Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Quote
Oryginalnie wysłał Kapitan:
[qb]U mnie wyglada to tak

Nancy (II) - 10 zl
Strasburg (II) - 10 zl
Hibernian (I) - 5 zl.

i chyba sie skusze na Newcastle bo od dawna nie zremisowali..

Pozdrawiam[/qb]
Z tego co pamietam to Newcastle zremisowalo ostatnio w pucharze

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
tak, w pucharze z Evertonem. Tyle, ze puchary nie kazdy traktuje powaznie - takze my i nie przejmujemy sie remisami w nich.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cześć
No to czas na podsumowanie tego weekendu.
Był on na średni poziomie, ale nie ma co narzekać bo w tym tygodniu jestem 112 zł do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a w całej progresji +47.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Marsylie - IV - 40 zł =
Brighton - IV - 40 zł ( postawiłem tylko 25 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )
Bristol City - VI - 160zł =
Stockport - I - 2 zł =
Ruch Ch. - I - 2 zł =
Groclin - I - 2 zł =
Reutlingen - I - 2 zł =
Xerez - I - 5 zł =
Sochaux - I - 2 zł =

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Man. City - VI - 160 zł(na szczęście postawiłem 140zł)
Everton - IV - 40 zł
Strasbourg - IV - 40 zł
Mallorca - IV - 40 zł
Hibernian - IV - 40 zł (na szczęście postawiłem 10zł)
Altay - IV - 40 zł (na szczęście postawiłem 30zł)
Malaga - I - 20 zł
Newcastle - I - 5 zł
Arsenal - I - 2 zł
Liverpool - I - 5 zł
West Ham - I - 2 zł
Southend - I - 2 zł
Odra W. - I - 2 zł
Wolfsburg - I - 2 zł
1860 Monachium- I - 2 zł
Valladolid - I - 2 zł
Livorno - I - 5 zł
Solernitona - I - 10 zł
Deinze - I - 2 zł
Bastia - I - 2 zł
Farum - I - 20 zł
Nancy - I - 5 zł
Chievo - I - 5 zł
Tottenham - I - 2 zł
HSV - I - 5 zł
Eibar - I - 2 zł
Auxerre - I - 2zł

Podsumowując:
Ilość drużyn: 32
Trafionych remisów: 8
Pozostało drużyn w progresji: 24
Wydatki: 632zł
Zyski: 734 zł
Bilans 7 tygodnia: +112zł
Bilans ogólny: +43zł
Stosunek drużyn w trakcie/ukończone: 24/33

Plan na nastepny tydzień przedstawia się następująco:
Man. City - VII - 320 zł - 6 bez X
Everton - V - 80 zł - 10 bez X
Strasbourg - V - 80 zł - 8 bez X
Mallorca - V - 80 zł - 9 bez X
Hibernian - V - 80 zł - 14 bez X
Altay - V - 80 zł -

Farum - II - 40 zł - 14 bez X
Solernitona - II - 40 zł - 9 bez X
Malaga - II - 40 zł (się zastanawiam)
Livorno - II - 20 zł - 9 bez X
Newcastle - II - 10 zł - 8 bez X
Liverpool - II - 10 zł - 8 bez X
Arsenal - II - 5 zł - 9 bez X
West Ham - II - 5 zł - 7 bez X
Southend - II - 5 zł - 16 bez X
Odra W. - II - 5 zł - 6 bez X
Wolfsburg - II - 5 zł - 7 bez X
1860 Monachium- II - 5 zł - 6 bez X
Bastia - II - 5 zł - 6 bez X
Nancy - II - 10 zł - 5 bez X
Chievo - II - 10 zł - 8 bez X

Co do uwag to nie chciałem stwaiać na Malage w PUEFA i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale znowu Liverpool by mi wpadł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam Mondex

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Zbliza sie weekend, wiec podaje moje typy :zobacz: :

Strasbourg (1 Fra)III
KSZO (1 Pol)II
Metz (2 Fra)II
Istres (2 Fra)II
Eibar (2 Esp)II
Numancia (2 Esp)I
Compostela (2 Esp)I
Odra (1 Pol)I
Bastia (1 Fra)I
Sedan (1 Fra)I
Reims (2 Fra)I

