Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Quote
Niemcy - Argentyna w półfinale

ćwierćfinał smile

A deruga sprawa ten mecz jak dla mnie , numer 1 pod względem gwizdania pod gospodarzy - Lubos Michel przeszedł samego siebie.

Ale i tak debile odpadły później z Włochami hura.


Niemcom zalezlo na naszym remisie - gdyby Chorwacja wygrala 2oma golami, bo moglibysmy zrobic ustawke z Chorwacja i Nimecy bye

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Szczerze nienawidzę kiedy po raz kolejny (!!)zaczyna się taki okres gdzie na plan pierwszy wysuwają się jakieś wyliczenia, kombinacje etc. Jak tu:

http://euro2008.wp.pl/kat,1002421,title,Ten-turniej-jeszcze-sie-nie-skonczyl,wid,10055021,wiadomosc.html

Naprawdę - puke mi się chcę jak czytam po raz x-nasty takie teksty.

Czas spojrzeć prawdzie w oczy:

1. Owszem Szwaby grają słabiej niż można było przypuszczać, ale czy grają tak słabo jak Austria? ... Przecież potomki Adolfa naprawdę poza kilkunastoma minutami z Chorwacją i 20 minutami z Polską nie pokazały absolutnie nic!
Tak więc - czy Austriacy wygrają z Niemcami? Moim zdaniem absolutnie nie!

2. Na pewno widzieliście mecz Chorwacji z Niemcami. Modric i spółka zagrali genialne spotkanie - utrzymywali się długo przy piłce, zmuszali Niemiaszków do biegania, bezustannie nękali ich pressingiem.
Jasnym jest, że w meczu z nami zagra kilku rezerwowych, ale jeżeli ktoś sądzi, że ewentualny występ Pokrivaca, Leko czy Klasnica to dla nas bardzo dobra wiadomość - to niech lepiej zmieni zainteresowania.

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=91872

Ktoś powie - zawsze się tak mówi smile Pewnie, że tak, ale sytuowanie prze buki Polski w roli faworyta shocked tego spotkania, to naprawdę przesada moim zdaniem.

Każdy gra jak uważa. Ja myślę, że będzie tak:

Austria - Niemcy 2
Polska - Chorwacja X2

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
x2 na Chorwacje ?

ja bym poszedl w gola "dwojke"

nie wierze, ze nasi po takim ciosie praktycznie w ost minucie meczu z Austria nagle sie podniosa i powalcza o wynik - niby jak zwykle mowa o tym, ze trzeba zapomniec o tym co bylo, ale niestety ... ja osobiscie nie wierze, ze sie "zressetuja" bo nasi pilkarze maja to do siebie, ze porazki ich przytlaczaja i odbieraja jakakolwiek chec do gry, szczegolnie, jak maja noz na gardle - jesli nasi uwazaja, ze szans juz nie ma, to mecz akurat moze sie zakonczyc nasza wygrana(analogiczna sytuacja: wygrany mecz o pietruszke na mundialu z USA 3-1), co innego, jesli naprawde sie ludza ...

jedno mnie przekonuje do tego, ze Chorwaci faktycznie maja ochote nam pomoc ... mianowicie fakt, ze z pewnoscia w polfinale(jesli udaloby sie nam jakims niesamowitym cudem ograc Portugalczykow w co oczywiscie nie wierze - choc .. w eliminacjach wyszly nam akurat dwa mecze i to dwa wlasnie z nimi, szkoda tylko, ze bylismy w duzo lepszej formie grin ) teoretycznie woleliby zagrac z naszymi biedaczkami(bo wtedy maja na 100% final) niz trafic na Niemcow - w grupie ich ograli(choc mecz napewno nie byl jednostronny), ale czy w fazie knock-out zrobiliby to ponownie, nie wiem ...("pilka nozna to taka gra, w ktora gra 22 mezczyzn, a i tak wygrywaja Niemcy") laugh <- ZAKLADAMY TUTAJ OCZYWISCIE WYGRANA AUSTRII Z NIEMCAMI grin


ogolnie rzecz biorac zaliczylbym to do bardzo mocnego filmu sci-f laugh



napewno chlodne kalkulacje zawsze byly, sa i beda - w eliminacjach to my rozdawalismy karty, teraz rozdaje je kto inny i to on moze(ale nie musi) sobie wybierac komu pomoc, kogo wyrzucic, z kim chce grac a z kim nie wink

ja jednak obstaje przy wygranej Chorwacji, ew na mala kontre zagram Polske-1.5 co by nie czekac tylko i wylacznie na bramki Hrvatskiej ... nie ukrywam, ze MARZE, by zobaczyc 4 bramki Polakow, czyste konto Artura i Chorwatow grajacych przez 90min. tak jak grali w drugiej polowy meczu z Austria ...

kursy na handi :

Chorwacja-1 azj. @5.7 , (-1,-1.5) @6.3 blush
Polska-1 azj. @3.65, (-1.5) @5


reansumujac :

Niemcy(-1.5) ... 10/10
Chorwacja

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A ja nawet żadnych złudzeń nie mam, o czym przekonał mecz Chorwatów z Anglikami.

