|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Ale fart Jankesów. Niesamowicie równy mecz. Clemens totalnie zawalił, już zmiennicy byli lepsi - oto cały baseball. Forma Janesów daje dużo do myślenia, panowie. A ja dzięki Astros dopisuję do konta 90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Einstein, nic sie nie stało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
02/06-03/06
SFO - COL 2 CLE - CHWS 2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzisiejszej nocy gorzej być nie może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
proces 2 -1- San Diego - Arizona 2 proces 3 -2- San Francisko-Colorado 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Cleveland Indians - Chicago White Sox 2 (1.59)
49-40 0.551 ŚKT: 1.66
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cleveland Indians - Chicago White Sox 2 (1.56)
Wczorajszy mecz pomiedzy tymi drużynami był już prawie rozstrzygniety na korzyść Sox, kiedy to w 8 ingu stracili przewage. W 10ingu Vizquel dobiegł do ostatniej bazy kończąc mecz wynikiem 5-4 dla Clevelend. Dziś dla WS rzuca Colon, co w przypadku Andersona w Clevelend jest przewagą na korzyść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
SF -1.5 1.99 SF Under7 1.83 Arizona Over9.5 1.93
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
stan 20-7-1 San Diego - Arizona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> San Francisko-Colorado <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w sumie wieczór udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Colorado
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
proces 2 -3- Philadelphia-Seatle 2 :2gw: proces 4 -1- Florida-Oakland 1 proces 5 -1- Pitsburg-Boston 2 proces 6 -1- NY Mets-Milwuakee 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czes wam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdrawiam wszystkich fanow MLB gdyz sam tez jestem fanem tego sportu ale gdy go nie obstawiam no nistety sluchajcie takie wpadki NY Yankeesow najbogatszej obecnie druzyny MLB np. z Detroit mnie za bardzo w*******a znow bym pewnie porozwalal wszystko w mieszkaniu i na zewnatrz tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w****ily mnie tez ostatnio ich porazki z rzedu ich gra ostatnio to wogle porazka ale nietylko o Yankeesow mi chodzi mowie wam w Bejsbol Amerykanski jest nie do przewidzenia wiem bo stracilem w *** kasy na glupich porazkach np. Atlanty lub Yankeesowto jest gorsze niz gra w kasynie na czarne lub czerwone wiecie dlaczego bo tam sa k***a jeszcze *******one remisy ktore tak mnie w*******a ze jak wychodze na osiedle to musze komus solidnie w*******ic zeby mi przeszlo a czasem nawet wiekszej ilosci osob <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .Bywalem tez osttanio w kasynie niewazne ze w h** kasy prze****lem z takim glupim po****nym kolega bylem ktory mi p******il ile on tam kasy z kasyna nie wynosi poszlem i prze****lem ale wiem juz dlaczegobo nie gralem w Black Jacka ale tylko tego przy stole tzn. przy krupierze bo te komputerowe sa ustawiane przez tych hui z kasyna.Ten Black Jack jest o jakies 40% pewniejszy od bejsbola.Jesli juz grac bejsbol to progresja i to przeciwko tym niby faworytom i tylko 2 spotkania po srednim kursie z przedzialu 5,0 - 10,0[juz po zsumowaniu oczywiscie].Zycze wam przede wszystkim duzo szczescia w tej grze bo analiza tu nic nie pomoze gdyz w MLB nie ma jak narazie biednych lub bankrutujacych druzyn ktore by naprawde przegrywaly tam sa wszyscy bogaci i kazda z druzyn ma zajebistych graczy gdzie kazdy z nich jest w h** warty po kilkanascie a czasem i kilkadziesiat milionow dolarow$$$. Niwiem moze sie nieznam ale moim zdaniem po tym co juz gralemm to najbardziej przewidywalne dyscypliny sportowe dostepne w bukach to napewno nie sporty amerykanskie lecz pilka nozna na swiecie takze w stanach gdyz tam jescze nie jest tak jak w MLB, koszykowka w Europie oprocz NBA[mecze twaryskie , hokej podobnie[oprocz NHL] , siatkowka tez, tenis jak najbardziej pilka reczna itp.,narazie nie ma meczy towarzyskich z bejsbola miedzy panstwami nie ma tez bejsbola na innym kontynencie niz Ameryka Pln. w jakims kraju [kiedys cos Hazardzista$$$ wspominal o bejsbolu w finlandii ale czy to prawda?] bo jesli tak to mozna sprobowac. Lubie Ameryke i Stany Zjednoczone ale tam graja juz prawie sami nallepsi gracze NBA , NHL MLB wiec dlateo tego moim zdanie sie nieoplaca grac. <small>[ 03-06-2003, 16:26: Wiadomość edytowana przez: [thc]ultrak[o]zak ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
