|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Oryginalnie wysłał Kapitan: [qb]U mnie wyglada to tak
Nancy (II) - 10 zl Strasburg (II) - 10 zl Hibernian (I) - 5 zl.
i chyba sie skusze na Newcastle bo od dawna nie zremisowali..
Pozdrawiam[/qb] Z tego co pamietam to Newcastle zremisowalo ostatnio w pucharze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
tak, w pucharze z Evertonem. Tyle, ze puchary nie kazdy traktuje powaznie - takze my i nie przejmujemy sie remisami w nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cześć No to czas na podsumowanie tego weekendu. Był on na średni poziomie, ale nie ma co narzekać bo w tym tygodniu jestem 112 zł do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a w całej progresji +47.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Marsylie - IV - 40 zł = Brighton - IV - 40 zł ( postawiłem tylko 25 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) Bristol City - VI - 160zł = Stockport - I - 2 zł = Ruch Ch. - I - 2 zł = Groclin - I - 2 zł = Reutlingen - I - 2 zł = Xerez - I - 5 zł = Sochaux - I - 2 zł =
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Man. City - VI - 160 zł(na szczęście postawiłem 140zł) Everton - IV - 40 zł Strasbourg - IV - 40 zł Mallorca - IV - 40 zł Hibernian - IV - 40 zł (na szczęście postawiłem 10zł) Altay - IV - 40 zł (na szczęście postawiłem 30zł) Malaga - I - 20 zł Newcastle - I - 5 zł Arsenal - I - 2 zł Liverpool - I - 5 zł West Ham - I - 2 zł Southend - I - 2 zł Odra W. - I - 2 zł Wolfsburg - I - 2 zł 1860 Monachium- I - 2 zł Valladolid - I - 2 zł Livorno - I - 5 zł Solernitona - I - 10 zł Deinze - I - 2 zł Bastia - I - 2 zł Farum - I - 20 zł Nancy - I - 5 zł Chievo - I - 5 zł Tottenham - I - 2 zł HSV - I - 5 zł Eibar - I - 2 zł Auxerre - I - 2zł
Podsumowując: Ilość drużyn: 32 Trafionych remisów: 8 Pozostało drużyn w progresji: 24 Wydatki: 632zł Zyski: 734 zł Bilans 7 tygodnia: +112zł Bilans ogólny: +43zł Stosunek drużyn w trakcie/ukończone: 24/33
Plan na nastepny tydzień przedstawia się następująco: Man. City - VII - 320 zł - 6 bez X Everton - V - 80 zł - 10 bez X Strasbourg - V - 80 zł - 8 bez X Mallorca - V - 80 zł - 9 bez X Hibernian - V - 80 zł - 14 bez X Altay - V - 80 zł -
Farum - II - 40 zł - 14 bez X Solernitona - II - 40 zł - 9 bez X Malaga - II - 40 zł (się zastanawiam) Livorno - II - 20 zł - 9 bez X Newcastle - II - 10 zł - 8 bez X Liverpool - II - 10 zł - 8 bez X Arsenal - II - 5 zł - 9 bez X West Ham - II - 5 zł - 7 bez X Southend - II - 5 zł - 16 bez X Odra W. - II - 5 zł - 6 bez X Wolfsburg - II - 5 zł - 7 bez X 1860 Monachium- II - 5 zł - 6 bez X Bastia - II - 5 zł - 6 bez X Nancy - II - 10 zł - 5 bez X Chievo - II - 10 zł - 8 bez X
Co do uwag to nie chciałem stwaiać na Malage w PUEFA i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale znowu Liverpool by mi wpadł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Zbliza sie weekend, wiec podaje moje typy :zobacz: :