Bilans: [9-11]

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie a gracie moze tez w NHL, druzynka rozgrywa około 12meczy w miesiacu.
Najwieksza wtopa to 26 meczy bez remisu(NY Rangers Chyba)
Kurs 4,0 i wiecej w Expekt.com
zaczynamy druzynke po 5 meczykach bez remisu i...
stawka kurs wygrana wkład zysk
0,5 4 2 0,5 1,5
1 4 4 1,5 2,5
2 4 8 3,5 4,5
3 4 12 6,5 5,5
4,5 4 18 11 7
6 4 24 17 7
9 4 36 26 10
12,5 4 50 38,5 11,5
17 4 68 55,5 12,5
23 4 92 78,5 13,5
32 4 128 110,5 17,5
43 4 172 153,5 18,5
60 4 240 213,5 26,5
82 4 328 295,5 32,5
111 4 444 406,5 37,5
150 4 600 556,5 43,5
204 4 816 760,5 55,5
275 4 1100 1035,5 64,5
370 4 1480 1405,5 74,5
500 4 2000 1905,5 94,5

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Co do NHL-u proponuje NY Islanders ( do tej pory w tym sezonie tylko 2 remisy na 16 meczy), a juz 12 meczy bez remisu i Ottawa (tylko 1 remis na 13 meczy ) 8 meczy bez remisu na chwile obecna.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
grasz moze w NHL czy tylko jestes bacznym obserwatorem.
Skad masz czerpiesz dokladne wyniki, najlepsza byla strona hogi.pl ale tu juz przeszlosc, moze jest cos innego?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Gram w unibecie na razie lajtowo - w zeszlym sezonie ostrzej ale w sts-ach i profie - statystyki pod katem remisow prowadze ( w kazdej chwili moge ci podac, ktora druzyna ma ile meczow bez remisu) ale moga ci pomoc: a) zajebista stronka pod wzgledem pilki i hokeja (niestety sa tam tylko NHL,hokej finski, szewdzki i ruski ) http://sunsite.tut.fi/rec/riku/soccer_html/nhl.html b) fajny jest programik do prowadzenia statstyk NHL-a - http://www.gambler.nu/

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Gram w unibecie na razie lajtowo - w zeszlym sezonie ostrzej ale w sts-ach i profie - statystyki pod katem remisow prowadze ( w kazdej chwili moge ci podac, ktora druzyna ma ile meczow bez remisu) ale moga ci pomoc: a) zajebista stronka pod wzgledem pilki i hokeja (niestety sa tam tylko NHL,hokej finski, szewdzki i ruski ) http://sunsite.tut.fi/rec/riku/soccer_html/nhl.html b) fajny jest programik do prowadzenia statstyk NHL-a - http://www.gambler.nu/ [/qb]
fajna stronka i pliki do pobrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Witam
Czas przedstawić drużyny które gram, kapitał z Livorno podzieliłem na 10 drużyn
(Livorno, Chateauroux, Metz, Grenoble, Zaragoza, Salamanca, Getafe, Albacete, Leganes, R.Ferrol).
Wszystkich drużyn jest 30, większosc z nich pochodzi z lig najbardziej remisowych.

Francja I
Sedan (I) - Lille (I)
Nantes - Strasbourg (I)

Francja II
Amiens - Istres (I)
Chateauroux (I) - Le Mans
Clermont - Reims (II)
Grenoble (I) - Toulouse
Laval - Metz (I)
Nancy (II) - St.Etienne

Hiszpania I
Real Valladolid (I) - Malaga

Hiszpania II
Albacete (I) - Cordoba
Eibar (II) - Zaragoza (I)
Badajoz (I) - Oviedo
Leganes (I) - Levante
Terrassa - Getafe (I)
Ejido - Salamanca (I)
Elche - R.Ferrol (I)
Numancia (II) - Compostela (II)

Włochy I
Udinese - Chievo (III)

Włochy II
Livorno (I) - Ascoli
Cagliari - Messina (III)
Bari - Salernitana (III)
Catania - Palermo (III)
Venezia (I) - Vicenza
Sampdoria (I) - Genoa (I)

