|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ale stad maks 15min autkiem pod jego dom 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Leo Beenhakker pozostanie na swym stanowisku co najmniej do końca listopada 2009 roku - stwierdził prezes PZPN Michał Listkiewicz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
2 lata temu też chyba w trakcie mundialu coś podobnego mówił o Janasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
A Listkiewicz jest tylko do września  Potem przyjdzie nowy i zatrudni Kasperczaka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
A Listkiewicz jest tylko do września  Potem przyjdzie nowy i zatrudni Kasperczaka  i wtedy wpisze sie w temacie "co cie cieszy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
A Listkiewicz jest tylko do września  Potem przyjdzie nowy i zatrudni Kasperczaka  właśnie o to chodzi że to chyba zapowiedź że nikt nowy nie przyjdzie zamiast Michałka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Raczej przyjdzie nowy stary Listkiewicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Listek jest UNTOUCHABLE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
Za co Jacek Bąk dostał zółtą kartkę? wyraźnie to on był faulowany jeśli juz(numer 6).Kazdy mowi o Lewandowskim ze zlapal tego austrojeba za koszulke a przeciez tu nawet nie o niego chodzi tylko o Bąka,sedzia twierdzi ze numer 6 Bąk faulował to totalny bezsens.
Dla mnie to sprzedany mecz 93 minuta,równie dobrze mógł sędzia odgwizdać koniec meczu ale wolał zrobić co zrobił
Nie zgadzam sie ze Austria byla lepsza.Czy jakaś klasowa drużyna marnuje takie okazje jakie oni mieli?chyba w przedszkolu.
Spalony - popatrzcie ze przy podaniu piłka niemal na 100% dotknęła nogi austriaka,chyba tez bramkarza,a poza tym to nawet jakby był spalony to nie ma to większego znaczenia,wiadomo ze takie brami sie liczą i słusznie.
Polska - Chorwacja Polska jest faworytem tego meczu będą rezerwy szkoda tylko ,ze Niemcy z austria sobie spokojnie poradzą(obym sie mylił).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Przypomniało mi sie jak idiotycznie zahcowywał Bąk przy tym ostatnim wolnym. Chłop prawie 40to letni a dawął sie prowokowac jakiemus dzieciakowi jak przedszkolak który mu sie smial prosto w twarz. Zero cwaniactwa w tym naszym zespole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Polska - Chorwacja Polska jest faworytem tego meczu będą rezerwy szkoda tylko ,ze Niemcy z austria sobie spokojnie poradzą(obym sie mylił). nasze rezerwy? czy "rezerwy" Chorwatów? Bo jak wybiegna nasze to trzeba szukać chyba większego hcp niz -1  Czy moze w koncu zagraja nasze super asy Pazdan, Zahorski i Wawrzyniak? Czy moze ktos ich zabral sobie po kolezensku zeby po euro sprzedac? bo przeciez oni byli na ME 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Za co Jacek Bąk dostał zółtą kartkę? wyraźnie to on był faulowany jeśli juz(numer 6).Kazdy mowi o Lewandowskim ze zlapal tego austrojeba za koszulke a przeciez tu nawet nie o niego chodzi tylko o Bąka,sedzia twierdzi ze numer 6 Bąk faulował to totalny bezsens.
Dla mnie to sprzedany mecz 93 minuta,równie dobrze mógł sędzia odgwizdać koniec meczu ale wolał zrobić co zrobił
Nie zgadzam sie ze Austria byla lepsza.Czy jakaś klasowa drużyna marnuje takie okazje jakie oni mieli?chyba w przedszkolu.
Spalony - popatrzcie ze przy podaniu piłka niemal na 100% dotknęła nogi austriaka,chyba tez bramkarza,a poza tym to nawet jakby był spalony to nie ma to większego znaczenia,wiadomo ze takie brami sie liczą i słusznie.
Polska - Chorwacja Polska jest faworytem tego meczu będą rezerwy szkoda tylko ,ze Niemcy z austria sobie spokojnie poradzą(obym sie mylił). Spalony był  Masz rację, Austria nie jest klasową drużyną, jest równie kiepska jak nasi kopacze. Ktoś wczoraj trafnie podsumował: jeżeli wyeliminujemy błędy sędziego, to należy przyjąć, że mecz skończył się wynikiem 0-0. Nie ma co płakać na rozlanym mlekiem. Trzeba było zagrać lepiej z Niemcami, trzeba było strzelić na 2-0 w drugim meczu i nie byłoby teraz problemu i płaczu nad rozlanym mlekiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Nasłuchają się ludziska fachowców z takiego radia Zet czy Rmf-u, naogladają jak piszczy Kinga Rusin w TVN-ie i od razu pół Polski uważa, że jedziemy wygrać EURO. Tak teraz się pompuje atmosferę przed kazda ważniejszą imprezą typu MŚ czy ME w chyba kazdej dyscyplinie. A przecież kazdy kto choć troche zna się na sporcie mógł się domyslać, że faza grupowa Euro to max co możemy ugrać. Pokonać Niemców, Chorwatów - dobre sobie, trochę realizmu Panowie. O sile naszej reprezentacji mieli decydować: Smolarek (ława w Santander), Krzynówek ( ława w Wolfsburgu) i Żuraw ( nawet na ławie w Celticu się nie łapał) a co mecz najlepszym grajkiem jest Lewandowski ( ława w Szachtarze) I nie ma co gadać, że grali bez honoru czy ambicji..... zagrali tak jak potrafią a jakie mają umiejetności to świadczą chociazby kluby w jakich grają (raczej siedzą). Także nie ma co płakać tylko brac się do roboty, żeby młodych szkolić :)))) i wtedy EURO jest nasze :)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Polska - Chorwacja Polska jest faworytem tego meczu będą rezerwy szkoda tylko ,ze Niemcy z austria sobie spokojnie poradzą(obym sie mylił). nasze rezerwy? czy "rezerwy" Chorwatów? Bo jak wybiegna nasze to trzeba szukać chyba większego hcp niz -1  Czy moze w koncu zagraja nasze super asy Pazdan, Zahorski i Wawrzyniak? Czy moze ktos ich zabral sobie po kolezensku zeby po euro sprzedac? bo przeciez oni byli na ME  zna ktoś ta piosenke: "W akcie skruchy, desperacji i rozpaczy, trenejro wstawia pięciu nowych graczy, W trzecim meczu z Amerykanejros, wchodzi pięciu rezerwowych bohatejros. Bohatejros, bohatejros, w pięknym stylu pokonali hamburgejros, Rezerwejros, rezerwejros, nikomu nie potrzebnych pięciu bohatejros."
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|