|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam znajomy pyta czy jest jakis bonus powitalny? Ja nic nie widze, ale moze slepy jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
HAGIi czy wśród Twoich znajomych tylko Ty masz internet? co problem to "znajomy pyta.."  Unibet nie ma nic aktualnie, a szkoda bo trwa to już długi czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Moi znajomi malo obeznani sa w te klocki, nawet na tym forum nie siedza, a nie mam czasu ich zaglebiac w ten nalog  A ja osobiscie konto w Ub mam bardzo dlugo, odpukac w nie malowane, ale limitow jeszcze sie nie doczekalem, takze poki co walcze na swoim. Dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Wiesz jak dobry buk to nie potzrebuje Bonusow zeby sie reklamowac. ludzie i tak do niego ciagna ... Ja takze jestem zadowolony bardzo z unibetu .Bardzodobra oferta ,bogata i niezle kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Do gry za 10-50 zł pewnie, ale za wieksze stawki juz wrzucają osmieszajace ich limity
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
@Hagii
Powiedz znajomym ze w Canbet maja dobry bonus obecnie: do 260 Euro dla grajacych za wysokie stawki, oraz do 80 Euro dla reszty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Do gry za 10-50 zł pewnie, ale za wieksze stawki juz wrzucają osmieszajace ich limity No jakos w ostatnim sezonie NHL gralem u nich kupony po 200 -400zl i jakos limitu do dnia dzisiejszego nie mam. lesli 200-400 to wieksza stawka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
czy przy wypłacie na konto bankowe trzeba podać IBAN i SWIFT ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
co do stawkowania to maja indywidualne limity, zauwazylem takze, ze na IP domostwa itp. Poki co u mnie do 1000zl idzie grac i to bez problemu (zaznaczam, ze nie jestem graczem,ktory u nich duzo stracil, a wrecz odwrotnie) takze poki co jest dobrze, mam nadzieje, ze jeszcze pare miesiecy uda sie pograc i nie zmieniac konta na czyste
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
SWIFT mam jak wejde na konto a IBAN skad wziąć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Mają jakies promocje dla starycgh użytkowników, którzy już bardzo długo u niech nie grali ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Jak już przysyłają indywidualnie na maila. Wiem że podczas mistrzostw niektórym wysyłali , więc sprawdź pocztę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114 |
czy przy wypłacie na konto bankowe trzeba podać IBAN i SWIFT ? Wypłacałem kilkanaście razy na WBK oraz mBank i nigdy nie podawałem IBAN i SWIFT i kasa zawsze dochodzi. Co do limitów to rzeczywiście są, ale można z tym żyć. Trzeba tylko o wiele szybciej stawiać kupony. Np jeśli mecz o 18 to stawiaj z 30 min wcześniej, bo potrzebują kilkanaście minut na zaakceptowanie całej sumy. Np. chce stawiać za 10 tys zł to od razu przyjmą mi za jakiś 1 tys zł, a po około 15-20 min akceptują za resztę. Czasami się zdarza, że zaakceptują część, np4 tys, za 5 tys zwracają (ale to sporadycznie). Natomiast z zakładami live jest większy problem. Nie ma szans postawić beta za 10 tys zł. Max jednorazowo za ok 1,5 tys po kursie 2.0 i proporcjonalnie mniej przy wyższym kursie. Ale też można z tym żyć. Np chcesz zagrac over w 10 min za 5 tys zł. Kurs 2.0 .... przyjmą ci za około 1,5 tys zł. Czekasz chwile, kurs podskakuje na 2.05 i ponownie możesz zagrać za 1,5 tys. Innymi słowy - limit jest tylko w danej chwili na dany kurs, gdy się zmieni kurs można znowu stawiać. PS wypłacał ktoś ostatnio na mbank? czekam już 5 dni i nic, zawsze było wcześniej. jak to jest u was?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
SWIFT mam jak wejde na konto a IBAN skad wziąć ? IBAN = pl na poczatku a potem pelny numer konta bankowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Lampe ostatnio opornie idzie u nich z wyplatami. Parnascie miesiecy w tyl czekalem max 2 dni bankowe, obecnie przewaznie wysylaja 4-5 dni po zleceniu wyplaty. Co do limitow na livebecie od razu mialem limit - 1500 max wygrana, nie wiem czym to bylo spowodowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
ostatnio kilka razy od nich wypłacałem i szło dwa dni. Tydzień temu zrobiłem wypłatę w środę, w piątek dostałem e-meil że pieniądze wyszły a na konto wpłynęły dopiero we wtorek wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
ostatnio kilka razy od nich wypłacałem i szło dwa dni. Tydzień temu zrobiłem wypłatę w środę, w piątek dostałem e-meil że pieniądze wyszły a na konto wpłynęły dopiero we wtorek wieczorem. dokladnie mam to samo... zawsze pieniadze w ciagu maks 2 dni roboczych, a teraz zlecilem wyplate w srode tydzien temu, w piatek dostalem mejla ze pieniadze odjete z konta, no i do tej pory czekam, mam nadzieje ze to tylko chwilowe, bo lubie u nich grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ostatnio kilka razy od nich wypłacałem i szło dwa dni. Tydzień temu zrobiłem wypłatę w środę, w piątek dostałem e-meil że pieniądze wyszły a na konto wpłynęły dopiero we wtorek wieczorem. dokladnie mam to samo... zawsze pieniadze w ciagu maks 2 dni roboczych, a teraz zlecilem wyplate w srode tydzien temu, w piatek dostalem mejla ze pieniadze odjete z konta, no i do tej pory czekam, mam nadzieje ze to tylko chwilowe, bo lubie u nich grac Lidzie sa wakacje czas urlopowy sie rozpocza wiadomo ze kazdy che odpoczac ,gdzies wyjechac. w tym czasie wszsytkie wirmy zwalniaja tempo pracy idzcie cos zalatwic w uzredzie lub banku polowa okienek/pokji nie czynna bo wiara na urlopach. Proponuje uzbroic sie w cierpliwosc.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|