Poza tym bardziej mnie przekonują słowa Bilica o tym, że są egoistami, interesuje ich tylko własna gra i trzy pkt. w każdym meczu, a rywalami zupełnie nie zaprzątają sobie głowy, niż dobra mina do złej gry naszych kopaczy.

Bilic zapowiedział, że będzie 5-6 zmian w porównaniu z ostatnią jedenastką, co oznacza, że zagrają prawdopodobnie Pokrivac, Klasnic, Petric, Leko i Knezevic - bardzo solidni zawodnicy stanowiący podporę klubów z Francji, Włoch czy Niemiec. Wątpię żeby wyszli na boisko tylko po to, by odrobić pańszczyznę. Każdy z nich będzie chciał zapracować na miejsce w pierwszej jedenastce w kolejnym meczu.

Poza tym kto niby ma się im przeciwstawić ? Tragiczny Krzynówek ? Niewidoczny i niemiłosiernie obijany przez obrońców Smolarek ? "Sprinter" Jop ? Golański ? A może Pazdan, Zahorski albo Łobodziński ? Prawda jest taka, że mamy jednego kreatywnego zawodnika w polu - Rogera i to wszystko. Na siłę można by pochwalić jeszcze Sagana. No i Boruc w bramce. Ot i "siła" naszej reprezentacji...

Reasumują, kurs na Chorwację to jakieś nieporozumienie i warto to zagrać.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.sport.pl/sport/1,90858,5313039,Chorwacka_prasa__z_Polska_bez_pieciu_zawodnikow.html

Według "24sata", przeciwko Polsce chorwacki zespół zagra w następującym zestawieniu:

Pletikosa - Ćorluka, Simić, Knezević, Pranjić - Rakitić, N. Kovać, Vukojević, Kranjćar - Klasnić, Petrić.

I my mamy z nimi wygrać 2-0 ? Jeżeli się położą na boisku, to tak smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
wlasnie widzialem ta "11" ... jesli takowa wyjdzie na murawe to chyba bede zmuszony zagrac jednak Chorwacje-1.5 i to dosc grubo ...

kurs @6.3 ...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
W Betsson 7,20...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Polecam przeczytać

http://supergigant.blox.pl/2008/06/Studio-Polsatu-i-selekcjoner-Borek.html

Dodajmy ,ze równiez na tym forum wielu nażelowanych znaffcuff pietnuje Leo i Jego decyzje.

I jaki wniosek ?

Żel blokuje dostep tlenu do mózgowia ,z pewnoscią grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Panowie, bez jaj,
Chorwaci sie nam nie podloza, a jesli ktos twierdzi ze tak bedzie to zapraszam, chetnie przeczytam powod bo ja nie widze ani jednego,
oni juz przed meczem z Niemcami twierdzili ze nie boja sie nikogo i nie w glowie im jakiekolwiek odpuszczanie.

Zbyt dumny i w pewien sposob zarozumialy narod,
zreszta chocby wystawili 2-jednastke to i tak lezymy,
Euro nam nie wyszlo, trudno, nie zwalniac Leo niech dalej robi swoje ze spokojem:)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
Originally Posted by amkwish
Polecam przeczytać

http://supergigant.blox.pl/2008/06/Studio-Polsatu-i-selekcjoner-Borek.html

Dodajmy ,ze równiez na tym forum wielu nażelowanych znaffcuff pietnuje Leo i Jego decyzje.

I jaki wniosek ?

Żel blokuje dostep tlenu do mózgowia ,z pewnoscią grin

Czasami o formie decydują niuanse. Będziecie się śmiać, ale Roger jest w tak dobrej formie też dlatego, że mamy lato. Tak, tak. Mam doświadczenie z brazylijskimi piłkarzami z Holandii i Hiszpanii. Zimą ich forma znacznie spada. Ale niech tylko przyjdzie lepsza pogoda, cieplejszy dzień, niech tylko poczują wiosnę. U..., od razu grają lepiej. Brazylijczycy to mają we krwi.
Mysle , ze siwe wlosy blokuja bardziej.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Ja się tylko boję, że ta cała koalicja nażelowanych pajaców i zakompleksionych nieudaczników, wspomagana guru Latą rzuci się po powrocie na Beenhakkera i znowu bedziemy mieli 20 lat futbolowego średniowiecza:-/

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by manfred78
Mam doświadczenie z brazylijskimi piłkarzami z Holandii i Hiszpanii. Zimą ich forma znacznie spada. Ale niech tylko przyjdzie lepsza pogoda, cieplejszy dzień, niech tylko poczują wiosnę.

