Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Akurat windows windowsowi nierowny.. Z tego co tam wkleiles domyslam sie ze podlaczasz te urzadzenia przez koncentrator? Sprobuj go odlaczyc i podlaczyc np pendriva bezposrednio do portu USB w komputerze.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Panowie, pomocy

znalazłem plyte z cennymi dla mnie zdjęciami.
Jest troszkę porysowana, cd rom nie moze jej otworzyć.

Da sięrade ja w jakiś sposób otworzyć, zawartośc skopiować ? frown

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by Platini
Panowie, pomocy

znalazłem plyte z cennymi dla mnie zdjęciami.
Jest troszkę porysowana, cd rom nie moze jej otworzyć.

Da sięrade ja w jakiś sposób otworzyć, zawartośc skopiować ? frown

Pasta TEMPO ja "wypoleruj". U mnie zawsze pomaga smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Do użytkowników Compali FL90

Testy wykazały, że laptop ten dość mocno się nagrzewa i nie ma się czemu dziwić, skoro wmontowano tam GF8600M GT, z tym, że temperatura 37,9 stopni na lewym nadgarstku trochę mnie niepokoi.

37,9 stopni to podobno max. temperatura nagrzewania się w lewej, dolnej części pulpitu laptopa. Czy podczas wielogodzinnej pracy na tym sprzęcie (>4h) temperatura jest dość odczuwalna i zarazem dokuczliwa na nadgarstku?

Podobno też po włożeniu do napędu płyty DVD, laptop chodzi jak kombajn (46dB). Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli, ktoś jest w posiadaniu tego modelu, prosiłbym o jakieś bliższe informacje.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ktoś poleci jakiś najnowszy zestaw dobrych kodeków ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
frees - grin o tym jeszcze nie słyszałem.
Poważnie działa czy tylko sobie jaja ze mnie robisz ? :>

a moze ktoś jeszcze jakiś inny sposób ma aby skopiować zdjęcia z płyty ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Pasta do zebow pomaga, ale tylko na lekkie ryski. W twoim wypadku raczej plyta przepadla bo bez drzewa katalogow nic nie odczytasz. Jesli masz taka mozliwosc to wloz plyte do nowego cdromu gdzie korekcja bledow jest dobra i laser "swiezy" (najlepsze nagrywarki Pioneera, no ale drogie i malo kto ma)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Kto mi pomoze....mam problem....chcialem podlaczyc swoj telefon do laptopa przez kabel USB...wgralem z plytki sterowniki i pokazuje mi ze nie ma polaczenia z telefonem....wyglada tak jak by nie widzial go ze jest podlaczony przez kabel.....acha....i nie jest to wina kabla bo probowalem od kumpla ale efekt jest ten sam...prosze doradzic mi co mam zrobic

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dzięki Vivo za radę piwo

Sprobuje z pastą gdyż rysy są naprawdę małe, mam kilka płyt bardziej porysowanych a cd rom je czyta,
płyta ta posiada troche kropek, pewnie coś na niej lezało i stąd takie małe odciśniete plamki blush
ehh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Thrall
Do użytkowników Compali FL90

Testy wykazały, że laptop ten dość mocno się nagrzewa i nie ma się czemu dziwić, skoro wmontowano tam GF8600M GT, z tym, że temperatura 37,9 stopni na lewym nadgarstku trochę mnie niepokoi.

37,9 stopni to podobno max. temperatura nagrzewania się w lewej, dolnej części pulpitu laptopa. Czy podczas wielogodzinnej pracy na tym sprzęcie (>4h) temperatura jest dość odczuwalna i zarazem dokuczliwa na nadgarstku?