Dania I
Farum (I) - Silkeborg

Anglia Puchar
Southend (IV) - Hartlepool

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Te dwa mecze sa dzisiaj
20.30 Sampdoria - Genoa
20.45 Chateauroux - Le Mans

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
ja na dzis proponuje
Chateauroux
dzis graja z Le_Mans u siebie
nastepnie wujazd do St.Etienne
i u siebie z Niort ktorys z tych meczow na pewno zremisuja
Chateauroux 5 bez remisu
Le_Mans tylko 1 mecz bez remisu
Chateauroux ostatnie 4 lata w lidze(remisy)
39,47% 34,21% 36,84% 21,05%
co daje przecietna 32,89% a do tej pory tylko teciutko ponad 13% !!!
Le_Mans ostetnie 5 sezonow w drugiej dywizji
33,33% 39,47% 42,11% 47,37% 26,32%
co daje srednia z tego okresu 37,72%
w tym sezonie tylko 20%!!!
odpiszcie co o tym sadzicie!!!
pozdrowienia!!!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
popieram DONANa
20.30 Sampdoria - Genoa derby to derby!!!!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
popieram DONANa
20.30 Sampdoria - Genoa derby to derby!!!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Widze DONAN że zaczynasz grać jak ja, czyli ok. 30 drużynami, tak trzymaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i DUŻO REMISÓW

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Widze DONAN że zaczynasz grać jak ja, czyli ok. 30 drużynami, tak trzymaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i DUŻO REMISÓW[/qb]
Muszę przyznać że Twoje granie większa iloscia drużyn mnie zachęciło - czyli jest nas dwóch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Druga sprawa to kapitał, teraz dysponuje dużo większym niż przy poczatkach progresji, co mi pozwala na taka taktyke i mam nadzieje że bedzie nam przynosić DUŻE ZYSKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Quote
Oryginalnie wysłał tomch0:
[qb]ja na dzis proponuje
Chateauroux
dzis graja z Le_Mans u siebie
nastepnie wujazd do St.Etienne
i u siebie z Niort ktorys z tych meczow na pewno zremisuja
Chateauroux 5 bez remisu
Le_Mans tylko 1 mecz bez remisu
Chateauroux ostatnie 4 lata w lidze(remisy)
39,47% 34,21% 36,84% 21,05%
co daje przecietna 32,89% a do tej pory tylko teciutko ponad 13% !!!
Le_Mans ostetnie 5 sezonow w drugiej dywizji
33,33% 39,47% 42,11% 47,37% 26,32%
co daje srednia z tego okresu 37,72%
w tym sezonie tylko 20%!!!
odpiszcie co o tym sadzicie!!!
pozdrowienia!!![/qb]
Dobra analiza, do tego można dodać że gra trzecia drużyna z pierwsza.
No i ostatnie ich mecze na boisku w Chateauroux czesto konczyły się remisami.
Chateauroux - Le Mans 0 - 2
Chateauroux - Le Mans 0 - 0
Chateauroux - Le Mans 3 - 2
Chateauroux - Le Mans 1 - 1
Chateauroux - Le Mans 1 - 1
Mam nadzieje że dzisiaj będzie remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
niestety to tylko statystyki
ale mam nadzieje ze bedzire dobrze
pozdrowienia

Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
moje typy na weekend:

Man City (I) - Charlton 3,20 x 5zl
Hibernian (I) - Dundee FC 3,10 x 5zl
Udinese - Chievo (I) 2,90 x 5zl
Santander - Mallorca (I) 3,00 x 5zl
Bayern - Wolfsburg (II) 3,80 x 10zl
Nancy (II) - St.Etienne 2,70 x 10zl

Ta Mallorca jest pewna!!!
Ona musi lada chwila zremisowac!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Czesc
Ja mam od wczoraj nowy sytem polegający na progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , i jak narazie 200zł NA CZYSTO :zobacz: od wczoraj :eek: . Opis wyśla wam kiedy skończę testowanie. Ale narazie go musze wstrzymać aby postawić na drużyny z progresji na X.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111), 1,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,226
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1