Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#2444982 25/06/2008 04:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #2450775 27/06/2008 17:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam znajomy pyta czy jest jakis bonus powitalny?
Ja nic nie widze, ale moze slepy jestem

HAGIi #2450787 27/06/2008 17:42
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
HAGIi czy wśród Twoich znajomych tylko Ty masz internet? co problem to "znajomy pyta.." grin

Unibet nie ma nic aktualnie, a szkoda bo trwa to już długi czas.

dondo #2450793 27/06/2008 17:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Moi znajomi malo obeznani sa w te klocki, nawet na tym forum nie siedza, a nie mam czasu ich zaglebiac w ten nalog wink
A ja osobiscie konto w Ub mam bardzo dlugo, odpukac w nie malowane, ale limitow jeszcze sie nie doczekalem, takze poki co walcze na swoim.

Dzieki za odpowiedz

HAGIi #2451005 27/06/2008 19:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Wiesz jak dobry buk to nie potzrebuje Bonusow zeby sie reklamowac. ludzie i tak do niego ciagna ...
Ja takze jestem zadowolony bardzo z unibetu .Bardzodobra oferta ,bogata i niezle kursy

raiders_ #2451062 27/06/2008 20:28
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Do gry za 10-50 zł pewnie, ale za wieksze stawki juz wrzucają osmieszajace ich limity

Mathiass #2451068 27/06/2008 20:31
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
@Hagii

Powiedz znajomym ze w Canbet maja dobry bonus obecnie: do 260 Euro dla grajacych za wysokie stawki, oraz do 80 Euro dla reszty

Mathiass #2451081 27/06/2008 20:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Mathiass
Do gry za 10-50 zł pewnie, ale za wieksze stawki juz wrzucają osmieszajace ich limity
No jakos w ostatnim sezonie NHL gralem u nich kupony po 200 -400zl i jakos limitu do dnia dzisiejszego nie mam.

lesli 200-400 to wieksza stawka ?

raiders_ #2451096 27/06/2008 20:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
czy przy wypłacie na konto bankowe trzeba podać IBAN i SWIFT ?

Aros88 #2451307 27/06/2008 21:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dzieki Mathiass


tak Aros

HAGIi #2451312 27/06/2008 22:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
co do stawkowania to maja indywidualne limity, zauwazylem takze, ze na IP domostwa itp.
Poki co u mnie do 1000zl idzie grac i to bez problemu (zaznaczam, ze nie jestem graczem,ktory u nich duzo stracil, a wrecz odwrotnie) takze poki co jest dobrze, mam nadzieje, ze jeszcze pare miesiecy uda sie pograc i nie zmieniac konta na czyste

HAGIi #2451487 27/06/2008 22:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
SWIFT mam jak wejde na konto a IBAN skad wziąć ?

Aros88 #2451529 27/06/2008 23:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Mają jakies promocje dla starycgh użytkowników, którzy już bardzo długo u niech nie grali ??

dragon #2451546 27/06/2008 23:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Jak już przysyłają indywidualnie na maila. Wiem że podczas mistrzostw niektórym wysyłali , więc sprawdź pocztę

Aros88 #2452956 28/06/2008 05:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Originally Posted by Aros88
czy przy wypłacie na konto bankowe trzeba podać IBAN i SWIFT ?

Wypłacałem kilkanaście razy na WBK oraz mBank i nigdy nie podawałem IBAN i SWIFT i kasa zawsze dochodzi.

Co do limitów to rzeczywiście są, ale można z tym żyć. Trzeba tylko o wiele szybciej stawiać kupony. Np jeśli mecz o 18 to stawiaj z 30 min wcześniej, bo potrzebują kilkanaście minut na zaakceptowanie całej sumy. Np. chce stawiać za 10 tys zł to od razu przyjmą mi za jakiś 1 tys zł, a po około 15-20 min akceptują za resztę. Czasami się zdarza, że zaakceptują część, np4 tys, za 5 tys zwracają (ale to sporadycznie).

Natomiast z zakładami live jest większy problem. Nie ma szans postawić beta za 10 tys zł. Max jednorazowo za ok 1,5 tys po kursie 2.0 i proporcjonalnie mniej przy wyższym kursie. Ale też można z tym żyć. Np chcesz zagrac over w 10 min za 5 tys zł. Kurs 2.0 .... przyjmą ci za około 1,5 tys zł. Czekasz chwile, kurs podskakuje na 2.05 i ponownie możesz zagrać za 1,5 tys. Innymi słowy - limit jest tylko w danej chwili na dany kurs, gdy się zmieni kurs można znowu stawiać.

PS wypłacał ktoś ostatnio na mbank? czekam już 5 dni i nic, zawsze było wcześniej. jak to jest u was?

Aros88 #2453032 28/06/2008 07:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
Originally Posted by Aros88
SWIFT mam jak wejde na konto a IBAN skad wziąć ?

IBAN = pl na poczatku a potem pelny numer konta bankowego

devsman #2455073 29/06/2008 17:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Lampe ostatnio opornie idzie u nich z wyplatami.
Parnascie miesiecy w tyl czekalem max 2 dni bankowe, obecnie przewaznie wysylaja 4-5 dni po zleceniu wyplaty.
Co do limitow na livebecie od razu mialem limit - 1500 max wygrana, nie wiem czym to bylo spowodowane.

HAGIi #2455814 30/06/2008 01:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
ostatnio kilka razy od nich wypłacałem i szło dwa dni.
Tydzień temu zrobiłem wypłatę w środę, w piątek dostałem e-meil że pieniądze wyszły a na konto wpłynęły dopiero we wtorek wieczorem.


Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Originally Posted by robert423
ostatnio kilka razy od nich wypłacałem i szło dwa dni.
Tydzień temu zrobiłem wypłatę w środę, w piątek dostałem e-meil że pieniądze wyszły a na konto wpłynęły dopiero we wtorek wieczorem.

dokladnie mam to samo... zawsze pieniadze w ciagu maks 2 dni roboczych, a teraz zlecilem wyplate w srode tydzien temu, w piatek dostalem mejla ze pieniadze odjete z konta, no i do tej pory czekam, mam nadzieje ze to tylko chwilowe, bo lubie u nich grac

Cigano #2459313 01/07/2008 22:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Cigano
Originally Posted by robert423
ostatnio kilka razy od nich wypłacałem i szło dwa dni.
Tydzień temu zrobiłem wypłatę w środę, w piątek dostałem e-meil że pieniądze wyszły a na konto wpłynęły dopiero we wtorek wieczorem.

dokladnie mam to samo... zawsze pieniadze w ciagu maks 2 dni roboczych, a teraz zlecilem wyplate w srode tydzien temu, w piatek dostalem mejla ze pieniadze odjete z konta, no i do tej pory czekam, mam nadzieje ze to tylko chwilowe, bo lubie u nich grac
Lidzie sa wakacje czas urlopowy sie rozpocza wiadomo ze kazdy che odpoczac ,gdzies wyjechac. w tym czasie wszsytkie wirmy zwalniaja tempo pracy idzcie cos zalatwic w uzredzie lub banku polowa okienek/pokji nie czynna bo wiara na urlopach.
Proponuje uzbroic sie w cierpliwosc.

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1