Podobno też po włożeniu do napędu płyty DVD, laptop chodzi jak kombajn (46dB). Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli, ktoś jest w posiadaniu tego modelu, prosiłbym o jakieś bliższe informacje.
Witam ja posiadam FL90 wink

Co do temp na lewym nadgarstku to mi ona za bardzo nie przeszkadza . Byc może jak będziesz ciachał w jakąś grę i chłodzenie będzie zakryte od dołu to faktycznie może trochę popieścić ciepło. Mój komp smiga srednio 8-10h dziennie :

[Linked Image]

Tak to wygląda z temp. Fakt ,że przy graniu temperaturki skaczą to chyba oczywiste . Można kupić podstawkę chłodzącą nieżle to pomaga. Oczywiście raz na 3 miesiące przeczyścić układ dolotowy do chłodzenia nie zaszkodzi .

Co do cd - fakt lekki szmelc tam wsadzają i ja na pewno coś innego tam wsadzę . Jednak czy aż tak głośno to działa. Nie wiem mało używam cd oraz dvd przy nagrywaniu nic nie słychać .

Chyba to tyle wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
herkules piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Thrall
herkules piwo
hura

Dołączył: Jul 2007
Posty: 156
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 156
Originally Posted by herkules
Originally Posted by Thrall
Do użytkowników Compali FL90

Testy wykazały, że laptop ten dość mocno się nagrzewa i nie ma się czemu dziwić, skoro wmontowano tam GF8600M GT, z tym, że temperatura 37,9 stopni na lewym nadgarstku trochę mnie niepokoi.

37,9 stopni to podobno max. temperatura nagrzewania się w lewej, dolnej części pulpitu laptopa. Czy podczas wielogodzinnej pracy na tym sprzęcie (>4h) temperatura jest dość odczuwalna i zarazem dokuczliwa na nadgarstku?

Podobno też po włożeniu do napędu płyty DVD, laptop chodzi jak kombajn (46dB). Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli, ktoś jest w posiadaniu tego modelu, prosiłbym o jakieś bliższe informacje.
Witam ja posiadam FL90 wink

Co do temp na lewym nadgarstku to mi ona za bardzo nie przeszkadza . Byc może jak będziesz ciachał w jakąś grę i chłodzenie będzie zakryte od dołu to faktycznie może trochę popieścić ciepło. Mój komp smiga srednio 8-10h dziennie :

[Linked Image]

Tak to wygląda z temp. Fakt ,że przy graniu temperaturki skaczą to chyba oczywiste . Można kupić podstawkę chłodzącą nieżle to pomaga. Oczywiście raz na 3 miesiące przeczyścić układ dolotowy do chłodzenia nie zaszkodzi .

Co do cd - fakt lekki szmelc tam wsadzają i ja na pewno coś innego tam wsadzę . Jednak czy aż tak głośno to działa. Nie wiem mało używam cd oraz dvd przy nagrywaniu nic nie słychać .

Chyba to tyle wink
Jaki to programik, że tak ładnie wygląda twój pulpit?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
to nikt mi nie pomoze z podlaczeniem tego telefonu do laptopa ??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
troche malo napisales, np jaki to tel bo to raczej wazne wink a odpowiezdz uzyskasz szybciej na jakims forum o danej marce telefonu, moze ktos mial podobny problem i ci pomoze

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
NOKIA 6010i....to jest ten telefon.....ale innego tez nie widzi....np. NOKIA 6021.....nie wiem co moze byc przyczyna

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Z własnego doświadczenia napisze ze to wina sterowników do obsługi tego telefonu, jestem tego niemal pewien.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
A program Nokia pc suite zainstalowałeś wcześniej?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by Platini
frees - grin o tym jeszcze nie słyszałem.
Poważnie działa czy tylko sobie jaja ze mnie robisz ? :>

a moze ktoś jeszcze jakiś inny sposób ma aby skopiować zdjęcia z płyty ?

Nie zartuje. Tylko mala ilosc tej pasty uzyj, rownomiernie na calej plycie rozprowadz miekka szmatka. Zreszta poszukaj w googlach. Wiele osob tak robi smile

Poza tym sprobuj otworzyc plyte w nagrywarce - z doswiadczenia wiem, ze maja lepsze lasery od zwyklych napedow.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
vivo...no to skad mam wziasc te sterowniki jak podobno na plytce byly wgrane...nokia pc suite tez zainstalowalem.....i dalej lipa

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1