Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Widzę że syberyjskie królują, ładna gromadka, gratuluję smile

Doszedłem do wniosku że muszę w końcu trochę obfotografować swojego futrzaka, bo zdjęć mam jak na lekarstwo.
Mój bysio ma trochę ponad roczek, przekroczył już 6kg, jeszcze trochę pewnie podrośnie, bo generalnie rosną one około 2 lat.
Muszę mu trochę ładnych portretów zafundować wink

Tu to on junior był (4miesiące)
[Linked Image] [img373.imageshack.us]

Je wszystko, uwielbia oliwki, nachosy i pizzę wink
[Linked Image] [img367.imageshack.us]

Ledwo się już mieści ale upodobał sobie umywalkę
[Linked Image] [img367.imageshack.us]

Nazywa się Chivas, Chivas Regal wink I jest z Norwegii ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Lupus ten kot to na kazdym zdjeciu na dywanie lezy krzyzem, wez go kopnij bo moze juz od jakiegos czasu nie zyje laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Anfalast
Lupus ten kot to na kazdym zdjeciu na dywanie lezy krzyzem, wez go kopnij bo moze juz od jakiegos czasu nie zyje laugh

laugh
Właśnie miałem go prosić, żeby przy następnej sesji go odbanował laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A no wlasnie, ostatnio wchodze do lazienki, a Aston spie w umywalce, idetycznie jak Twoj piwo

Moj ma ciagle 4kg, co przytyje to chudnie, bardzo sie ruchliwy zrobil, mozna byc wrecz powiedziec, ze odzyl wink

Straszono mnie, ze kto po kastracji robi sie leniwy i ma tendencje do tycia, kot faktycznie je wiecej, ale tez wali takie kloce, ze hej. ooo
Poza tym zrobil sie bardzo ruchliwy w porownaniu z tym co bylo w okresie jego dojrzewania wink
Biega, skacze, odbija od scian tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Moj kot po kastracji przez dlugi okres nie potrafil chyba dojsc do siebie. Wydawal sie ciagle jakis smutny, zgaszony. Ale teraz jest juz w porzadku, biega, skacze, z psem sie bawi wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
A moją kolejną kicie pieprznął samochód frown łaził po polu łaził i sie doigrał.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
mojego dopiero czeka ta "przyjemność" wink
gdzieś czytałem, że Norweski po kastracji może do 10 dobić, a że ojca miał bydlaka to może sporo urosnąć.
http://www.skogkatt.i365.pl/gullfaxe/moj_kot.htm

A ponieważ jednak raczej nie będzie wystawowy, to jeszcze w wakacje czeka go chirurg wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Originally Posted by Coronach
mojego dopiero czeka ta "przyjemność" wink
gdzieś czytałem, że Norweski po kastracji może do 10 dobić, a że ojca miał bydlaka to może sporo urosnąć.
http://www.skogkatt.i365.pl/gullfaxe/moj_kot.htm

A ponieważ jednak raczej nie będzie wystawowy, to jeszcze w wakacje czeka go chirurg wink
Norweski do 10 powiadasz, dachowiec brata ma 9,5kg laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Widget
Originally Posted by Coronach
mojego dopiero czeka ta "przyjemność" wink
gdzieś czytałem, że Norweski po kastracji może do 10 dobić, a że ojca miał bydlaka to może sporo urosnąć.
http://www.skogkatt.i365.pl/gullfaxe/moj_kot.htm

A ponieważ jednak raczej nie będzie wystawowy, to jeszcze w wakacje czeka go chirurg wink
Norweski do 10 powiadasz, dachowiec brata ma 9,5kg laugh

To po dachu to on już raczej nie chodzi tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,933
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,933
Likes: 12
laugh laugh laugh

Moze to żbik a nie zwykly kot wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Originally Posted by rafal08
laugh laugh laugh

Moze to żbik a nie zwykly kot wink
Mowia na niego Ryszrd (od Ryś, bo prawie rysia przypomina wink ). Pozniej wkleje jego zdjecie smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
No to zgodnie z obietnicą przedstawie Wam Ryszarda - "norweskiego" "dachowca"



Ricardo się wietrzy na balkonie...

[Linked Image]


Lekko rozdrażniony laugh

[Linked Image]


Oglądający Mode na Sukces laugh

[Linked Image]


Grrrrubbbass wink

[Linked Image]

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Trzecie zdjęcie laugh

piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Prawie jak
laugh

Kylo #2487468 18/07/2008 03:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ale spasiony blush

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Originally Posted by shane
Ale spasiony blush
Nie da sie ukryć... Mam gdzieś na kompie fotke jego ojca. Jest dwa razy mniejszy laugh Tyle, że biega sobie na laski nocą bo żyje w domku jednorodzinnym. Jak znajdę foto to zaprezentuje.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,933
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,933
Likes: 12
No naprawde kawał kota piwo

Cieplo musi byc jak sie połozy na kolanach grin

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A duszno musi być jak wyjdzie z kuwety.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Przestań mu dawać tyle żarcia smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, Sensei, rymoholik, Lukasz111), 1,911 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1