|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mnie szczerze mówiąc jebią takie ładne porażki, od początku lat 90tych byłem tym karmiony, jak to polacy pięknie potrafili przegrywać, dlatego teraz tym  Niemcy pięknie nas wypunktowali. PS.  Zurawski
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dobra, stało się, trudno. Jesteśmy słabsi od szwabów i w tym meczu nie wznieśli się piłkarze na wyżyny swoich możliwości (jak z Portugalią). Pora ratować co się da, i skupić się na kolejnym meczu: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
pff dopiero dotarlem do domu z meczu  PKP sie nie popisalo troche 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
http://euro2008.wp.pl/kat,1002421,title,Polska-raczej-nigdy-Niemcow-nie-pokona,wid,10040729,wiadomosc.html "Polacy rozpoczęli Euro w tak pożałowania godnym stylu, możecie spodziewać się różnych, dziwnych historii przez najbliższe trzy tygodnie" Chyba zagraniczne media jednak nie dostrzegaja dobrego meczu polakow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Szkoda czasu na takie pozalowania godne artykuliki jak ten powyzej. A Amerykanie niech sie lepiej skupia na uderzaniu palka w pilke, bo na tym to moze sie znaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Nie grał dla Leo ale 18 występów w kadrze zaliczył. Info sprzed chwili: Adam Ledwoń nie żyje kris, Polsat 2008-06-11, ostatnia aktualizacja 2008-06-11 22:44 Były reprezentant Polski Adam Ledwoń nie żyje. 34-letni obrońca, występujący w ostatnim sezonie w Austrii Kaernten popełnił samobójstwo we własnym domu w Klagenfurcie. Informację o śmierci Ledwonia potwierdził mieszkający w Austrii Kazimierz Sidorczuk.
Ledwoń rozegrał w reprezentacji Polski 18 spotkań, w których strzelił jednego gola.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Podobno popelnil samobojstwo.
http://euro2008.interia.pl/news/samobojstwo-adama-ledwonia,1126669
Pamietam go jeszcze z gry w gks-ie katowice [*]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Z gazeta.pl
"Informację o śmierci Ledwonia potwierdził mieszkający w Austrii Kazimierz Sidorczuk. Zawodnik od dawna miał problemy rodzinne. Czasami mieszkał z żoną i dwoma synami, czasami sam. Uchodził za osobę o impulsywnym charakterze, podejmującą decyzje po wpływem emocji. Dźień przed samobójczą śmiercią zadzwonił do kolegi i powiedział: Mariola odeszła, idę się wieszać... Nikt jednak nie brał tych słów poważnie."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Podobno popelnil samobojstwo.
http://euro2008.interia.pl/news/samobojstwo-adama-ledwonia,1126669
Pamietam go jeszcze z gry w gks-ie katowice [*] To była drużyna. Zmietli kiedyś Bordeaux z Zidanem, Dugarrym i Lizarazu w składzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Szpakowski: Polacy gdy mieli nóż na gardle zawsze wychdozili zwycięsko z takich sytuacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Szapqu ma chyba sklerozę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Przypominam, że mecz z Niemcami ogłoszono "bitwą pod Grunwaldem" i odwróciliśmy bieg historii... Dziś "odsiecz wiedeńska" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dziś "odsiecz wiedeńska"  Gramy z Kebabami ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Dziś "odsiecz wiedeńska"  Gramy z Kebabami ?  Boruc na pewno będzie grał z kebabem... w ręce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Jacek Kurski (PiS): - Będę kibicował Naszym osobiście w Wiedniu. Mecz ułoży się na dwa możliwe sposoby. Jeśli strzelimy bramkę w pierwszych 20 minutach, wygramy 3:1. Austriacy się otworzą, potem pójdą nasze kontry, dwa trafienia będą i honorowo oni nam wbiją jedną. Powtórzymy wynik z eliminacji sprzed trzech lat. Drugi wariant, jeśli mecz się nie ułoży: będzie bezbramkowa pierwsza połowa i potem wymęczony karny pod presją sponsorów, mediów, ogólnej poprawności politycznej, która nakazywałaby chociaż jednemu współorganizatorowi Mistrzostw awansować do dalszej rundy i wówczas źle to widzę. W związku z tym musimy strzelić bramkę jak najszybciej. Bramkę ma szansę strzelić Smolarek i Krzynówek. ustaffffka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Nie no skład na dzisiaj wydaje się być obiecujący...tylko ten Saganowski :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
A kto za Saganowskiego? Zahorski  Smolarek na szpicy się marnuje. Jego atut to spryt i szybkość, więc walka w ręcz ze środkowymi obrońcami nie jest jego mocną stroną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dokładnie, wszyscy mądrzy, ale nikt nie patrzy na to, jakim składem na chwilę obecną dysponujemy. Ta jedenastka wydaje się optymalna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Dysponujemy takim składem, jaki ten pseudo trener powołał :|
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|