Tia i miłość kwitnie grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Originally Posted by Pogromca_(z)buków
Ja się tylko boję, że ta cała koalicja nażelowanych pajaców i zakompleksionych nieudaczników, wspomagana guru Latą rzuci się po powrocie na Beenhakkera i znowu bedziemy mieli 20 lat futbolowego średniowiecza:-/
Mają do tego prawo. Dlaczego Janasowi i Engelowi sie oberwało, a Leo za podobny występ miałby byc rozgrzeszony? Widze długa listę błędów Beenhakkera, od niezrozumiałych powołań poczynając. Mimo to chciałbym by Leo został z nami dalej choćby do EURO 2012, tak jak chciałem by został Engel po MŚ w Korei. Nie ma sensu robić co chwile przewrotów.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by As
Mają do tego prawo. Dlaczego Janasowi i Engelowi sie oberwało, a Leo za podobny występ miałby byc rozgrzeszony? Widze długa listę błędów Beenhakkera, od niezrozumiałych powołań poczynając. Mimo to chciałbym by Leo został z nami dalej choćby do EURO 2012, tak jak chciałem by został Engel po MŚ w Korei. Nie ma sensu robić co chwile przewrotów.

Zgoda,tylko odróżnijmy konstruktywna krytykę o wylewania wiader pomyj przez palantów ,którzy wczesniej ,w podobnej sytuacji nic nie osiagneli ,a przez których najedliśmy sie od groma wstydu.

W mojej opinii zapraszanie do studia takich ćwoków jak Hajto świadczy tylko o "poziomie" tego całego polszmatowego bajzlu.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
amkwish to jest wlasnie ta konstruktywna krytyka wedlgu ciebie? nazwanie hajty cwokiem? hajto nigdy nie byl krytykowany, ze teraz nie ma prawa wypowiadac swoich opini? chowal glowe w piasek jak jacek bak po meczu z niemcami? gral w niemieckiej bundeslidze, zna jezyk i niektorych pilkarzy. powiedz mi ktory dziennikarz w polsce przeprowadzil by wywiad z niko kovacem? zaden. hajto go zna z boiska i ma taka mozliwosc. ktory z dziennikarzy powie Ci co sie pisze o euro2008 w niemieckiej prasie i o reprezentacji polski. tez zaden. i jeszcze jedno bo pewno nie ogladasz studia polsatu. hajto mowil na antenie ze mundial w 2002 im nie wyszedl i wie ze nie zagral najlepiej wiec nie wiem czemu sie goscia czepiasz.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
hajto mowil o wiele wiecej na antenie polsat jeszcze przed msitrzostwami euro2008 o mundialu w korei. mowil ze zawodnicy mieli problemy z aklimatyzacja, byli zle przygotowani fizycznie. to chyba nie jest jego wina. gosc byl od grania. o dokonaniach pilkarskich nie ma co mowic bo z obecnej kadry to moze ze trzech gosci mozna z nim porownac

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by Szewa
http://www.sport.pl/sport/1,90858,5313039,Chorwacka_prasa__z_Polska_bez_pieciu_zawodnikow.html

Według "24sata", przeciwko Polsce chorwacki zespół zagra w następującym zestawieniu:

Pletikosa - Ćorluka, Simić, Knezević, Pranjić - Rakitić, N. Kovać, Vukojević, Kranjćar - Klasnić, Petrić.

I my mamy z nimi wygrać 2-0 ? Jeżeli się położą na boisku, to tak smile


laugh

Vukojevic głodny gry

Klasnic głodny gry

Knezevic głodny gry

a tak naprawde kazdy z nich jest praktycznie podstawowym zawodnikiem tej kadry - jak sie tak patrzy na ich cały sklad to tam generalnie nia ma podzialu na 1-szy zespól i rezerwy - kazdy z nich prezentuje tak wysoki poziom , moze poza Vejiciem i młodziutkim Kaliniciem, ze napewno bedzie Polakom ciężko.