czy ktoś pamięta jak są ustawione przedziały na ilość punktów w Toto-Mixie?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nawet under over w besbolu sie nie oplaca bo to tez loteria tak jak iloscg goli w pilce noznej choc tu jest juz duzo latwiej gdy gra np Brazylia przeciw np. moze przesadzilem ale chociazby Rosji czy Lotwie to tylko przyklad w rozgrywkach klubowych jest podobnie gdy gra druzyna z pierwszego lub 2 miejsca z druzyna z ostatniej 2 Kwestia jest wylapanie takich meczy z posrod czasem licznej oferty buka przedewszystkim internetowego zawlaszcza w weekendy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Florida Marlins - Oakland Athletics 2 (1.64) Montreal Expos - Anaheim Angeles 1 (1.76) Houston Astros - Baltimore Orioles 1 (1.70) Colorado Rockies - Cleveland Indians 1 (1.64)
49-41 0.544 ŚKT: 1.66
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cze ja postawiłem tak zobaczymy jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: cincinnatti-ny 2 cincinnatti-ny sp 2 colorado-cleveland 1 colorado-cleveland sp 2 atlana - texas 1 atlana - texas sp 02
no w toto-mix tak za 100*20.23=1821
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
to może napisz [qb] mrowiło [/qb] co oznacza sp 1, sp 0, sp 2, sp 10, sp 02, sp 12... bo się o to wyżej pytałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dziś zaczyna suię Interleague więc cięzko na początku cos konretnie wyczuć. [thc]ultrak[o]zak, żyła złota to jest gra przeciwko Jankesom. Wątpie żeby na koniec sezonu mieli 65% a 35% przeciwko nim to niezły zysk. Zresztą to sie okaże, ale grając na zwycięstwa Jankesów przez cały sezon dzień w dzień na 100% wyjdziesz na minus.
typy trafione 23 nietrafione 26 skuteczność 46.93% zysk 2405
Chicago Cubs - Tampa Bay 2 3.20 St Louis - Toronto 2 2.71
A jesli chodzi o progresję to proponuje 3 stopniową na Boston. Choć raz z Piratami wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Piraci w domu cieniutko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
[thc]ultrak[o]zak, w baseballa grają w Finlandi, jak również w Korei i Japoni, tam w Azji sport ten jest popularniejszy od piłki nożnej. Nie jestem pewien ale w Hiszpani też chyba jest jakaś liga, ale to nei na 100%.
A jeśli chodzi o remisy to są one jedynie u polskich buków, w internecie u żadnego bukmachera nie znajdziesz remisów w MLB.
A tak na marginesie to nie podoba mi się twój post, no ale cóż, wolność słowa...
A na dzisiaj proponuję: Seattle 2,11 under 7 2,15
Toronto 2,71
Detroit 2,57
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał veride: [qb]czy ktoś pamięta jak są ustawione przedziały na ilość punktów w Toto-Mixie?[/qb] 1 - 1-7 pkt 0 - 8-10 2 - powyzej 10 PIT - BOS 1,65 COL - CLE 1,55 ATL - TEX 2,3 1-1 50%
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
no nie Yankeesi znowu przegrali tym razem z pedalkami z Cincinati Reds i to jednym punktem tak swoja droga to rzeczywiscie mozna niezle wyjsc stawiajac progresja przeciwko Yankeesom kurs na to spotkanie na wygranie NY yankees bylo np. w STS byl 1,60 a na wygrana Cincinati Reds 2,20 ale i tak zdarzaja sie przeciec kolo 3,00 a czasem 4,00 na wygrana przeciwnika w rozgrywkach z Yankeesami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
kolejna niezła noc
proces 2 -3- Philadelphia-Seatle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> proces 4 -1- Florida-Oakland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> proces 5 -1- Pitsburg-Boston ODWOŁANY proces 6 -1- NY Mets-Milwuakee ODWOŁANY
STAN 22-7-1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
proces 5 -2- Pitsburgh-Boston 2 proces 6 -1- NY Mets-Milwaukee 1
średnia kursów od dnia dzisiejszego :1,73
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|