Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by dimes
Originally Posted by Piotruś Pan
Popieram kolegę w tym poscie Polska zagrała najlepszy mecz z Niemcami od kiedy oglądam piłkę nożną

laugh Ciesz się jeszcze po przegranej z dobrego stylu, Czechy grali jak grali, ale wygrali. Ciężko coś dobrego napisać o grze naszych smirk Trzeba naiwnie liczyć, że będzie lepiej...

Tak jak trzeba naiwnie wierzyc ze bedzie lepiej to po cholere wogole kaujemy sie w jakies EURO czy MS najlepiej nie bracu dzialu w grach miedzy narodowych i skupic sie na zasranej skorumpowanej polskiej lidzei i bedzie kazdy szczesliwy .

Polski narod jest taki ze jak wygrywamy z armenia 5-0 to jestesmy zajebisci dobrzy wystko cacy ,cud miod i wogle. jak dostajemy z kalasowym rywalem po dobrej grze to jestemy dnem pilkarskim . Normalnie rece opadaj...
To mzoe powinnismy gractylko z takimi krajmi jak san marino .luxemburg, armenia itp itd .wygrywali bysmy po 7-0 i kazdy zachwalal by nasza gre.....

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Styl niezły, ale co z tego.
Nasi grali za wysoko w obronie i śmierdziało bramką od początku. Szkoda że nie wyciągneli wniosków z 1 sytuacja sam na sam.

Wasyl nie tyle co nie dostał żółtka, to nawet chyba ani razu nie faulował! Trudno, będzie progresja na niego.

Austria i Chorwacja nic wielkiego dzisiaj nie pokazała. Z Austrią trzeba wygrać (ciekawe jaki będzie kurs na Naszych?), a byłoby dobrze gdyby niemiaszki wygrały także w drugim swoim meczu i to najlepiej też conajmniej 2 bramkami.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ___On
Wiesz amkwish ja chyba jednak zmienie o Tobie zdanie...po pierwsze dlatego ze to nie jest forum patriotyczne tylko bukmacherskie więc po co te zmianki o patriotyzmie ???

Tobie kasiora przeslania wszystko.
Klapki z kursami zalozyles na oczka, wiec trudno mi z Toba rozmawiac.

Forum jest bukmacherskie ,ale wbij sobie do glowy ,ze jest przede wszystkim POLSKIE piwo

Tak wiec jak gra nasza reprezentacja ,to ja sram z gory na jakies tam analizy i inne pierdoly i wraz z innymi ludzmi z tego forum staram sie dac wyraz temu ,ze ta reprezentacja jest MOJA.

A zdanie o mnie mozesz miec jakie chcesz, masz do tego prawo.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mecz w wykonaniu naszych mimo wszystko dobry, ale na Niemców jednak za mało. Mamy ich kompleks, tak jak Fed ma kompleks Nadala na ziemi. Niestety, brak nam napastników... Chociaż z Austrią powinniśmy jakoś wymęczyć zwycięstwo. Oczywiście o ile Roger zagra od początku, bo wniósł w drugiej połowie sporo ożywienia. Widać, że chłopak myśli na boisku, dużo widzi i przede wszystkim umie przytrzymać piłkę, uwolnić się zwodem spod opieki rywala i dokładnie zagrać.

Nie ma co dłużej rozmyślać nad tym meczem. Było, minęło. Za cztery dni kolejne spotkanie, i na nim należy skoncentrować 100% uwagi.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Bwin dał 2.2 na Polske z Austrią. Mało, spodziewałem się mimo wszystko trochę więcej.