A tak gwoli ciekawostki, przytaczam jak w skrocie opisywal przed turniejem naszych zawodników Przegląd Sportowy:

Boruc - Gwiazda Celtów

Jop - Żelazny Dubler

Wawrzyniak - Lewostronny

Golański - Wart 5 milionów

Dudka - Waleczne Serce

Bąk - Niezastąpiony

Smolarek - As Benhałera

Krzynówek - Niezawodny

Żurawski - Odrodzony

Garguła - Zagubiony

Saganowski - Wojownik

Wasilewski - Łowca Kartek

Pazdan - Tajna Broń Leo laugh laugh laugh -> to jest dobre

Lewandowski - Żelazny Punkt (dobrze, że nie Gie)

Łobodziński - Lepszy W Kadrze

Roger - Nowy Polak


Teraz widzimy ze ma sie to tak jak papier ścierny do dupy.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Zawodnicy, którzy mają na koncie żółtą kartkę to: Robert Kovac, Darijo Srna, Josip Simunić i Luka Modrić. Ta czwórka na pewno nie wystąpi w poniedziałek.

- Awans już wywalczyliśmy, ale wciąż gramy dla honoru, tak jak to miało miejsce w meczu z Anglią na Wembley w eliminacjach do turnieju. Mamy zatem powody, by kontynuować zwycięską serię - dodał trener najbliższych rywali Polaków, odnosząc się do podobnej sytuacji, jaka miała miejsce kilka miesięcy wcześniej. Chorwaci wyeliminowali z Euro Anglików, wygrywając z nimi 3:2, mimo że wcześniej byli już pewni awansu i mecz w Londynie mogli po prostu odpuścić.

Kapitanem zespołu, który wyjdzie na murawę w poniedziałek przeciwko Polsce będzie 39-letni Dario Simić, jego dawny kolega z boiska. Simić, który ma na koncie 98 występów w reprezentacji Chorwacji, liczy na osiągnięcie okrągłej setki, jeśli chodzi o reprezentowanie barw swojego kraju. - To byłby świetny moment na zakończenie międzynarodowej kariery - powiedział weteran.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

mnie to ogólnie śmieszy jak teraz wszysycy wychwalają Chorwatów, dlaczego tego nie było po meczu z Austrią?
wtedy byli słabi, wolni i wygrali szczęśliwie
jeb li niemiaszków i od razu potęga

jakie to polskie wink

pisałem przed euro ze to piekielnie silna drużyna to głosy były takie że są zadufani w sobie i że za bardzo wierzą w swoje siły, jak pokazuje tabela - niekoniecznie sie mylili:)

niemniej pisalem też że nie ma tak innej repry na swiecie ktora ma ogromną mobilke na mecze z najlepszymi, wiec zwyciestwo z Niemcami wcale mnie nie zdziwilo, kilka tygli przed turniejem jak widziałem kursy 4 na Chorwacje to pisalem że to śmiech na sali.
to samo było w meczu Ruskich z Grekami - przed turniejem 3 na Sborną hhehe

jaki z tego morał? czasem lepiej wypisać sobie "longi" i trzymać się ich w trakcie turnieju bo w czasie imprezy czasem troszkę emocje ponoszą:)

moim zdaniem wcale nie musimy przegrać tego meczu, dla mnie typowy no bet, stawiam na twardą walkę i remis bądź zwyciestwo 1 golem którejś ze stron

Bilic będzie oszczedzał najlepszych bo po co sie meczyc, zdrowie najwazniejsze, to że niektórzy beda za wszelka cenę chcieli wywalczyc miejsce w składzie to ja rozumiem ale ja sie pytam kto to jest Klasnic??
oczywiscie zaraz chmarka znawców podleci i powie że to gosc z nazwiskiem ale tak naprawde to ten zawodnik po odejsciu z St.Pauli jest graczem bardzo przecietnym,
Simic w obronie? równie szybki i zwrotny co Jacek Bąk
reszta zapowiadanych zmian w składzie to żadne wielkie nazwiska, gdyby nie mecz z Niemcami to propaganda by szła że Chorwaci są do ogrania i że nie ma rewelki wśród zadufanych w sobie "szachownicach"
jeśli nie zagra także Krancjar to wlasciwie mają 1 potężne zagrożenie - Petrica, bo gość ma rogale niesamowite

nasi wciąż są psychicznie znokautowani ale nie raz już okazywało się że gdy nie ciąży już presja wyniku to jakoś gramy swobodniej

mamy szanse wygrać:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Przypuszczalny skład Chorwacji na mecz z Polską:

Vedran Runje - Dario ©imić, Hrvoje Vejić, Dario Kne¾ević, Daniel Pranjić - Jerko Leko, Ognjen Vukojević, Nikola Pokrivaè, Ivan Rakitić - Mladen Petrić, Ivan Klasnić.

a teraz przypomnijcie sobie co pisaliscie o Chorwatach po ich pierwszym meczu z Austrią w PEłNYM składzie

lol smile

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, burbon, poozon, aker, JelineK), 1,762 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,794
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1