|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Akurat windows windowsowi nierowny.. Z tego co tam wkleiles domyslam sie ze podlaczasz te urzadzenia przez koncentrator? Sprobuj go odlaczyc i podlaczyc np pendriva bezposrednio do portu USB w komputerze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Panowie, pomocy znalazłem plyte z cennymi dla mnie zdjęciami. Jest troszkę porysowana, cd rom nie moze jej otworzyć. Da sięrade ja w jakiś sposób otworzyć, zawartośc skopiować ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Panowie, pomocy znalazłem plyte z cennymi dla mnie zdjęciami. Jest troszkę porysowana, cd rom nie moze jej otworzyć. Da sięrade ja w jakiś sposób otworzyć, zawartośc skopiować ?  Pasta TEMPO ja "wypoleruj". U mnie zawsze pomaga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Do użytkowników Compali FL90
Testy wykazały, że laptop ten dość mocno się nagrzewa i nie ma się czemu dziwić, skoro wmontowano tam GF8600M GT, z tym, że temperatura 37,9 stopni na lewym nadgarstku trochę mnie niepokoi.
37,9 stopni to podobno max. temperatura nagrzewania się w lewej, dolnej części pulpitu laptopa. Czy podczas wielogodzinnej pracy na tym sprzęcie (>4h) temperatura jest dość odczuwalna i zarazem dokuczliwa na nadgarstku?
Podobno też po włożeniu do napędu płyty DVD, laptop chodzi jak kombajn (46dB). Jak to wygląda w praktyce?
Jeśli, ktoś jest w posiadaniu tego modelu, prosiłbym o jakieś bliższe informacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ktoś poleci jakiś najnowszy zestaw dobrych kodeków ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
frees -  o tym jeszcze nie słyszałem. Poważnie działa czy tylko sobie jaja ze mnie robisz ? :> a moze ktoś jeszcze jakiś inny sposób ma aby skopiować zdjęcia z płyty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Pasta do zebow pomaga, ale tylko na lekkie ryski. W twoim wypadku raczej plyta przepadla bo bez drzewa katalogow nic nie odczytasz. Jesli masz taka mozliwosc to wloz plyte do nowego cdromu gdzie korekcja bledow jest dobra i laser "swiezy" (najlepsze nagrywarki Pioneera, no ale drogie i malo kto ma)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Kto mi pomoze....mam problem....chcialem podlaczyc swoj telefon do laptopa przez kabel USB...wgralem z plytki sterowniki i pokazuje mi ze nie ma polaczenia z telefonem....wyglada tak jak by nie widzial go ze jest podlaczony przez kabel.....acha....i nie jest to wina kabla bo probowalem od kumpla ale efekt jest ten sam...prosze doradzic mi co mam zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Dzięki Vivo za radę  Sprobuje z pastą gdyż rysy są naprawdę małe, mam kilka płyt bardziej porysowanych a cd rom je czyta, płyta ta posiada troche kropek, pewnie coś na niej lezało i stąd takie małe odciśniete plamki ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Do użytkowników Compali FL90
Testy wykazały, że laptop ten dość mocno się nagrzewa i nie ma się czemu dziwić, skoro wmontowano tam GF8600M GT, z tym, że temperatura 37,9 stopni na lewym nadgarstku trochę mnie niepokoi.
37,9 stopni to podobno max. temperatura nagrzewania się w lewej, dolnej części pulpitu laptopa. Czy podczas wielogodzinnej pracy na tym sprzęcie (>4h) temperatura jest dość odczuwalna i zarazem dokuczliwa na nadgarstku?
Podobno też po włożeniu do napędu płyty DVD, laptop chodzi jak kombajn (46dB). Jak to wygląda w praktyce?
