Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Nie wyjasnialem o co chodzi z ta kasa bo wyszedlem z zalozenia ze bedziesz wiedzial o co mi chodzi. Nie jestem i nie mam zamiaru byc sponsorem dla kobiet ktore sobie na to nie zasluza. Mowiac o kasie mialem na mysli wszystko to do czego kasa jest potrzebna - aby prowadzic ciekawy lifestyle potrzebujesz kasy a majac ciekawy lifestyle masz duzo wieksze szanse poznawac i zainteresowac soba piekne kobiety. Do tego tak jak napisales na poczatku kasa jest symbolem wladzy, zaradnosci, niezaleznosci itd itp. Pewnosc siebie takze mozna budowac na kasie chociaz tutaj akurat nie jest niezbedna. Co do umyslu i ogolnego ogarniecia to jasne dla mnie jest ze trzeba prezentowac pewien poziom bo idiota nawet jak nauczy sie na pamiec schematow i tekstow to itak w koncu trafi na cos czego nie opracowal i zostanie spalony.
Nie mowie ze masz byc w pierwszej piatce na liscie najbogatszych forbesa(chociaz nie zaszkodziloby smile ).

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
A to i owszem. Pieniądze są potrzebne na imprezy, na ciuchy, na kosmetyki, na hobby czy rozbudowę zainteresowań. Tu sie zgadza smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K***, ten temat jeszcze istnieje? smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Pierniczek ile już wydałeś pieniędzy na kursy nlp ?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
nie wydawałem pieniędzy na kursy NLP. Po co mi kursy za 4 tys skoro te same informacje można znaleźć w książkach. Są nawet w necie mp3 z takich szkoleń trwające po kilka godzin z tego co słyszałem od kolegi. W dobie internetu wszystko można znaleźć wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
No to może odpowiedź na pytanie postawione w temacie:
http://www.maxior.pl/film/81886/Bud_Light_Szum_Oceanu

smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by zostać modem_MLS
Ja też bym w końcu chciał coś wyrwać, choćby największe straszydło, byle co, byle było. Pierniczek nie pisz mi tu o psychologii, tylko wpisz kilka tekstów żeby po ich wyrecytowaniu na bezdechu laska była moja. No proszę Cię, bo wakacje, przerwa od szkoły... No wrzuć coś mój Mistrzu smile

"Kochanie, wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść obok Ciebie jeszcze raz?"

jest Twoja!

"Ja ci mówię, ja ci radzę, ty się połóż, ja ci wsadzę"

"Siema mała, jestem atom, chcesz poznać masę moich jąder ?"