PS. Podolski - szacunek za postawę.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Znowu szukanie na siłę plusów z porażki i nadzieja, że w meczu o życie się uda.
Gdzie te plusy? Troche pograli ale do strzelenia bramki brakowało. Niemcy chyba tez i nie grali z pełnym zaangażowaniem.
Boruc dobrze
Obrona fatalnie
Pomoc OK ale głównie w defensywie, ofensywnie to róźnie bywało. Na pewno Krzynówek kiepski mecz. Roger powinien zagrać z Austrią.
Atak: hmm, mamy w ogóle jakiegoś napastnika? Bo Ebi chyba się nie zalicza. I najgorsze jest to, ze jesli Ebi zawodzi to znaczy, że kompletnie nie mamy linii ataku.
Austria przegrała ale tak źle nie grali. Pierwsze koty za płoty. Będzie już trochę mniejsza presja. Początek mieli nerwowy bardzo ale potem jakoś szło. My praktycznie musimy wygrać oba mecze. W takiej formie to moze byc niewykolne. A Austria i Chorwacja choć nic nie pokazały tak naprawdę mogą nas ograć.

Z dala od patriotycznego optymizmu bo można się znów przejechać. Teraz niby 2. rywal słabszy niz w 2002 i 2006 roku ale podobnie druzyna gra bez wiekszego pomyslu, momentami zagubiona i bez przeblyskow u indywidualnych graczy.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by kfjatek
Styl niezły, ale co z tego.
Nasi grali za wysoko w obronie i śmierdziało bramką od początku. Szkoda że nie wyciągneli wniosków z 1 sytuacja sam na sam.

Wasyl nie tyle co nie dostał żółtka, to nawet chyba ani razu nie faulował! Trudno, będzie progresja na niego.

Austria i Chorwacja nic wielkiego dzisiaj nie pokazała. Z Austrią trzeba wygrać (ciekawe jaki będzie kurs na Naszych?), a byłoby dobrze gdyby niemiaszki wygrały także w drugim swoim meczu i to najlepiej też conajmniej 2 bramkami.


Austria -Polska 3,24 X-3.20 2.25

POLSKA -Chorwacja -3.30 X-3.30 2.15

kursy z Centerbet

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by kfjatek
Styl niezły, ale co z tego.

A to z tego ,ze mamy jakies realne podstawy ,by popatrzec z optymizmem na 2 pozostale do rozegrania mecze.

Porownaj co czujesz dzis ,a co czules po meczach z Korea i Ekwadorem.

Chyba jest troche lepiej ,prawda ? smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Post deleted by Logan

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Post deleted by Logan

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Post deleted by Logan

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Heh, powiem krotko, jednak mialem racje i tyle. choc byly nadzieje to jednak przez te wszystkie lata nauczylem sie racjonalnego myslenia. Ci slabsi niz 2 lata temu Niemcy, ktorzy nie zaprezentowali sie super, pykneli nas jak chcieli. Jesli wyjdziemy z grupy to bedzie mega niespodzianka. Austria jest w naszym zasiegu, z Chorwacja hmm zobaczymy. Moze byc jeszcze 6 punktow, ale bardziej prawdopodobne ze skonczy sie na remisie z Austria. To tyle. jesli chcecie to wierzcie dalej ze boski Leo nas odmienil.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
jedyne wyjscie w kolejnych meczach to grac wszystko na rogera, nasi sie na euro poprostu nie nadaja.

ehh, jak zwykle.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Przegralismy mecz. Z wywaleniem emocji zapraszam na onet. Tutaj sa zbędne, a zwłaszcza rasistowskie teksty

P.s.
Jest jeszcze 6 punktow do zdobycia.

Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
W związku z tym skasujmy wszystkie posty dotyczące meczu Polaków. Żaden z nich nie było pozbawiony emocji smile

I na drugi raz proszę o niekasowanie moich postów, które w żaden sposób nie łamią regulaminu. Przede wszystkim gdzie tam był rasizm, skoro wyraziłem tylko swoją pozytywną opinię na temat Podolskiego i mniej przychylną na temat ludzi, którzy "postarali się" o to, że nie gra w tej chwili dla Polski.

Nie przesadzajmy z tą cenzurą, gdy nie jest potrzebna papa


Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by amkwish
Tobie kasiora przeslania wszystko.
Klapki z kursami zalozyles na oczka, wiec trudno mi z Toba rozmawiac.