Strasbourg (1 Fra)III KSZO (1 Pol)II Metz (2 Fra)II Istres (2 Fra)II Eibar (2 Esp)II Numancia (2 Esp)I Compostela (2 Esp)I Odra (1 Pol)I Bastia (1 Fra)I Sedan (1 Fra)I Reims (2 Fra)I
Bilans: [9-11]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie a gracie moze tez w NHL, druzynka rozgrywa około 12meczy w miesiacu. Najwieksza wtopa to 26 meczy bez remisu(NY Rangers Chyba) Kurs 4,0 i wiecej w Expekt.com zaczynamy druzynke po 5 meczykach bez remisu i... stawka kurs wygrana wkład zysk 0,5 4 2 0,5 1,5 1 4 4 1,5 2,5 2 4 8 3,5 4,5 3 4 12 6,5 5,5 4,5 4 18 11 7 6 4 24 17 7 9 4 36 26 10 12,5 4 50 38,5 11,5 17 4 68 55,5 12,5 23 4 92 78,5 13,5 32 4 128 110,5 17,5 43 4 172 153,5 18,5 60 4 240 213,5 26,5 82 4 328 295,5 32,5 111 4 444 406,5 37,5 150 4 600 556,5 43,5 204 4 816 760,5 55,5 275 4 1100 1035,5 64,5 370 4 1480 1405,5 74,5 500 4 2000 1905,5 94,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Co do NHL-u proponuje NY Islanders ( do tej pory w tym sezonie tylko 2 remisy na 16 meczy), a juz 12 meczy bez remisu i Ottawa (tylko 1 remis na 13 meczy ) 8 meczy bez remisu na chwile obecna.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
grasz moze w NHL czy tylko jestes bacznym obserwatorem. Skad masz czerpiesz dokladne wyniki, najlepsza byla strona hogi.pl ale tu juz przeszlosc, moze jest cos innego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Gram w unibecie na razie lajtowo - w zeszlym sezonie ostrzej ale w sts-ach i profie - statystyki pod katem remisow prowadze ( w kazdej chwili moge ci podac, ktora druzyna ma ile meczow bez remisu) ale moga ci pomoc: a) zajebista stronka pod wzgledem pilki i hokeja (niestety sa tam tylko NHL,hokej finski, szewdzki i ruski ) http://sunsite.tut.fi/rec/riku/soccer_html/nhl.html b) fajny jest programik do prowadzenia statstyk NHL-a - http://www.gambler.nu/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Gram w unibecie na razie lajtowo - w zeszlym sezonie ostrzej ale w sts-ach i profie - statystyki pod katem remisow prowadze ( w kazdej chwili moge ci podac, ktora druzyna ma ile meczow bez remisu) ale moga ci pomoc: a) zajebista stronka pod wzgledem pilki i hokeja (niestety sa tam tylko NHL,hokej finski, szewdzki i ruski ) http://sunsite.tut.fi/rec/riku/soccer_html/nhl.html b) fajny jest programik do prowadzenia statstyk NHL-a - http://www.gambler.nu/ [/qb] fajna stronka i pliki do pobrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Witam Czas przedstawić drużyny które gram, kapitał z Livorno podzieliłem na 10 drużyn (Livorno, Chateauroux, Metz, Grenoble, Zaragoza, Salamanca, Getafe, Albacete, Leganes, R.Ferrol). Wszystkich drużyn jest 30, większosc z nich pochodzi z lig najbardziej remisowych.
