Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#243961 21/05/2002 02:04
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
moj bilans
[8-3-2] [+421]

pomylilem sie w w.w. poscie

Bonus: Unibet
#243962 21/05/2002 03:37
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Bilans [43-27] Ehhh wczorajsze MLB musiałem nadrabiać dzisiejszym tenisem i piłką, najlepiej było stawiać under'ki, ale:
Boston Red Sox - Chicago White Sox [email]1@1[/email],59
Detroit Tigers - Cleveland Indians 9 under 1,7
New York Yankees - Toronto Bluejays 9,5 over 1,9
St Louis Cardinals - Cincinatti Reds 8,5 under 2,03
Anaheim Angeles - Kansas City Royals 9,5 over 1,98
Anaheim Angeles - Kansas City Royals [email]1@1[/email],47

#243963 21/05/2002 04:04
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
chyba się powtarzam, ale

Quote
Oryginalnie wysłał Janusz1971:
Bilans [43-27]
uważasz że taki bilans coś mówi?

bo ja nie wiem. dobrze typujesz czy źle?

#243964 21/05/2002 04:25
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]...bo ja nie wiem. dobrze typujesz czy źle?[/qb]
Myślę, że chodzi Ci o zysk, niewiem po prostu jak to liczycie - zadałem takie pytanie na początku typowania (w poprzedniej księdze) poproszę o podanie sposobu wyliczania - aby był jednolity z Waszymi. Przelicze wtedy do stanu dzisiejszego, thx.
Już przed pół godziny Expekt zamknął total na BOS-CHW, cosik to znaczy - pewnie under

#243965 21/05/2002 05:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]PS. Wkurzony istotnie trochę jestem, ale bynajmniej nie dlatego że ktoś robi Ufkowi reklamę ...[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Mam nadzieje ze nie przeze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Na ligę MLB, która w tym roku zachowuje się bardzo dziwnie i która kosztowała mnie już sporo kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Mnie tez juz troche kosztuje ;( bo przyznam sie, ze podazam za typami z 'maszynki' zachecony wynikami zeszlego sezonu. Za stawke przyjalem niestety az $50, ale ostatnio troche sobie odpuscilem, same porazki nie tylko w MLB. A moze to nie liga zachowuje sie dziwnie, tylko oddsmakerzy zorientowali sie, ze kursy wystawiali czasem nie takie jak powinni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Licze jednak jeszcze ze wyjdziesz(my) na prosta.
Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#243966 21/05/2002 14:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$
Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Janusz1971:
[qb]Myślę, że chodzi Ci o zysk, niewiem po prostu jak to liczycie - zadałem takie pytanie na początku typowania (w poprzedniej księdze) poproszę o podanie sposobu wyliczania - aby był jednolity z Waszymi. Przelicze wtedy do stanu dzisiejszego, thx.
[/qb]
Liczysz tak jak byś grał każdy typ za 100 u buka. Jak trafisz to masz (kurs-1)*100 na plus, jak spudłujesz -100. Sam bilans 43-27 nic nie mówi. Jeżeli dotyczy on meczy granych po kursie w okolicach 1.60 to jesteś na minusie, jeżeli w okolicach 2.00 to na sporym plusie ...

#243967 21/05/2002 14:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$
Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Carnby:
[qb]A moze to nie liga zachowuje sie dziwnie, tylko oddsmakerzy zorientowali sie, ze kursy wystawiali czasem nie takie jak powinni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Licze jednak jeszcze ze wyjdziesz(my) na prosta.
Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Na pewno nie, ta sytuacja w równym stopniu zaskoczyła oddsmakerów co i nas. Zauważ, że większość "maszynkowych" typów ma dodatni zysk oczekiwany licząc wg. średnich kursów. Spore błędy więc robią też buki. Ci co grali do tej pory na faworytów zarobili majątek ...
Dziwna jest w tym roku liga. Popatrz na statystyki, w tym sezonie w tej chwili 6 drużyn ma mniej niż 40% zwycięstw. W poprzednich sezonach tylko pojedyńcze drużyny nie przekraczały tego pułapu (np. w 2001 - trzy, w 2000 - żadna (!)), co więcej na ogół były to wyniki w okolicach 38-39%. W tym sezonie Milwaukee ma 31.8% zwycięstw, Tampa Bay 33% - poziom jaki w ostatnich latach się nie zdarzał.
Może to niestety oznaczać że MLB przestała być wyrównaną ligą i różnice w sile poszczególnych drużyn znacznie się powiększyły. Jeżeli rzeczywiście tak jest, to historyczne "maszynki" są do bani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Oczywiście, jest też możliwość że to wciąż początek sezonu i cała sytuacja jest niekorzystnym dla nas zbiegiem okoliczności, za taką teorią przemawiałoby to, że jest bardzo dużo zwycięstw różnicą jednego punktu, można więc powiedzieć że "mamy pecha". Ja jednak coraz bardziej obawiam się pierwszego wariantu i myślę czy nie "zrealizować straty" i dać sobie z baseballem (przynajmniej w maszynkowym wydaniu) spokój.

