Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20
#243066 17/07/2001 14:57
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Witam
Dzisiaj ja zacznę "patriotycznie":

Totomix:
Oakland - Colorado 1 @ 1,8
Atlanta - Tampa B. 1 @ 1,65
Phill. - NYY 2 @ 1,95
Texas - S.F - suma punktów 8-10 @ 4,0

Bonus: Unibet
#243067 17/07/2001 16:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Chciałem sobie zagrać w Totomixie wg powyższych kursów, ale niestety nie dało się, ponieważ takich kursów nie ma i ...nie było!
Na stronach Totomixa jest już też inaczej wobec tego powyższe typy musze z bólem serca anulować. Sorry za zamieszanie, ale takie kursy na ich stronie na pewno rano były. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#243068 17/07/2001 20:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Wybrałem sobie w końcu:

Atlanta -1,5 vs Tampa.B. +1,5 1 @ 1,81 PPinacle
Texas - S.F - suma punktów 8-10 @ 4,0 Totomix

#243069 17/07/2001 20:46
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
17/07

1. Chi Cubs 1,67 Centrebet
2. Anaheim 1,88 PPinacle
3. Philadelphia 2,51 Canbet
4. Atlanta 1,41 PPinacle
5. St. Luois 1,69 WSEX
6. Detroit 1,98 PPinacle

Mam propozycję, aby statuetkę Foresta przekazywać w poniedziałek. Za niedzielę podliczałby jeszcze "stary Gump".

Jak zwykle życzę wszystkim (tylko nie rywalom) udanych połowów - Fisher.

#243070 17/07/2001 21:16
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
San Diego 2,06
Milwaukee 2,11
Philadelphia 2,55
Cleveland 1,92
Minnesota 2,40
DiercBet


Set przeż statuetka przechodzi w poniedziałek, dana osoba liczy od poniedziałku do niedzieli, zawsze tak było.

#243071 17/07/2001 21:20
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
przecież tak się chyba umawialiśmy...
gump liczy od poniedziałku do niedzieli
a tymczasem mała niespodzianka (jeszcze wczoraj przygotowana):

-------------------------------------
tabela 15.07:

Salival (1 - 0) 100% 95
SebaS (1 - 1) 50% 24
uQ$ (0 - 1) 0% -100
Set Fisher (0 - 1) 0% -100
Soczi (4 - 5) 44% -127
bet007 (4 - 4) 50% -155
arth (7 - 8) 47% -237
Ahonen (1 - 4) 20% -309
ciacho (1 - 7) 13% -580

ogółem (19 - 31) 38% -1489
-----------------------------------
tabela tygodnia 11:

Set Fisher (13 - 8) 62% 437
Jedrzej (6 - 2) 75% 315
Soczi (13 - 9) 59% 231
uQ$ (3 - 3) 50% 200
Salival (4 - 1) 80% 169
arth (32 - 29) 52% -25
bet007 (14 - 11) 56% -62
szczecik (5 - 5) 50% -97
Piotrek (1 - 2) 33% -139
SebaS (6 - 10) 38% -182
Ahonen (19 - 23) 45% -500
ciacho (1 - 7) 13% -580

ogółem (117 - 110) 52% -233
-------------------------------------
tabela ogółem jak do tej pory (tylko wcześniejsze wyczyny ciacha mi się gdzieś zgubiły, ale jak bóg da to znajdę):

uQ$ (37 - 47) 44% 1383
arth (135 - 105) 56% 760
Soczi (101 - 77) 57% 643
SebaS (119 - 115) 51% 637
Salival (126 - 94) 57% 636
goral (57 - 47) 55% 633
bet007 (170 - 132) 56% 632
wojgol (18 - 9) 67% 477
Jejku (44 - 35) 56% 471
Superbaca (11 - 5) 69% 384
Jedrzej (9 - 6) 60% 178
DMK (4 - 1) 80% 135
szczecik (8 - 5) 62% 123
macwozn (2 - 1) 67% 70
Maju (10 - 7) 59% 70
Zybi (37 - 35) 51% -21
denis (0 - 1) 0% -100
SKORPION (0 - 1) 0% -100
markii (1 - 2) 33% -125
ciacho (1 - 7) 13% -580
hi_res evil (185 - 183) 50% -583
Piotrek (50 - 44) 53% -841
Set Fisher (158 - 142) 53% -1097
Ahonen (45 - 54) 45% -1314

ogółem (1328 - 1155) 53% 2471
--------------------------------------

Set Fisher pitcherem tygodnia!!!!

