|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
A tak ja gram: I EIBAR FERROL SALAMANCA WISŁA P STRASBURG II ODRA MALAGA WOLFSBURG NEWCASTLE III CHIEVO MODENA EWERTON M'GLDBACH MALORCA LILLE i... życze wam i sobie powodzenia. ps narazie 180zł do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Dla mnie top bet to Farum 15 meczy bez X ale uwaga w tym roku zostana rozegrane jeszcze (lacznie z meczem w niedziele) tylko 3 kolejki i trzeba poczekac do 9 lutego 2003 na wznowienie rozgrywek wiec nie ma co przesadzac z kaska niemniej zagram to na STS (3,0) za 90zl poza tym Wolfsburg Prof (4,2) na zwrot kosztow chociaz mało prawdopodobne aby powtorzył sie wynik z ub. sez {08-12-2001 (3-3)ktory udało mi sie trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> plus kilka innych wymnienionych powyzej przez kolegow po fachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze Moj plan na następujący weekend:
Za 320 zł: Man. City - VII
Za 80 zł Everton - V Strasbourg - V Mallorca - V Hibernian - V Altay - V
Za 40 zł Malaga - II Solernitona - II
Za 20zł Farum - II Livorno - II
Za 10zł Nancy - II Chievo - II Newcastle - II Liverpool - II
Za 5zł Arsenal - II West Ham - II Southend - II Odra W. - II Wolfsburg - II 1860 Monachium - II Bastia - II
Trzymajcie się, i WIELUUUUUUU REMISÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
DONAN przemyslenia na X w ligach II francja II hiszpania II wlochy slij na [email] [email protected]<br[/email] />pozdrowienia i .... duzych wygranych!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Mam pytanko: Co myślicie z remisie w meczu Cottbus-Bielefeld? Jakoś remis najbardziej mi pasuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Amiens - ISTRES(druzyna do progresji) istres gra nastepnie u siebie z Clermont i na wyjezdzie z Reims i bardziej upatruje remis w nastepnych kolajkach. istres bez remisu od 6 kolejek,berdzo niepokojacy jest jednak bilans na wyjezdzie Istres 7 1 1 5 3 - 17 Amiens na wlasnym terenie Amiens 8 5 0 3 9 - 4 istres 44,74% remisow w jednym sezonie w dywizji drugiej i ze statystycznego punktu widzenia teraz jest kandydatem do spadku!!! istres w tym sezonie srednia remisow 26.6% po 15 kolejkach. amiens srednia z 4 ostatnich sezonow w drugiej lidze amiens 30,95% 28,95% 42,11% 36,84% amiens srednia statystyczna z tych lat to 34,71% amiens obecnie 26.6% Istres - Amiens 1 - 2 Amiens - Istres 1 - 2 ISTRES do progresji w najblizszych 3 kolejkach!!!
Creteil - Beauvais Beauvais ostatnie sezony w lidze 42,86% 21,05 36,84% 47,37% beauvais srednia 37,03%(moj faworyt w progresji)!!! ta druzyna jest ciekawa,we wszystkich meczach obecnego sezonu wyniki byly do zera jak wygrywala to bez straty gola jak przegrywala to do jaja i trzy remisy 0-0 srednia remisow w tym sezonie 20% grubo ponizej normy!!! nastepne mecze tez sa ciekawe!!! za dwa tygodnie na wyjezdzie z Cean!!! Creteil ostatnio 2 kolejne remisy. Creteil - Niort 0 - 0 St.Etienne - Creteil 1 - 1 srednia z ostwtnich lat 42,11% 34,21% 36,84% co daje srednia trzyletnia na poziomie 37,72% sezon obecny 60% to duzo za duzo ale dla beauvais zrobie wyjatek!!! mecze miedzy tymi druzynami 2001 Beauvais - Creteil 2 - 0 2002 Creteil - Beauvais 1 - 0
2000 Creteil - Beauvais 1 - 1 2001 Beauvais - Creteil 1 - 1 pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
co tu taka cisza??? nikt nie grał Chateauroux - Le Mans???
Chateauroux - Le Mans
I szy poziom co prawda 10zl
1-1 do kasy marsz!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Mallorca I 20 zł Livorno I 20 zł Islanders I 20 zł Southend I 20 zł Hibernian I 20 zł
ja to mam nadzieje ze te druzyny maja tak długa serie ze to juz potrwa 2 3 góra 4 mecze i bedzie remisik. Tak samo uczyniłem wtedy z Badajoz Getafe Numancia HSV Bristol które szybko zremisowały mam nadzieje ze teraz bedzie podobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Chateauroux - Le Mans przeciez ten mecz grali wszyscy!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał tomch0: [qb]Chateauroux - Le Mans przeciez ten mecz grali wszyscy!!![/qb] Niestety nie ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Dzisiaj zaczelem progresje na Man C. Stawka 3zl Na poczatek ostroznie, bo cos czuje ze ze ta druzyna jeszcze troche pogra bez remisu. Czego oczywiscie nikomu nie zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo wiem ze nietkorzy graja na to i to juz za duza kase.
Pozdrawiam i zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
CZE! REMIS dałbym na niedzielny mecz z II francuzkiej AS NANCY-ST.ENTIENNE.....za 100 MUSI WEJŚĆ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
IVAN DRAGO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Na dzis jeden trafiony Southend x 20 zł Hibernian wygrał wiec dalej jedzie . Livorno i Mallorca juz sie szykuja w domach zeby zremisowac hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
Jak na razie jest beznadziejnie. Wszytsko wtopione:
FT Manchester C. 0 - 1 Charlton Athletic FT Hibernian 2 - 1 FC Dundee FT Bayern Munich 1 - 0 Wolfsburg
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
Kończy się sezon tenisowy więc chyba zaczne grać Waszą progresją. Skorzystałem już z kilku typów, dołożyłem własne. Na jutro: liga czeska Budejowice- Hradec Kralove Budejowice narazie 0 remisów w 13 spotkaniach. Hradec to królowie takiego rozstrzygnięcia 7 remisów na 13 spotkań. Ostatnio odnotowali 1 zwycięstwo w sezonie , więc myśle ze powinni znowu ugrać swój ulubiony wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Ale fatalny dzień, jak narazie nic mi nie wszedło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . A na expekcie nie mam już kasy. Mam jedynie w trakcie postawione na Everton i Altay. Tak więc jutro będzie trzeba do Profa się przejechać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
U mnie tez nie najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Niestety ale zaczynam sie orientowac, ze moje typy sa beznadziejne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Dzisiaj bardzo liczylem na Strasburg i bardzo sie przejechalem. Jutro jade do sts-u zeby "dostawic" Chievo, Nancy i Livorno. Oby przynajmniej dwie druzyny zremisowaly... bo bedzie nieciekawie...(najlepiej Chievo i Livorno...)
Zobaczymy jak bedzie, ja licze na przelamanie wreszcie tej beznadziejnej passy...
Pozdrawiam Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Witam wszystkich Może ktoś wie ile meczy bez remisu ma chievo(najlepiej na wyjeździe i całkowicie), bo mam zamiar jutro postawić co nieco na remisik
Z góry dzieki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
W tym sezonie Chievo jeszcze bez remisu dom: 4 0 1 wyj: 2 0 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
dzieki gump ale mnie interesuje połączenie z poprzednim sezonem oraz najdłuższa seria Chievo bez remisu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|