Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Zwyciestwo nad Portugalia bylo piekne, dopiero pozniej wyszlo, ze na zgrupowaniu przed meczem do chlopakow z Portugalii dziwki wchodzily oknami, a wychodzily drzwiami...ale juz mniejsza z tym.

Obroncy Leo maja teraz ciekawy argument, ze nie ma materialu...no coz Janas za to mial material, ze hoho.

Tyle, ile Janas dostal kurew od polskich kibicow, to nikt tyle nie dostal. No, ale coz wystarczylo pare reklam, pare usmieszkow i Leo sobie zaskarbil sympatie. I Leo nie ma z czego krecic.

Po kazdym turnieju wszystko lecialo na szkoleniowcow, a dzis...to w 100% wina pilkarzy... laugh

Liga francuska nie jest silna? No w porownaniu do klubow, w ktorych siedza na lawkach nasi rodacy, to faktycznie swietny argument.

@Bitnap

Znajdz mi drugiego polskiego pilkarza, ktory walczy z kontuzjami (bo walczyl w tym sezonie - fakt) i rozgrywa 32 spotkania w takiej slabej lidze pokroju ligi francuskiej. Co ciekawe w wielu spotkaniach pod koniec sezonu Auxerre zdobywalo bramki wtedy, gdy Jelen byl na boisku...moze to przypadek, nie wiem, ale jak strzelaja 3 bramki na krzyz i prawei zawsze wtedy, kiedy gra Jelen (wchodzacy z lawki na 20-30 minut), to moze cos jest na rzeczy.

Moze i Jelen to jezdziec bez glowy, ale gwarantujacy wygranie jakiegos pojedynku 1-on-1.

To, ze nie bylo zadnego napastnika poza Saganem to fakt...ale czy to wina materialu? Wg mnie nie, bo mozna paru znalezc, ktorzy wstydu by nie przyniesli.
Wichniarek to ciekawa postac, od czasow Juskowiaka napastnik, ktory osiagnal najwiecej za granica, ale widocznie na kadre za slaby. Pewnie dlatego, ze nie boi sie powiedziec, co mysli (czyz nie ma analogii do Jelenia, ktory nie raz i nie dwa wywolal zamieszanie swoimi wypoweidziami po MŚ 2006?).

Ja mam wytlumaczenie co do ich nieobecnosci...oni nie sa slabsi, oni sa niewygodni dla starszyzny, bo zaden z nich nie trzymalby jezyka za zebami.

Co robi Bobo w tym sztabie? Przeciez ten koles to jeden z najwiekszych parszywcow w calej polskiej pilce...menedzerka, kupczenie...wszedzie go pelno. Po co on Leosiowi? Po co cala gromada palaczy trawy?

Engel z Armenia osiagnal 4:0 i 1:1, Leo 1:0 i 0:1. No coz i kompromitacja Engela byl remis...szok laugh .

Nie wiem w sumie czemu Janasa wyrzucili, Janas nie bal sie zrobic porzadku w kadrze, bylo za pozno...to fakt, ale rozbil ekipe, ktora wydawala sie nie do ruszenia.
Tymczasem za Engela i za Leo mamy starszyzne, ktora robi w kadrze, co chce...swiete krowy, ktore graja niezaleznie od formy.

Jesli Leo zagwarantuje, ze zrobi porzadek, to niech zostaje. Ale ja w to nie wierze.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Raczej porządku nie zrobi, skoro Bąk miał kończyć reprezentacyjną karierę po Euro, a Leo go namawia, żeby został koniecznie jeszcze.



Co ciekawe, czytałem ostatnio, że według dziadzi Głowacki jest zbyt wolny.

Jak się ma do tego szybkość Jopa, czy Bąka, czy też Kokoszki?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001

Originally Posted by dimes
Chociaż z Austrią ten debil Lewandowski mi sporo pomógł piwo

Mam nadzieję,że fajnie było smile

Tak jak pisałem przed ME, aby grać przeciw Polsce, wtedy banda bez-mózgów mnie krytykowała, ciekawe gdzie teraz są te wypierdki.

Weź koło i jebnij się w czoło pacanie. Z takimi tekstami to do kolegów, a zapewne Ci co Cię krytykowali mają większe IQ od Ciebie panie "mózgownica", a wypierdek to na Ciebie w przedszkolu pewnie mówili i został kompleks do dziś-jak mi przykro frown



Mamy szmaciarzy - nie piłkarzy.

