|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mnie cieszy tylko fakt, ze na Euro jest zespol, ktory nie dorasta do piet nawet nam tak tak Grecjo - BYLY mistrzu Europy, do ciebie pieje  jesli ktos powazny powie mi, ze mamy jutro jakies szanse to pojde nawet do kosciola ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
jesli ktos powazny powie mi, ze mamy jutro jakies szanse to pojde nawet do kosciola ... To możesz już z domu wychodzić. Bo mamy szanse. Małe bo małe ale mamy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Manuel Mejuto Gonzalez, asystenci: Juan Carlos Juste Jimenez i Jesus Calvo Guadamuro (wszyscy Hiszpania) jakos nacja tych sedziow pasuje mi do kartkowania  wiare mam do konca  zrobic wynik 1-0 dla austrii to nic trudnego wyrzucic niemca z 1 polowie za 2 naciagane przewinienia i poszukac okazji na karnego , jesli nei strzeli powtorzyc bo ktos za szybko wbiegl i tyle jak sie chce to mozna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
a odnosnie wyzej napisanego wiadomo ze austria znowu zagra na hura wiec okazji na jakies kartki za naciagane faule brakowac nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Gówno. Prawda jest taka, że oszukać Polaków to można, ale Niemców tak przerobić nikt się nie odważy ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jest duzo racji w Twoim zdaniu Buszmen. ale wiare trzeba miec skoro szanse sa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
jesli ktos powazny powie mi, ze mamy jutro jakies szanse to pojde nawet do kosciola ... Nie spełniam warunku ,więc nie bedziesz na mszy ogonem zamiatał, ale zaprawde mówie Ci ,ze mamy szanse 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Gówno. Prawda jest taka, że oszukać Polaków to można, ale Niemców tak przerobić nikt się nie odważy ;/ 1978 - Austria : Niemcy 3:2 To sa hitlerowskie derby ,a w nich wszystko mozliwe. Obie strony nienawidza Polaków ,ale jeszcze bardziej siebie nawzajem  Jednakowoż wszechobecna POPRAWNOŚĆ pewnie każe obu ekipom zagrać na ...remis. Ten wynik da awans Niemcom ,zaś Austriakom pewne pocieszenie i niejaka satysfakcję, ze tacy ostatni to oni na ME nie byli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
kiepska riposta Biszop nie wiem jak możesz pisać o zorganizowanym wykupywaniu śladowej ilości biletów dostępnej w publicznej sprzedaży, dystrybucja to jest wśród firm i znajomych, a dla szarych kibiców zostaje szczęście przy losowaniu albo kombinowanie a idąc Twoim tokiem rozumowania to czemu całe masy "normalnych" kibiców, którzy oczywiście chodziliby na ligę gdyby na stadionach było bezpiecznie  nie wykupią biletów w kasach żeby nie starczyło dla bydła?:) co to jest dla 1mln Łodzi zapełnienie dwóch 10tysięcznych kociołków? temat o kibicach już był, nie chce mi sie jeszcze raz pisać o rzeczach na które nie mam wpływu, FATKEM jest to że atmosfera na kadrze obecnie a jeszcze kilka lat temu to dwa różne światy i kto tego nie doświadczył to sobie może pisać, tylko że o seksie też sobie można pisać, ale do praktyki ma się to nijak FAKTEM jest również to że proporcje na tej imprezie pomiędzy tzw okazjonalnymi kibicami a także tymi "z doświadczeniem" są zbyt duże byśmy mogli zaimponować Europie głośnym, zorganizowanym dopingiem a to że na kadrze zaczyna to coraz bardziej iść w stronę medialnych komercji niech świadczy repertuar piosenek, siła dopingu uzależniona od wyniku czy śpiewanie hymnu po kilka razy w ciągu meczu (to akurat euro na szczęście sie nie tyczy) no ale jeden woli ogórki, a drugi ogrodnika córki "Ewentualnie mozna wprowadzic testy dla chetnych na zakup i tak ciezko dostepnych biletow, jednym z pytan bedzie Czy kibicujesz Malszyowi??" "bo za chwile wyjdzie na to ze Chorwaci nas zdeklasuja nie tylko na trybunach ale i na boisku bo Polska nie miala kibicow tylko malyszomanow." tych zdań nie skomentuje bo są poniżej pewnego poziomu pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,43405,sortuj,sm,st,43405,pozycja,1,Gest_Boruca_-_Chorwacja Polska wygra z chorwacją 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Boruc to jest typ swoja droga, same zadymy robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Vuković dostał polskie obywatelstwo
Aleksandar Vuković otrzymał w piątek polskie obywatelstwo. - Jestem bardzo szczęśliwy. Cieszę się i wierzę, że osiądę w Polsce na dłużej - powiedział kapitan Legii.
- Otrzymałem polskie obywatelstwo, a nie zostałem Polakiem. To jest spora różnica. Cieszę się, że w końcu się udało. Nie składałem dokumentów z myślą o grze w polskiej reprezentacji. Także myślę, że nie ma tematu - dodał Serb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jak tak dalej pojdzie, to za 45 min wszyscy bedziemy spiewac, ktorej powinni uczyc juz dzieci na muzyce: Nic sie nie stalo, Polacy nic sie nie stalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zajrzalem na QCz.
Pelno tam ****** (brak mi slow to zaznaczam gwiazdkami), ktorzy przescigaja sie w tym ,ktory najbardziej dosra polskiej reprezentacji i jej trenerowi.
Zalosne to ,tym bardziej ,ze wielu z tych ***** przed mistrzostwami deklarowalo TU ,na tym forum dozgonne przywiazanie do reprezentacji i barw narodowych.
Zgadzam sie,ze trudno stworzyc w Polsce dobry zespol, ale z takimi ***** trudno stworzyc cokolwiek dobrego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Mysle ze bez kompelksow mozna powiedziec ze bylismy najgorszą druzyną na Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
krótko i na temat: benhakker won  albo za znacznie mniejsze pieniądze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Henio by sie nadał  albo Komornicki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
No i legenda Beenhakera wykreowana przez tablodiy sie skończyła. Benek ma chyba problemy z motywacją naszych grajków. Facet moze nie rozumiec polskiej mentalności. Do arcywaznego mczu z AUstrią wychodzimy jakbysmy byli na trniengu i drpeczemy w miejscu. Dopiero w drugiej polowie cos sie zmienilo. To samo dzisiaj, tyle ze dzisiaj caly mecz wydreptany, zero walki i ambicji. Nie wiem o co tu chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
ojeju biedny don leo, nie wolno krytykowac bo sie obrazi. prawda jest taka ze bylismy najgorsi na euro. Benio moze zostac ale nich nie placze ze zostanie zjebany bo popelnil bledy i to duze. i tak holender bedzie mial lzej niz Engel i Janas, bo prasa po czesci jest po jego stronie. don pedro ze smutkiem to stwierdze, wypadl na wielkim turnieju gorzej niz polska szkola trenerska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Bo liczy się sport i dobra zabawa
przez trzy mecze, nie wiedziałem SPORTU !!!
sport to walka
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|