Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Mnie szczerze mówiąc jebią takie ładne porażki, od początku lat 90tych byłem tym karmiony, jak to polacy pięknie potrafili przegrywać, dlatego teraz tym puke

Niemcy pięknie nas wypunktowali.

PS. puke Zurawski

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dobra, stało się, trudno. Jesteśmy słabsi od szwabów i w tym meczu nie wznieśli się piłkarze na wyżyny swoich możliwości (jak z Portugalią). Pora ratować co się da, i skupić się na kolejnym meczu:

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
pff dopiero dotarlem do domu z meczu blush PKP sie nie popisalo troche laugh wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
http://euro2008.wp.pl/kat,1002421,title,Polska-raczej-nigdy-Niemcow-nie-pokona,wid,10040729,wiadomosc.html

"Polacy rozpoczęli Euro w tak pożałowania godnym stylu, możecie spodziewać się różnych, dziwnych historii przez najbliższe trzy tygodnie"

Chyba zagraniczne media jednak nie dostrzegaja dobrego meczu polakow laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Szkoda czasu na takie pozalowania godne artykuliki jak ten powyzej. A Amerykanie niech sie lepiej skupia na uderzaniu palka w pilke, bo na tym to moze sie znaja.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Nie grał dla Leo ale 18 występów w kadrze zaliczył.
Info sprzed chwili:
Adam Ledwoń nie żyje
kris, Polsat
2008-06-11, ostatnia aktualizacja 2008-06-11 22:44
Były reprezentant Polski Adam Ledwoń nie żyje. 34-letni obrońca, występujący w ostatnim sezonie w Austrii Kaernten popełnił samobójstwo we własnym domu w Klagenfurcie.
Informację o śmierci Ledwonia potwierdził mieszkający w Austrii Kazimierz Sidorczuk.

Ledwoń rozegrał w reprezentacji Polski 18 spotkań, w których strzelił jednego gola.


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Podobno popelnil samobojstwo.

http://euro2008.interia.pl/news/samobojstwo-adama-ledwonia,1126669

Pamietam go jeszcze z gry w gks-ie katowice [*]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Z gazeta.pl

"Informację o śmierci Ledwonia potwierdził mieszkający w Austrii Kazimierz Sidorczuk. Zawodnik od dawna miał problemy rodzinne. Czasami mieszkał z żoną i dwoma synami, czasami sam. Uchodził za osobę o impulsywnym charakterze, podejmującą decyzje po wpływem emocji. Dźień przed samobójczą śmiercią zadzwonił do kolegi i powiedział: Mariola odeszła, idę się wieszać... Nikt jednak nie brał tych słów poważnie."


Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Experto
Podobno popelnil samobojstwo.

http://euro2008.interia.pl/news/samobojstwo-adama-ledwonia,1126669

Pamietam go jeszcze z gry w gks-ie katowice [*]
To była drużyna. Zmietli kiedyś Bordeaux z Zidanem, Dugarrym i Lizarazu w składzie.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Szpakowski:

Polacy gdy mieli nóż na gardle zawsze wychdozili zwycięsko z takich sytuacji

laugh laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Szapqu ma chyba sklerozę laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by nivet



Przypominam, że mecz z Niemcami ogłoszono "bitwą pod Grunwaldem" i odwróciliśmy bieg historii... Dziś "odsiecz wiedeńska" wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Misza_SB
Dziś "odsiecz wiedeńska" wink
Gramy z Kebabami ? laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by Misza_SB
Dziś "odsiecz wiedeńska" wink
Gramy z Kebabami ? laugh

Boruc na pewno będzie grał z kebabem... w ręce...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jacek Kurski (PiS): - Będę kibicował Naszym osobiście w Wiedniu. Mecz ułoży się na dwa możliwe sposoby. Jeśli strzelimy bramkę w pierwszych 20 minutach, wygramy 3:1. Austriacy się otworzą, potem pójdą nasze kontry, dwa trafienia będą i honorowo oni nam wbiją jedną. Powtórzymy wynik z eliminacji sprzed trzech lat. Drugi wariant, jeśli mecz się nie ułoży: będzie bezbramkowa pierwsza połowa i potem wymęczony karny pod presją sponsorów, mediów, ogólnej poprawności politycznej, która nakazywałaby chociaż jednemu współorganizatorowi Mistrzostw awansować do dalszej rundy i wówczas źle to widzę. W związku z tym musimy strzelić bramkę jak najszybciej. Bramkę ma szansę strzelić Smolarek i Krzynówek.

ustaffffka blush

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Nie no skład na dzisiaj wydaje się być obiecujący...tylko ten Saganowski :/

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
A kto za Saganowskiego? Zahorski laugh Smolarek na szpicy się marnuje. Jego atut to spryt i szybkość, więc walka w ręcz ze środkowymi obrońcami nie jest jego mocną stroną.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dokładnie, wszyscy mądrzy, ale nikt nie patrzy na to, jakim składem na chwilę obecną dysponujemy. Ta jedenastka wydaje się optymalna.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dysponujemy takim składem, jaki ten pseudo trener powołał :|

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1