|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
So 21/06/03 19:05 Philadelphia Phillies - Boston Red Sox MLB 1 2.57 2.57 6:5 - no i chłopaki się postarali a ja mam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Yeah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Goscie z Phili nie zdaja sobie nawet sprawy ilu tu dzis kibicow mieli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb] Oryginalnie wysłał rymoholik: teraz juz jest po meczu. NIE! dopiero teraz jest po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Jeszcze jeden taki mecz i umre na zawal serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Philies za 2 HR w dwoch ostatnich iningach, jednak w baseballu nigdy nie mozna sie poddawac bo wszystko sie moze zdarzyc, szkoda ze mam slabe lacze bo bym sobie wykupil to MLB TV. Apropo, ktos z tego korzysta, jakie wrazenia, bo Gameday jest nudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Panowie co myślicie o Seattle. Mam zamiar zagrać ich za grubszą kasę. Jak dla mnie mało prawdopodobne jest to, że dziś wtopią. Myślę iż rozjadą San Diego, ale proszę o radę. Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Pamietaj ze klucz do sukcesu to dobre operowanie budzetem, dla mnie kazdy mecz jest tak samo niepewny jak kazdy inny bo to baseball <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale jak juz cos to progres na Seattle 2 stopniowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Jeszcze jeden taki mecz i umre na zawal serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Philies za 2 HR w dwoch ostatnich iningach, jednak w baseballu nigdy nie mozna sie poddawac bo wszystko sie moze zdarzyc, szkoda ze mam slabe lacze bo bym sobie wykupil to MLB TV.
Apropo, ktos z tego korzysta, jakie wrazenia, bo Gameday jest nudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Na początku sezonu mlbtv słabo działało, teraz już jest dobrze. Jednak czasami brakuje mi łącza i sięprzycina, zależy ile aktualni osób korzysta z interbetu w mojej sieci. Mecz na zywo wygląda bardzo fajnie, jest to transmisja telewizyjny, czyli że ogląda się przekaz jakiejś amerykańskiej telewizji. U mnie w rogu widniał znaczek Fox Sports, innym razem ESPN. Przy każdej zmianie stron leci reklamka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakość obrazu i dźwięku jest zadowalająca jak na warunki internetowe. To co mnie natomiast zdziwiło to to, że na Gameday miałem już niebieskie kółeczko Hit to play a na przekazie miotacz dopiero brał zamach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Różnica wynosiła około 2-3 sekund. Widać przekaz jest trochę opóźniony. Zresztą to samo miałem podczas słuchania transmisji radiowych z meczów NCAA Basketball. Ale i tak wolę oglądać meczyk na obrazie niż gapić się w kułeczka i literki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda że czasami łącze jest trochę za słabe. A co do Phillies to dałem 1 Euro na live w GB przy stanie 2-1 dla Bostonu, kurs na Philę był 6.26. Fajnie że wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Gdzie mogę sobie zamówić taki pakiecik i jaki jest jego miesięczny koszt?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Dzieki grabtom, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za Philies! A jakie masz lacze? wystarczy ISDN 128kb na taki przekaz?
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Piękna nocka.
Houston - At Texas 1 @2,05 9-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Mega moc 2 typy i 2 siadły - najważniejsze, ze za całkiem niezłą kasę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
22.06.03 Canbet
Philadelphia Phillies (Kim Byung-Hyun/Myers Brett) +1.5 1.63 St Louis Cardinals (Affeldt Jeremy/Stephenson Garrett) 1.61 Detroit Tigers (Bernero Adam/Neagle Denny) +1.5 1.95 Houston Astros (Robertson Jeriome/Benoit Joaquin) 1.83
21-20-2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
No i nie bylo tak zle, chociaz minnesota mnie zawiodla, no coz moze dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bilans 74-75 -6.09
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
ELo
Co na dzis proponujecie?? Nie bylo mnie pare dni wiec nei wiem co i jak ... Zarzuccie jakies 2-3 typy plis..
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam po krótkiej przerwie ,z nowymi pomysłami postaram się nieco pogrzebać w portfelach bukmacherów. Moja propozycja na dzisiejszy wieczór to proces 1 (1) Chicago Cubs-Chicago WS 1 :2gw: Pozdrawiam i Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Witam,
Jestem w tym topicu nowy, ale mam zamiar czesciej tu zagladac. Jak dla mnie baseball to troche loteria, ale taka gdzie czasami jest wiecej pileczek z druzynami na ktore stawiamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dzisiaj:
LA - Anaheim 1 1.49 Montreal - Toronto 2 1.62 Colorado - Detroit 1 1.49
Prosilbym ktoregos z fachowcow o komentarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A ta w ogole to podajecie tutaj rozne informacje dotyczace druzyn, zmian w klubach, o wszystkim co mogloby wplynac na wynik spotkania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
trafione 38 nietrafione 60 skuteczność 38.77 % zysk 1397
Atlanta - Baltimore 2 2.72 LA - Anaheim 2 2.80 Colorado - Detroit 2 2.84
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Milwaukee Brewers - Minnesota Twins 2 (1.67) Chicago Cubs - Chicago White Sox 1 (1.80)
Bilans: 69-56 0.552 ŚKT: 1.67
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Na dzisiaj to mam.......
Kupon stworzony N 22/06/03 15:27
stawka : 10.00 PLN możliwa wygrana: 44.40 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs N 22/06/03 19:35 Florida Marlins - Tampa Bay Devil Rays MLB 1 1.65 N 22/06/03 20:05 Milwaukee Brewers - Minnesota Twins MLB 2 1.64 N 22/06/03 20:10 St Louis Cardinals - Kansas City Royals MLB 1 1.64 4.44 Kupon stworzony N 22/06/03 15:19
stawka : 20.00 PLN możliwa wygrana: 45.80 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs N 22/06/03 23:00 San Diego Padres - Seattle Mariners MLB 2 1.59 N 22/06/03 21:05 Colorado Rockies - Detroit Tigers MLB 1 1.44 2.29
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
N 22/06/03 20:05 Milwaukee Brewers - Minnesota Twins MLB 2 1.64 1.64
N 22/06/03 22:10 Los Angeles Dodgers - Anaheim Angeles MLB 2 2.84 2.84
N 22/06/03 23:00 San Diego Padres - Seattle Mariners MLB 2 1.59 1.59
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Colorado Rockies - Detroit Tigers 1 1.44 Atlanta Braves - Baltimore Orioles1 1.47 St Louis Cardinals - Kansas City Royals 1 1.64 San Diego Padres - Seattle Mariners 2 1.59
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|