Widzę że syberyjskie królują, ładna gromadka, gratuluję
Doszedłem do wniosku że muszę w końcu trochę obfotografować swojego futrzaka, bo zdjęć mam jak na lekarstwo. Mój bysio ma trochę ponad roczek, przekroczył już 6kg, jeszcze trochę pewnie podrośnie, bo generalnie rosną one około 2 lat. Muszę mu trochę ładnych portretów zafundować
A no wlasnie, ostatnio wchodze do lazienki, a Aston spie w umywalce, idetycznie jak Twoj
Moj ma ciagle 4kg, co przytyje to chudnie, bardzo sie ruchliwy zrobil, mozna byc wrecz powiedziec, ze odzyl
Straszono mnie, ze kto po kastracji robi sie leniwy i ma tendencje do tycia, kot faktycznie je wiecej, ale tez wali takie kloce, ze hej. Poza tym zrobil sie bardzo ruchliwy w porownaniu z tym co bylo w okresie jego dojrzewania Biega, skacze, odbija od scian
Moj kot po kastracji przez dlugi okres nie potrafil chyba dojsc do siebie. Wydawal sie ciagle jakis smutny, zgaszony. Ale teraz jest juz w porzadku, biega, skacze, z psem sie bawi
mojego dopiero czeka ta "przyjemność" gdzieś czytałem, że Norweski po kastracji może do 10 dobić, a że ojca miał bydlaka to może sporo urosnąć. http://www.skogkatt.i365.pl/gullfaxe/moj_kot.htm
A ponieważ jednak raczej nie będzie wystawowy, to jeszcze w wakacje czeka go chirurg
mojego dopiero czeka ta "przyjemność" gdzieś czytałem, że Norweski po kastracji może do 10 dobić, a że ojca miał bydlaka to może sporo urosnąć. http://www.skogkatt.i365.pl/gullfaxe/moj_kot.htm
A ponieważ jednak raczej nie będzie wystawowy, to jeszcze w wakacje czeka go chirurg
Norweski do 10 powiadasz, dachowiec brata ma 9,5kg
mojego dopiero czeka ta "przyjemność" gdzieś czytałem, że Norweski po kastracji może do 10 dobić, a że ojca miał bydlaka to może sporo urosnąć. http://www.skogkatt.i365.pl/gullfaxe/moj_kot.htm
A ponieważ jednak raczej nie będzie wystawowy, to jeszcze w wakacje czeka go chirurg
Norweski do 10 powiadasz, dachowiec brata ma 9,5kg
Nie da sie ukryć... Mam gdzieś na kompie fotke jego ojca. Jest dwa razy mniejszy Tyle, że biega sobie na laski nocą bo żyje w domku jednorodzinnym. Jak znajdę foto to zaprezentuje.