|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
moj bilans [8-3-2] [+421]
pomylilem sie w w.w. poscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Bilans [43-27] Ehhh wczorajsze MLB musiałem nadrabiać dzisiejszym tenisem i piłką, najlepiej było stawiać under'ki, ale: Boston Red Sox - Chicago White Sox [email]1@1[/email],59 Detroit Tigers - Cleveland Indians 9 under 1,7 New York Yankees - Toronto Bluejays 9,5 over 1,9 St Louis Cardinals - Cincinatti Reds 8,5 under 2,03 Anaheim Angeles - Kansas City Royals 9,5 over 1,98 Anaheim Angeles - Kansas City Royals [email]1@1[/email],47
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
chyba się powtarzam, ale Oryginalnie wysłał Janusz1971: Bilans [43-27] uważasz że taki bilans coś mówi? bo ja nie wiem. dobrze typujesz czy źle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał hi_res evil: [qb]...bo ja nie wiem. dobrze typujesz czy źle?[/qb] Myślę, że chodzi Ci o zysk, niewiem po prostu jak to liczycie - zadałem takie pytanie na początku typowania (w poprzedniej księdze) poproszę o podanie sposobu wyliczania - aby był jednolity z Waszymi. Przelicze wtedy do stanu dzisiejszego, thx. Już przed pół godziny Expekt zamknął total na BOS-CHW, cosik to znaczy - pewnie under
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Oryginalnie wysłał uQ$: [qb] Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb] Oryginalnie wysłał uQ$: [qb]PS. Wkurzony istotnie trochę jestem, ale bynajmniej nie dlatego że ktoś robi Ufkowi reklamę ...[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze nie przeze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Na ligę MLB, która w tym roku zachowuje się bardzo dziwnie i która kosztowała mnie już sporo kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Mnie tez juz troche kosztuje ;( bo przyznam sie, ze podazam za typami z 'maszynki' zachecony wynikami zeszlego sezonu. Za stawke przyjalem niestety az $50, ale ostatnio troche sobie odpuscilem, same porazki nie tylko w MLB. A moze to nie liga zachowuje sie dziwnie, tylko oddsmakerzy zorientowali sie, ze kursy wystawiali czasem nie takie jak powinni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Licze jednak jeszcze ze wyjdziesz(my) na prosta. Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Janusz1971: [qb]Myślę, że chodzi Ci o zysk, niewiem po prostu jak to liczycie - zadałem takie pytanie na początku typowania (w poprzedniej księdze) poproszę o podanie sposobu wyliczania - aby był jednolity z Waszymi. Przelicze wtedy do stanu dzisiejszego, thx. [/qb] Liczysz tak jak byś grał każdy typ za 100 u buka. Jak trafisz to masz (kurs-1)*100 na plus, jak spudłujesz -100. Sam bilans 43-27 nic nie mówi. Jeżeli dotyczy on meczy granych po kursie w okolicach 1.60 to jesteś na minusie, jeżeli w okolicach 2.00 to na sporym plusie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Carnby: [qb]A moze to nie liga zachowuje sie dziwnie, tylko oddsmakerzy zorientowali sie, ze kursy wystawiali czasem nie takie jak powinni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Licze jednak jeszcze ze wyjdziesz(my) na prosta. Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Na pewno nie, ta sytuacja w równym stopniu zaskoczyła oddsmakerów co i nas. Zauważ, że większość "maszynkowych" typów ma dodatni zysk oczekiwany licząc wg. średnich kursów. Spore błędy więc robią też buki. Ci co grali do tej pory na faworytów zarobili majątek ... Dziwna jest w tym roku liga. Popatrz na statystyki, w tym sezonie w tej chwili 6 drużyn ma mniej niż 40% zwycięstw. W poprzednich sezonach tylko pojedyńcze drużyny nie przekraczały tego pułapu (np. w 2001 - trzy, w 2000 - żadna (!)), co więcej na ogół były to wyniki w okolicach 38-39%. W tym sezonie Milwaukee ma 31.8% zwycięstw, Tampa Bay 33% - poziom jaki w ostatnich latach się nie zdarzał. Może to niestety oznaczać że MLB przestała być wyrównaną ligą i różnice w sile poszczególnych drużyn znacznie się powiększyły. Jeżeli rzeczywiście tak jest, to historyczne "maszynki" są do bani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Oczywiście, jest też możliwość że to wciąż początek sezonu i cała sytuacja jest niekorzystnym dla nas zbiegiem okoliczności, za taką teorią przemawiałoby to, że jest bardzo dużo zwycięstw różnicą jednego punktu, można więc powiedzieć że "mamy pecha". Ja jednak coraz bardziej obawiam się pierwszego wariantu i myślę czy nie "zrealizować straty" i dać sobie z baseballem (przynajmniej w maszynkowym wydaniu) spokój.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
to chyba jednak specyfika początku ligi, pozwoliłem sobie sprawdzić zeszły sezon do 20 maja:
Tampa Bay 12-31 27.9% Pittsburgh 15-27 35.7% Texas 15-27 35.7% Chicago WS 14-27 34.1%
za chwilę zerknę dalej w przeszłość... jeszcze tylko dodam że mój system (K) zyski zaczął przynosić (na papierze oczywiście) w zeszłym roku dopiero w czerwcu...
