"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#245641 14/06/2003 07:10
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
A wycieczka podrozuje " First-class " dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#245642 14/06/2003 07:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb] http://www.allfreepicks.com/free_picks.shtml To tylko jedna strona, a jest tego więcej.
Co do Atlanty to zgoda i powinna wygrać, jednak niektórzy dają tu under i ja się do tego przychylam . Myslę, ze będzie poniżej 5 pkt.[/qb]
naprawdę się sugerujesz free-pikami mogą one nie byś dla ciebie takie darmowe a co do dzisiejszej nocy to i tak będzie raczej zła bo Oprócz atlanty zagrałem over w meczach SL/nyy i florida/texas oraz ml na SF

SLAW

#245643 14/06/2003 07:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Ja tylko przeglądam, a nie sugeruje się, Mam prawo sobie poprzeglądac jak typują firmy i innni typerzy-prawda? Ja typy podaję wxczeniej niz oni.

#245644 14/06/2003 09:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
[qb]Ja gram dziś jeden typ .

SF Giants - KZC Royals 2 @2.85 Gamebookers[/qb]
Hehe to Bogdan zobaczymy kto miał rację jak ty to cały kuponik mi siądzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Raz sie przewiozłem straciłem 50 euro dziś sobie odbiłem z nawiązko

SF Giants - KZC Royals 2 @2.85 Gamebookers wynik 1-6 dla wszystkich po jednym wielkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#245645 14/06/2003 13:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dzisiejsza noc byla dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#245646 14/06/2003 14:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
co radzicie na dzisiejsza noc... do sts musze zdazyc przecd 14 wiec po analizie wczorajszej nocy moze cos obstawic. Ja proponuje

NYY- st Luis
Oakland- montreal

Oczywiscie ze znowu NYY i Oakland graja u siebie.... jak wy uwazacie?

#245647 14/06/2003 14:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Quote
Oryginalnie wysłał SLAW:
naprawdę się sugerujesz free-pikami mogą one nie byś dla ciebie takie darmowe a co do dzisiejszej nocy to i tak będzie raczej zła bo Oprócz atlanty zagrałem over w meczach SL/nyy i florida/texas oraz ml na SF

SLAW[/QB]
Zgadzm sie, że grajac freepickami można najwyżej dorobić się garba. Ale wczoraj zagrałem wg Zeusa, Guaranteed, JCD, SC2C (to co było na ich stronie, bo typ z Playaday nie wszedł). Weszło 4/4

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1