|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
tak 8x bonus po 1.75 tylko pamietaj ze musisz cos postawic w ciagu 3 dni , o ile wiem nie wazne za ile i jaki kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Hahha kolejna zmian ruli dla dotychczasowych userów.Plus że walczą i nie zależy im na naszej kasie(bo by kroili po 250 a potembye) minus no sorry ale lekko poje.bany buczek, miotajacy się w swoim gowienku. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
strach kogoś obleciał chyba sie nie spodziewali, firma rozkwitnie albo padnie, ale przy 8- krotnym obrocie to raczej nieźle zarobią
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Wbrew pozorom może być, moga zarobić. Albo mi sie wydaje albo mają jeszcze wyższą marżę niż kilka tygodni temu. Przy takiej marży wystarczy im nie kombinować, kursy można sciągnąć od konkurencji, pilnować sie żeby nie zaspać przy spadkachi spokojnie czekać aż ludzie przegrają kasę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
remisy na południowoamerykańską piłkę czasami dośc wysokie mają, bo na 1 i 2 to uważają
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
A płaci to? I jeśli tak to jak szybko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
kiedyś wypłacałem na konto trwało to chyba 2 dni, byłem mocno zdziwiony. Nie wiem jak z MB bo nie wypłacałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
A płaci to? I jeśli tak to jak szybko? na pierwszych kilku stronach kilka osób napisało o wypłatach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
A płaci to? I jeśli tak to jak szybko? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
zakłady powyżej 100euro do akceptacji, choć trwa to o wiele szybciej niż kiedyś,własciwie chwila. Gorzej że co chwila kłopoty ze stroną są.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Płaci to, mi na MB przelali do 24h jakis czas temu, az sam sie zdziwilem:) pytalem support o ten zapis w rulsach , ze nalezy zagrac cos w przeciagu 3 dni
Dear Sir,
What is important is that you place a bet, not that it is settled. You may bet on the European final if you like for example.
czyli co moge zagrac sobie nawet za 5e obojetnie co i bedzie wliczone
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Osobiście nie wszedłem w tego bonusa , raczej te zmiany wywołują negatywne myślenie - ale mam prośbe do tych co weszli , żeby długo zapamiętali , że nie zmienia się reguł w trakcie gry - i nie robi się z graczy idiotów tym bardziej , że nie ma polskiej wersji stronki a wymyśla się jakieś cudeńka w regulaminie mało zrozumiałe bądz deczko zagmatwane :ZŁUPCIE ICH TAK ŻEBY DŁUGO TO PAMIĘTALI
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
nie zmienia się reguł w trakcie gry - i nie robi się z graczy idiotów Ja zrozumiałem, że - choć żonglują tym regulaminem i bonusami - to każdy ma takie reguły na jakich wpłacał.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Od strony formalnej wszystko gra - przecież są zapisy w regulaminach - tylko jak to świadczy o firmie? wieczorem się nastawiasz na 250 euro a rano już tylko 100 zostało a jak poczekasz 1 dzień to nic nie zostanie . mogli zrobić np. 1000 pierwszych graczy po 250 euro reszta po 100 albo coś w tym stylu a nie wklejać sprytnie zmiany w regulaminie o których nikt nie wiedział i NIE SZUKAŁ, ciekawe jaki regulamin rozesłali po e-mailach ten pierwotny czy poprawiony? ( mam nadzieję , że z wypłatami będzie wszystko w normie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Od strony formalnej wszystko gra - przecież są zapisy w regulaminach - tylko jak to świadczy o firmie? wieczorem się nastawiasz na 250 euro a rano już tylko 100 zostało a jak poczekasz 1 dzień to nic nie zostanie . mogli zrobić np. 1000 pierwszych graczy po 250 euro reszta po 100 albo coś w tym stylu a nie wklejać sprytnie zmiany w regulaminie o których nikt nie wiedział i NIE SZUKAŁ, ciekawe jaki regulamin rozesłali po e-mailach ten pierwotny czy poprawiony? ( mam nadzieję , że z wypłatami będzie wszystko w normie) Oni się chyba niespodziewali takiej frekwencji,a później spanikowali. Na emeil przesyłali że 100% do 250euro, ale do termsów link był który otwiera za każdym razem już zaktualizowane regulacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Oni to chyba sobie jaja robią cały czas strona jest niedostępna a jak u was?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Oni to chyba sobie jaja robią cały czas strona jest niedostępna a jak u was? U mnie działa na Maxthonie (IE)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
różnie to bywa, raz jest raz jej nie ma taka fatamrugana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
już zasrańcy zaczęli limitować góra 50 na zakład, skicham się zanim ten obrót wykonam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
już zasrańcy zaczęli limitować góra 50 na zakład, skicham się zanim ten obrót wykonam Albo buk zbankrutuje do tego czasu. Odpukać w niemalowane 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|