a przy okazji powoli zaczyna gonić czołówkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> he he czuję się zagrożony...
witamy na ostatniej pozycji Ahonena (widzisz arth, jak się kończą handicapy)!!!!

no i od dzisiaj (bezwarunkowo) liczy ciacho - tak udanego debiutu (ponownego) życzyłby sobie chyba każdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (bo, ciacho, puszczałeś w realu odwrotnie, nie?)

a na prowadzeniu niezmiennie uQ$ i jego maszynka, którą niektórzy chcą ulepszyć (a ja powtarzam, don't fix what's not broken)
arth - jak spadać to z wysoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wdrapał się na miejsce 2. (ale na wagertracku jakoś nie widziałem ostatnio...)
i wreszcie trzecie zaszczytne miejsce przypada naszemu forrestowi sprzed tygodnia - Soczi - to znak że każdy może mieć swój zły dzień, tak więc nie zniechęcajmy się i typujmy


info:
ciacho - Twoja kolej na liczenie, jeżeli nie możesz, to przedstaw podanie, a szanowne gremium rozpatrzy, a jeżeli nie chcesz, to...
no i niestety mój arkusz jest lekko niedopracowany ale jak będziesz go chciał mimo wszystko (nie trzeba wklepywać tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , tylko wyniki) to pisz na brandyou@kki.net.pl

#243072 17/07/2001 21:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Typy na wtorek:

1.Boston 1,74 spbet
2.Baltimore 2,54 spbet
3.NY Yankees 1,61 spbet
4.Milwaukee 2,08 spbet
5.Colorado over 9 1,95 spbet
6.Toronto over 8,5 2,05 spbet

#243073 17/07/2001 22:18
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Atlanta 1.39 Gamebookers
Clevlend 1.9 Hill
Milwauke 2.1 Hill

#243074 17/07/2001 22:29
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]Typy na dziś:
1.Cleveland 2.02(royal)
2.Boston 1.83 (Hill)
3.Milwaukee 2.02 (royal)
4.Colorado 1.95 (royal)
5.Phila 2.06 (royal)
6.Detroit 2.1 (Hill)
7.Atlanta "-1.5" 1.91(royal)
8.NYY/Phila over 9.5 - 1.87(Megasport)
9.LA/Pit over 9 - 1.97 (Megasport)
10.Boston over 9.5 - 1.91(royal)
11.Ari/Seattle over 10 - 2.1(Hill)
12.SD/Anaheim over 9.5 (Direcbet)

PS.Dzis jeszcze odpuszczam maszynke musze dopracowac szczegoly i przeliczyc czy to sie oplaca na dluzsza mete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

Przy pozycji
12.SD/Anaheim over 9.5 (Direcbet) kurs byl 1.95
mozna sprawdzic w tipex, sorry ze zapomnialem wpisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#243075 17/07/2001 22:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
HeY!

17.07 wtorek

1. Montreal 2.29
2. Chicago WS 1.81
3. Detroit 1.95
4. Atlanta 1.40
5. San Francisco 1.93
6. St. Louis 1.68
7. Oakland 1.63
8. Florida 1.65
9. Cleveland 1.93
10. Chicago Cubs 1.66
11. Los Angeles 1.85
12. Seattle 1.70

13. Colorado/Oakland OVER 8.5 @ 2.00
14. Boston/Montreal OVER 9 @ 1.95
15. Cleveland/Houston OVER 10.5 @ 1.83
16. Chicago Cubs/Kansas UNDER 8.5 @ 1.91