Nie używałem, ale słyszałem, że 100% skuteczności. laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
Originally Posted by Pierniczek
no to bukma podyskutujemy na temat tej kasy. Dlaczego kobiety lecą na kasiastych facetów? Dlatego, ze posiadają kasę? nieeee... Kasiasty facet, to facet, który potrafi o siebie zadbać, a więc kobieta myśli sobie, ze skoro ten facet potrafi zadbać o siebie to będzie też potrafił zadbać o nią. Kasa jest symbolem władzy, niezależności, inteligencji, a czasami nawet przebiegłości i pewności siebie. Od zawsze wiadomo, ze tam gdzie jest kasa i tam gdzie są sportowe samochody tam są piękne kobiety. Dlaczego? Bo obie strony sie przyciągają... kobiety chcą facetów, którzy potrafią o siebie zadbać, a mężczyźni chcą pięknych kobiet zeby inni faceci im tego zazdrościli. Ale nigdzie nie ma mowy o kasie? Kobiety nie pragną kasy, tylko faceta z kasą. Ale dlatego, ze taki koleś jest w pewnym sensie niezależny. Oczywiście zdarzają sie kobiety, które patrzą tylko na portfel ale to są szczątkowe przypadki. Kobiety od milionerów wolą badboyów, gangsterów, dilerów, alfonsów...dlaczego? Bo są to faceci, którzy robią coś czego nie robią 1000 innych facetów. Oni mają przede wszystkim jaja! A jaja są po to żeby ich używać, a nie po to żeby sie coś między nogami huśtało... W zdobywaniu najpiękniejszych kobiet wszystko zaczyna się w głowie. Musisz zrozumieć, ze masz większą wartość niż ta kobieta, że możesz sie z nią spotykać jak równy z równym i że ona gdy Cię pozna ma sama z siebie zabiegać o Twoje względy. Facet, który chce być pionierem w kontaktach z kobietami musi być jak narkotyk. Musi uzależniać, tak żeby kobieta po kilku dawkach sama przychodziła po więcej. To wcale nie jest takie trudne ale wymaga sporo nauki. Możecie osiągnąć w życiu wszystko co chcecie jeżeli tylko znajdziecie w sobie motywację żeby to osiągnąć. Wszystko zaczyna się w głowie. To w głowie tworzysz sobie wizję, ze otaczasz się pięknymi kobietami i stopniowo krok po kroku dążysz żeby tak było. Na początku będziesz popełniał błędy, ale te błędy będą budowały Twoje doświadczenie. Zapamiętaj sobie: mózg to Twoje największe aktywa. Tego co masz w głowie nikt Ci nie zabierze! Dlatego polecam wiedzę z zakresu psychologii, bo przydaje się w każdej dziedzinie życia. W każdej. W pracy, podczas rozmów kwalifikacyjnych, w domu, w szkole, po prostu wszędzie. Jak umiesz obcować z innymi ludźmi to możesz wszystko. pzdr

Czyli po przeczytaniu wielu książek z cyklu "jak wyrwać laske" i nauce psychologi dochodzimy do
zdumiewającego wniosku , że kasa = dobre ruchańsko wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
To są tylko i wyłącznie Twoje wnioski. Jak się bawiłem w uwodzenie to nie wydałem na żadną laskę powyżej 20 zł. W tej cenie było paliwo(jeżeli na spotkanie jechałem samochodem), bilety do zoo, lub jakieś żarci typu hot dog. A i tak z nimi sypiałem. Więc zostaw sobie takie wnioski dla siebie. wink

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Muszę przyznać jedno, teksty Pierniczka na prawdę pomagają... na niestrawność. Cholernie coś mi latało po żołądku i ani tabletki ani mięta nie pomagały frown przeczytałem ostatni wywód na temat powiązania pieniędzy z "pięknymi kobietami" i od razy wylądowałem w WC.
Na prawdę polecam grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Czyli jesli ktos w Lecznej mieszka i widzi kobiete to spora szansa ze juz byl tam Pierniczek grin

Masz sporo fanow na tym forum, glownie to szkolniaki ktorzy dopiero zdaja mature i chca zaliczac...bo podobno to trendy... Nie sadzisz ze bardziej manipulujesz banda idiotow niz tak naprawde im pomagasz?

