Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20
Vivo #2453190 28/06/2008 17:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
ups, sorry, nie doczytalem ze jest juz mozliwosc transakcji internetowych duch

Bonus: Unibet
Vivo #2453342 28/06/2008 19:28
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
To wiem, ale od pewnego czasu jest możliwość korzystania z "delfinka" jak z kredytówki, bo ma numer cvv na odwrocie.

domi #2453370 28/06/2008 19:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mozna nia na kreche placic?

domi #2453452 28/06/2008 20:35
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Originally Posted by domi
To wiem, ale od pewnego czasu jest możliwość korzystania z "delfinka" jak z kredytówki, bo ma numer cvv na odwrocie.

A dzwoniles na mLinie zeby 'aktywowac' ta mozliwosc?

domi #2453454 28/06/2008 20:35
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Originally Posted by domi
Czy próbował ktoś rejestrować zwykłą kartę z delfinkiem jako kredytówkę w PayPal? Ja próbuję i nie akceptuje mi jej.

Z góry dzięki za pomoc
Najpierw musisz zadzownic na mlinie zeby ustalic limit transakcji.Bo teraz masz limit 0 zł.Jak ustalisz na mlini limit mozesz juz placic nia przez neta.

M!cHaI #2454408 29/06/2008 01:59
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Ustaliłem już wcześniej limit więc nie to jest przyczyną...

domi #2461355 03/07/2008 04:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ile tych podpisow sie sklada ? jeden na umowie dla mnie jeden na umowie dla banku i... no wlasnie jeszcze cos podpisalem ???

napewno nie emakler


KUERTEN. #2461359 03/07/2008 04:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
a to pewnie bylo na przetwarzanie danych osobowych

Dziadek69 #2473402 10/07/2008 01:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Sorka za OT wink

RiKi - moglbys wyczyscic swoja skrzynke ,bo wiadomosci PW nie dochodza frown

domi #2473805 10/07/2008 04:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Originally Posted by domi
Ustaliłem już wcześniej limit więc nie to jest przyczyną...

Miałem podobny problem. Ustaliłem niby sam przez internet limit na kartę po czym i tak kasa nie chciała iść. Jak zadzwoniłem to się dowiedziałem, że czym innego jest limit który mogę ustawiać sam, czyli "limit transakcji bezgotówkowych', a czym innym limit transakcji internetowych smile I ten drugi limit ustanowisz wyłącznie telefonicznie. Samemu się nie da.

Lampe #2476212 11/07/2008 13:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
zlozylem wniosek wczoraj , czytam na stronie ,ze w przeciagu 15min powinni rozpatrzec ,a tu klapa. Mija 24h i nic... co w takim wypadku zrobic? Dzwonic na mlinie i podac ten numer wniosku co dostalem ,zeby sprawdzili? czy poczekac jeszcze troche na maila?
Chcialem wbic sie na live chata ,ale MROK to chyba najlagodniejsze slowo ,ktore opisuje ta opcje w mbanku smile

Cendruś #2476246 11/07/2008 14:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Złożyłeś wniosek o otwarcie konta? O 15 minutach jeszcze nie słyszałem, chyba, że liczą od momentu dostania przesyłki do otworzenia konta. ALE: 1. najpierw przesyłka musi dojść do Aleksandrowa Łódzkiego, 2. musi być odesłana do Siódemki wink 3. no i kurier powinien zadzwonić smile

micha$ #2476251 11/07/2008 15:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
i jak juz kurier przyjedzie zlozysz 3 podpisy i kurier w ciagu trzech dni powinien dostarczyc umowe do banku i mbank ma 3 dni na aktywowanie konta u mnie juz wszystko gra

micha$ #2476256 11/07/2008 15:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by micha$
Złożyłeś wniosek o otwarcie konta? O 15 minutach jeszcze nie słyszałem, chyba, że liczą od momentu dostania przesyłki do otworzenia konta. ALE: 1. najpierw przesyłka musi dojść do Aleksandrowa Łódzkiego, 2. musi być odesłana do Siódemki wink 3. no i kurier powinien zadzwonić smile

nie nie smile . Wniosek o kredyt smile

micha$ #2476257 11/07/2008 15:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by micha$
Złożyłeś wniosek o otwarcie konta? O 15 minutach jeszcze nie słyszałem, chyba, że liczą od momentu dostania przesyłki do otworzenia konta. ALE: 1. najpierw przesyłka musi dojść do Aleksandrowa Łódzkiego, 2. musi być odesłana do Siódemki wink 3. no i kurier powinien zadzwonić smile

nie nie smile . Wniosek o kredyt smile

Cendruś #2484800 16/07/2008 20:56
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Wie ktoś ile max kasy moge wypłacić z bankomatu w ciągu 24h? Słyszałem coś o 3 tyś PLN ale mogę się mylić. Jeśli ktoś wie prosze o info piwo

Chorwat #2484807 16/07/2008 21:00
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by Draint
Wie ktoś ile max kasy moge wypłacić z bankomatu w ciągu 24h? Słyszałem coś o 3 tyś PLN ale mogę się mylić. Jeśli ktoś wie prosze o info piwo

Ja mam 2 tyś wypłaty w bankomatach i oddziałach banku.

5 tyś płatność w sklepie.

Mogę wypłacić trzy razy z bankomatu w ciągu dnia.

Chorwat #2484871 16/07/2008 21:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Draint
Wie ktoś ile max kasy moge wypłacić z bankomatu w ciągu 24h? Słyszałem coś o 3 tyś PLN ale mogę się mylić. Jeśli ktoś wie prosze o info piwo
chyba samemu sobie mozesz limity poustalac...

Chorwat #2485317 17/07/2008 02:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Originally Posted by Draint
Wie ktoś ile max kasy moge wypłacić z bankomatu w ciągu 24h? Słyszałem coś o 3 tyś PLN ale mogę się mylić. Jeśli ktoś wie prosze o info piwo

Maksymalna wypłata z konta mBank kartą to 30 tys zł w ciągu doby. Oczywiście wcześniej musisz ustawić stosowny limit do karty. Pozdro.

Lampe #2495419 22/07/2008 02:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Potrzebny mi dokladny adres mBanku ,szukam na ich stronie ale jakos znalescnie moge mad moze ktos mi pomoc ?

Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, poozon), 2,531 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1