Good Luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BetRoyal
-=arth=-

P.S. od dzisiaj zadnych handicapow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
statystyka za wczoraj (16.07):
(5-10) 33% -556 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#243076 17/07/2001 22:48
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
hi res, jak byś szukał ciacha zgubił sie już przed moją kolejką na liczenie

Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]
a na prowadzeniu niezmiennie uQ$ i jego maszynka, którą niektórzy chcą ulepszyć (a ja powtarzam, don't fix what's not broken)
[/qb]

a ja powtarzam że masz problem z interpretacją tekstu, przeczytaj jeszcze raz a może dotrze do Ciebie że chodzi o odkrycie nowych zależności między linią na punkty a częstością pewnych zdarzeń.

#243077 17/07/2001 23:01
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
do mnie wszystko dotarte - w sumie też bym chętnie znalazł coś nowego...

taki tylko komentarz był to - na niektóre moje może trzeba założyć jednak jakiś filtr...

a jeżeli chodzi o zależność uQ$-a: to mam takie (naciągane, bo post factum) wytłumaczenie:
1.wysoka linia jest spowodowana tym, że oba zespoły zdobywają duża ilość punktów i jeszcze pewnie grają na boisku o dużym "park factor"
2.baseball jest grą gdzie o zdobytej ilości punktów w dużej mierze decyduje szczęście (bo home run home runowi nierówny przecież), więc jeżeli faworyt ma go choć trochę mniej - wtapia, a jeżeli kurs jest dobry (min. 2.30 jak wynika z niezależnych badań) to jesteśmy do przodu
3.nie widzę powodów ani przesłanek żeby odwrócić lustrzanie tę zależność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - przy mniej fuxiarsko zdobywanych punktach, jednak wygrywa lepszy...

ale nie zniechęcam, bynajmniej...

#243078 17/07/2001 23:19
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
a tymczasem typy:

1.milwaukee 2.1
2.toronto 2.2
3.cubs 1.6
4.boston 1.68
5.detroit 1.95
6.baltimore 2.45
7.oakland 1.58

#243079 17/07/2001 23:24
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
jeżeli jesteśmy na wyjazdach outsiderów do przodu (przy linii>10)
ciekawi mnie dlaczego >10?
bo poniżej 10 pewnie bylibyśmy do tyłu
z tego wynika że na faworytach bylibyśmy do przodu
samo się to nasuwa jako logiczna konsekwencja pierwszej zależności.

P.S. już się na Ciebie nie gniewam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#243080 17/07/2001 23:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]
witamy na ostatniej pozycji Ahonena (widzisz arth, jak się kończą handicapy)!!!!

[/qb]
To sie jeszcze okaze jak sie skoncza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
na razie nie skladam broni.

#243081 17/07/2001 23:33
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
Quote
Oryginalnie wysłał Piotrek:
jeżeli jesteśmy na wyjazdach outsiderów do przodu [...]
bo poniżej 10 pewnie bylibyśmy do tyłu
z tego wynika że na faworytach bylibyśmy do przodu
samo się to nasuwa jako logiczna konsekwencja pierwszej zależności.

niekoniecznie - moglibyśmy być do tyłu o marżę zarówno na faworytach jak i outsiderach...

Quote

P.S. już się na Ciebie nie gniewam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no wiesz, to ja się tak starałem i nic??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#243082 17/07/2001 23:49
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]2.baseball jest grą gdzie o zdobytej ilości punktów w dużej mierze decyduje szczęście (bo home run home runowi nierówny przecież[...][/qb]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hi_Res, jakbym to kiedyś gdzieś... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#243083 17/07/2001 23:52
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
a jednak czytasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#243084 17/07/2001 23:53
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
bo czasem, Ufo, tak mądrze rzekniesz, aż wstyd nie powtórzyć...

#243085 18/07/2001 00:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Typy na dzis poczatek:
1.Milwauke 2.14(Direcbet)
2.WS/MIL under9 - 1.91(Royal)

Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08, Lukasz111, 11kera11, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,590 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1