Ile osob poderwalo panienke na te Twoje tricki? Pewnie to kwestia srodowiska i w pewnym srodowisku to zadziala, ale rady typu niech poczuje zagrozenie i w twoich ramionach znajdzie ukojenie... To dobre dla 15latkow. Jakbym byl redaktorem bravo mialbys u mnie posade od razu wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Nie wiem ile lat mają userzy mecz.pl nie interesuje mnie to. Nie ważne ile kobieta ma lat. Pewne kanony pozostają niezmienne. Ja nie stosuję żadnych trików. To czyste prawa psychologii. Np żeby zainteresować kobiete trzeba zbudować u niej zainteresowanie, a potem rapport czyli więź. Rapport dzieli się na dwie części: dopasowanie i prowadzenie. Tego uczą nawet na kursach dla handlarzy, akwizytorów itp. Userzy mecz.pl nie wierzą w moje słowa, bo piszę to ja. Ale gdyby wyszedł światowej sławy Bandler to powiedziałby to samo, bo od niego się tego uczyłem. Każdą kobietę da sie zdobyć. Tylko nie wszyscy wiedzę jak. Nie wszyscy wiedzą, ze mężczyźni i kobiety mówią różnymi językami. 99% facetów, gdy kobieta opowiada im o swoim problemie daje jej rady jak wybrnać z tego problemu. Ale nikt z nich nie wie, ze kobieta mówiąc o swoim problemie szuka współczucia, a nie rozwiązań. Diabeł tkwi w szczegółach, o których większość nie ma zielonego pojęcia. Nawet sposób w jaki przytula się kobietę świadczy o tym czy ona Ci zaufa czy nie. Jak kobieta rozmawia z facetem i wysuwa wewnętrzna część kostki w stronę faceta to jest zainteresowana rozmową. Kto o tym wie? NIKT! Jak patrzysz na kobietę i ona przestała mrugać oczami to znaczy, ze myślami jest gdzieś indziej i że Cię nie słucha. Tych szczegółów jest miliony a ich znajomosć tworzy obraz mojej osoby. Bo ja potrafię zauważyć wszystko to czego inni faceci nie widzą. Jak rozmawiam z kobietą i ona zaczyna bawic się słomką, albo przesuwa palcami wzdłuż szyjki od kieliszka to znaczy, ze myśli o seksie. Widząc to kieruję rozmowę na tematy seksualne, a ona jest zaskoczona skad ja wiem, ze własnie o tym myślała. Jeżeli kobieta patrzy się na moje krocze nawet przez chwilę to wiem, ze mnie pożąda, bo wzrok zawsze podąża w stronę przedmiotu pożądania. W większości przypadków osoba, która dotyka swoich włosów pragnie sie podobać i byc uwodzicielska. Jak laska pali fajki to nie jest dziewicą niemalże w 100%. Jak sie dużo bawi słomką to dobrze robi loda. Jak ręce kobiety dotykają jej szyi to oznacza to serdeczność. Takich szczegółów jest od chu.ja... pzdr

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
A jak facet pisze takie babole, to na 125% jest psychiczny laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Czyli na randki do McDonalda i kupować ice tea byle słomka była.

Dobre posty, z rana sobie przeczytam i już rozbudzony. Śmiech to zdrowie piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Originally Posted by Experto
Czyli jesli ktos w Lecznej mieszka i widzi kobiete to spora szansa ze juz byl tam Pierniczek grin

Ja jestem z Łęcznej ale na szczescie moja kobieta jest z Lublina uff... laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
przepraszam ja tylko na chwile laugh laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Pierniczek, jak przytulac kobiete? grin

P.S. i tak wiecej jest tu osob ktore doceniaja twoja wiedze smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Pierniczek
Nie nie wstydzę się. Ale ja nie mówię, że Biszop zadawał się ze straszydłami...Biszop powiedział, ze się zadaję ze straszydłami to chciałem sie przekonać z kim on sie zadaje skoro uważa sie za takiego, który ma same najładniejsze kobiety. Proste, no nie? smile

To czekamy na foto w odpowiednim temacie.
Wiekszosc osob, ktore sie udzieleja, pokazaly swa twarz, jak tego nie zrobisz jestes pipka i tyle, bo sie wstydzisz "podrywaczu".

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Pierniczek
Nie nie wstydzę się. Ale ja nie mówię, że Biszop zadawał się ze straszydłami...Biszop powiedział, ze się zadaję ze straszydłami to chciałem sie przekonać z kim on sie zadaje skoro uważa sie za takiego, który ma same najładniejsze kobiety. Proste, no nie? smile

To czekamy na foto w odpowiednim temacie.
Wiekszosc osob, ktore sie udzieleja, pokazaly swa twarz, jak tego nie zrobisz jestes pipka i tyle, bo sie wstydzisz "podrywaczu".


a karteczką uwierzytelniającą grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by xqwzts
Pierniczek, jak przytulac kobiete? grin

P.S. i tak wiecej jest tu osob ktore doceniaja twoja wiedze smile

czy ty nie czujesz się trochę niepełnosprawny?? pytasz kolesia na forum jak kobietę przytulać?? shocked shocked

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1