Ja tam bym powiedział mamy słabych piłkarzy i Dimes'a szmaciarza :Grin: peace sorry, ale nie wytrzymałem smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by polskignom
Wichniarek to ciekawa postac, od czasow Juskowiaka napastnik, ktory osiagnal najwiecej za granica, ale widocznie na kadre za slaby. Pewnie dlatego, ze nie boi sie powiedziec, co mysli

Litosci laugh Coz on takiego osiagnal? Gra w podrzednym klubiku o reputacji Odry Wodzislaw. Wzieli go do Herthy i nie dal sobie chlopina rady - pewnie dlatego, ze zamiast harowac i walczyc to "mowil to co mysli", a ze mysli o sobie, ze jest Bog wie kim to mu grzecznie podziekowali za "uslugi".

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Wichniarek w Bundeslidze strzelal gole tylko najwiekszym biedakom tej ligi ... w meczach z najlepszymi ekipami byl typowym sredniakiem z jedna okazja w meczu ew jakas przypadkowa asysta ...

ja osobiscie jestem za tym, zeby bezwzglednie od pilkarza pretendujacego do kadry wymagac REGULARNEJ(nie w sensie 1 pelny mecz na 20 kolejek, 19 x lawka)gry w klubie - czy to Boruc, czy Lobodzinski czy Roger ...

grasz co tydzien, masz miejsce - nie grasz, zapomnij chocby o zgrupowaniu, nie mowiac o pierwszej "11" ... smile

dla mnie jest nie do przyjecia, by trzon zespolu tworzyli pilkarze grzejacy lawe ... bo Bayer ? bo Santander ? bo Austria a nie Polska ?

z reszta wyczytalem w internecie, ze Ebiego juz podobno nie chca w Racingu ?? ... moze amk cos w tym kontekscie powie, bo zapewne ma lepsze informacje ? wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by javapl
peace sorry, ale nie wytrzymałem smile
[/quote]

Luzik, zawsze mozesz popuscic w gacie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Litosci laugh Coz on takiego osiagnal? Gra w podrzednym klubiku o reputacji Odry Wodzislaw.

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by bitnap
Wichniarek w Bundeslidze strzelal gole tylko najwiekszym biedakom tej ligi ... w meczach z najlepszymi ekipami byl typowym sredniakiem z jedna okazja w meczu ew jakas przypadkowa asysta ...

grin

widać sympatie i antypatie w ocenie Artura gołym okiem brak suchego obiektywnego spojrzenia:),
tylko nasuwa się pytanie który polski napastnik ma w zachodnim klubie taką pozycję,
gra w Niemczech gdzie generalnie Polacy mają przeje bane, bo musisz być 2x lepszy od Niemca, Turka czy jakiegoś naturalizowanego gościa z Bałkanów

może i Arminia potentatem nie jest smile ale to zespół Bundesligi, a obsadę ataku zaczyna się tam od Wichniara,
czymże jest dzisiejszy dorobek chocby Sagana (którego lubię za zadziorność) przy Wichniarku?

król strzelców 2bundesligi (w której poziom jest oczywiście wyższy niż u nas),
a wszystkie strzelone gole w 1 bundeslidze to bramki zasadzone "frajerom" albo "z przypadku", hehe

Artur ma takiego pecha, że ma niewyparzony język i nie jest zbytnio tolerowany w polskim środowisku piłkarskim (bogata rodzina, ułożony chłopak nie zepsuty tak jak większosc polskich ligowców)
na domiar złego kto śledził jego kariere na bieżąco to pamieta zapewne że szanse dostawał znikome w meczach o nic, a do powoływano go najczęściej gdy był w lekkim dołku, gdy strzelał i było widać że ma formę - powoływań nie otrzymywał, gdy pod naciskiem mediów wreszcie dostawał jakąś szansę to wówczas przewaznie miał lekki spadek formy, w dodatku grywał w meczach o pietruchę

reasumując: nie bardzo widzę konkurencję w ataku polskiej kadry dla Artura, można go lubić lub nie, ale na pewno jest to piłkarz zasługujący na powołania, ciągle trzymający określony poziom, grający w lidze niemieckiej, nieszablonowy, nie bojący się ostrej gry i walki, ze swoim charakterm i doświadczeniem na pewno wniósłby wiele do ataku polskiej reprezentacji obywatelskiej, jeśli nawet nie ma być podstawowym graczem to na pewno stanowi doskonałą alternatywę