Forum jest bukmacherskie ,ale wbij sobie do glowy ,ze jest przede wszystkim POLSKIE piwo

Tak wiec jak gra nasza reprezentacja ,to ja sram z gory na jakies tam analizy i inne pierdoly i wraz z innymi ludzmi z tego forum staram sie dac wyraz temu ,ze ta reprezentacja jest MOJA.

A zdanie o mnie mozesz miec jakie chcesz, masz do tego prawo.

Bardzo dobrze, Amk.
Po kim, jak po kim, ale po Tobie właśnie paradoksalnie się spodziewałem, że będziesz z naszymi trzymał.
Liczcie sobie kasę za to 1.50 marne i żeby wam oczy wyszły, jak jeszcze nasi wyjdą z grupy i będziecie zmuszeni się tym emocjonować.

Tyle meczów codziennie, a Wy się musicie napinać o ten jeden przeciwko rodakom.

Oni reprezentują NASZ KRAJ! Ja jestem dziś zadowolony z ich postawy, chociaż mi smutno, że przegrali.

Można gdybać, ale gdyby Krzynówek po prostu wykorzystał w pierwszej minucie. Mogło być inaczej frown

Są jeszcze dwa mecze, nic straconego piwo


A gadających jakie to forum jest bukmacherskie i nie ma sentymentów niby, to mam głęboko w dupie. Nie dziś, nie póki piłka w grze i mamy szanse. Nie jak gra POLSKA.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by ___On
Wiesz amkwish ja chyba jednak zmienie o Tobie zdanie...po pierwsze dlatego ze to nie jest forum patriotyczne tylko bukmacherskie więc po co te zmianki o patriotyzmie ???

Tobie kasiora przeslania wszystko.
Klapki z kursami zalozyles na oczka, wiec trudno mi z Toba rozmawiac.

Forum jest bukmacherskie ,ale wbij sobie do glowy ,ze jest przede wszystkim POLSKIE piwo

Tak wiec jak gra nasza reprezentacja ,to ja sram z gory na jakies tam analizy i inne pierdoly i wraz z innymi ludzmi z tego forum staram sie dac wyraz temu ,ze ta reprezentacja jest MOJA.

A zdanie o mnie mozesz miec jakie chcesz, masz do tego prawo.

Dokładnie kolega wyzej ma racje.
Człowieku Twoje patriotyczne opinie malo kogo obchodza bo najczesciej sa oparte na podstawie typu "ja bardzo bym chciał zeby nasi wygrali itp".
To jest forum bukmacherskie i liczy sie chłodna i rzeczowa analiza bez wzgledy na to czy graja nasi czy nie.
Po drugie skoro jestes takim patriota i srasz na kursy jak graja nasi to dlaczego siedziesz poza granicami naszego kraju?????
Wkur........ mnie tacy pseudo patrioci jak Ty.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
mgr, sporo ludzi miało -1.5 Niemcy, a kurs piękny. Zobaczymy jak będzie dalej, Austria i Chorwacja w naszym zasięgu, z Niemcami bez szans.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Szewa, jestem chyba ostania osoba o ktorej mozna powiedziec ze korzysta z mozliwosci kasownia/edytownia postow.

Wszedlem do tematu a tu bluzgi dotyczace dzialaczy ktorzy nie zadbali o powolanie Podolskiego, ewentualnie pochwaly ze zrobil co trzeba. Jest Niemcem to strzela bramki dla Niemiec, tutaj typujemy mecze, jesli Cie urazilem to przepraszam, ale cenzury tu nie widze.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
zblizamy sie do poziomiu chatu z bwin...

Polacy zagrali jak umieli, gora sa Ci co postawili kase na Niemcow i tyle. Polacy w dalszym ciagu moga awansowac, a my mozemy dalej typowac i cieszyc sie Euro.

Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1