|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
A wycieczka podrozuje " First-class " dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb] http://www.allfreepicks.com/free_picks.shtml To tylko jedna strona, a jest tego więcej. Co do Atlanty to zgoda i powinna wygrać, jednak niektórzy dają tu under i ja się do tego przychylam . Myslę, ze będzie poniżej 5 pkt.[/qb] naprawdę się sugerujesz free-pikami mogą one nie byś dla ciebie takie darmowe a co do dzisiejszej nocy to i tak będzie raczej zła bo Oprócz atlanty zagrałem over w meczach SL/nyy i florida/texas oraz ml na SF SLAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Ja tylko przeglądam, a nie sugeruje się, Mam prawo sobie poprzeglądac jak typują firmy i innni typerzy-prawda? Ja typy podaję wxczeniej niz oni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał kaban: [qb] Oryginalnie wysłał bogdan ateny: [qb]Ja gram dziś jeden typ .
SF Giants - KZC Royals 2 @2.85 Gamebookers[/qb] Hehe to Bogdan zobaczymy kto miał rację jak ty to cały kuponik mi siądzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Raz sie przewiozłem straciłem 50 euro dziś sobie odbiłem z nawiązko SF Giants - KZC Royals 2 @2.85 Gamebookers wynik 1-6 dla wszystkich po jednym wielkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Dzisiejsza noc byla dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
co radzicie na dzisiejsza noc... do sts musze zdazyc przecd 14 wiec po analizie wczorajszej nocy moze cos obstawic. Ja proponuje
NYY- st Luis Oakland- montreal
Oczywiscie ze znowu NYY i Oakland graja u siebie.... jak wy uwazacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Oryginalnie wysłał SLAW: naprawdę się sugerujesz free-pikami mogą one nie byś dla ciebie takie darmowe a co do dzisiejszej nocy to i tak będzie raczej zła bo Oprócz atlanty zagrałem over w meczach SL/nyy i florida/texas oraz ml na SF
SLAW[/QB] Zgadzm sie, że grajac freepickami można najwyżej dorobić się garba. Ale wczoraj zagrałem wg Zeusa, Guaranteed, JCD, SC2C (to co było na ich stronie, bo typ z Playaday nie wszedł). Weszło 4/4
|
|
|
Link skopiowany do schowka