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by javapl
Weź koło i jebnij się w czoło pacanie. Z takimi tekstami to do kolegów, a zapewne Ci co Cię krytykowali mają większe IQ od Ciebie panie "mózgownica", a wypierdek to na Ciebie w przedszkolu pewnie mówili i został kompleks do dziś-jak mi przykro frown

Bardzo ładnie, za takie coś powinienem ci bana załatwić, ale jestem za wolnością słowa, nawet w takim przypadku, jak twój a więc przygłupów. Pozdrawiam smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
murek ja absolutnie nie jestem przeciwnikiem Wichniarka, tylko uwazam, ze znaczaco nie zmienilby obrazu naszej ekipy, o ile w ogole by go zmienil

gra w slabiutkim zespole, ktory 7 razy awansowal do Bundesligi, a 6 razy z niej spadal - to chyba najlepszy wykladnik, jak mocnej ekipy jest on zawodnikiem

po stokroc wole patrzec na poki co jeszcze perspektywicznego Zahorskiego, nizeli bedacego u schylku kariery Wichniarka

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by dimes
Originally Posted by javapl
Weź koło i jebnij się w czoło pacanie. Z takimi tekstami to do kolegów, a zapewne Ci co Cię krytykowali mają większe IQ od Ciebie panie "mózgownica", a wypierdek to na Ciebie w przedszkolu pewnie mówili i został kompleks do dziś-jak mi przykro frown

Bardzo ładnie, za takie coś powinienem ci bana załatwić, ale jestem za wolnością słowa, nawet w takim przypadku, jak twój a więc przygłupów. Pozdrawiam smile

Czekam na bana smile jeśli w ciągu 2 dni roboczych nie dostanę to sam poproś o bana, wchodzisz w to? grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by mura
reasumując: nie bardzo widzę konkurencję w ataku polskiej kadry dla Artura, można go lubić lub nie, ale na pewno jest to piłkarz zasługujący na powołania, ciągle trzymający określony poziom, grający w lidze niemieckiej, nieszablonowy, nie bojący się ostrej gry i walki, ze swoim charakterm i doświadczeniem na pewno wniósłby wiele do ataku polskiej reprezentacji obywatelskiej, jeśli nawet nie ma być podstawowym graczem to na pewno stanowi doskonałą alternatywę

Moze w lidze on walczy, ale na kadrze jakos sobie nie przypominam zadnego jego meczu, w ktorym wykazal sie zadziornoscia czy walecznoscia. Gdyby pokazal chociaz tyle to pewnie dostalby kolejne powolania, ale on na ogol czlapal po boisku czekajac na pilke. Moze to jego styl - nie wiem, ale w kadrze nie rozegral ani jednego bardzo dobrego spotkania, a szans dostal niemalo, wiec skonczmy odgrzewac ten nieswiezy kotlet a'la Wichniarek. Nie potrafie uwierzyc, ze Wichniarek doskonale nadaje sie do kadry, a zaden z kilku selekcjonerow na przestrzeni wielu lat nie potrafil tego dostrzec w przeciwienstwie do kolesi dziennikarzy.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Niestety stało się, każdy liczył na super formę naszych grajków i mecze na poziomie tego wygranego z Portugalią w eliminacjach, a jednak znowu mamy powtórkę jak w każdych poprzednich mistrzostwach i spakowane walizki po trzecim spotkaniu w grupie. Nasza piłka jest na marnym poziomie i nic prędko tego nie zmieni. Dajmy jednak LEO dokończyć pracę bo jak dla mnie dużo jeszcze tej właśnie pracy przed nim.



PS: Buhahahaha uwaga dimes bany załatwia


Sorry za OT, ale ten koleś w każdym temacie "wieś" tylko robi a nikt nie reaguje.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
http://www.euro2008.wp.pl/kat,1728,wid,10072132,wiadomosc.html

Kto z kadry dowidzenia powie nam?

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
[Linked Image]


na co czeka jacuś?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Szuka trufli?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Krzynowek jest jak Balcerowicz. Musi odejsc grin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
No tyłek wypiął dosyć wymownie

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Jeszcze niech Chorwacja wygra jutro i Leo ma alibi,że nie dało się wygrać z finalistą i półfinalistą mistrzostw.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by Bzyku
Szuka trufli?

laugh zabiles mnie laugh

Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, aker, kamel, forty), 2,558 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,350
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1