Francja I Sedan (I) - Lille (I) Nantes - Strasbourg (I)
Francja II Amiens - Istres (I) Chateauroux (I) - Le Mans Clermont - Reims (II) Grenoble (I) - Toulouse Laval - Metz (I) Nancy (II) - St.Etienne
Hiszpania I Real Valladolid (I) - Malaga
Hiszpania II Albacete (I) - Cordoba Eibar (II) - Zaragoza (I) Badajoz (I) - Oviedo Leganes (I) - Levante Terrassa - Getafe (I) Ejido - Salamanca (I) Elche - R.Ferrol (I) Numancia (II) - Compostela (II)
Włochy I Udinese - Chievo (III)
Włochy II Livorno (I) - Ascoli Cagliari - Messina (III) Bari - Salernitana (III) Catania - Palermo (III) Venezia (I) - Vicenza Sampdoria (I) - Genoa (I)
Dania I Farum (I) - Silkeborg
Anglia Puchar Southend (IV) - Hartlepool
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Te dwa mecze sa dzisiaj 20.30 Sampdoria - Genoa 20.45 Chateauroux - Le Mans
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
ja na dzis proponuje Chateauroux dzis graja z Le_Mans u siebie nastepnie wujazd do St.Etienne i u siebie z Niort ktorys z tych meczow na pewno zremisuja Chateauroux 5 bez remisu Le_Mans tylko 1 mecz bez remisu Chateauroux ostatnie 4 lata w lidze(remisy) 39,47% 34,21% 36,84% 21,05% co daje przecietna 32,89% a do tej pory tylko teciutko ponad 13% !!! Le_Mans ostetnie 5 sezonow w drugiej dywizji 33,33% 39,47% 42,11% 47,37% 26,32% co daje srednia z tego okresu 37,72% w tym sezonie tylko 20%!!! odpiszcie co o tym sadzicie!!! pozdrowienia!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
popieram DONANa 20.30 Sampdoria - Genoa derby to derby!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
popieram DONANa 20.30 Sampdoria - Genoa derby to derby!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Widze DONAN że zaczynasz grać jak ja, czyli ok. 30 drużynami, tak trzymaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i DUŻO REMISÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Widze DONAN że zaczynasz grać jak ja, czyli ok. 30 drużynami, tak trzymaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i DUŻO REMISÓW[/qb] Muszę przyznać że Twoje granie większa iloscia drużyn mnie zachęciło - czyli jest nas dwóch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Druga sprawa to kapitał, teraz dysponuje dużo większym niż przy poczatkach progresji, co mi pozwala na taka taktyke i mam nadzieje że bedzie nam przynosić DUŻE ZYSKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Oryginalnie wysłał tomch0: [qb]ja na dzis proponuje Chateauroux dzis graja z Le_Mans u siebie nastepnie wujazd do St.Etienne i u siebie z Niort ktorys z tych meczow na pewno zremisuja Chateauroux 5 bez remisu Le_Mans tylko 1 mecz bez remisu Chateauroux ostatnie 4 lata w lidze(remisy) 39,47% 34,21% 36,84% 21,05% co daje przecietna 32,89% a do tej pory tylko teciutko ponad 13% !!! Le_Mans ostetnie 5 sezonow w drugiej dywizji 33,33% 39,47% 42,11% 47,37% 26,32% co daje srednia z tego okresu 37,72% w tym sezonie tylko 20%!!! odpiszcie co o tym sadzicie!!! pozdrowienia!!![/qb] Dobra analiza, do tego można dodać że gra trzecia drużyna z pierwsza. No i ostatnie ich mecze na boisku w Chateauroux czesto konczyły się remisami. Chateauroux - Le Mans 0 - 2 Chateauroux - Le Mans 0 - 0 Chateauroux - Le Mans 3 - 2 Chateauroux - Le Mans 1 - 1 Chateauroux - Le Mans 1 - 1 Mam nadzieje że dzisiaj będzie remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
niestety to tylko statystyki ale mam nadzieje ze bedzire dobrze pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
moje typy na weekend:
Man City (I) - Charlton 3,20 x 5zl Hibernian (I) - Dundee FC 3,10 x 5zl Udinese - Chievo (I) 2,90 x 5zl Santander - Mallorca (I) 3,00 x 5zl Bayern - Wolfsburg (II) 3,80 x 10zl Nancy (II) - St.Etienne 2,70 x 10zl
Ta Mallorca jest pewna!!! Ona musi lada chwila zremisowac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Czesc Ja mam od wczoraj nowy sytem polegający na progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , i jak narazie 200zł NA CZYSTO :zobacz: od wczoraj :eek: . Opis wyśla wam kiedy skończę testowanie. Ale narazie go musze wstrzymać aby postawić na drużyny z progresji na X. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|