Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
"Dodatkowe obowiązki związane z prowadzeniem działalności w obszarze gier i zakładów wzajemnych nie będą stanowić bezpośredniego zagrożenia dla rozwoju branży."

to zdanie stanowi jawną obrazę zasad logiki, ani chybi musiał to napisać jakiś debil, choć pewnie uchodzi za "eksperta" w tej dziedzinie...

Blokowania przelewów i stron nie komentuję bo nie będę się znęcał nad wyznawcami PO. Trzeba przyznać jest ich tu sporo na forum i zdaje się, że wiązali z tą partią wielkie nadzieje. Niechże tedy się odezwą i skomentują te rewelacje, oczywiście pośpiesznie zanim forum zostanie zablokowane laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Don Pedro MaQtas Posampas
Szykuje się kolejna nowelizacja ustawy. Nie ma tam nic o zakładach przez internet
przestańcie panikować wink jeśli w Nowelizacji znajdzie się zapis,że zakłady wzajemne zawierane przez internet są nielegalne to wtedy można zacząć lament a nie gdybanie .

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Azjatycka wersja uregulowań:

1300 osób aresztowanych za nielegalne zakłady bukmacherskie [sport.pl]

1300 aresztowanych i przejęte 16 milionów dolarów - to efekt policyjnej akcji, walczącej z nielegalnymi zakładami bukmacherskimi w Azji.
[----]
Dochodzenie, przez ostatnie dwa miesiące koordynował Interpol. Przez ten czas funkcjonariuszom udało się zlokalizować dokładnie 1088 miejsc, gdzie dochodziło do nielegalnych zakładów, w wielu przypadkach siedziby bukmacherów kontrolowały duże gangi.
[----]
Jak oszacował Interpol bukmacherzy złapani w operacji SOGA II obracali kwotą blisko 1,5 miliarda dolarów. Zakłady sportowe w wielu krajach Azji są zakazane, ale nawet w państwach, w których za obstawianie meczów grożą ciężkie kary czarny rynek jest bardzo aktywny.


Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Co nas obchodzi jakaś azja?

Tam co pół roku sa takie akcje.A znając zycie chodziło o fanty [ przejęcie przez policję 16 milionów dolarów.]

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Brzmi utopijnie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Ale czy to oznacza 10% zryczaltowanego podatku jesli wygrana jest powyzej 2280?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 6
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 6
kolejny artykuł o wprowadzeniu dopłat

http://podatki.gazetaprawna.pl/wywiady/27807,hazardzisci_dofinansuja_budowe_stadionow_na_euro_2012.html

to jak, budujemy stadiony? laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Orientujecie sie jakie sa uregulowania prawne w Czechach i na Slowacji, ewentualnie w Niemczech?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
moze czesciowo nie na temat , ale mam pytanie

za kilka dni bede w Kanadzie -orientujecie sie czy mozna tak grac u buka przez net , bo np. w USA w Expercie ,ani w BWIN sobie nie pogram ...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Post deleted by Conrad

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Reklama nie może być zabroniona. Przecież expekt i bet-at-home reklamują się właściwie przy okazji KAŻDEGO meczu na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej i międzynarodowym, który odbywa się w tym kraju.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Przeczytaj przepisy i spójrz jakie reklamy są dozwolone.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
Originally Posted by cafe21
moze czesciowo nie na temat , ale mam pytanie

za kilka dni bede w Kanadzie -orientujecie sie czy mozna tak grac u buka przez net , bo np. w USA w Expercie ,ani w BWIN sobie nie pogram ...

to juz sam odpowiem bo jestem na miejscu w Kanadzie crazy

MOZNA

Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
czy w niemczech sie juz skończyła prohibicja na zakłady internetowe ????. mozna grac bez przeszkód???? niestety musze wyjechac do krzyżaków na jakis czas i nie wiem czy brac ze sobą zabawki

Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
Chcialbym prosic o porade ludzi ktorzy najlepiej na sobie doswiadczyli wyplacania duzych kwot na konto bankowe.
Zastanawia mnie czy np jesli wygram 100 tys i zrobie przelew to jest opcja o zglosic(tylko gdzie?) i zaplacic podatek. Bo przy takim przelewie na pewno US sie doj...
Osobiscie moja najwieksza wygrana bylo ok 16 tys zlotych ze 4-5 lat temu i po przelewie nikomu nic nie zglaszalem, ale kwota kolo 100 tys to co innego niz 16, jak wiadomo przekracza 15 tys euro, a nasz smieszny rzad dalej ni w lewo ni w prawo z ustawa. Zycze wygranych pozdro

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Nie możesz zapłacić od tego podatku, bo przepisy nie przewidują takiego przychodu, więc i nie określają stawki podatku. Co więcej, jeśli zgłosisz, że masz takie pieniądze, to bedziesz musiał udokumentować źródło pochodzenia. Przychody z bukmacherki nie są legalnym dochodem uznawanym przez prawo, więc będziesz musiał zapłacić 75% kary. Musisz zalegalizować tę kasę (np. darowizny od kogoś, kto ma na nie pokrycie).

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Wypłacaj ratami, najlepiej na różne konta, nikt się nie powinien przyczepić.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
grzebalem dzis troche w googlach i rozni ludzie sie wypowiadaja na ten temat, i ci z MF i prawnicy, na 2 forach prawnicy sie wypowiadali ze idzie podatek z tego zaplacic, ale tak ogolnie mowiac to jak dobrze wiemy w tym temacie jest taki burdel jak z mala ktora dziedzina rawa chyba,kazdy co innego pierd...a kwestia jak nierozwiazana tak nierozwiazana i tak naprawde w Polsce chyba nie ma nikogo co by to wyjasnil w 100 proc,pozdro dla wszystkich

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Bylibyśmy wdzięczni za linki do tego wszystkiego.

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei), 1,707 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1