choć jest coś na rzeczy - proponuję porównać statystyki LOB (left on bases) - w tej chwili średnia to ok. 9 - w zeszłych sezonach ok. 14 poza tym widać wyraźny trend malejący jeżeli chodzi o zdobywane punkty - w zeszłym roku grając ślepo na under bylibyśmy mniej więcej na 0 (lekki minus) - w tym już na plus (i to niemały)
Janusz1971 - uQ$ już ci wytłumaczył, czekamy na bilans
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
poprzednie sezony też miały takich początkowych słabeuszy - to się chyba wyrównuje dopiero później... miejmy nadzieję
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
A mi tez sezon jak narazie pasuje .
Znalazłem chyba knifa na ten sport . Narazie go dalej testuje zobaczymy czy to nie przypadek .
Po 6 dniach moj bilans to 16-9 +955 i wszystkie dni ns plusie .
Jezeli sprawdzi sie w dłuższym okresie to podziele sie z wami spostrzeżeniami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 252 |
Może ktoś ma jakieś pewniaki na dzisiaj na MLB?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
B&W
New York Mets at Philadelphia Phillies UNDER 8 1,95
Atlanta Braves at Montreal Expos UNDER 7,5 1,74 San Diego Padres at Colorado Rockies UNDER 10,5 1,87 Chicago White Sox at Boston Red Sox OVER 10 1,91
Expekt
Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers powyzej 8 runs 2.21
St Louis Cardinals - Houston Astros ponizej 9 runs 2.07
(102-72-12) [+2389]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
K: Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates 2nd game 1 @ 2.00 Colorado Rockies - San Diego Padres 2 @ 2.30 Cincinnati Reds - Florida Marlins 2 @ 2.05 Minnesota Twins - Texas Rangers 2 @ 2.20 Montreal Expos - Atlanta Braves 1 @ 2.05 Philadelphia Phillies - New York Mets 2 @ 2.05
NN: Chicago Sox - Boston under 10 @ 1.95 Cleveland - Detroit under 9,5 @ 1.95 Toronto - NY Yankees under 9,5 @ 1.86 Texas - Minnesota under 9 @ 1.86 Kansas City - Anaheim under 9,5 @ 1.95 Tampa Bay - Seattle under 8,5 @ 1.90 Pittsburgh - Chicago Cubs 1st game under 8,5 @ 2.00 NY Mets - Philadelphia under 8 @ 1.83 Houston - St. Louis under 8,5 @ 1.95 San Diego - Colorado under 10 @ 1.90 Pittsburgh - Chicago Cubs 2nd game under 8,5 @ 1.80 San Francisco - Arizona 1: +1,5 @ 2.00
K: (83-101-17) [-613] NN: (37-56-8) [-1828] razem: (120-157-25) [-2441]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Wczoraj kolejny dramat, ale hi_res zachęcił mnie aby ciągnąć dalej ...
Dziś same pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
21.05
Colorado Rockies vs San Diego Padres 2 @ 2.30 (Hill) New York Yankees vs Toronto Blue Jays 2 @ 3.30 (SIA) Minnesota Twins vs Texas Rangers 2 @ 2.20 (SIA) Anaheim Angels vs Kansas City Royals 2 @ 2.95 (SIA)
61-110-3 -2217
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Mi też wydaje się , że to przez początek sezonu :rolleyes: drużyny rozegrały około 41 meczy do tej pory , a w całym sezonie mają około 160 spotkań czyli to dopiero 25%.
ps. właściwie to wacham się czy nie zacząć teraz grać tej maszynki , jeżeli miała by w tym sezonie przynieść zysk to chyba najlepszy moment na start <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Buki takim obrotem sprawy chyba też nie są zadowoleni , wydaje mi się że jednak większość grających stawia na faworytów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
NY Mets v PHL Phillies under 8 1.8 TB Devil Rays v SEA Mariners under 8,5 1.9 HOU Astros v STL Cardinals under 8,5 2 FLO Marlins v CIN Reds 1 1.92
[9-4-3] [+394]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
gdzie jak gdzie, ale w MLB pewniaków najwięcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wh
New York Mets (J D'amico) V Philadelphia (V Padilla) Philadelphia Phillies -1.5 @ 2.65
San Diego (Tankersley) V Colorado (J Jennings) Colorado Rockies -1.5 @ 2.45
48-64 [-2078]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
48-52 +123
Gamebookers
CHI White Sox v BOS Red Sox -1.5 2,50 PIT Pirates v CHI Cubs -1.5 2,65 CLE Indians v DET Tigers 1,90 KZC Royals v ANA Angels 2,80
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Pitsburg - CHI C. - to spotkanie pierwsze o 23 naszego czasu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
21.05.02 Canbet
Cubs (1 spotkanie) 1.77 Atlanta 1.88 Cincinati over 8.5 2.09 Oakland 1.58 Oakland under 8 1.91
(46-24) [+1462] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|