Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
So 21/06/03 19:05 Philadelphia Phillies - Boston Red Sox
MLB 1 2.57
2.57
6:5 - no i chłopaki się postarali a ja mam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Yeah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Goscie z Phili nie zdaja sobie nawet sprawy ilu tu dzis kibicow mieli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
teraz juz jest po meczu.
NIE! dopiero teraz jest po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Jeszcze jeden taki mecz i umre na zawal serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Philies za 2 HR w dwoch ostatnich iningach, jednak w baseballu nigdy nie mozna sie poddawac bo wszystko sie moze zdarzyc, szkoda ze mam slabe lacze bo bym sobie wykupil to MLB TV.

Apropo, ktos z tego korzysta, jakie wrazenia, bo Gameday jest nudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Panowie co myślicie o Seattle. Mam zamiar zagrać ich za grubszą kasę. Jak dla mnie mało prawdopodobne jest to, że dziś wtopią. Myślę iż rozjadą San Diego, ale proszę o radę. Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Pamietaj ze klucz do sukcesu to dobre operowanie budzetem, dla mnie kazdy mecz jest tak samo niepewny jak kazdy inny bo to baseball <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale jak juz cos to progres na Seattle 2 stopniowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Jeszcze jeden taki mecz i umre na zawal serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Philies za 2 HR w dwoch ostatnich iningach, jednak w baseballu nigdy nie mozna sie poddawac bo wszystko sie moze zdarzyc, szkoda ze mam slabe lacze bo bym sobie wykupil to MLB TV.

Apropo, ktos z tego korzysta, jakie wrazenia, bo Gameday jest nudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Na początku sezonu mlbtv słabo działało, teraz już jest dobrze. Jednak czasami brakuje mi łącza i sięprzycina, zależy ile aktualni osób korzysta z interbetu w mojej sieci. Mecz na zywo wygląda bardzo fajnie, jest to transmisja telewizyjny, czyli że ogląda się przekaz jakiejś amerykańskiej telewizji. U mnie w rogu widniał znaczek Fox Sports, innym razem ESPN. Przy każdej zmianie stron leci reklamka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakość obrazu i dźwięku jest zadowalająca jak na warunki internetowe. To co mnie natomiast zdziwiło to to, że na Gameday miałem już niebieskie kółeczko Hit to play a na przekazie miotacz dopiero brał zamach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Różnica wynosiła około 2-3 sekund. Widać przekaz jest trochę opóźniony. Zresztą to samo miałem podczas słuchania transmisji radiowych z meczów NCAA Basketball.
Ale i tak wolę oglądać meczyk na obrazie niż gapić się w kułeczka i literki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda że czasami łącze jest trochę za słabe.

A co do Phillies to dałem 1 Euro na live w GB przy stanie 2-1 dla Bostonu, kurs na Philę był 6.26. Fajnie że wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Gdzie mogę sobie zamówić taki pakiecik i jaki jest jego miesięczny koszt?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Dzieki grabtom, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za Philies!
A jakie masz lacze? wystarczy ISDN 128kb na taki przekaz?

Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Piękna nocka.

Houston - At Texas 1 @2,05 9-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Mega moc 2 typy i 2 siadły - najważniejsze, ze za całkiem niezłą kasę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
22.06.03 Canbet

Philadelphia Phillies (Kim Byung-Hyun/Myers Brett) +1.5 1.63
St Louis Cardinals (Affeldt Jeremy/Stephenson Garrett) 1.61
Detroit Tigers (Bernero Adam/Neagle Denny) +1.5 1.95
Houston Astros (Robertson Jeriome/Benoit Joaquin) 1.83

21-20-2

Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
No i nie bylo tak zle, chociaz minnesota mnie zawiodla, no coz moze dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bilans 74-75 -6.09

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
ELo

Co na dzis proponujecie?? Nie bylo mnie pare dni wiec nei wiem co i jak ... Zarzuccie jakies 2-3 typy plis..

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam po krótkiej przerwie ,z nowymi pomysłami postaram się nieco pogrzebać w portfelach bukmacherów. Moja propozycja na dzisiejszy wieczór to
proces 1 (1)
Chicago Cubs-Chicago WS 1 :2gw:
Pozdrawiam i Powodzenia

Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Witam,

Jestem w tym topicu nowy, ale mam zamiar czesciej tu zagladac. Jak dla mnie baseball to troche loteria, ale taka gdzie czasami jest wiecej pileczek z druzynami na ktore stawiamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dzisiaj:

LA - Anaheim 1 1.49
Montreal - Toronto 2 1.62
Colorado - Detroit 1 1.49

Prosilbym ktoregos z fachowcow o komentarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A ta w ogole to podajecie tutaj rozne informacje dotyczace druzyn, zmian w klubach, o wszystkim co mogloby wplynac na wynik spotkania?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
trafione 38
nietrafione 60
skuteczność 38.77 %
zysk 1397

Atlanta - Baltimore 2 2.72
LA - Anaheim 2 2.80
Colorado - Detroit 2 2.84

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Milwaukee Brewers - Minnesota Twins 2 (1.67)
Chicago Cubs - Chicago White Sox 1 (1.80)

Bilans:
69-56
0.552
ŚKT: 1.67

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Na dzisiaj to mam.......

Kupon stworzony N 22/06/03 15:27

stawka : 10.00 PLN
możliwa wygrana: 44.40 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
N 22/06/03 19:35 Florida Marlins - Tampa Bay Devil Rays
MLB 1 1.65
N 22/06/03 20:05 Milwaukee Brewers - Minnesota Twins
MLB 2 1.64
N 22/06/03 20:10 St Louis Cardinals - Kansas City Royals
MLB 1 1.64
4.44
Kupon stworzony N 22/06/03 15:19

stawka : 20.00 PLN
możliwa wygrana: 45.80 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
N 22/06/03 23:00 San Diego Padres - Seattle Mariners
MLB 2 1.59
N 22/06/03 21:05 Colorado Rockies - Detroit Tigers
MLB 1 1.44
2.29

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
N 22/06/03 20:05 Milwaukee Brewers - Minnesota Twins
MLB 2 1.64
1.64

N 22/06/03 22:10 Los Angeles Dodgers - Anaheim Angeles
MLB 2 2.84
2.84

N 22/06/03 23:00 San Diego Padres - Seattle Mariners
MLB 2 1.59
1.59

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Colorado Rockies - Detroit Tigers 1 1.44
Atlanta Braves - Baltimore Orioles1 1.47
St Louis Cardinals - Kansas City Royals 1 1.64
San Diego Padres - Seattle Mariners 2 1.59

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,030 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,678
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1