Jeśli, ktoś jest w posiadaniu tego modelu, prosiłbym o jakieś bliższe informacje. Witam ja posiadam FL90  Co do temp na lewym nadgarstku to mi ona za bardzo nie przeszkadza . Byc może jak będziesz ciachał w jakąś grę i chłodzenie będzie zakryte od dołu to faktycznie może trochę popieścić ciepło. Mój komp smiga srednio 8-10h dziennie : [ Linked Image] Tak to wygląda z temp. Fakt ,że przy graniu temperaturki skaczą to chyba oczywiste . Można kupić podstawkę chłodzącą nieżle to pomaga. Oczywiście raz na 3 miesiące przeczyścić układ dolotowy do chłodzenia nie zaszkodzi . Co do cd - fakt lekki szmelc tam wsadzają i ja na pewno coś innego tam wsadzę . Jednak czy aż tak głośno to działa. Nie wiem mało używam cd oraz dvd przy nagrywaniu nic nie słychać . Chyba to tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
herkules 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
herkules  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2007
Posty: 156 |
Do użytkowników Compali FL90
Testy wykazały, że laptop ten dość mocno się nagrzewa i nie ma się czemu dziwić, skoro wmontowano tam GF8600M GT, z tym, że temperatura 37,9 stopni na lewym nadgarstku trochę mnie niepokoi.
37,9 stopni to podobno max. temperatura nagrzewania się w lewej, dolnej części pulpitu laptopa. Czy podczas wielogodzinnej pracy na tym sprzęcie (>4h) temperatura jest dość odczuwalna i zarazem dokuczliwa na nadgarstku?
Podobno też po włożeniu do napędu płyty DVD, laptop chodzi jak kombajn (46dB). Jak to wygląda w praktyce?
Jeśli, ktoś jest w posiadaniu tego modelu, prosiłbym o jakieś bliższe informacje. Witam ja posiadam FL90  Co do temp na lewym nadgarstku to mi ona za bardzo nie przeszkadza . Byc może jak będziesz ciachał w jakąś grę i chłodzenie będzie zakryte od dołu to faktycznie może trochę popieścić ciepło. Mój komp smiga srednio 8-10h dziennie : [ Linked Image] Tak to wygląda z temp. Fakt ,że przy graniu temperaturki skaczą to chyba oczywiste . Można kupić podstawkę chłodzącą nieżle to pomaga. Oczywiście raz na 3 miesiące przeczyścić układ dolotowy do chłodzenia nie zaszkodzi . Co do cd - fakt lekki szmelc tam wsadzają i ja na pewno coś innego tam wsadzę . Jednak czy aż tak głośno to działa. Nie wiem mało używam cd oraz dvd przy nagrywaniu nic nie słychać . Chyba to tyle  Jaki to programik, że tak ładnie wygląda twój pulpit?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
to nikt mi nie pomoze z podlaczeniem tego telefonu do laptopa ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
troche malo napisales, np jaki to tel bo to raczej wazne  a odpowiezdz uzyskasz szybciej na jakims forum o danej marce telefonu, moze ktos mial podobny problem i ci pomoze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
NOKIA 6010i....to jest ten telefon.....ale innego tez nie widzi....np. NOKIA 6021.....nie wiem co moze byc przyczyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Z własnego doświadczenia napisze ze to wina sterowników do obsługi tego telefonu, jestem tego niemal pewien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
A program Nokia pc suite zainstalowałeś wcześniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
frees -  o tym jeszcze nie słyszałem. Poważnie działa czy tylko sobie jaja ze mnie robisz ? :> a moze ktoś jeszcze jakiś inny sposób ma aby skopiować zdjęcia z płyty ? Nie zartuje. Tylko mala ilosc tej pasty uzyj, rownomiernie na calej plycie rozprowadz miekka szmatka. Zreszta poszukaj w googlach. Wiele osob tak robi  Poza tym sprobuj otworzyc plyte w nagrywarce - z doswiadczenia wiem, ze maja lepsze lasery od zwyklych napedow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
vivo...no to skad mam wziasc te sterowniki jak podobno na plytce byly wgrane...nokia pc suite tez zainstalowalem.....i dalej lipa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|