|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
ups, sorry, nie doczytalem ze jest juz mozliwosc transakcji internetowych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
To wiem, ale od pewnego czasu jest możliwość korzystania z "delfinka" jak z kredytówki, bo ma numer cvv na odwrocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mozna nia na kreche placic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
To wiem, ale od pewnego czasu jest możliwość korzystania z "delfinka" jak z kredytówki, bo ma numer cvv na odwrocie. A dzwoniles na mLinie zeby 'aktywowac' ta mozliwosc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
Czy próbował ktoś rejestrować zwykłą kartę z delfinkiem jako kredytówkę w PayPal? Ja próbuję i nie akceptuje mi jej.
Z góry dzięki za pomoc Najpierw musisz zadzownic na mlinie zeby ustalic limit transakcji.Bo teraz masz limit 0 zł.Jak ustalisz na mlini limit mozesz juz placic nia przez neta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Ustaliłem już wcześniej limit więc nie to jest przyczyną...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ile tych podpisow sie sklada ? jeden na umowie dla mnie jeden na umowie dla banku i... no wlasnie jeszcze cos podpisalem ???
napewno nie emakler
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a to pewnie bylo na przetwarzanie danych osobowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Sorka za OT RiKi - moglbys wyczyscic swoja skrzynke ,bo wiadomosci PW nie dochodza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114 |
Ustaliłem już wcześniej limit więc nie to jest przyczyną... Miałem podobny problem. Ustaliłem niby sam przez internet limit na kartę po czym i tak kasa nie chciała iść. Jak zadzwoniłem to się dowiedziałem, że czym innego jest limit który mogę ustawiać sam, czyli "limit transakcji bezgotówkowych', a czym innym limit transakcji internetowych  I ten drugi limit ustanowisz wyłącznie telefonicznie. Samemu się nie da.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
zlozylem wniosek wczoraj , czytam na stronie ,ze w przeciagu 15min powinni rozpatrzec ,a tu klapa. Mija 24h i nic... co w takim wypadku zrobic? Dzwonic na mlinie i podac ten numer wniosku co dostalem ,zeby sprawdzili? czy poczekac jeszcze troche na maila? Chcialem wbic sie na live chata ,ale MROK to chyba najlagodniejsze slowo ,ktore opisuje ta opcje w mbanku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Złożyłeś wniosek o otwarcie konta? O 15 minutach jeszcze nie słyszałem, chyba, że liczą od momentu dostania przesyłki do otworzenia konta. ALE: 1. najpierw przesyłka musi dojść do Aleksandrowa Łódzkiego, 2. musi być odesłana do Siódemki  3. no i kurier powinien zadzwonić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
i jak juz kurier przyjedzie zlozysz 3 podpisy i kurier w ciagu trzech dni powinien dostarczyc umowe do banku i mbank ma 3 dni na aktywowanie konta u mnie juz wszystko gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Złożyłeś wniosek o otwarcie konta? O 15 minutach jeszcze nie słyszałem, chyba, że liczą od momentu dostania przesyłki do otworzenia konta. ALE: 1. najpierw przesyłka musi dojść do Aleksandrowa Łódzkiego, 2. musi być odesłana do Siódemki  3. no i kurier powinien zadzwonić  nie nie  . Wniosek o kredyt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Złożyłeś wniosek o otwarcie konta? O 15 minutach jeszcze nie słyszałem, chyba, że liczą od momentu dostania przesyłki do otworzenia konta. ALE: 1. najpierw przesyłka musi dojść do Aleksandrowa Łódzkiego, 2. musi być odesłana do Siódemki  3. no i kurier powinien zadzwonić  nie nie  . Wniosek o kredyt 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869 |
Wie ktoś ile max kasy moge wypłacić z bankomatu w ciągu 24h? Słyszałem coś o 3 tyś PLN ale mogę się mylić. Jeśli ktoś wie prosze o info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Wie ktoś ile max kasy moge wypłacić z bankomatu w ciągu 24h? Słyszałem coś o 3 tyś PLN ale mogę się mylić. Jeśli ktoś wie prosze o info  Ja mam 2 tyś wypłaty w bankomatach i oddziałach banku. 5 tyś płatność w sklepie. Mogę wypłacić trzy razy z bankomatu w ciągu dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wie ktoś ile max kasy moge wypłacić z bankomatu w ciągu 24h? Słyszałem coś o 3 tyś PLN ale mogę się mylić. Jeśli ktoś wie prosze o info  chyba samemu sobie mozesz limity poustalac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114 |
Wie ktoś ile max kasy moge wypłacić z bankomatu w ciągu 24h? Słyszałem coś o 3 tyś PLN ale mogę się mylić. Jeśli ktoś wie prosze o info  Maksymalna wypłata z konta mBank kartą to 30 tys zł w ciągu doby. Oczywiście wcześniej musisz ustawić stosowny limit do karty. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Potrzebny mi dokladny adres mBanku ,szukam na ich stronie ale jakos znalescnie moge  moze ktos mi pomoc ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|