. W expekt nie chcą mi tego połączyć ale w STS to ja dziękuję za Polskę po 4.00
W razie takiego wariantu byłaby kasa na świętowanie do rana smile
W expekcie Kubica win @6.5, a w sportingbecie @11, jesli dodalbys do tego Polske po @7 to rzeczywiscie wychodzi kurs godny zagrania, nawet za drobne grin

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
tyle ze w expie tych zdazen nie mozna lączyc

Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1