#243968 21/05/2002 15:31
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
to chyba jednak specyfika początku ligi, pozwoliłem sobie sprawdzić zeszły sezon do 20 maja:

Tampa Bay 12-31 27.9%
Pittsburgh 15-27 35.7%
Texas 15-27 35.7%
Chicago WS 14-27 34.1%

za chwilę zerknę dalej w przeszłość...
jeszcze tylko dodam że mój system (K) zyski zaczął przynosić (na papierze oczywiście) w zeszłym roku dopiero w czerwcu...

choć jest coś na rzeczy - proponuję porównać statystyki LOB (left on bases) - w tej chwili średnia to ok. 9 - w zeszłych sezonach ok. 14
poza tym widać wyraźny trend malejący jeżeli chodzi o zdobywane punkty - w zeszłym roku grając ślepo na under bylibyśmy mniej więcej na 0 (lekki minus) - w tym już na plus (i to niemały)

Janusz1971 - uQ$ już ci wytłumaczył, czekamy na bilans

#243969 21/05/2002 15:40
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
poprzednie sezony też miały takich początkowych słabeuszy - to się chyba wyrównuje dopiero później...
miejmy nadzieję

#243970 21/05/2002 17:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
A mi tez sezon jak narazie pasuje .

Znalazłem chyba knifa na ten sport .
Narazie go dalej testuje zobaczymy czy to nie przypadek .

Po 6 dniach moj bilans to 16-9 +955 i wszystkie dni ns plusie .

Jezeli sprawdzi sie w dłuższym okresie to podziele sie z wami spostrzeżeniami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#243971 21/05/2002 19:46
Dołączył: May 2002
Posty: 252
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 252
Może ktoś ma jakieś pewniaki na dzisiaj na MLB?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> POZDRAWIAM

#243972 21/05/2002 21:38
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
B&W

New York Mets at Philadelphia Phillies UNDER 8 1,95

Atlanta Braves at Montreal Expos UNDER 7,5 1,74

San Diego Padres at Colorado Rockies UNDER 10,5 1,87

Chicago White Sox at Boston Red Sox OVER 10 1,91

Expekt

Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers
powyzej 8 runs 2.21

St Louis Cardinals - Houston Astros
ponizej 9 runs 2.07

(102-72-12) [+2389]

#243973 21/05/2002 21:53
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
K:
Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates 2nd game 1 @ 2.00
Colorado Rockies - San Diego Padres 2 @ 2.30
Cincinnati Reds - Florida Marlins 2 @ 2.05
Minnesota Twins - Texas Rangers 2 @ 2.20
Montreal Expos - Atlanta Braves 1 @ 2.05
Philadelphia Phillies - New York Mets 2 @ 2.05

NN:
Chicago Sox - Boston under 10 @ 1.95
Cleveland - Detroit under 9,5 @ 1.95
Toronto - NY Yankees under 9,5 @ 1.86
Texas - Minnesota under 9 @ 1.86
Kansas City - Anaheim under 9,5 @ 1.95
Tampa Bay - Seattle under 8,5 @ 1.90
Pittsburgh - Chicago Cubs 1st game under 8,5 @ 2.00
NY Mets - Philadelphia under 8 @ 1.83
Houston - St. Louis under 8,5 @ 1.95
San Diego - Colorado under 10 @ 1.90
Pittsburgh - Chicago Cubs 2nd game under 8,5 @ 1.80
San Francisco - Arizona 1: +1,5 @ 2.00

K: (83-101-17) [-613]
NN: (37-56-8) [-1828]
razem: (120-157-25) [-2441]

#243974 21/05/2002 21:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$
Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Wczoraj kolejny dramat, ale hi_res zachęcił mnie aby ciągnąć dalej ...

Dziś same pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

21.05

Colorado Rockies vs San Diego Padres 2 @ 2.30 (Hill)
New York Yankees vs Toronto Blue Jays 2 @ 3.30 (SIA)
Minnesota Twins vs Texas Rangers 2 @ 2.20 (SIA)
Anaheim Angels vs Kansas City Royals 2 @ 2.95 (SIA)

61-110-3 -2217

#243975 21/05/2002 22:06
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Mi też wydaje się , że to przez początek sezonu :rolleyes: drużyny rozegrały około 41 meczy do tej pory , a w całym sezonie mają około 160 spotkań czyli to dopiero 25%.

ps. właściwie to wacham się czy nie zacząć teraz grać tej maszynki , jeżeli miała by w tym sezonie przynieść zysk to chyba najlepszy moment na start <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Buki takim obrotem sprawy chyba też nie są zadowoleni , wydaje mi się że jednak większość grających stawia na faworytów ?

#243976 21/05/2002 22:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
NY Mets v PHL Phillies under 8 1.8
TB Devil Rays v SEA Mariners under 8,5 1.9
HOU Astros v STL Cardinals under 8,5 2
FLO Marlins v CIN Reds 1 1.92

[9-4-3] [+394]

#243977 21/05/2002 22:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
gdzie jak gdzie, ale w MLB pewniaków najwięcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wh

New York Mets (J D'amico) V Philadelphia (V Padilla)
Philadelphia Phillies -1.5 @ 2.65


San Diego (Tankersley) V Colorado (J Jennings)
Colorado Rockies -1.5 @ 2.45

48-64 [-2078]

#243978 21/05/2002 22:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
48-52 +123

Gamebookers

CHI White Sox v BOS Red Sox -1.5 2,50
PIT Pirates v CHI Cubs -1.5 2,65
CLE Indians v DET Tigers 1,90
KZC Royals v ANA Angels 2,80

#243979 21/05/2002 22:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Pitsburg - CHI C. - to spotkanie pierwsze o 23 naszego czasu .

#243980 22/05/2002 01:12
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
21.05.02 Canbet

Cubs (1 spotkanie) 1.77
Atlanta 1.88
Cincinati over 8.5 2.09
Oakland 1.58
Oakland under 8 1.91

(46-24) [+1462] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1