Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Co sądzicie o becie na czerwoną kartkę w meczu Szwecja - Rosja ?

Na pewno nikt tam nogi nie odstawi, a i sędzia tego meczu skłonny jest do rozdawania kartoników wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Szewa
Co sądzicie o becie na czerwoną kartkę w meczu Szwecja - Rosja ?

Na pewno nikt tam nogi nie odstawi, a i sędzia tego meczu skłonny jest do rozdawania kartoników wink
chyba warte ryzyka, a jest gdzies zaklad ze ljungberg dostanie czerwona kartke? wink

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by Szewa
Co sądzicie o becie na czerwoną kartkę w meczu Szwecja - Rosja ?

Na pewno nikt tam nogi nie odstawi, a i sędzia tego meczu skłonny jest do rozdawania kartoników wink
chyba warte ryzyka, a jest gdzies zaklad ze ljungberg dostanie czerwona kartke? wink

unibet, kurs 40

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Dlaczego gram Ruskich ?

-Podoba mi sie ich styl gry. Grają z rozmachem, stwarzają sporo okazji pod bramkowych, preferują "futbol na tak". Są młodzi, brakuje im jeszcze perfidii i wyrachowania..może Włosi w półfinale pokażą im jak to sie je ?

-Mają na ławce najlepszego trenera na tej imprezie. Pracując w Korei czy Australii Guus robił praktycznie coś z niczego. Tym razem ma materiał ludzki, z którym może osiągnąć na prawdę wiele. Ponadto ma to, co wielki trener musi mieć. Szczęście.

-Szwecja jest słaba. Nawet słabych Greków, grających ze Szwecją prawdopodobnie najsłabszy mecz na euro.. nie byli w stanie stłamsić. Gdyby nie geniusz Zlatana, mecz być może skończyłby sie remisem. Z Hiszpanią była obrona Częstochowy. Szwedzi dzisiaj z całą pewnością będą nastawieni przede wszystkim na 0 z tyłu... jednak jestem przekonany, że będą starać sie grać otwarty futbol(kto gra na remis, wiadomo jak kończy), co przekłada sie na więcej miejsca dla pomocników i napastników Rosyjskich.

-Jak bezradna jest Szwecja w ataku bez Zlatana pokazała w 2 połowie z Hiszpanią. Stan zdrowia Zlatana pod znakiem zapytania. Z całą pewnością zagra, jednak czy wytrzyma 90 minut ? Wątpię.

-Elmander grający na prawej pomocy to jest śmiech. O ile w ataku sobie radzi, o tyle w obronie popełnia karygodne błędy. Zupełnie nie wspiera prawego obrońcy. To, że Hiszpanie strzelili 2 gola akcjami lewą stroną, to nie przypadek.

-Wraca głodny Arshavin, o którego potencjale nie muszę chyba nikogo, kto oglądał puchar uefa, przekonywać. Lider powracający na taki kluczowy mecz o awans to zastrzyk nie tylko pod względem czysto sportowym, ale i mentalnym dla całego zespołu.

-W pełni satysfakcjonuje mnie kurs. Osobiście spodziewałem się czegoś w granicach 2.1-2.3. @2.80 biorę z pocałowaniem ręki.



po ćwierćfinał boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Hakan
Szwecja, by awansować, musi zdobyć co najmniej jeden punkt.
Spodziewam się z ich strony spokojnej, rozważnej gry z dużą dozą ostrożności. Z drugiej strony nie spodziewam się żeby od samego początku nastąpił zmasowany szturm Rosjan na bramkę strzeżoną przez Isakssona. Po za tym Rosjanie nie urzekli mnie do tej pory swoją postawą w ofensywie. Myśle że na początku wszystko będzie przebiegało powoli i spokojnie. Uważam że dopiero w późniejszym okresie gra nabierze "rumieńców".


Rosja - Szwecja
Czas pierwszej bramki 30. lub póżniej
1,90

ewentualna absencja Zlatana zwiększa szansę powodzenia.

bardzo ciekawe rozwiazanie IMO, mysle podobnie, ewentualnie można wziąć remis do przerwy, chociaz kurs nie wiele wyzszy - 2.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Też uważam, że początek może być bardzo ostrożny.
WQ jakim buku jest ten zakład na czas pierwszego gola?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
w expekcie minn

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Znacznie korzystniej zagrać to w Centrebet:

Expekt: Pierwsza bramka, od 31-szej minuty lub później 2.00
Centrebet: po 27 minucie (czyli od 28 minuty) lub później 2.15

Nie dość, że lepszy kurs, to jeszcze o 3 minuty lepsza linia. smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Kto tam pisał, że Rosja to najsłabasza po Polsce drużyna na tych mistrzostwach ? laugh

Sborna hura kasa

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Szewa
Kto tam pisał, że Rosja to najsłabasza po Polsce drużyna na tych mistrzostwach ? laugh

Sborna hura kasa


Były takie opinie po meczu z Hiszpanią. Ale ja nawet po tym 4:1 uważałem, że Rosja jeszcze pokaże na co ją stać.
Grają bardzo fajnie. Będę im kibicował ale z Holandia już będzie duży problem. Skuteczność mają fatalną. Mogła być naprawdę wysoka wygrana dzisiaj...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Szewa
Kto tam pisał, że Rosja to najsłabasza po Polsce drużyna na tych mistrzostwach ? laugh

Sborna hura kasa
Ja to pisalem i posypuje glowe popiolem inna sprawa ze to trochu mnie kosztowalo - po wczorajszym meczu uwazam ze chlopacy graja super i jest to druzyna bardzo perspektywiczna - czas na mlodosc! wink

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1